Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Iyı Geceler Karatay Dıyetı yapan kızlar,dunku menum ...... 1.ogun: Su,omega3 balık yagı takvıye 2kapsul(m...p (13 TL. 60 kapsul var ıcınde)),bır kase cevız,bırkac kahverengı kuru kaysı,bır bardak sut 1muz,kakao .......2. Öğün kozlenmıs patlıcan-bıber-domates ,ayran,omega3 balık yagı takvıye 2 kapsul................... .......... ...................... (Yemekten once aslında toktum(aylar sonra boyleyım) ama hem gunluk 1000 kalorıden asagı tuketmek ıstemıyorum(kas kaybına neden olabılır(ıc organlarda yaralar fılan olusmasın)),hem de tuketımım cok kalıtelı olmayabılır dıye tok olmama ragmen yedım.)

Sıvı:Tonla su,2 fıncan kahve

Spor:2.5 saat ev ısı yaptım ,25 dakıka yurudum, oley oley artık tempolu yuruyebılıyorum , tombul hatun gorunce ,Karatay Dıyetın'den bahsedıyorum, yuruyus tempom ıkı kat artıyor ,bır de burda cok paylasım yapmak ıyı gelıyor(zıhın sporu canım,mutluluk hormonu endorfını tetıklıyor,karacıgerımın sanal stresle yag salgılaması duruyor,kronık kabızlık ortadan kalkıyor)

Onemlı not: Aksam saat 8 den sonra lahana dahı yemıyorum, meyvelerı asla bu saatten sonra tuketmıyorum.(Bu cok onemlı ramazan harıcı tabıkı ) ayran ya da sut ıcıyorum. Kahvaltımı geceden hazırlıyorum.Dısardaysam bıle yemegımı yanımda tasıyorum. Kolay gelsın hepımıze

slm bildirim yapıp kaçıyorum
sabah:
1 yağda yumurta 5 zeytin 5 ceviz az peynir
öğlen: 1 tabak tahınlı piyaz 3 köfte ayran salata
akşam: tarhana çorbası azıcık etli pide salata az taze fasülye
ve gün boyu bol çay içtim bu gün spor yok

Canim nasilsin,60 a dusebildinmi..opuyorum seni kocaman..

Sevgili Propycil, dondugunu gordum, cok daha iyi oldugunu okudum, sevindim. Okullar acildiginda tamamen iyilesirsin insallah. Ogrencilerin seni ozlemislerdir. Ben, hala 64 etrafinda dolaniyorum. Eksik kalan oruc gunlerimi tamamlamaya calistim, 7 gun tuttum, kaldi 3 gun. Bas agrilarim nedeniyle, bir sure ara veriyorum. Dun cok zor gecmisti. Sahuru su ile gecirip (karnim ac olmuyor, uykum cok tatli oluyor) iftari cok acikmis olarak yapmak kilo kaybini engelledi. Belki gelecek bayrama kadar 60 olurum. Gozlerinden optum, sevgiler.

Çok yoruldum. Bugün neler yaptım:

20 kg kapya biberinin 5 kilosunu sos yaptım 4 kg sos oldu:)
15 kilosu salça oldu. Toplamda 65 kilo biberden salça yaptım bakalım kaç kilo olacak kuruyunca?

18.5 kilo pembe ve kırmızı domatesten sos yaptım toplam 12 kilo sos oldu:)

Koştura koştura yaptım bunları eşim sağolsun yardım etti:)) kızımda yıkamaya yardım etti:))

bittim ben bittim ohhh dinleniyorum şimdi..

Klasik karatay kahvaltımı yaptım. kaçamağım bugün de var.. 2. öğünümde de bulgurlu yaprak sarma mercimek çorbası türlü yidim..

PROPYCİL ve ASYAATES ilginize tesekkur ederim..bugün Migros'a gidip baktım soğuk sızma zeytinyaginn 500 gr i 17 liradan başlıyor 5 kiloluk sızma zeytinyağları 50 lira civarı daha hesaplı ama uyar mı diyete bilemedim kristal Kaya tuzunuda aradım çok ama bulamadım siz nerden temin ediyorsnuz bu tuzu?Ayrıca baligin yanında yenilen tahin helvası bildgmz helva degilmi?Çok soruyorum ama yardımınıza ihtiyacm var tecrübeli hatunlar

Ne güzel olmuş menün Şebnemcim

2.öğün : 17:00
1 tabak mercimek köftesi
bol roka
domates
biber

su: 4 lt kesin olmuştur
spor : yok ki yok

yarın 200 gr eksik çıkmayı hedeflemiştim bakalım

gülcüm öncelikle seni takdir ediyorum valla pes denecek kadar kilo vermişin ocak ayında bıraktıgım 75 civarındaydın şimdi bakıyorumda bravo

yalnız bi kaç gündür giriyorum bu yediklerin az değilmi yani yada zamanla alıştımı vücudun bana mı az geldi ?

gülcüm öncelikle seni takdir ediyorum valla pes denecek kadar kilo vermişin ocak ayında bıraktıgım 75 civarındaydın şimdi bakıyorumda bravo

yalnız bi kaç gündür giriyorum bu yediklerin az değilmi yani yada zamanla alıştımı vücudun bana mı az geldi ?

yalnız bi kaç gündür giriyorum ve yazdıklarını okuyorum bu yediklerin az değilmi yani yada zamanla alıştımı vücudun bana mı az geldi ?

ne demek çok soruyorum sordukça öğrenirsin hem bize hatta diğer arkadaşlara da hatırlatma oluyor
soğuk sıkımlar yüksek fiyatlı evet ama sızma zeytinyağı alsan da olur. hocamızda sızmaya ok diyor, hem taş devri kitabında da sızma zeytinyağı olur diyor.
riviera alma ama sakın riviera da makinede işlem yapıyorlarmış o zamanda zeytinyağının yararı kalmıyor
tuz olarak da deniz tuzu diyenleri de alabilirsin. hani şu turşu yapımında kullanılan büyük tuzlar var ya onlardan bahsediyorum

Sabah kan vermeye gittim erkenden dön yemek hazırla derken ilk öğün 13.00'de oldu:
koca bir tabak et sote
1 avuç içi keçi peyniri
1 tutam tulum peyniri
1 büyük domates
1 salatalık
3 kupa taze inek sütü (dayanamıyorum doyamıyorum içmeye)

2.öğün dışarıdaydım 22.00'de anca yedik.
1 tam ekmek arası kokoreç
1 büyük ayran
kokoreç ve ayran ile ekmeğin GI dengelenmiştir dedim, uzun zamandır bu keyfi yapmıyordum

Ulkemizin bagimsizligi icin mucadele vermis olan tum kahramanlarimizi saygi ve minnetle aniyorum. Ruhlari sad olsun.

sabır canım inşallah ben de hiç kaçamak yapmadığım günleri görücem

seni okudukça ben yoruldum canım.ellerine sağlık hamarat hatunn

30 Ağustos Zafer Bayramımız kutlu olsun

günaydın kızçelerr...

bugün erkenciyim yine sabah 6.30 da kalktım..
ev ahalisi uyuyor.ben film seyrediyorum..
bir de siz naapıyonuz bakiim dedim..
birazdan da kahvaltı hazırlamalıyım..

günaydın herkese öncelikle zafer bayramımız kutlu olsun ( bugun daha bi aradım atamızı bugunleri düşündükçe)
bugun sabah kalktım eşim kakaolu kek istedi ona kek yaptım sonra nöbete geldim kahwaltım hafif oldu
1 yumurta, domates salatalık, 7-8 zeytin, 7-8 ceviz şimdi de geldim yeşil çayımı içiyorum 20 gün içinde 4 kilo wermem lazım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…