Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

selam canım hoşgeldin nasılsın daha iyimisin?
iyiyim bidenem,daa iyiyim cok sukur..sen napıyon kızss..nası gidiyo karatay..

hoş geldin canım durumlar nasıl??

e ozaman o 3 kilo kilo filan değilmiş be yaaa...
avrupaya gidecem deyınce sana cok ozendim walla,keske benim de oyle bi fırsatım olaydı da ++ 10 kiloyla doneyd,m kızss cok sanslısın bidenem maşşallah..
walla menu aynen oyle oldu kacamaklar havada ucustu ama birasdan 1 saat yuruycem dısarda..inşallah erirler..bide hepsini saat 3 gibi yedim..inşallah kurtatırım..
gonderdim sana mesajı bu arada..

işten geldim vee bi kaçamak yaptım..
ama sorun bi neden :18::18::18:
buranın ekmekleri çok kötü ben yemesem de bizimkiler için alıyorum ..sırf kabuk..
bugün arkadaşla çarşıya yürüdük..ve ben taşfırın ekmeği buldum bizimkilere tazecik..
eve gelince dayanamayıp kıyısından kopardım içine zeytin peynir koyup yedim
bi de burda kovada koyun yoğurdu satılıyor yerli..ondan aldım bi kase yedim..ama biraz koktu bana ..inek ürünlerine alışınca .
ayran ,cacık iyi gider..
regl olmuşum..eve gelince ağrılarımın sebebini anladım..hava değişimi heralde onun için erken geldi.
bu arada nerdeyse 30-35 dk yürüdüm ve çok hastam vardı...ekmeği yakmışımdır di mi

sabah
saat 7.30 5-6 ceviz

öğle
cacık
türlü
ucundan 2 çatal karpuz..

akşam çiğ köfte aldım onu yeriz artık

hem özelden cevap verdim hem de mesaj attım sana canım, çok mutlu oldum ince düşüncen için teşekkür ederim
Allah sana da nasip etsin böyle gezmeyi canım
sen o kaçamakların canına okursun kuşkum yok

seviyorum bende kahveyı sekersızde ıyıce alıstım bende okul acılacak ve makına almayı planlıyorum sınbo falan alıyım dedım bakalım artık okulda yaparım artık
propcilim canım nasılsın ben ıyım bugun 1 yumurta omletı yedım karatay kahvaltımı yaptım

öğlen yogurt yıycektım sadec yogurtun yanında 1 kucuk salkım uzum-3-4 yaş ıncır-2 mınık armıut-1 erık yemişim iyimi

aksam yemegıde kabak yemegı yanına yogurt bırazdan yıyecegım

sonrada 30 dk yuruyecegım bayadır nerdeyse 2 aydır yurumuyorum . bu kez az az yurycem 30 40 dk daha kolay olacak snaırım bu kez

hem özelden cevap verdim hem de mesaj attım sana canım, çok mutlu oldum ince düşüncen için teşekkür ederim

evı şöle bır sil süpür yapmam lazım ama canım ıstemedı kızımda uyumadı sımdı kalkıyımda söle bır toprlıyım ya ufff

Dün yukarda sorduğum sorulara cevap vereniniz olmadı malesef Rica ediyorum kızlar ,iyi kalın

iyiniyetli de gelmiş yahuuuu
hosgelmişsin bidenem....nası gecti dugun...

Günaydın kızlar

Hepimizin günü güzel geçer umarım
napıyon ficansım...seninde gunulerin guzel gecsin cıtırım..

50 dk 5km yurudum dusumu aldım bol su ıcıyorum bıde uzun zamandır bıberıye cayı ıcmedıgımı farkettım demledım ıcıyorum

pampişim sen napıon bakalım..keyifler yerindemi..bantla haşır neşirsin gene galiba..maşşallah..
naaapıyon beyaaaa.

iyiyim be ya..sen nabıon be ya..hastamı oldun kızss seennn:18::18:
propycill hoşgeldin,çok çok geçmiş olsun,daha iyisin herhalde
saolasın canım hosşbuldum..daha iyiyim..agrıların şiddeti aynı ama sıklığı azaldı cok sukur...sen napıon..kuruyemişle aran nası..

çok iyi gidiyo canım 4,5 kilo verdim

ama kabızlık devam ediyo hala zeytinde kandıramadı bağırsaklarımı
"
maşşallah diorum sana ozaman...bide kabız olmasan daha cok werirsin aslında ama takma kafana boşver,sonucta kilo weriyosun..bide corekotunu denermisin canım ya..sabahleyin kahvaltınla beraber bi tatlı kasıgı corekotunu yogurda karıstırıp ye bakalım bi..ama iyice ciğnemen lazım ok..hem antioksidan olur..
ne demek canımcım...rica ederim...inşallah bende gezerim bi gun dicem ama fazla ütopik oldu biras..
öpuyorum seni cıtırım..

ben de iyiyim canımcım saolasın..yumurtayla barışmana sewindim bebeaamm..öğle menunde gayet uygun bence..sonucta yogurtla meyvelerin gi sini dusurmussun..
sen naaptın kosu bandını aldınmı buarada...
bide azar azar yurumek daha iyi ya..1 saatten fazla yuruyunce cok geliyo ve ertesi gun yurumeye useniyo insan..
bu arada kahve makinası ben felix kullanıyorum,25 liraya aldıydım,kahvesi cok guzel oluyo,simbo da guzel ama,cok para verip almaya hiç gerek yok bence..ama yıkadıktan sonra kurulamayı unutma..

Dün yukarda sorduğum sorulara cevap vereniniz olmadı malesef Rica ediyorum kızlar ,iyi kalın
zeytinyağı olarak t.ariş,k.ristal diyebilirim önemli olan sırma olanı almak,riviera olmaz
tereyağ olarak v.akfıkebir veya A.OÇ derim. bazı tereyağların içinde krema var dikkat et
zeytinlerin her çeşidi olur ama hoca kokteyl olanı önermiyor, tuzunu al mutlaka
yoğurdu genelde kendimiz mayalıyoruz yada köy tipi yoğurt alıyoruz.
sütü de ya günlük yada taze inek sütü alıyoruz.mesela ben evimize yakın bir köyden alıyorum taze taze,yoğurdu da ondan yapıyoruz.
kuruyemişin de kavrulmamış olması lazım, fındığı cevizi kabuğu ile alıp kırıyoruz genelde

canım ben kendi kullandıklarımı yazıym..marketten cok almıyorum aslında ben,ama diğer arkadaslar da yazınca bi bakarsın hangisi sana uygunsa ok.
yaglar----tereyagını arkadasımızın mandırasından alıyorum,zeytinyagını babam cıkartıyo,bide kırlangıç diye bi markanın soguk sıkım zeytinyagını kullanıyorum baze.
peynir---ev yapımı keçi peyniri ve pınarın premium peyniri
zeytin--herhangi bi markanın sele zeytini ve ev yapımı yeşil zeytin
yumurta--komsunun tavugundan
ceviz--kırılmamıs alıyorum ben..sana da oyle tavsiye ederim kuruyemişleri..kendin kırman gi sini dusurur,cunku uzun sure dayanması için ilaç sıkıyolar kırılmış kuruyemişlere..
bu kadar.aklıma geldikce yazarım gene ok..

sağol canım teşekkürler çörekotunu duydum ama hiç yememiştim
tamam canım birde onu deniyim bakalım nasıl olucak :44:

kızlar menü bildirip birşey söyleyip hemen çıkıcam ben cuma günü bildirim yapamıcam 30 ağustostan sonra cumayıda bağladılar bizimkiler tatil yapıcaz yani ve daha öncede söylemiştim benim evde pc yok sadece işten giriyorum yaklaşık 3 haftadır bildirim yapamadım çokta istiyorum ama fırsat olmuyor neyse haberiniz olsun lütfen

menülerim
dün akşam yediklerim
taze fasulye, çok az pilav, bir tane tavuk baget, salata, yoğurt, 2 dilim ekmek (bu kaçamaklar sondu birdaha yok asla)

sabah klasik karatay kahvaltımı yaptım

öğlen yemeğim de
1 kase yoğurt çorbası, köfte, bulgur pilavı, yoğurt, salata ve 2 tane erik

gidip yuruyusumu yapıym hava kararmadan..malum küçük yerde yasaıyoruz..
herkesleri öpüyorum ve kacıyorum...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…