Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

arkadaşlar bugun omega 3 hapından alıcam ama hangi markayı kullanıyorsunuz bende ondan almak istiyorum yardımcı olurmusunuz

aylarda sonra karataya yeniden başladım :)
Sabah :
1 yumurta
12 tane yeşil zeytin
koca bir dilim beyaz peynir
limonlu,zeytinyağlı maydonoz
1 domates
bir avuç fıstık
4 tane gün kurusu kayısı
şekersiz çay

günaydın kızlaaarr,
tüm ulusumuzun zafer bayramı kutlu olsun...bu zaferi yaşatanların ruhu şad olsun,mekanları cennet olsun...
kahvaltımı arzedeyim

2 yumurta,tereyağ ve salça ile omlet(ne zamandır isteyip yapamıyordum)
1 avuç dolusu kadar kızarmış hellim peyniri(tuzluydu ama son günlerde tansiyonum çok düşüktü)
5 ceviz
1 bardak süt
omega 3

bu hafta hiç tartılmadım yarın ne olacak bakalım..

Gunaydin herkese Zafer bayramımız kutlu olsun

Akşamki menüm

1 kase ezogelin çorba
1 tabak barbunya
3 kasık b.pilavi
1 kase yoğurt

Sabah evden çıkmadan 3 hurma

Bugün 11 de kahvaltı ettim

1 bardak süt
1 c. B. 3\2'si ceviz
Domates-salatalık-y.biber
12 y. Zeytin
Peynir
1 muz

benimki seven seas pulse günde 2 tane alıyorum ama 6 tanede alabilirsin ben okulların açılmasını bekliyorum o zaman arttıracam

tşk ederim cwp werdiğin için EFA yı araştırdım o biraz daha pahalı görünüyor. etkisi aynıysa senın kullandığını alayım o zmn :)

tam ekmek arasında kokoreç miii..hem de koca bardak ayranla..ve de 3 kupa aynı anda süt..hemi de yemeğin üstünee..herhalde kan verince vücudun alarma geçmiş 48 kiloluk bi çıtır nasıl olur da bu kadar yer başka açıklama bulamadımnerene yedin kıss
arkadaşlar bugun omega 3 hapından alıcam ama hangi markayı kullanıyorsunuz bende ondan almak istiyorum yardımcı olurmusunuz

canım ben GNC ninkini kullanıyorum marincap da var ama GNC daha iyi

amiboid afiyet olsun canım

merhaba kıslarr nasılsınız

30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI'mız kutlu olsun

iyiniyetli salçan ve sosların hayırlı olsun güle güle kullan yemeklerinde evet yapımı çok yorucu oluyor ama herşey zamanında işte yapacağızki bütün bir yılda sefasını süreceğiz
bende salçamı yaptım henüz kurumadı ama bide pulbiber için biber kurutuyorum

off off daha turşular yapılacak donduruculara domates-fasulye konulacak iş çok yani
herkese kolay gelsin :114:

dün ki kahvaltım 09:00
1 bardak süt
1 çb ceviz
3-4 kayısı
uçuşum vardı sabah ondan özene özene kahvaltı yapamadım
uçağa geçince bol su içtim
öğlen yemeği 15:00
bir kahve fincanı kadar zeytinyağlı börülce
yeşillik salatası
yarım porsiyon tavuk şiş
1 bardak ayran
akşam dönüş yolunda 18.30: 2 adet ızgara köfte ve 2 çorba kaşığı bulgur pilavı
1 armut
1 bardak şekersiz sütlü kahve:)
başladığımdan beri tartılmadım fitnessa da başladık 10 gün sonra tartılcam bakalım:):)

sagolasın propicilim fıkırlerın ıcın bende felixe bakım bı okulda kahve ıcmek ıcın dusunuyorumalmayı. yurume bandı malesfe kaldı almadım. okul acıkken duzenlı yuruyordum bılıyorsun. arkadsım dedı kı "alma yurume bandı falan dısarda yurumek en ıyısı yurme bendı dızlere zarar cık yuru dısarda . yaz tatılı oolunca sen yuruyemedın yurume bandın olsada yurumezdın merak etme . hatta dedıkı o martta falan almııstı alıcaksan ben satıyım sana o derece yanı bosuna masraf etme dedı yanı " mantıklı geldı. şimdi basladım yurumeye de dıyetımede . kıızmda krese baslayınca ben 4 de cıkarım okuldan eve gelıp dogru yuruyuse 5 dede kıızmı alır eve gecerım dıye dusunuyorum . canımm. senıde öpüyorummm nannaktannn işte böleee

delisin kız sennn . ay ben ne dıycem bbanın yaptıgı zeytın yagdan gorussek konusuak ta bbem banada yolasan 5 lt ciık nasıl olur . sosyal paylasım sıtesındekı ki bizim kızlara sordum ama cevap vermedıler sanırım kımse bılmıyor. egede soguk sıkım yapan bırılerınden 5 lt almak ıstıyorum canım eger tanıdıklarınz varsada olur canım şöle ıyıısnden nasılsa ıyııs hecc bılmem çorak bozkırda yetısen bırı olarak yanee

kısslar ben kaçar..eşim geldi ve beni yorgun görünce ben menemen yapıyım canum dedi..
sağolsun düşünceli kocişim..bi ona bakiimm..sonra görüşürüz..
Allh razı olsun bu kocıslerden ya valla benımkıde öle gecen pazartesı ve bu gunlerde gnelde mıgrenım tutuyordu cok kotu ayaga bıle kalkamaıyordum eşim herseyımı yapıyordu sagolsunn

çok guzel bır bılgı bayıldım . ama eşimin annemın babamın beyaz ekemk yedıgını dusununce uzuluyorum onlar da zehır yıyorlar ve karataya ınanmıyorlar dıye
maşşşallah sana ya harikasın tek kelimeyle. keske senınle komsu olsak senın gıbı kıısler benı cok etkıler bende daha bir hamarat olurum isin yanındaki is misin yanındakı mis misali bende senınle yanında yapardım ayy kışlıklarımı

ohh erkencısın ay bende bu ara eve dusen yıldırım dıye bır dızıye taktım sureklı ızlıyorum

maarıncap kullnaıyorum ve sankı daha cok zayırlatıyor benı onu duzenlı içerken batıl bır ınanc bılımsel bır verı yoktur

bu arada guzel bır karatay kahvaltııs yaptım aa badem yemeyı unuttum sımdı geldı aklıma

neysen 2. öğünde yıyeyım

sakıslı sekersız kahvemı ıctımm

simdide yeşil cay ıcıyım bu arada 58.5 le burdan ayrılmıstım o kıloma gelınceye kadar kkılo bıldırmıycem aldım tabıkı ama sunu söyluyum bı kac gun öncekı kılomdan tam 2 kılo eksıgım ödemler gıdıyor

bırazdanda evden cıkıp kuafore gıtcem
parka falan gıtcez kısımla marketten kahve makınası alacagımm insallh .
amaç yurumek tabıkı

pepetim propycilim topraksuuu yazıciim birasdan cevap size kıslar.. Şimdi yine sos yapmaya kaçar (bu sefer domates ve biberli olacak)ben

Günaydın kızlar
Zafer bayramımız kutlu olsun Atamızın ve şehitlerimizin ruhları şad olsun

oda birşey mi kokoreçi yedikten 5 dk sonra bir dürümcünün önünden geçiyorduk, dursak oradan da bir dürüm yerdim
arkadaşım vardı yanımda sordu: doydun mu, dürüm alalım mı üzerine diye yok dedim size ayıp olmasın yazarken diye
yer var hala midede yerim demedim
hızlı yiyorum o zamanda çok yiyorum, yavaş yersen gerçekten doyuyorsun ve az yiyorsun

Sabah (12:30) : 4 yeşil zeytin + 4 siyah zeytin + 1 dilim beynir + 2 yumurta + yarım domates + 1 salatalık + 15 fındık + 1 bardak humana

Akşam (18:00 - 19:00) : 1 parça tavuk + 1 kase mercimek çorbası + bol sirkeli keten tohumlu salata

Ara (22:00 - 24:00) : 2 kaşık yoğurt + 1 kaşık keten tohumu + 1 avuç üzüm
bol bol limonlu ıhlamur, çok üzütmüşüm..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…