Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Selam hatunlar :KK66:
sabah kalktım aç karnıma şekersiz türk kahvemi içtim öğlen döner yemeye karar verdiim için sabah sadece süt içip yanına avuç içi büyüklüğünde tuzlu kek yedim öğlen dönerimi yiyip yanına sadece su içtim akşamada evde sulu köfte var onu yiycem ekmekksizzzzzzz tabikide bu arada cevizim bitti gene almayı unuttum iyi mi:KK52:

50 dk 5km yurudum dusumu aldım bol su ıcıyorum bıde uzun zamandır bıberıye cayı ıcmedıgımı farkettım demledım ıcıyorum:nazar:

öğlen türlü, yoğurt, semiz otu salatası yedim sonra küçük bir salkım üzüm yedim amaaa :KK31: aksam da eve gidince fırında tavuk yapcam saat 7 gibi yerim sanırım 5 de evde olcam geç olmadan yemem lazım omega 3 kullananlar var ben daha baslamadım gerekli mi bu diyette kullanmasak olur mu

öğlen türlü, yoğurt, semiz otu salatası yedim sonra küçük bir salkım üzüm yedim amaaa :KK31: aksam da eve gidince fırında tavuk yapcam saat 7 gibi yerim sanırım 5 de evde olcam geç olmadan yemem lazım omega 3 kullananlar var ben daha baslamadım gerekli mi bu diyette kullanmasak olur mu

canım omega3 ün onlarca faydası var hemen hemen hepımız kullanıyoruz ve tavsıye edıyoruz

kımseler yok ben başladım dıyemı:KK14::KK14:

sekersız sakızlı turk kahvemı ıctım
hoşgeldin canım,ooohh ben de sakızlı türk kahvesi içiyorum sabahları,afiyet olsun :nazar:
merhaba canım kahve benim yerimede iç benimde canım çekti şimdi
burda kahve yapamıyorum hazır suda eriyen Türk kahveleri var onlarda
içilmez zaten en iyisi akşamı bekliyim ben evde yapar içerim :KK9:
sağol canım..kahve makinam var 30 saniyede yapıyorum..senin işyerinde böyle bir imkanın varsa tavsiye ederim..
bunuda düşündüm canım ama iş yerimde yemek ısıtabilecek ortam yok
öyle bir durum olsaydı getirirdim buraya her günde hazır bizim diyetimize
uygun şeyler bulmak zor :KK50:

canım ben bu diyete başlamadan önce de yemeğimi yanımda getirirdim,çünkü yemekhanenin yemekleri tuzlu yağlı filan oluyor,yemek istemiyorum...getirdiğim yemeklerimi yaz kış ısıtmadan yiyorum,bazan hem kahvaltımı hem ikinci öğünümü getirip yiyorum.. ama benim odam müstakil belki o kolaylık sağlıyordur... cam saklama kaplarında yemeğini,yoğurdunu ve salatanı getirip ısıtmadan yemeyi deneyebilirsin o kadar kötü olmuyor bi dene istersen...

okkadar yogunumki bu ara giremedim kacgundur..gelen giden eksik olmuyo saolsunlar..gecmiş olsun ziyaretleri ve cukalatalar tatlılar aldı basını gidiyo maalsef..:KK9::KK9::KK9::KK9:
bu ara tek dikkat ettiğim şey yuruyuş..tekrar başşladım yuruyuse 1 bucuk aydan sonra ama kacamk da olmasa eski kiloma doncemde neyse artık ilerleyen zamanlarda donerim heral....
bugunku menumu yazıp gecmişe dalıyım biras..:KK9::KK9:
sabah
2 yumurtadan çarli biber,sogan,eski kaşar ve tereyaglı omlet--dehset bişe oldu...
1 domates ve 1 salatalık
azıcık beyz peynir
10 zeytin
2 omega3
yarım cay bardaa ceviz ve 7-8 tane fındık
bi demlik cay

aksam
1 tabak guvecte etli patlıcan yemeği
1 kase yogurt
1 adet elmalı kurabiye
1 adet peynirli poğaça
1 adet şekerpare

ziporum: sabah 1 saat yurudum,aksamda 1 saat yuruycem...
bugunun hasılatı bukadar..
şu dengesiz baskülüm bozulmasaydı kilomu öğrenip ticker ımı değiştircektim ya üfff:18::18:

sağol canım..kahve makinam var 30 saniyede yapıyorum..senin işyerinde böyle bir imkanın varsa tavsiye ederim..

canım ben bu diyete başlamadan önce de yemeğimi yanımda getirirdim,çünkü yemekhanenin yemekleri tuzlu yağlı filan oluyor,yemek istemiyorum...getirdiğim yemeklerimi yaz kış ısıtmadan yiyorum,bazan hem kahvaltımı hem ikinci öğünümü getirip yiyorum.. ama benim odam müstakil belki o kolaylık sağlıyordur... cam saklama kaplarında yemeğini,yoğurdunu ve salatanı getirip ısıtmadan yemeyi deneyebilirsin o kadar kötü olmuyor bi dene istersen...

bizde sadece kattle var canım çay demlemek için ama şu eski pratik kahve makinelerinden
evde olacaktı getireyim bari :KK34:

yemek konusunda da bende bir yol bulucam olmazsa dediğin gibi soğuk denerim canım :KK16:

şimdi yogurt yıycem ve yeşil çay ıcecegım bolca

ne zandır ıcmıyorum 1 aydır belkıde
pepitom hosgeldin canımcım...nerelerdesin sen ayyhhh...yumurtayla ve karatyla aran nası bakıym..:KK1::KK1::KK1:

Günaydınnn kızlar:KK52: :KK52:

akşam yemeğini mutlaka ye, az yersen metabolizman durur depolamaya başlarsın:KK20:

öncelikle çok geçmiş olsun:KK16:Allah yardımcınız olsun:KK16:
meyve direk kilo oluyor dikkat et bende yemiştim +2 kilo yansıdı tartıyı:KK34: birde kavun cıss:KK20:
ultra çıtırım nabiyon be ya...:KK52::KK52::KK52:
avrupa nası gecti bidenem...altını ustune getirmişsindir sen o enerjinle maşşallah.:nazar::nazar:
sana ozelden bişi gondercem birasdan ok.

pepitom hosgeldin canımcım...nerelerdesin sen ayyhhh...yumurtayla ve karatyla aran nası bakıym..:KK1::KK1::KK1:

ultra çıtırım nabiyon be ya...:KK52::KK52::KK52:
avrupa nası gecti bidenem...altını ustune getirmişsindir sen o enerjinle maşşallah.:nazar::nazar:
sana ozelden bişi gondercem birasdan ok.
altını üstüne getirdim valla kaçamak yaptıkça yürüdüm ama +3 kilo ile döndüm neyseki 2 günde verdim +600gramdayım(48,7):KK52::KK52::KK52:
gelsin tatlılar gitsin tuzlular olmuş menü:KK1::KK1:
hadi canım iyileş artık çok özlüyoruz seni:KK19:
mesajı bekliyorum canımcım

Son düzenleme:
hoşgeldinizzz

burdayım burda misafirlerle hareketlenen hayatımı durdurup topiğe giremedim kahvemide içemedim ama bir gün seninle karşılıklı içmeliyiz özlemcim

inşallah canım neden olmasın:KK52:ben sigarayı bıraktıktan sonra yemeklerden sonra kahve ve arkasından su bardağıyla çay içer oldum..ama arada bitki çayı yapmaya filan üşeniyorum nedense..

sersumcuğum geçmiş olsun
[/B]
sağol canım :KK16::KK16:
sağol canım..iznim pazartesi başlıyor.:KK76::KK76::KK76:

Ne güzel p.tesi ben de işe başlayacağım:KK1:

Nohut yemeği vb pişirdiğin her yemek olur bence(dolma sarma olmaz) sulu yemekler mesela nohut yaptım yarısı konserve yemek olmadığında çıkar kavanozdan ısıt:112: harika :KK9::KK9:
ben izne sen işe desene :KK9::KK9:
nohutu ben severim de eşim yemez..neyse ben yine domates konservesiyle idare edeyim :KK34::KK34:
geçmiş olsun canım kendine dikkat et ben doğuda çalışırken amipli dizanteri olmuştum suyu hazır içmeye çelış
canım sağol..:KK16: ben de öyle hastalıklardan korkuyorum zaten bi de salmonella,brusella var...off insan korkuyor...içme suyu hazır da dışardan yiyoruz bazen..:26::26:

ay beni güldürdün ya allahtan seni güldürsün...bu arada bugün deli gibi yürüyüş yaptım:))
amin canım..:KK16::KK16::KK16:
Merhaba kızlar..

Bayram tatilinden beri doğru düzgün giremedim yine..Babanem hastalandı..hastanede kalıyor..biz de git gel moral bozukluğu hiç giremedim buraya..neyseki iyiye gidiyor şimdi..

Ramazanda verdiğim kiloları geri alıyorum maalesef..ramazanda iftardan önce 67leri görüyordum..şimdi yine 69 lara geldim..çok moralim bozuk..üstelik iştahımda pek yerinde..meyve çok fazla yiyorum bu sıra..

Dün sabah kahvaltıda;
1 yumurta
biraz kaşar peyniri
3-4 zeytin
1 şeftali
1 küçük salkım üzüm
ceviz

Öğlen yemedim..

Dün akşam yemekte; 19.30 da
3 kaşık nohut
2 kaşık pilav
2 kaşık taze fasulye yedim..

daha sonra kavun ve üzüm yedim..çok güzeldi kendimi tutamadım..

Bu sabah;
1 haşlanmış yumurta
beyaz peynir
3-4 zeytin
ceviz ve kuru kayısı..

Cuma günü liste sonuncusu olucam kesin..:KK43::KK43::KK43:
geçmiş olsun didemcim..Allah şifa versin :KK16::KK16:
selam kızlar kahvaltım ve kahvem bıttı banttayım:KK8::KK8::KK8:

laptop'a dikkatt ett:KK9::KK9::KK9::KK9:

X