Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

çok merak ettim canım kilo aldığın 3 ay boyunca nasıl beslendiğini ....ve beni korkuttun ben tamamen eski beslenme tarzıma dönmem ama ev makarnası özlemim var zayıflayınca az az yerim diyordum ..

Iyı Aksamlar Karatay Dıyetı yapan kızlar,dunku menum ...... 1.ogun: Su,omega3 balık yagı takvıye 2kapsul(m...p (12 TL. 60 kapsul var ıcınde)),bır kase cevız,bırkac kahverengı kuru kaysı,bır bardak sut 1muz,kakao .......2. Öğün karnıyarık,salata,ayran,omega3 balık yagı takvıye 2 kapsul................... .......... ...................... (Yemekten once aslında toktum(aylar sonra boyleyım) ama hem gunluk 1000 kalorıden asagı tuketmek ıstemıyorum(kas kaybına neden olabılır(ıc organlarda yaralar fılan olusmasın)),hem de tuketımım cok kalıtelı olmayabılır dıye tok olmama ragmen yedım.)

Sıvı:Tonla su,2 fıncan kahve

Spor:2.5 saat ev ısı yaptım ,25 dakıka yurudum, oley oley artık tempolu yuruyebılıyorum , tombul hatun gorunce ,Karatay Dıyetın'den bahsedıyorum, yuruyus tempom ıkı kat artıyor ,bır de burda cok paylasım yapmak ıyı gelıyor(zıhın sporu canım,mutluluk hormonu endorfını tetıklıyor,karacıgerımın sanal stresle yag salgılaması duruyor,kronık kabızlık ortadan kalkıyor)

Onemlı not: Aksam saat 8 den sonra lahana dahı yemıyorum, meyvelerı asla bu saatten sonra tuketmıyorum.(Bu cok onemlı ramazan harıcı tabıkı ) ayran ya da sut ıcıyorum. Kahvaltımı geceden hazırlıyorum.Dısardaysam bıle yemegımı yanımda tasıyorum. Kolay gelsın hepımıze

iyi geceler hanımlar

ikinci öğünümü 17.30 da bitirdim

1 tabak taze fasulye
1 kase yoğurt
1 yumurta

yarın evimize dönmek üzere yola çıkacağız...evde yürüyüşlerime devam edeceğim inşallah...

2.öğün: 16:30 gibiydi
1 kase kısır
10 yakın badem
1 avuç kabak çekirdeği
çatalın ucu ile kek
yine çatalın ucu ile ev baklavası vardı ( allam ısrarlara ancak bu kadar dayanabildim )
börek vardı yemedim zaten canımda istemedi

su:3 lt
spor : 20 dk yürüyüş

Son düzenleme:
bugün kahvaltım çook geçe kaldı maalesef düzenli saatleri olmayan bi meslekteyiz uçucu hostes olarak olsun yinede önerilen kahvaltımı geç olsada yaptım:)
kahvaltı saat 15.00: soğanlı 2 yumurtadan omlet
1 çb ceviz içi
1 biber 1 domates
1 avuç içi peynir
1 bardak süt
akşam yemeğim geç oldu farkındayım ama 20(
1 tabak salçasız bol domatesli taze fasülye
2-3 ceviz içi
1 küçük kase keten tohumlu yoğurt

akşam yediklerimi yazmayayım yoksa kafama çantamı gelir valizmi bilemiyorum...heleki karatay hoca asla duymasın...neden kendime hakim olamadım bilemiyorum aslında saldıracak kadar aç da değildim ama ne olduysaoldu işteçok pişmanım.epeydir kilo veremiyordum bu sabah tartıda az çıktım diye sevinmiştim amayarın sabah kesin üzüleceğim biliyorum...
neyse gene dayanamadım yazayımda suçumu sizde bilin...öf bidaha böyle abartmam yemeyi inşallah..
çocukları burger king e götürmüştüm steak house menü yedim üstünede dondurma((ama menüdeki kolayı ayranla değiştirdim...bu hatamı azaltmaz ama ayran içtim enazından kola değil..halbuki evde ne güzel yemeklerim vardı az daha sabretseydim yemeyecektim.pöffffson pişmanlık fayda etmiyor...en azından patatesleri yemeseydim ama oldu bir kere...

çok merak ettim canım kilo aldığın 3 ay boyunca nasıl beslendiğini ....ve beni korkuttun ben tamamen eski beslenme tarzıma dönmem ama ev makarnası özlemim var zayıflayınca az az yerim diyordum ..
<BR><BR><BR><BR>ben de çok merak ettim açıkçası.2 aydır istediğim kilonun bile altındayım,kaçamak ta yapıyorum(dondurma,tatlı,gofret,makarna vs)bunlardan az da olsa yiyorum hatta bugün bir tabak peynirli makarna yedim.her gün apmıyorum kaçamak ama asla kilo almıyorum.omega3 e devam ediyorum.nasıl kiloları geri aldınız merak ettim.<BR>sakın kızlar geri alırım diye korkmayın sonuçt bu bir yaşam biçimi tamam zayıflarken ki kadar katı olmayacak ama kaçamak bence ideal kilodan sonra kilo aldırmıyor.ben haftada 100-200 gr veriyorum bile ..hava çok sıcak olduğu için sporda yapmıyorumumarım ben yardımcı olabilmişimdir

hoşgeldin canım..sen o ++ ları dert etme bütün kış burdayız hepberaber veririz canım..bu arada ben de tatil dönüşü ++ dayım ama yavaş yavaş veriyorum tatlım.

ohhh maşallah insan bari ızgara tavuklu bi menü alır,onunda sadece köftesini yer..hakettin tatlım sen çantayı kaçmak yok
bidaha olmasın bakiimm.
olan olmuş artık deyip de sakın bırakma kendini haaa

2. öğünüm
3 kaşık bulgur pilavı
4 ızgara köfte
1 ızgara tavuk butu
cacık
fasulye piyazı
çay ve 1 avuç kadar ayçekirdeği

eşimle 30 dk tempolu yürüyüş..

tavsiyelerine uymaya çalışacağım.Aslında ben de kuruyemişi biraz saf dışı bırakmak istiyorum.Uzunca zaman kaçamak yapınca buğün biraz zor geçti.Malesef ramazan sonrası pidelerin devamı olarak ekmek geldi,şu an bir şey yememek için kendimle mücadele ediyorum.
2. öğün:
1 kase arabaşı çorbası(hamurlu değil)
1 tabak kuru fasulye
3 kaşık bulgur pşlavı
karışık salata,soğan
iyi geceler...

Aksam (18:30) : 6 küçük köfte + az biber kızartma + 1 dilim helva + 1 bardak ayran

Ara (22:30) : 2 bardak kola

Tatlı krizini önlemeye çalışıyorum bakalım nasıl olacak. Emzirmenin dezavantajı..

Gece : omega3 takviyesi..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…