Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Kizlar yarin tatile gidiyorum 3 Buck hafta yokmu .. Eminim Annem cok Iyi Bakacak bana ama ben karataydan vazgecmeyecegim..
ara sira internete girebilirim fakat duzenli bildirim yapamayacagim ..
Kendinize cok Iyi bakin
simdiden Iyi bayramlar ..

sana da iyi bayramlar:)))

Kizlar yarin tatile gidiyorum 3 Buck hafta yokmu .. Eminim Annem cok Iyi Bakacak bana ama ben karataydan vazgecmeyecegim..
Kendinize cok Iyi bakin

Iyi tatiller Kaneel. Bayramin kutlu olsun.

Kendinize cok Iyi bakin
iyi tatiller ,mutlu bayramlar canım sanırım TR geliyorsun. dilerim tatilin güzel geçer

iyi tatiller canım ,bayramın şimdiden kutlu olsun
menü harika ,afiyet olsun

hoşgeldin ,yeni yerinizde ağız tadı ve huzurla çalışın canım

İftarım :
1 kase çorba
1 kase cacık içine bol z.yağı koydum
6 tane cızbız köfte
1 avuç badem

su: sahura kadar 3 lt yi deviririm ben
spor: 20 dk yürüdüm

200 gr eksik çıkıyorum tartıda 500 gr tamamlayıp öyle değişmek istiyorum çizelgeyi.Hem Esas'ımı da yormamış olurum

Son düzenleme:
Kendinize cok Iyi bakin

Hayırlı ve güzel bayramlar Kanel

iyi akşamlar kızlaar..iftarımı bildiriyorum

1 kase taze fasulye
1 karnıyarık
1 kase salata
1 mini kase cacık
2 gram omega 3
1 litre su

kahvemi içtimamiboid'cim nerdesin,yeşil çayımı yudumluyorum

merhaba. iyi akşamlar...
ben de bir kaç aydır sizleri takip etmeye çalışıyorum. ilişkiniz samimiyetiniz çok hoş.artık çoğunuzu tanıyor gibi hissediyorum..canan karatay ın ilk 2 kitabını da okudum..uyguluyorum. fazla kilom olmadığından(başladığımda 57 kiloydum) yavaş yavaş 4 ayda 6 kilo verdim...zararlı bir çok şey yiyip içiyor üstelik de bağımlılık derecesinde kurtulamıyordum..sağlıklı beslenmeye karar vermemin en önemli sebebidir bu.. spor-yürüyüş de yapıyorum.
ilk kez yazıyorum, bir sorum olacak umarım cevap verirsiniz bana da.
bir çoğunuz omega 3 kapsül kullanıyorsunuz, kullanmayan besinlerle omega 3 karşılayanlar da var sanırım.. ben kapsül kullanmıyorum. balık, fındık fıstık badem keten tohumu vb. şeylerle karşıladığımı umuyorum.fakat şu takıldı kafama canan hoca diyor ki omega 3 çabuk bozulur güçlü antioksidanla alınmalı.1. kitabının 79. sy.sında da antioksidanı açıklıyor fakat neler olduğunu ben gözden mi kaçırdım acaba omega 3 alırken kullandığınız antioksidan nedir??fındık badem ketentohumu yanında ne tür bir antioksidan madde gerekli??
şimdiden teşekkürleeerrrr.....

teşekkür ederim canım , 2 aydan beri düzenim alt üst ,bayramdan sonra karatay ile yeniden düzenime dönüp bu kış kilolara veda etmek istiyorum:13:

Rica ederim canım yeter ki sen karatayı bırakma kilolara hep birlikte elveda diyeceğiz

teşekkür ederim canım , 2 aydan beri düzenim alt üst ,bayramdan sonra karatay ile yeniden düzenime dönüp bu kış kilolara veda etmek istiyorum:13:

Rica ederim canım yeter ki sen karatayı bırakma kilolara hep birlikte elveda diyeceğiz

Hoşgeldin aramıza arkadaşım karatayla çok güzel kilo vermişsin.
Ben omega3 ü kapsül şeklinde alıyorum antioksidan olarak gün içinde tükettiğim sıvılar içinde yeşilçay,limonlu su var.yeşilcay ,limon,elma sirkesi önemli antioksidanlar,bir de keten tohumu omega 3 içerebilir.Ayrıca güçlü bir antioksidandır da.Kefir ev yoğurdu da antioksidan özelliği içermektedir.C vitamini içeren yiyecekler örneğin limon,kivi,domates, yeşil biber de antioksidan içeren yiyeceklerdir şekerim umarım yardımcı olabilmişimdir.

...................................
Önemli!!!

Omega 3 yağları yani DHA ve EPA adlı eikosonoidleri tablet ya da doğal beslenme yoluyla alırken sakın beraberinde antioksidan kullanmayı ihmal etmeyin. Aksi tadirde yararlı ve antioksidan olarak bildiğiniz bu yağlar tersine oksidan olarak size zarar verebilecektir.

kaynak: doktorsitesi.com

ben antioksidan olan yiyecekleri de araştırdım onları kullanmaya çalışıyorum.doğru mudur?

cevap için sağol.. çok yardımcı oldun.. 2. kez yazmaya çalışırken sen cevap vermişsin bile şimdi gördüm.. tekrar teşekkür ederim..

teşekküe ederiiim:)))
mesaj alındı.....
valla asyacıktan yediğin fırçayı kimseden yememişsindir defneciim,öldüm gülmektenseni karşısına aılp payladığını canlandırdım gözümdebu fırçayı görünce kaçamak maçamak yapmam anacıımm neme lazım
iyi tatiler,iyi bayramlar fit anne
canım cevap için teşekkürler:16 sporu proglamlamak önemli..
herkese iyi akşamlar hayırlı iftarlar
iyui akşamlar canım,iyi gidiyorsun maşallah,takip ediyorum senii
Kendinize cok Iyi bakin

güle güle git canım,ülkemizin ve anneciğinin güzel yemeklerini ye,ölçünü bilirsin sen zaten,yürüyüş de yaparsın sanırım,tatilin keyfini çıkar:128:

kızlar atv de süper bi fim başladı şimdi...bantta yürüyerek izleyeceğim görüşürüüüüzz

iyi tatiller iyi bayramlarr

al bendende o kadar olsamda kurtulsam ruh halimin değişmesine katlanamıyorum
iyi akşamlar kızlaar..iftarımı bildiriyorum

1 kase taze fasulye
1 karnıyarık
1 kase salata
1 mini kase cacık
2 gram omega 3
1 litre su

kahvemi içtimamiboid'cim nerdesin,yeşil çayımı yudumluyorum
yeni gelebildim dışardaydyık bende zayıflama çayımı içiyorum filmi izleyemeyeceğim çok yorgunum birkaç karın egzersizi yapıp yatarsam kendime aferim dicem benim yerimede yürü kendine ii bak canımcımmm

BİLDİRİM.:
sabah. 1 yumurta 7 zeytin 1 peynir ceviz salatalık
spor yaptım
öğlen: 1 adana 2 kaşık bulgur 1.5 ayran salata
ara: 3 mürdüm eriği 2 üzüm tanesi
akşam: barbunya közlenmiş patlıcan yoğurtlu havuç kızartması 5 te1 kıymalı pide çay (evet iftara davetliydik)
hepinize iyi geceler

hoşşşşş geldinnnnn özlettin neyse sen yerleş konuşuruz
hoşşşş buldum canım.. ben de sizi ösledim..
sağol canım..vereceğiz tabii ki..
canım benım hadı gozun aydın yenı evınde sehrınde hayırlı olsun kg ları hıc dusunme burdayız hallederız
sağol papişim,canım... halletcez kg leri alimallah

hoşgeldin sersumcum...kolay gelsin sana işlerinde...hemen bitir de gel aramıza bir an önce. +ları da takma kafana,papadiyanın dediği gibi bütün kış burdayız nasılsa
hoşbulduk leylakım..kışın başka işimiz mi var di mi
hoşgeldin:))) Kolay gelsin.
teşekkürler canım
iyi tatiller..
kolay gelsin sersum,yerlesmek zordur ,hemen bitsin istersin
sağol canım..offf sorma..

GÖZÜNAYDIN canımmm

En zor zamanlar ama işin bitince tertemiz olacak herşey ohhh güle güle oturun yeni evinizde

Tartıdaki artı gider işlerini yaparken merak etme sen:112:

sağol bebeeeemm...
kankitom tatlım..sen neler yaptın..kıyafet bulmuşundur ..düğün ne zaman..öpüyorum tatlım..
Kendinize cok Iyi bakin
iyi tatiller kaneelcim..

hoşgeldin ,yeni yerinizde ağız tadı ve huzurla çalışın canım

sağol canım..amin,inşallah

İyiyim canımmm sağol evdeyim abbas yolcu ama Cuma günü sabah kısmetse gideceğiz.. yolumuz çok uzun kazasız belasız gider geliriz inş. Sersumum beni izmirde dolanırken bi görseydin ölürdün gülmekten perişan oldum 2 gün üst üste oruç oruç 12 saat toplamda dolaşmışım etek filan aldım bluzlar da aldım pantolon bulamadım onu da alıcim inş. bursa üzerinden giderken alışveriş merkezi var bildiğim oradan dün dolabımdaki tüm kıyafetlerimi denedim.. 5 yıldır zayıflayamadığım için giyemediğim paltoma bilem girdim datlum
herkese iyi geceler bol leptinler..sersum kaçar..

İyi geceler canım iyice dinlen

listeden çıktım stres filan yok sanırım bu da etkili bu ara kilo veriyorum hatunlarr

En son 2 gün önce 54.6 idim ben yaw Akşamları iftarda bol su içiyorum fazla yemek yiyemiyorum onun da etkisi var.. Amaaaaa pide vb şeyler yediğimde direk kilom artıyor buna çok dikkat ettimm. İftarda dün kızartma türü bişi yidim kendimi zorlayarak patlayana kadar bugün bi tartıldım 400 gr gitmişşşş şaka gibi
Bugün iftarımı yazayım

Yarım kase mercimek çorbası
domatesli salatalıklı biber soğan ve yumurtalı patates salatası
2 milföy böreği 2 lokma kek 3-4 ısırık dondurma
üzerine kahvem
2 omega 3

bol bol suuuuuuu

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…