Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

canım benım kendı tecrubemı paylasmak ısterım karatay kompostosu cok ıse yarıyo gunde 3 kez falan cıktıgım oluyo ben şöyle yapıyorum kuru ıncır kayısı erık uzum ne varsa kucuk kucuk dogruyosun uzerıne su ılave edıp buzdolabına atıyosun ertesı gun ıftarda yıyosun harıka bır komposto ben bayıldım tatlıya bıle ıhtıyac duymuyosun bunu yıyınce canım bır dene ıstersen

canım kompostoya eklediğin su soğuk su değil mi?

birde çerez eklemiyomusun içine tarifte çerez vardı sanırım :44:

Son düzenleme:
canım kuruyemiş masaya gelip geri gidiyor, zaten pek ekmek yemeyen biriydim hiç aramıyorum.bir de sıcaktan mıdır nedir canım hiç istemiyor:KK50::KK50: yemek yemeyi de istemiyorum farkındaysan menüm çok az:44:
ilgin için teşekkürler canım:KK16:
kuruyemişi çok seviyorum ben,her hal ve şartta yiyebilirim,hatta bazı günler ara ara sırf kuruyemiş yiyerek günü bitirirdim,tatlı börek çörek aramam da k.yemiş delisiyim,ama şimdi azalttım biraz kilo verebilmek için...
leylakım askım benım ya bugun henuz yurumedım ama :emir_bebek: uyuyunca bır saat yurumeyı dusunuyorum ıftarda o kadar cok yıyorumkı yurumeden gıtmez o fazlalıklar:))

papadiya seni bulmuşken sorayım dedim ama çıkmışsın..canım sen yürüyüşlerini hep gündüz aynı saatlerde mi yaptın zayıflarken,ben ancak akşam 10 civarı yapabilirim,hangisi daha faydalı olur sence,bi de banttaki hızın genel olarak ne idi.

23'de yediğin direk hata:KK22: en geç 20.00'da dükkan kapanacak:KK20::KK20::KK20: çok acıkırsan süt,ayran iç:KK34:
karpus Gı 100 olan bir meyve yasak yani:KK20::KK20:
gün içinde tükettiğin meyve miktarı çok fazla:KK20::KK20:
çabuk kilo vermek istiyorsan meyveyi sadece kahvaltıda tüket ve daha az olsun mesela 2 incir yeterde artar bile
leptin en çok 02.00-05.00 arasında salgılanıyor. Bu yüzden 20.00'da yemeği keseceksin(leptin salgısı başlaması için en az 4 saat lazım)
uyanıkken de salgılanır ama daha azdır., ki sen 23'de yemek yiyerek bu gece leptinden çok az faydalanmışsın :KK20:

teşekküe ederiiim:)))
mesaj alındı.....

merhaba cıtırlar :KK42:
tatile cıkıyorum 1 hafta yokum
birkac gündür hazırlık yapmaktan öldüm
bebek olunca alınan esya 2 katı artıyor haliyle :emir_bebek::KK1:

şimdiden herkesin bayramını kutlarım kendinize iyi bakın
hepinizi öpüyorum:KK54::KK54::KK54::KK54:

sana da iyi tatiller,iyi bayramlar....Bolca dinlen ,enerji depola :)))

Sevindim canım karadenizlisin sanırım fındığa bayılııııyoruuummm bu sene 3. çuval fındığı yiyoruz:KK1::KK1: Kolay gelsin.. Evet tatil çabbucaak geçttiiii gittiii.. Evde olmanın tadını çıkardım ben bu yıl yumoş yumoş :emir_bebek: sarıldım oynadık tembellik ettikk...:
ya evet.karataya baslayınca ben de çok fındık tüketmeye başladım

Sabah:12.00'de
1 haş yumurta
keçi ve tulum peyniri
1,5 domates
1,5 salatalık
1 köy biberi

20.00'de 500 ml latte

kızlar bugün pek acıkmadım suyu da az içtim belki onun etkisi :26:
ne oluyo asyacım,hepten kıtlık moduna girdin.bak çıldırtma beni senin hızına yetişemiyorum.ben tıkınırken sen aç aç dolasıyosun :KK55:kıskanıyorum bak:KK53::KK53::KK53:iradenin dizginlerini almışsın hepten eline.:KK28:

yatmadan önce en az 20 dk spor cezası veriyorum sana:KK22:

günaydın kızlaarr..nasılsınııızz

sahurumu arzedeyim:KK56:

1 haşlanmış yumurta
1 dilim peynir
10 siyah zeytin
5 ceviz
1 közlenmiş kırmızı biber
10-15 tane z.yağ ile harmanlanıp fırında kızarmış yeşil biberlerden
1 minik kase cacık
1 litre su

kızlar çok mu yiyorum yaa:26:..herkesin günü mutlu ve bereketli olsun:KK16:
yok canım çok yememişsin ,biberler fazla gibi görünsede 150 kal eder ki sen onu yemediğin 1 yumurtaya say.için rahat olsun

hakkarideyim..çok şükür evime ve eşime kavuştum..4 gündür evle cebelleşiyoruz..tahmin edersiniz herşey kutularda aç boşalt yıka yerleştir...
çoğunu hallaettik ama daha iş var ..bu arada da hiç aranıza gelemedim kusura bakmayın..ama aklım sizdeydi..hepinizi çok özledim..:KK16::KK16::KK16::KK54::KK54:
bu arada tartıldım vee maalesef ++ 1700 gr.:KK53::KK53: sağlık olsun naapalım..sizlerle beraber vericem nasılsa.:KK52::KK52:.
valla o kaaa kaçamak yaptım yine iyi kurtardım 1700 gr la...:KK9::KK9::KK9::KK9:
kolay gelsin sersum,yerlesmek zordur ,hemen bitsin istersin

iyi tatiller asya,ben de cuma kacıyorum

dünün bildirimini yapayım hemen
sabah
peynirli omlet,1 b.fındık,7 zeytin,yoğurtlu kırmızı biber,domates,salatalık

aksam
1 kase bugday corbası,1 kase keten tohumlu yogurt,1 avuc fındık,salata

sporda costum ,önceki günün yediklerimin acısını cıkardım.sabah bantta 1 saat,aksam esimle 1saat yürüdüm

bugün sabah:45 dk yuruyuş ardından peynirli omlet,1 dilim peynir,1ç.b ceviz,7 zeytin,domates,salatalık

az önce 5 dilim fırında patates,kendi kafama canta indiriyim asya:))):KK22:

akşama misafirim var,hemen hemen yemek işini bitirdim.ama yemeden nasıl edecegım bilmiyorum.:KK50:

Dünkü iftarım :
1 kase çorba
1 kase salata
1 kase dondurma:26::26:

00:00 gibi 1 büyük bardak ayran

Sahurum :
1 bardak ceviz+fındık
2 kk yumurta
10 zeytin
10 tane çekirdekli karaüzüm
1 domates
1 salatalık
1 yeşilbiber
çökelek, peynir
4 gün kurusu

su:3.5 lt su
spor :1 sa çarşıda dolaştım durdum:KK53:

hakkarideyim..çok şükür evime ve eşime kavuştum..4 gündür evle cebelleşiyoruz..tahmin edersiniz herşey kutularda aç boşalt yıka yerleştir...
çoğunu hallaettik ama daha iş var ..bu arada da hiç aranıza gelemedim kusura bakmayın..ama aklım sizdeydi..hepinizi çok özledim..:KK16::KK16::KK16::KK54::KK54:
bu arada tartıldım vee maalesef ++ 1700 gr.:KK53::KK53: sağlık olsun naapalım..sizlerle beraber vericem nasılsa.:KK52::KK52:.
valla o kaaa kaçamak yaptım yine iyi kurtardım 1700 gr la...:KK9::KK9::KK9::KK9:

GÖZÜNAYDIN canımmm:KK16::KK16::KK16:

En zor zamanlar ama işin bitince tertemiz olacak herşey ohhh güle güle oturun yeni evinizde :KK9::KK9::KK9:

Tartıdaki artı gider işlerini yaparken merak etme sen:112:

canım kompostoya eklediğin su soğuk su değil mi?

birde çerez eklemiyomusun içine tarifte çerez vardı sanırım :44:
evet soguk su canım sen cerezde ekleyebılırsın ben eklememıstım

kuruyemişi çok seviyorum ben,her hal ve şartta yiyebilirim,hatta bazı günler ara ara sırf kuruyemiş yiyerek günü bitirirdim,tatlı börek çörek aramam da k.yemiş delisiyim,ama şimdi azalttım biraz kilo verebilmek için...

papadiya seni bulmuşken sorayım dedim ama çıkmışsın..canım sen yürüyüşlerini hep gündüz aynı saatlerde mi yaptın zayıflarken,ben ancak akşam 10 civarı yapabilirim,hangisi daha faydalı olur sence,bi de banttaki hızın genel olarak ne idi.
hep aynı saatte yapmadım canım ne zaman fırsat bulduysam o zaman yaptım bazen sabah8 bazen gece 10 bazen oglen 3 yanı zamanı sartlara gore belırledım.banttakı hızımda ılk baslarda 5 sımdılerde 6 idi canım.kolay gelsın hepımıze:KK71: leylak84:-)1:)bu sana gelsın bebısım

Merhaba herkese;Bir giriyorum,geçmişi okuyayım da öyle menü bildirimi yapayım diyorum,daha okumayı tamamlayamadan kalkmam gerekiyor.Bir türlü yazamadım.Herkese güzel bir gün diliyorum..
İki gündür menü bildiriminde bulunamıyorum ve ne yazık ki akşamları cozutuyorum.Gün içinde sabahtan akşama kadar gayet iyi gidiyorum ama akşam kendime engel olamıyorum.Tatlı yiyorum,pide yiyorum malesef.Sonra da kendime kızıyorum bütün akşam.Buna rağmen her gün yürüyorum 1 saat.Son iki gündür çok uykusuz ve yorgundum o mu etkiledi ben mi çok iradesiz ve başarısız biriyim bilemedim.Bugün bu saate kadar iyiyim,akşam için de kararlıyım her zaman ki gibi de artık ümidim kalmadı ya.
Sabah
2 haşlanmış yumurta
1 domates
peynir
1 avuç kadar ceviz
közlemiş biber 2 tane
Öğleyin saat bir civarında da yemek yoktu evde,yapacak enerjim de yoktu.1 haşlanmış yumurta,peynir domates yedim.Bol su içmeye çalışıyorum ama sanırım ben hiç başaramayacağım..

teşekkürler canım kitapta okumuştum ama yapmaya fırsat olmamıştı deneyeceğim mutlaka :KK34:

Merhaba herkese;Bir giriyorum,geçmişi okuyayım da öyle menü bildirimi yapayım diyorum,daha okumayı tamamlayamadan kalkmam gerekiyor.Bir türlü yazamadım.Herkese güzel bir gün diliyorum..
İki gündür menü bildiriminde bulunamıyorum ve ne yazık ki akşamları cozutuyorum.Gün içinde sabahtan akşama kadar gayet iyi gidiyorum ama akşam kendime engel olamıyorum.Tatlı yiyorum,pide yiyorum malesef.Sonra da kendime kızıyorum bütün akşam.Buna rağmen her gün yürüyorum 1 saat.Son iki gündür çok uykusuz ve yorgundum o mu etkiledi ben mi çok iradesiz ve başarısız biriyim bilemedim.Bugün bu saate kadar iyiyim,akşam için de kararlıyım her zaman ki gibi de artık ümidim kalmadı ya.
Sabah
2 haşlanmış yumurta
1 domates
peynir
1 avuç kadar ceviz
közlemiş biber 2 tane
Öğleyin saat bir civarında da yemek yoktu evde,yapacak enerjim de yoktu.1 haşlanmış yumurta,peynir domates yedim.Bol su içmeye çalışıyorum ama sanırım ben hiç başaramayacağım..

canım neden başaramayacağını düşünüyosun hepimiz ara sıra kaçamaklar yapıyoruz
ama daha sonra tekrar toparlanıyoruz. Bak yazdığın menüde hiç bir kaçamak yok
ara sıra oluyo böyle sadece biraz sabretmek lazım inan bana :KK70:

tsk ederım canım amin ınsaallah sende saglıkla hedefıne ulasırsın kafana takılan herseyı sor hepımız cevaplarız canım

askım benım ya cok tesekkur ederım:KK16:buranın motıvasyonuyla oldu ınan bence bu fırsatı ıyı degerlendırın kızlar boyle bır ekıp boyle guzel ınsanlar kolay kolay bır araya gelmezEn Büyük KK

aynen oyle ıyınıyetlım ıftarımı cok sıkı yapıyorum sofraya zeytın peynır falanda koyuyorum herseyden yıyorum sahurda su ıcıyorum sadece aslında ramazanın basında sahurda cok sıkı yıycem ıftarım corba salata olcak dıye nıyetlendım ama olmuyo mısafır gelıyo bız gıdıyoruz guzel guzel yemekler oluyo o yuzden bende ıftar saglam sahur hafıf gecıstırdım butun ramazan boyunca ıyıde oldu

:KK9::KK9::KK9:supersın arkadasım

harıka menu canım afıyet olsun fındık bu senenın fındıgımı

canım benım hadı gozun aydın yenı evınde sehrınde hayırlı olsun kg ları hıc dusunme burdayız hallederız:KK34::KK34:

menu super canım benımde mısafırım var ıftara ınsan ne kadarda fazla yapmayım desede fınalde bır suru yemek cıkıyor ortaya ee ramazan bereketı işte

canım benım kendı tecrubemı paylasmak ısterım karatay kompostosu cok ıse yarıyo gunde 3 kez falan cıktıgım oluyo ben şöyle yapıyorum kuru ıncır kayısı erık uzum ne varsa kucuk kucuk dogruyosun uzerıne su ılave edıp buzdolabına atıyosun ertesı gun ıftarda yıyosun harıka bır komposto ben bayıldım tatlıya bıle ıhtıyac duymuyosun bunu yıyınce canım bır dene ıstersen

önerine kulak verip karatay kompostosunu yapacağım...teşekkürler:)

hep aynı saatte yapmadım canım ne zaman fırsat bulduysam o zaman yaptım bazen sabah8 bazen gece 10 bazen oglen 3 yanı zamanı sartlara gore belırledım.banttakı hızımda ılk baslarda 5 sımdılerde 6 idi canım.kolay gelsın hepımıze:KK71: leylak84:-)1:)bu sana gelsın bebısım
anladım canım sağol cevapladığın için:KK16:leylaka da sormuştum bi ara,yemekten ziyade spor konusunda fikir almaya ihtiyacım var..
Sabah
2 haşlanmış yumurta
1 domates
peynir
1 avuç kadar ceviz
közlemiş biber 2 tane
canım üzme kendini...az yiyorsun ondan enerjisiz kalıyorsun..eee bebek ev işi filan da yoruyor seni...insan böyle durumlarda elinin altındaki hazır karbonhidrata yöneliyor,genellikle akşamlar tehlikelidir zaten...bana kalırsa 2 lokma al,sonra kendine bi kahve yap sütlü,üstüne çay,bitki çayı artık ne seviyorsan iç mideni şişir:nazar:anladığım kadarıyla bir lokma da alsan diyet bozuldu deyip üzülüyor ve inancını yitiriyorsun:KK20:mükemmeliyetçilik işte bu..ben şahsen kendime 2 lokma hakkı tanıdım,tamamen yemem demiyorum,bak yürüyüşünü de aksatmıyorsun ne güzel..tüm bunlar için enerji lazım,sağlam ye sen,yavaş yavaş gidecek hepsi inan,ben sana inanıyorum:KK16::KK16:
ya evet.karataya baslayınca ben de çok fındık tüketmeye başladım

ne oluyo asyacım,hepten kıtlık moduna girdin.bak çıldırtma beni senin hızına yetişemiyorum.ben tıkınırken sen aç aç dolasıyosun :KK55:kıskanıyorum bak:KK53::KK53::KK53:iradenin dizginlerini almışsın hepten eline.:KK28:

yok canım çok yememişsin ,biberler fazla gibi görünsede 150 kal eder ki sen onu yemediğin 1 yumurtaya say.için rahat olsun

kolay gelsin sersum,yerlesmek zordur ,hemen bitsin istersin
iyi tatiller asya,ben de cuma kacıyorum

canım sağol yorumun için içime su serptin:KK16:

leylakım askım benım ya bugun henuz yurumedım ama :emir_bebek: uyuyunca bır saat yurumeyı dusunuyorum ıftarda o kadar cok yıyorumkı yurumeden gıtmez o fazlalıklar:))

yürü bebişim yürü...ama kendini de çok yorma oruçlu oruçlu:KK34::KK34:

canım papadiyama sormuşsun ama ben de fikrimi yazayım dedim.hocamız da gece yatmadan önce yapılan sporun daha iyi olduğunu söylüyo.yani gece 10 da yapman daha iyi özlemcim.bu konuda için rahat olsun:KK34::KK34:

iyi tatiller asyacım.senin de bayramın şimdiden kutlu olsun canım benim.tatilde fazla kaçamak yapma sakın:KK20::KK20::KK1::KK1:

mesaj alındı bebişim:KK9::KK9:öldüm yine gülmekten:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:

slm kızlar.
dün giremedım..shurumu klasık karatyla yaptım.
iftarımı daha hazırlamadım.ne yapacagım hakkında hıc bır bılgım yok.sanırım bırkacgune adet olucam.
pek tadım yok..gorusuruz kızlar..

Kizlar yarin tatile gidiyorum 3 Buck hafta yokmu .. Eminim Annem cok Iyi Bakacak bana ama ben karataydan vazgecmeyecegim..
ara sira internete girebilirim fakat duzenli bildirim yapamayacagim ..
Kendinize cok Iyi bakin
simdiden Iyi bayramlar ..

Kizlar yarin tatile gidiyorum 3 Buck hafta yokmu .. Eminim Annem cok Iyi Bakacak bana ama ben karataydan vazgecmeyecegim..
ara sira internete girebilirim fakat duzenli bildirim yapamayacagim ..
Kendinize cok Iyi bakin
simdiden Iyi bayramlar ..

iyi tatiller canım,kendine iyi bak:KK16::KK16::KK16:
sana da iyi bayramlar kaneelcim:KK54::KK54::KK54:

X