Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

kızlar herkes tatile gidiyo:KK1:bende yarın sabah annemlere gidiyorum.tatilden hepimiz kilo almadan döneriz inşallah.alırsak da napalım burdayız nasılsa veririz yine:KK52::KK52:
herkese şimdiden iyi bayramlar:80::80:

listeden çıktım stres filan yok sanırım bu da etkili bu ara kilo veriyorum hatunlarr:KK52::KK52::nazar:

En son 2 gün önce 54.6 idim ben yaw:KK1: Akşamları iftarda bol su içiyorum fazla yemek yiyemiyorum onun da etkisi var.. Amaaaaa pide vb şeyler yediğimde direk kilom artıyor buna çok dikkat ettimm. İftarda dün kızartma türü bişi yidim kendimi zorlayarak:KK1: patlayana kadar bugün bi tartıldım 400 gr gitmişşşş:KK1::KK1::KK1: şaka gibi
Bugün iftarımı yazayım:KK56::KK56::KK56::KK56:

Yarım kase mercimek çorbası
domatesli salatalıklı biber soğan ve yumurtalı patates salatası
2 milföy böreği 2 lokma kek 3-4 ısırık dondurma:KK53::KK53:
üzerine kahvem
2 omega 3

bol bol suuuuuuu

süpersin iyiniyetlim,tebrikler:KK9::KK9::KK9::KK52::KK52:

iftara misafirlerime hazırladığım mamalardan azar azar yedim...
1kepçe çorba
2kaşık zeytinyağlı barbunya
1kaşık patlıcan salatası
1kaşık çoban salata
yarın dilim lazanya
1lokma etli dolma
az hindi eti
yarım paçanga böreği
erik
bol su
beşi bir yerde çayı içtim...

of yaaaaa yazınca nekadarda çok yemişim dedim ama sofradan doymamış kalktım nasıl iş:KK43:

kızlar herkes tatile gidiyo:KK1:bende yarın sabah annemlere gidiyorum.tatilden hepimiz kilo almadan döneriz inşallah.alırsak da napalım burdayız nasılsa veririz yine:KK52::KK52:
herkese şimdiden iyi bayramlar:80::80:

annene selam söyle tatlım..güle güle git gel..iyi bayramlar..:KK54::KK54:

iyi geceler sersumm, bende birazdan yatacağım. bütün gün bağ evimizdeydik. hasat yaptık:KK3:
iyi niyetli harikasın ,galiba gün içinde hareketin fazla olduğu için
bizde cumartesi sabah yola çıkacağız. bu bayram eşimin ağbisi davet etti. aslında trafik felç olacak ama yapacak bir şey yok

1kepçe çorba
1kaşık patlıcan salatası
1kaşık çoban salata
yarın dilim lazanya
1lokma etli dolma
az hindi eti
yarım paçanga böreği
erik
bol su

of yaaaaa yazınca nekadarda çok yemişim dedim ama sofradan doymamış kalktım nasıl iş:KK43:

gene de kendini iyi tutmuşsun canım. Hindi etinden daha fazla yeseydin daha çok tokluk hissederdin...

iyi tatiller iyi bayramlarr

al bendende o kadar olsamda kurtulsam ruh halimin değişmesine katlanamıyorum

yeni gelebildim dışardaydyık bende zayıflama çayımı içiyorum filmi izleyemeyeceğim çok yorgunum birkaç karın egzersizi yapıp yatarsam kendime aferim dicem benim yerimede yürü kendine ii bak canımcımmm

BİLDİRİM.:
sabah. 1 yumurta 7 zeytin 1 peynir ceviz salatalık
spor yaptım
öğlen: 1 adana 2 kaşık bulgur 1.5 ayran salata
ara: 3 mürdüm eriği 2 üzüm tanesi
akşam: barbunya közlenmiş patlıcan yoğurtlu havuç kızartması 5 te1 kıymalı pide çay (evet iftara davetliydik) :KK43:
hepinize iyi geceler
:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:
hoşşşş buldum canım..:KK16::KK16: ben de sizi ösledim..:KK54::KK54:

sağol canım..vereceğiz tabii ki..:KK16::KK16::KK16::KK16:
sağol papişim,canım...:KK54::KK16: halletcez kg leri alimallah En Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KK

hoşbulduk leylakım:KK16::KK16:..kışın başka işimiz mi var di mi :KK76::KK76:

teşekkürler canım :KK16::KK16:

iyi tatiller..:KK16::KK16:
sağol canım:KK16::KK16::KK16:..offf sorma..:KK37::KK37::KK37:

sağol bebeeeemm...:KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19:
kankitom tatlım..sen neler yaptın..kıyafet bulmuşundur ..düğün ne zaman..öpüyorum tatlım..:KK54::KK54:

iyi tatiller kaneelcim..:KK16::KK16::KK16:

sağol canım..amin,inşallah:KK16::KK16::KK16:

:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

tatile cıkıyorum 1 hafta yokum
birkac gündür hazırlık yapmaktan öldüm
bebek olunca alınan esya 2 katı artıyor haliyle :emir_bebek::KK1:

şimdiden herkesin bayramını kutlarım kendinize iyi bakın
hepinizi öpüyorum:KK54::KK54::KK54::KK54:
iyi yolculuklar asyam. hazırlıklar konusunda kolay gelsin.:KK16: :KK16: fırsat buldukça yaz bize

ne oluyo asyacım,hepten kıtlık moduna girdin.bak çıldırtma beni senin hızına yetişemiyorum.ben tıkınırken sen aç aç dolasıyosun :KK55:kıskanıyorum bak:KK53::KK53::KK53:iradenin dizginlerini almışsın hepten eline.:KK28:
canım irademi elime almak değil inan canım istemiyor hiçbir şey, zorla yiyorum tek istediğim latte oluyor garip ama süt ve latte dışında bir şeyi aramıyorum:KK50: sağlıklı değil aslında böyle beslenmek

dünün bildirimini yapayım hemen
sabah
peynirli omlet,1 b.fındık,7 zeytin,yoğurtlu kırmızı biber,domates,salatalık
aksam
1 kase bugday corbası,1 kase keten tohumlu yogurt,1 avuc fındık,salata

sporda costum ,önceki günün yediklerimin acısını cıkardım.sabah bantta 1 saat,aksam esimle 1saat yürüdüm

bugün sabah:45 dk yuruyuş ardından peynirli omlet,1 dilim peynir,1ç.b ceviz,7 zeytin,domates,salatalık

az önce 5 dilim fırında patates,kendi kafama canta indiriyim asya:))):KK22:

akşama misafirim var,hemen hemen yemek işini bitirdim.ama yemeden nasıl edecegım bilmiyorum.:KK50:
geçmiş kaçamak için o kadar spor yap sonra yeniden kaçamak yap:KK22: kendine attığın çanta az gelir sana :KK22: :KK22:
emeğine yazık canım tut biraz kendini, zamanla canın da istemeyecek zaten:KK34:

Kizlar yarin tatile gidiyorum 3 Buck hafta yokmu .. Eminim Annem cok Iyi Bakacak bana ama ben karataydan vazgecmeyecegim..
ara sira internete girebilirim fakat duzenli bildirim yapamayacagim ..
Kendinize cok Iyi bakin
simdiden Iyi bayramlar ..
iyi yolculuklar:KK16: tatilin de ne kadar uzunmuş maşallah:nazar: güle güle git gel

tatile cıkıyorum 1 hafta yokum
birkac gündür hazırlık yapmaktan öldüm
bebek olunca alınan esya 2 katı artıyor haliyle :emir_bebek::KK1:

şimdiden herkesin bayramını kutlarım kendinize iyi bakın
hepinizi öpüyorum:KK54::KK54::KK54::KK54:
iyi yolculuklar asyam. hazırlıklar konusunda kolay gelsin.:KK16: :KK16: fırsat buldukça yaz bize

ne oluyo asyacım,hepten kıtlık moduna girdin.bak çıldırtma beni senin hızına yetişemiyorum.ben tıkınırken sen aç aç dolasıyosun :KK55:kıskanıyorum bak:KK53::KK53::KK53:iradenin dizginlerini almışsın hepten eline.:KK28:
canım irademi elime almak değil inan canım istemiyor hiçbir şey, zorla yiyorum tek istediğim latte oluyor garip ama süt ve latte dışında bir şeyi aramıyorum:KK50: sağlıklı değil aslında böyle beslenmek

dünün bildirimini yapayım hemen
sabah
peynirli omlet,1 b.fındık,7 zeytin,yoğurtlu kırmızı biber,domates,salatalık
aksam
1 kase bugday corbası,1 kase keten tohumlu yogurt,1 avuc fındık,salata

sporda costum ,önceki günün yediklerimin acısını cıkardım.sabah bantta 1 saat,aksam esimle 1saat yürüdüm

bugün sabah:45 dk yuruyuş ardından peynirli omlet,1 dilim peynir,1ç.b ceviz,7 zeytin,domates,salatalık

az önce 5 dilim fırında patates,kendi kafama canta indiriyim asya:))):KK22:

akşama misafirim var,hemen hemen yemek işini bitirdim.ama yemeden nasıl edecegım bilmiyorum.:KK50:
geçmiş kaçamak için o kadar spor yap sonra yeniden kaçamak yap:KK22: kendine attığın çanta az gelir sana :KK22: :KK22:
emeğine yazık canım tut biraz kendini, zamanla canın da istemeyecek zaten:KK34:

Kizlar yarin tatile gidiyorum 3 Buck hafta yokmu .. Eminim Annem cok Iyi Bakacak bana ama ben karataydan vazgecmeyecegim..
ara sira internete girebilirim fakat duzenli bildirim yapamayacagim ..
Kendinize cok Iyi bakin
simdiden Iyi bayramlar ..
iyi yolculuklar:KK16: tatilin de ne kadar uzunmuş maşallah:nazar: güle güle git gel

valla asyacıktan yediğin fırçayı kimseden yememişsindir defneciim,öldüm gülmekten:KK52:seni karşısına aılp payladığını canlandırdım gözümde:KK60::KK60:bu fırçayı görünce kaçamak maçamak yapmam anacıımm neme lazım:KK52::KK52:
topiğin eli çantalı üyesiyim ben:KK1: kaçamak görünce fırlatıyorum çantayı hemen :KK1: :KK1:

al bendende o kadar olsamda kurtulsam ruh halimin değişmesine katlanamıyorum

yeni gelebildim dışardaydyık bende zayıflama çayımı içiyorum filmi izleyemeyeceğim çok yorgunum birkaç karın egzersizi yapıp yatarsam kendime aferim dicem benim yerimede yürü kendine ii bak canımcımmm

BİLDİRİM.:
sabah. 1 yumurta 7 zeytin 1 peynir ceviz salatalık
spor yaptım
öğlen: 1 adana 2 kaşık bulgur 1.5 ayran salata
ara: 3 mürdüm eriği 2 üzüm tanesi
akşam: barbunya közlenmiş patlıcan yoğurtlu havuç kızartması 5 te1 kıymalı pide çay (evet iftara davetliydik) :KK43:
hepinize iyi geceler
havucun pişmiş halleri yasak çünkü GI yükseliyor pişerken:KK20: sadece çiğ olarak tüketebilirsin :KK20: :KK20:
listeden çıktım stres filan yok sanırım bu da etkili bu ara kilo veriyorum hatunlarr:KK52::KK52::nazar:

En son 2 gün önce 54.6 idim ben yaw:KK1: Akşamları iftarda bol su içiyorum fazla yemek yiyemiyorum onun da etkisi var.. Amaaaaa pide vb şeyler yediğimde direk kilom artıyor buna çok dikkat ettimm. İftarda dün kızartma türü bişi yidim kendimi zorlayarak:KK1: patlayana kadar bugün bi tartıldım 400 gr gitmişşşş:KK1::KK1::KK1: şaka gibi
Bugün iftarımı yazayım:KK56::KK56::KK56::KK56:

Yarım kase mercimek çorbası
domatesli salatalıklı biber soğan ve yumurtalı patates salatası
2 milföy böreği 2 lokma kek 3-4 ısırık dondurma:KK53::KK53:
üzerine kahvem
2 omega 3

bol bol suuuuuuu
:KK9::KK9::KK9::KK9: kilolar hızla gider oldu iyiniyetlim
kilolar gidiyor diye börek,kek götürmüşsün ama:KK22: tamam kilo gidiyor ama kendini niye zehirliyorsun ki:KK20::KK20::KK20:

1kepçe çorba
1kaşık patlıcan salatası
1kaşık çoban salata
yarın dilim lazanya
1lokma etli dolma
az hindi eti
yarım paçanga böreği
erik
bol su

yemeği yavaş yavaş küçük lokmalarla yersen daha az şey yeyip doyarsın:KK34: kaçamaklar biraz fazla olmuş:KK22: yarın dikkat et:KK20:

dünkü menüm

sahur

1 ceviz
1 bardak süt
az peynir

iftar
1 tabak kıymalı karnabahar
3 kaşık taze börülce yemeği
3 kaşık makarna
2 ceviz
1 kase yoğurt
köz patlıcan salatası
2 hurma
omega şurup

slm kızlar..
kaneelcım ıyı mutlu tatıller..
iftarda sulu köfte ve salata yedım.
shurda yıne kahvaltı yapacagım.
yarın iftara mısafırlerım var.
bu arada bugun kızımın dogumgunuydu teravıden sonra pasta kestık.
bırzcık kızımı kırmamak ıcın yedım..

slm kızlar..
kaneelcım ıyı mutlu tatıller..
iftarda sulu köfte ve salata yedım.
shurda yıne kahvaltı yapacagım.
yarın iftara mısafırlerım var.
bu arada bugun kızımın dogumgunuydu teravıden sonra pasta kestık.
bırzcık kızımı kırmamak ıcın yedım..

nice mutlu,sağlıklı yaşlar dilerim.Doğum günü kutlu olsun....

X