Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Hımmm iftarın çok kuvvetli ondan sahur yapmıyorsun sen Canımcım sen artık TAM karataycısın ne yapacağını çok güzel biliyorsun almazsın tabii kilo

Teşekkürleerr canımmm
İyi geceler kızlar,

İftarimdan önce 1saat tempolu yürüdüm.

İftarimda;
1kase brokoli corbasi
Sebzeli tavuk sote
karisik salata
ayran
su
omega 3

yürüyüşün ve azmin için

İftarımı yazmayacağım

Sahurum
2 haşlanmış yumurta
bolca finduk
enfes pembe domates
bahçemden kırmızı yeşil biber
3 zeytin
ş.siz çay
2 omega 3

Karatay diyetiyle ramazanda tanışmamdan dolayı tam odaklanamadım.. malum iftar-sahur durumları.. peki sizlerden ramazanda kilo verebilen oldu mu?

Merhaba canım hoşgeldin aramıza

bende ramazanın ilk günüyle başladım karataya 69 la başladım geçen hafta tartıldığımda 65,6 çıktım
ve ramazanda uygulamak bana daha kolay geldi zaten az yiyorsun su tıkıyor hiç zorluk çekmedim

Merhaba günaydınlar herkese

iftar menüm:

2 tabak taze fasulye
salata
1 kase yoğurt

sahurda uykudan kalkıp zor geliyo artık bana çok yoruluyorum bu günlerde
ceset gibi kalkıyorum zorla yediklerim:

1 muz
1 ç.b. ceviz
2 k.kayısı
2 k.m.eriği
1 hurma
1 incir
omega 3
süt

hakkarideyim..çok şükür evime ve eşime kavuştum..4 gündür evle cebelleşiyoruz..tahmin edersiniz herşey kutularda aç boşalt yıka yerleştir...
çoğunu hallaettik ama daha iş var ..bu arada da hiç aranıza gelemedim kusura bakmayın..ama aklım sizdeydi..hepinizi çok özledim..
bu arada tartıldım vee maalesef ++ 1700 gr. sağlık olsun naapalım..sizlerle beraber vericem nasılsa..
valla o kaaa kaçamak yaptım yine iyi kurtardım 1700 gr la...

bu arada 34 sayfa yazmışsınız..ara ara okuyup yetişicem size...şimdilik bu kaaa kısslar...hepinizi çok öpüyorum..

sanki fırında kızaranlar fazla gibi olmuş hani omega 3 sen bir ara sahurda çok az yiyordun galiba dönem dönem değişiyor bu arada ben bu gün 89 gördüm:)

hoşşşşş geldinnnnn özlettin neyse sen yerleş konuşuruz

Aksatmadan her gün iftardan sonra yürüyoruz Sporla kendimi çookk iyi hissediyorum
ne güzel bir alışkanlık iyiniyetlim..ben de spordan sonra canlanıyorum..ama kocişini ikna edip yürüttüğün için ayrıca tebrik ederim,ben de akşam 40 dakika yürüdüm..tek başımaaaaa
aynen öyle canım,ben 4 yıl önce ara öğünlü diyet ve sporla epey kilo vermiştim ama yoyo diyetlerin döngüsünü yaşayarak birkaç ay içinde önemli miktarını geri aldım,sana da tanıdık geldi mio zamandan beri zayıflama adına çok şey denedim olmadı..hep mutsuz oldum..karatayı keşfedince huzurla kilo verilebileceğini öğrendim...aydın bir Türk kadını ve bilim insanı olan hocamıza ve önerdiği beslenme modeline yürekten inanıyorum,arada damak tadı adına kaçamak yapsamda ömür boyu genel olarak böyle beslenmek istiyorum...tabii yola sizlerle çıkmanın mutluluğu da var

sersum hoşgeldin canım..ne mutlu evine ve eşine kavuşmuşsun...işin büyük bölümünü halletmişsiniz,gerisi de olur gider zamanla inşallah..artıları da takma olur o kadar,kolay değil yaşadığın süreç..yine iyi atlatmışsınberaberce veeceğiz kiloları biliyorsun

23'de yediğin direk hata en geç 20.00'da dükkan kapanacak çok acıkırsan süt,ayran iç
karpus Gı 100 olan bir meyve yasak yani
gün içinde tükettiğin meyve miktarı çok fazla
çabuk kilo vermek istiyorsan meyveyi sadece kahvaltıda tüket ve daha az olsun mesela 2 incir yeterde artar bile
leptin en çok 02.00-05.00 arasında salgılanıyor. Bu yüzden 20.00'da yemeği keseceksin(leptin salgısı başlaması için en az 4 saat lazım)
uyanıkken de salgılanır ama daha azdır., ki sen 23'de yemek yiyerek bu gece leptinden çok az faydalanmışsın

Son düzenleme:
asyacım son zamanlarda menülerinde pek kuruyemiş olmuyor gibi,kuruyemiş delisi biri olarak merak ettim doyuyorsun değil mi

canım kuruyemiş masaya gelip geri gidiyor, zaten pek ekmek yemeyen biriydim hiç aramıyorum.bir de sıcaktan mıdır nedir canım hiç istemiyor yemek yemeyi de istemiyorum farkındaysan menüm çok az:44:
ilgin için teşekkürler canım

asyacım son zamanlarda menülerinde pek kuruyemiş olmuyor gibi,kuruyemiş delisi biri olarak merak ettim doyuyorsun değil mi

canım kuruyemiş masaya gelip geri gidiyor, zaten pek ekmek yemeyen biriydim hiç aramıyorum.bir de sıcaktan mıdır nedir canım hiç istemiyor yemek yemeyi de istemiyorum farkındaysan menüm çok az:44:
ilgin için teşekkürler canım

canım benim akşama gideceğim inş her şey güzel geçecek
organizatör ben olunca güzel geçer tabii ki gerçi ayy kendime güvenim tavan şu anda

biberler çok büyük değildi canım,kızarınca daha da ufalmışlar,kimse yemedi ziyan olmasın diye yediydim,saymadım tahmini yazdımomegalarımı iftarda toptan alıyorum...89 için de tebrikler ben sana demiştiiiimmmm

iftara misafirlerim geliyor...çok fazla bişey yapmayayım dedimama gene birsürüşey olucak..
menüm şöyle:
hindi suyunda mantılı çorba
zeytinyağlı taze barbunya
lazanya
etli biber dolması
köy hindisi haşladım
patlıcan salatası
rus salatası
çoban salata
erik suyu kendim yaptım
fırında sütlaç

eee yeter ama dimi?

ramazanın ilk günü başlamıştım karatay diyetini yapmaya...65,1 ile başladım şuanda 63,3 geliyorum...ama son 10 gündğr 63,3 üm yani 10 gündür gr eksilemedim...haaa buarada birde kabızlık devam ediyor...

tebrikler...darısı başıma....senin tecrübelerine ihtiyacım olacak:)))
tsk ederım canım amin ınsaallah sende saglıkla hedefıne ulasırsın kafana takılan herseyı sor hepımız cevaplarız canım

askım benım ya cok tesekkur ederımburanın motıvasyonuyla oldu ınan bence bu fırsatı ıyı degerlendırın kızlar boyle bır ekıp boyle guzel ınsanlar kolay kolay bır araya gelmez

aynen oyle ıyınıyetlım ıftarımı cok sıkı yapıyorum sofraya zeytın peynır falanda koyuyorum herseyden yıyorum sahurda su ıcıyorum sadece aslında ramazanın basında sahurda cok sıkı yıycem ıftarım corba salata olcak dıye nıyetlendım ama olmuyo mısafır gelıyo bız gıdıyoruz guzel guzel yemekler oluyo o yuzden bende ıftar saglam sahur hafıf gecıstırdım butun ramazan boyunca ıyıde oldu

Aksatmadan her gün iftardan sonra yürüyoruz Sporla kendimi çookk iyi hissediyorum
supersın arkadasım

İftarımı yazmayacağım

Sahurum
2 haşlanmış yumurta
bolca finduk
enfes pembe domates
bahçemden kırmızı yeşil biber
3 zeytin
ş.siz çay
2 omega 3
harıka menu canım afıyet olsun fındık bu senenın fındıgımı

canım benım hadı gozun aydın yenı evınde sehrınde hayırlı olsun kg ları hıc dusunme burdayız hallederız

menu super canım benımde mısafırım var ıftara ınsan ne kadarda fazla yapmayım desede fınalde bır suru yemek cıkıyor ortaya ee ramazan bereketı işte

canım benım kendı tecrubemı paylasmak ısterım karatay kompostosu cok ıse yarıyo gunde 3 kez falan cıktıgım oluyo ben şöyle yapıyorum kuru ıncır kayısı erık uzum ne varsa kucuk kucuk dogruyosun uzerıne su ılave edıp buzdolabına atıyosun ertesı gun ıftarda yıyosun harıka bır komposto ben bayıldım tatlıya bıle ıhtıyac duymuyosun bunu yıyınce canım bır dene ıstersen

hoşgeldin sersumcum...kolay gelsin sana işlerinde...hemen bitir de gel aramıza bir an önce. +ları da takma kafana,papadiyanın dediği gibi bütün kış burdayız nasılsa

papadiya bacım nasılsın?yürüdün mü bugün..ben yürümedim malesefcanım istemedi nedense,kaytarayım dedim azıcık

leylakım askım benım ya bugun henuz yurumedım ama uyuyunca bır saat yurumeyı dusunuyorum ıftarda o kadar cok yıyorumkı yurumeden gıtmez o fazlalıklar:))

hoşgeldin:))) Kolay gelsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…