Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

canım kompostoya eklediğin su soğuk su değil mi?

birde çerez eklemiyomusun içine tarifte çerez vardı sanırım :44:

Son düzenleme:
kuruyemişi çok seviyorum ben,her hal ve şartta yiyebilirim,hatta bazı günler ara ara sırf kuruyemiş yiyerek günü bitirirdim,tatlı börek çörek aramam da k.yemiş delisiyim,ama şimdi azalttım biraz kilo verebilmek için...
leylakım askım benım ya bugun henuz yurumedım ama uyuyunca bır saat yurumeyı dusunuyorum ıftarda o kadar cok yıyorumkı yurumeden gıtmez o fazlalıklar:))

papadiya seni bulmuşken sorayım dedim ama çıkmışsın..canım sen yürüyüşlerini hep gündüz aynı saatlerde mi yaptın zayıflarken,ben ancak akşam 10 civarı yapabilirim,hangisi daha faydalı olur sence,bi de banttaki hızın genel olarak ne idi.

teşekküe ederiiim:)))
mesaj alındı.....

merhaba cıtırlar
tatile cıkıyorum 1 hafta yokum
birkac gündür hazırlık yapmaktan öldüm
bebek olunca alınan esya 2 katı artıyor haliyle

şimdiden herkesin bayramını kutlarım kendinize iyi bakın
hepinizi öpüyorum

sana da iyi tatiller,iyi bayramlar....Bolca dinlen ,enerji depola :)))

ya evet.karataya baslayınca ben de çok fındık tüketmeye başladım

Sabah:12.00'de
1 haş yumurta
keçi ve tulum peyniri
1,5 domates
1,5 salatalık
1 köy biberi

20.00'de 500 ml latte

kızlar bugün pek acıkmadım suyu da az içtim belki onun etkisi :26:
ne oluyo asyacım,hepten kıtlık moduna girdin.bak çıldırtma beni senin hızına yetişemiyorum.ben tıkınırken sen aç aç dolasıyosun kıskanıyorum bakiradenin dizginlerini almışsın hepten eline.

yatmadan önce en az 20 dk spor cezası veriyorum sana

yok canım çok yememişsin ,biberler fazla gibi görünsede 150 kal eder ki sen onu yemediğin 1 yumurtaya say.için rahat olsun

kolay gelsin sersum,yerlesmek zordur ,hemen bitsin istersin
iyi tatiller asya,ben de cuma kacıyorum

dünün bildirimini yapayım hemen
sabah
peynirli omlet,1 b.fındık,7 zeytin,yoğurtlu kırmızı biber,domates,salatalık

aksam
1 kase bugday corbası,1 kase keten tohumlu yogurt,1 avuc fındık,salata

sporda costum ,önceki günün yediklerimin acısını cıkardım.sabah bantta 1 saat,aksam esimle 1saat yürüdüm

bugün sabah:45 dk yuruyuş ardından peynirli omlet,1 dilim peynir,1ç.b ceviz,7 zeytin,domates,salatalık

az önce 5 dilim fırında patates,kendi kafama canta indiriyim asya:)))

akşama misafirim var,hemen hemen yemek işini bitirdim.ama yemeden nasıl edecegım bilmiyorum.

Dünkü iftarım :
1 kase çorba
1 kase salata
1 kase dondurma:26::26:

00:00 gibi 1 büyük bardak ayran

Sahurum :
1 bardak ceviz+fındık
2 kk yumurta
10 zeytin
10 tane çekirdekli karaüzüm
1 domates
1 salatalık
1 yeşilbiber
çökelek, peynir
4 gün kurusu

su:3.5 lt su
spor :1 sa çarşıda dolaştım durdum

GÖZÜNAYDIN canımmm

En zor zamanlar ama işin bitince tertemiz olacak herşey ohhh güle güle oturun yeni evinizde

Tartıdaki artı gider işlerini yaparken merak etme sen:112:

canım kompostoya eklediğin su soğuk su değil mi?

birde çerez eklemiyomusun içine tarifte çerez vardı sanırım :44:
evet soguk su canım sen cerezde ekleyebılırsın ben eklememıstım

hep aynı saatte yapmadım canım ne zaman fırsat bulduysam o zaman yaptım bazen sabah8 bazen gece 10 bazen oglen 3 yanı zamanı sartlara gore belırledım.banttakı hızımda ılk baslarda 5 sımdılerde 6 idi canım.kolay gelsın hepımıze leylak841:)bu sana gelsın bebısım

Merhaba herkese;Bir giriyorum,geçmişi okuyayım da öyle menü bildirimi yapayım diyorum,daha okumayı tamamlayamadan kalkmam gerekiyor.Bir türlü yazamadım.Herkese güzel bir gün diliyorum..
İki gündür menü bildiriminde bulunamıyorum ve ne yazık ki akşamları cozutuyorum.Gün içinde sabahtan akşama kadar gayet iyi gidiyorum ama akşam kendime engel olamıyorum.Tatlı yiyorum,pide yiyorum malesef.Sonra da kendime kızıyorum bütün akşam.Buna rağmen her gün yürüyorum 1 saat.Son iki gündür çok uykusuz ve yorgundum o mu etkiledi ben mi çok iradesiz ve başarısız biriyim bilemedim.Bugün bu saate kadar iyiyim,akşam için de kararlıyım her zaman ki gibi de artık ümidim kalmadı ya.
Sabah
2 haşlanmış yumurta
1 domates
peynir
1 avuç kadar ceviz
közlemiş biber 2 tane
Öğleyin saat bir civarında da yemek yoktu evde,yapacak enerjim de yoktu.1 haşlanmış yumurta,peynir domates yedim.Bol su içmeye çalışıyorum ama sanırım ben hiç başaramayacağım..

evet soguk su canım sen cerezde ekleyebılırsın ben eklememıstım

teşekkürler canım kitapta okumuştum ama yapmaya fırsat olmamıştı deneyeceğim mutlaka

canım neden başaramayacağını düşünüyosun hepimiz ara sıra kaçamaklar yapıyoruz
ama daha sonra tekrar toparlanıyoruz. Bak yazdığın menüde hiç bir kaçamak yok
ara sıra oluyo böyle sadece biraz sabretmek lazım inan bana

önerine kulak verip karatay kompostosunu yapacağım...teşekkürler:)

anladım canım sağol cevapladığın içinleylaka da sormuştum bi ara,yemekten ziyade spor konusunda fikir almaya ihtiyacım var..
canım üzme kendini...az yiyorsun ondan enerjisiz kalıyorsun..eee bebek ev işi filan da yoruyor seni...insan böyle durumlarda elinin altındaki hazır karbonhidrata yöneliyor,genellikle akşamlar tehlikelidir zaten...bana kalırsa 2 lokma al,sonra kendine bi kahve yap sütlü,üstüne çay,bitki çayı artık ne seviyorsan iç mideni şişiranladığım kadarıyla bir lokma da alsan diyet bozuldu deyip üzülüyor ve inancını yitiriyorsunmükemmeliyetçilik işte bu..ben şahsen kendime 2 lokma hakkı tanıdım,tamamen yemem demiyorum,bak yürüyüşünü de aksatmıyorsun ne güzel..tüm bunlar için enerji lazım,sağlam ye sen,yavaş yavaş gidecek hepsi inan,ben sana inanıyorum

canım sağol yorumun için içime su serptin

leylakım askım benım ya bugun henuz yurumedım ama uyuyunca bır saat yurumeyı dusunuyorum ıftarda o kadar cok yıyorumkı yurumeden gıtmez o fazlalıklar:))

yürü bebişim yürü...ama kendini de çok yorma oruçlu oruçlu

canım papadiyama sormuşsun ama ben de fikrimi yazayım dedim.hocamız da gece yatmadan önce yapılan sporun daha iyi olduğunu söylüyo.yani gece 10 da yapman daha iyi özlemcim.bu konuda için rahat olsun

iyi tatiller asyacım.senin de bayramın şimdiden kutlu olsun canım benim.tatilde fazla kaçamak yapma sakın

mesaj alındı bebişimöldüm yine gülmekten

slm kızlar.
dün giremedım..shurumu klasık karatyla yaptım.
iftarımı daha hazırlamadım.ne yapacagım hakkında hıc bır bılgım yok.sanırım bırkacgune adet olucam.
pek tadım yok..gorusuruz kızlar..

Kizlar yarin tatile gidiyorum 3 Buck hafta yokmu .. Eminim Annem cok Iyi Bakacak bana ama ben karataydan vazgecmeyecegim..
ara sira internete girebilirim fakat duzenli bildirim yapamayacagim ..
Kendinize cok Iyi bakin
simdiden Iyi bayramlar ..

Kizlar yarin tatile gidiyorum 3 Buck hafta yokmu .. Eminim Annem cok Iyi Bakacak bana ama ben karataydan vazgecmeyecegim..
ara sira internete girebilirim fakat duzenli bildirim yapamayacagim ..
Kendinize cok Iyi bakin
simdiden Iyi bayramlar ..

iyi tatiller canım,kendine iyi bak
sana da iyi bayramlar kaneelcim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…