Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Hoşgeldin canımmmmm..

normalde herşey iyi gidiyordu canım.her ay 2 gün erken oluyordum. son 2 aydan beri spor yapmadım, yediklerime dikkat etmedim vücut su topladı sanırım. dilerim gelecek ay herşey oluna girer:3:

hoşgeldin canım , karataya devam birlikte

Dün akşam eşimle ben tam 70 dakika yürüdük
harikasınız canım :81:
herkese iyi akşamlar tekrar kadir geceniz mübarek dualarınız kabul olsun
seninde kandilin kutlu olsun canım

iyi akşamlar herkese...iftarımızı yaptık..

1 fırında kızarmış karnıyarık
1 kase cacık
1 kase salata
2 gram omega 3
su

mübarek kadir gecemiz kutlu olsun,hayırlara vesile olsun

sen hafif kaçamakla atlatmışsın,ben kendimi aştımpazartesi itibariyle toparlandım, dikkatli davranırsam çabuk kilo veriyorum,ama biraz kaçırırsam da hemen misliyle alıyorum öyle bir metabolizmam var işte....kaçamaksız menülerle ve yürüyüşle bol su içerek eski ve yeni fazlalıkları atarız canım merak etme..amacımızı unutmayalım yeter ki...kaçamak yapma durumu olursa o güne kadar bolca yediklerimize sayıp işimize bakalım...burda kal ve menü paylaş canım

Sabah:12.00'de
1 haş yumurta
keçi ve tulum peyniri
1,5 domates
1,5 salatalık
1 köy biberi

20.00'de 500 ml latte

kızlar bugün pek acıkmadım suyu da az içtim belki onun etkisi :26:

İyi geceler kızlar,

İftarimdan önce 1saat tempolu yürüdüm.

İftarimda;
1kase brokoli corbasi
Sebzeli tavuk sote
karisik salata
ayran
su
omega 3

slm kızlar yazıyorum ve kaçıyorum
sabah 1 yumurta 1 peynir 5 zeytin ceviz salatalık
yeşil çay kiraz sapı kahve
öğlen: barbunya yoğurt
ara: eren 1 armut çay yeşil çay azıcık cips
akşam: somon balığı soda çay
omega 3 sporrr

sabah omlet,1 su bardağı ceviz-badem karışımı,peynir,domates yedim.Öğlene kadar hiççç acıkmadım öğle yemeğinde domates çorbası , 1 adet ızgara tavuk but,haşlanmış yeşil mercimek cısss olarakta 1 tane eti puf:26:
Akşam yemeğinde;domates çorbası ve patlıcan-domates ızgara yedim.Cısssım mısım yoktu taa kiii komşuda kandil programına katılana kadar 1 tane avuç içi büyüklüğünde pasta,1 çatalda mustafa kemal paşa tatlısı yiyivermişim:18::18: bol limonlu çay ve su içtim tabii

sana da günaydın canım,menülerime bakıyosun değil mi
canım her gün mutlaka topikte olup biteni okuyorum, eğer okuyamazsam ertesi güne mutlaka okuyorum
tüm arkadaşlar gibi senin menülerinde takibimde
menülerde 1-2 cıssa (pide gibi) ses etmiyorum özellikle deneyimli karataycılara çanta ile ceza vermek istemiyorum çünkü onlar kendini ayarlıyor. ama cıslar çok olursa ve arkadaş yeniyse uyarımı yapıyorum. demek ki senin menünde de uyarılacak bir şey görmemişim, için rahat olsun
sormak istediğin bir şey olursa her zaman burdayım

ne demek canım elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyorum, faydalı olduysam ne mutlu

arada yediklerin hiç karataycıya yakışmış mı o ara değil öğün olmuş hem de kötü bir öğün
aymutu yedin yanında kuruyemiş,süt gibi GI 0 olan bişi tüketseydin meyvenin GI ini düşürürdün.cips çok zararlı hem patates hem de kızartma
soda da cısss ayrıca

yatmadan önce en az 20 dk spor cezası veriyorum sana

ah ıyınıyetlım ah ben ıftarda neler neler yıyorum bır yazsam gozlerın boylepörtler ama ne yapıyorum fırsat buldukca yuruyorum bol su lımonlu su ve yesılcay tuketıyorum artı olarak yansımıyo yasasın karatay

canım belkı bılmıyosundur soda ıcmıyoruz lımonlu su ıcebılırsın onun yerıne

uzulme canım bol lımonlu su,çay bu gunu kurtarır

Kızlar geçmişi okudum geldim
Sizi çok ihmal ediyorum kusura bakmayın ama pek evde takılamıyorum, dışarıdayken de telefon ile topiğe girmek zor oluyor.
yarın sabahtan eski staj yaptığım yere gideceğim, staj değerlendirme formunu doldurtmak ve çizimlerimin çıktısını almak için, akşam da huzur evine gidiyoruz ziyarete.
Huzurevinde Türk Sanat Müziği eşliğinde 2 saat kadar vakit geçirip oradaki insanları mutlu etcez, çıkışta da yemeğe gideriz arkadaşlarla. Malesef akşam yemeğim 21.00 civarı olacak yani.Neyse sağlık olsun.
İyi geceler kızlar, ben kaçıyorum.
Leptininiz bol olsun
Dualarınız kabul olsun

Karatay diyetiyle ramazanda tanışmamdan dolayı tam odaklanamadım.. malum iftar-sahur durumları.. peki sizlerden ramazanda kilo verebilen oldu mu?

kolay gelsin şimdiden...Bu arada bende sana cıss yapcam ne o ya ""below the target" diyo...:))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…