Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Dünkü iftarım :
1 kase çorba
bol z.yağlı semizotu salatası
1 avuç badem

saat 00:00 da 1 büyük bardak ayran

sahurum:
4 gün kurusu
10 çekirdekli karaüzüm
2 kk yumurta
1 bardak ceviz+ fındık
1 domates
1 salatalık
1 yeşilbiber
bol peynir
10 zeytin

su:3 lt
spor :yok

amin canım inşallah teşekkürler dua için kitapta yoksa burdan bakarım

Merhaba Canlar
Kadir gecemiz mübarrek olsun,tüm hayırlı dualarımız kabul olur inşallah.
En sonununda ilaçlarım bitti oruca devam
sahur
2 haşlanmış yumurta
9 adet tuzsuz zeytin
1 adet acı yeşil biber
1 adet domates
1 koca bardak koyun yoğurdundan ayran bolcada su su su

Asyaatescim çok saol tarçın,süt,kakaoyu unutmuşum o an ki tatlı krizi yüzünden olmalı bir daha krize girersem tavsiyelerini uygulayacağım umarım bir daha o duruma düşmemBu arada cevap yazdığın için çok saol şeker

hayırlı günler , hayırlı kandiller arkadaşlar , bugün yapılan duaların hepsi kabul olur inşallah
bugün sabahtan başlayan karın ağrımın sebebi 1 saat önce sonuçlandı. malesef tamda gününde regl oldumbu sene başını ve sonunu tutamadım ramazanın , vücudun düzensizliğinin kurbanı oldum

akıllı tartımı yoksa yalaka tartımı bu?

valla bayıldım her eve lazım

uygun tabi,princ yerine bugday koyabilirsin.

günaydın canım.seninde kandilin müb olsun ayrıca tüm karataylılarında.

teşekkür ederim artık çekinmeden pişireceğim

herkezin kandili mübarek olsun allah tüm dileklerinizi ve hayırlarınızı kabul etsin

Üzme kendini arkadaşım hayırlısı olur inşallah kendini iyi hissetiğinde açığını kapatırsın.Bu gece bol bol dua etmemize hiç bir engel yok,herşeyde bir hayır var. Benimde düzensizliğim vardı ve bu diyeti marttan bu yana yapmaya çalışıyorum ve inanki yavaş yavaş düzeldiğini gördüm.Sen sadece moralini yüksek tut.

teşekkür ederim canım , 2 aydan beri düzenim alt üst ,bayramdan sonra karatay ile yeniden düzenime dönüp bu kış kilolara veda etmek istiyorum:13:

merhaba bu düzensizliği hep yaşıyormusun. ben 2. çocugumu doğurmadan önce vardı pko ve miyomlarım vardı hamile kalamıyordum sonra doktorum şeker ilacı kullanmamı söyledi 3 ay içinde düzene girdi ve hamile kaldım pko doğum sonrası gitmişti düzensiz adette ödeme neden oluyormuş geömiş olsun

leylak 84 üm günaydın tartıldım iftardan önce 68,3 geldimmmmm

Kıss göbekleri varmış hayret bişi ben iki sezaryenden sonra zayıfladım ama senden kiloluyum accık göbüşüm kaldı göbüşü varmış çıtıra bak bacaklarında o boy ve kiloda yağ mağ yoktur olsun sağlık için ve fit kalmak için spor yapıyosun
Çizelgem böyle kalsın ama listede olmayacağım kşlo verdikçe yazarım artık:112:
Reyhancım motivasyonunu hiç düşürme pozitif düşün hep her daim:112: arada ben de yedim hem bak yine de zayıfladım

Leylakım benim sağol 6 senedir 36 beden olduğu için giymediğim harika bi paltom vardı kimseye vermeye kıyamadığım ona rahaatça sığdım :112: Annem " bunu birine ver demişti kiloluyken artık o kadar zayıflayamazsın demişti yoktu ki o zaman karatay
Sağol Oyam inş. Evet eski kadınlardan Darısı Oyamın ve tüm çıtır adaylarının olsun inş.

Aynen İzmir kazan ben kepçe oldum hala şaşıyorum nasıl yürüdüm o kaa Evet Papişim bakalım kırıkkaledekiler ne diyecek esas eski kadınlar orada onlar kriter değil eltim görümcem kayınvalidem ohhh sefam olsun

Yeni gelen arkadaşlar HOŞGELDİNİZ

Çıtırlar ben Cuma günü yola çıkacağımız için çamaşır yıkıyorum ütülüyorum bir yandan yavaştan valizi hazırlıyorum fazla giremiyorum hepinizi çok seviyorum bugün ihmal ettiğim namazlarımı da tam kılayım istiyorum bir de akşama bol bol dua etmek istiyorum inş. Rabbim dualarımızı kabul etsin

:reyhancım motivasyonunu hiç düşürme pozitif düşün hep her daim:112: Arada ben de yedim hem bak yine de zayıfladım
:
bugün toparladım kendimi iyiniyetlim.tokatladım birazcık ,kendime geliyim diye Normal beslenme düzenime uyuyorum.
Ben de cuma yola cıkıyorum 2 hafta memlekette olacagım.fındık toplayacagım.dönüncede okullar baslıycak zaten,simdiden sıkıntı bastı beni.tatil çabuk mu bitti ne.

Tatilden donduk. Cok guzel vakit gecirdik. Iyi tatil dilekleriniz icin hepinize ayri ayri tesekkur ediyorum. Propycil'in ameliyatinin basarili gecmesi beni sevindirdi. Oruca verdigim aradan sonra tekrar basladim. Artik sadece iftar yapiyorum. Sahurda su icip, uykuya donuyorum. Boylesi daha iyi oldu. Dun sabah 65 kg. dim. Artik yediklerime dikkat etmeye ve 60 kg. hedefime ulasmaya calisacagim. Herkese sevgiler.

hoşgeldin canım,karataya tam gaz devam diyosun yani :))))

ıyınıyetlım kolay gelsın sekerım hayırlısıyla gıt gel ınsaallah dugunde salın da mıllet cıtır anne nasıl olur gorsun

merhaba özlemkartal yazdıklarınızı okuyunca resmen kendimi gördüm cumartesi pazar ve pazartesi hafif kaçamaklar sonrası (malum davetler işte) kilomda 1 kilodan biraz fazla artış oldu çok asabım bozuldu tabii bugünden itibaren karataya özenle devam edeceğim sizde hemen atacağım fazlalıkları demişsiniz benim fazlalıklarda gider değil mi :18:

Sevindim canım karadenizlisin sanırım fındığa bayılııııyoruuummm bu sene 3. çuval fındığı yiyoruz Kolay gelsin.. Evet tatil çabbucaak geçttiiii gittiii.. Evde olmanın tadını çıkardım ben bu yıl yumoş yumoş sarıldım oynadık tembellik ettikk...
HOŞGELDİN IRMAKçım Darısı benim başıma olsun bizimki tatil değil biraz yorucu da olacak tahminim gelin olmak zor be kardeşler bana bayağı iş düşecek bence
bende ıyıyım bıdenem 1 saat yurudum geldım
Oruç oruç bence sadece karataylılar yürüyebilir
ıyınıyetlım kolay gelsın sekerım hayırlısıyla gıt gel ınsaallah dugunde salın da mıllet cıtır anne nasıl olur gorsun
Sağol Papişimmm canımmm inşallah hayırlısıyla gider geliriz.. Görsünler valla ohh
Papişim dondurma yiyorum akşamları tatlılı olanlardan ama az 2 gündür az az su böreği de yidim ama hala 54.6 kiloyum Allaahhhh Akşama da cıss var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…