Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

İftarda yediklerim

Bulgurlu yaprak sarma
Enfes pembe domates (z.yağlı kekikli)
Tulum peyniri
Az cacık
Annemin yaptığı patlıcanlı börekten bi ısırık
suuuuuuu suuuuuuu soğuk suları içtim hala karnım şiş:26:
Üzerine sade kahvem
Bi küçük magnum

Çıtırlarım artık kilo korumadayım ben listeden çıktım haberiniz olsun

Sahurum
2 haşlanmış yumruta
2 hurma
Enfesss pembe domates
ş.siz çay
3 zeytin
bolca fındık
içebildiğim kadar suuuuuu

Tebrikler farkındayım ne güzel hedefinin altına düşmüşsün

güzel dileklerin ve önerilerin içinde ayrıca teşekkürler inşallah
bizde hedefimize ulaşırız :81:

allah'ım allah'ım sonunda aldım karatay kitaplarımı karatay diyeti ile karatay mutfağını aldım
kitabı alana kadar neler yaptım anlatayım
saat 10da çıktım evden elektrik kesik mi 8 kat indim 100 metre yürüdüm otobüse bindim inince 350 metre kadar yürüdüm kitapçıya girdim kitapları aldım çıktım tekrar aynı yolu aştım da eve geldim tabi 8 kat çıkmak da öldürdü resmen. hıı bi de tüm bunları 33 derece güneşin altında topuklu ayakkabılarla yaptım spor yapmış sayılırım de mii

Bence de, ramazan olunca, düzen biraz değişiyor.

Leylakcım dolap için domatesi nasıl hazırlıyorsun?

Aramıza hoş geldin defneda.

valla finanscın papişin dediği gibi bu kış burdayız yazın yoğunum çok kışın daha düzei girerim kilo verme daha diyor herkes ama almamak ve sağlıklı kalmak için sizlerleyim

Buradan ayrılma canım seni seviyoruz.

Evet arkadaşım haklısın ama ben bugün çok mutsuzum kilomu kafama çok takıyorum artık 8 senedir bir türlü kendimi toparlayamıyorum Doğumdan önce 47 kiloydum. Hep kilo verip alıyorum.

Ulaşımız, şu an kaç kilodasın canım?. Aslında bu kilo takip çizelgeleri çok motive edici oluyor. İstersen sen de bir tane yapabilirsin.

Seni de mezun ettik iyiniyetlim. Ama buradan ayrılmıyorsun değil mi?

Sabah yediklerim: 2 yum, çok az peynir, domates, 5 ceviz, 1 dil. karpuz

tebrikler canım bu kadar azmedip almışsın kitapları çok da iyi spor olmuş

Kızlar, bir şey soracaktım. Belki daha önce yazılmıştır, ama ben atlamış olabilirim. Omega3 tabletleri için Oc...n isimli bir marka var.Kullanan veya bilgisi olan var mı? İçindeki değerler şöyle:
EPA 300 mg, DHA 200 mg, Toplam omega3 580 mg, vit. E 1 IU

tebrikler canım bu kadar azmedip almışsın kitapları çok da iyi spor olmuş

anneme ayak diredim resmen alacam diye sonra canan karatayın deyince tamam dedi. o sadece ilk kitabı alacam sanıyordu eve geldim baktı 2 kitap ne gereği var die söylendi ama şimdi kitapları düşürmüyor elinden hangi odaya gitse yanında işte karatay gücü:124::124::124:

merhaba güzel karataycılar,
sahurda yediklerim;
3 kuru kayısı ve yarım litre su
2 haşlanmış yumurta
14 zeytin
1 kk peynir
7 ceviz...
1 gram omega 3
toplamda 3 litre su
iftardan sonra bi halsizlik çöktü,eşim çocukları gezmeye götürdü ben gidemedim,öylece yatıp televizyon seyrederken buradaki düzenli yürüyen kızlar geldi aklıma,kalktım,bantta 45 dakika yürüdüm amaniiin bi enerji doldum ki sormayınduşumu almadan,ben işteyken akşama kadar çocukların döküp saçtığı evimi topladım,geç vakit olduğu için süpüremedim,bu işi kızlara bıraktım,sahura kadar oturunca da uykusuz kaldııımmşimdi arada esneyerek sizleri okuyorum:111:

bu arada...
Ankarada buluşma gerçekleştirerek bir ilke imza atan ve devamına vesile olacak çıtır kızları kutluyorum,ama fotoğraf işini ihmal ettikleri için de kınıyoruummm
topiğimizin tatlışı propycil'e ameliyatında herşeyin rastgitmesini diliyorum,dualarımız onunla,inşallah tez zamanda iyileşip aramıza dönsün
Sersuma kolaylıklarla evine yerleşmesini,yeni görev yerinde herşeyin gönlünce olmasını diliyorum
iyiniyetle korumaya geçmişsin ne mutlu,bizi bırakmayacağın için teşekkürlerkoruma beslenmesi nasıl oluyor onu da görebileceğiz sayende,ayrıca kışlık stokları yapmaya başlayan arkadaşlara da kolay gelsin,ben bayramda memlekete gidip bir kısmını orada yapacağım...
yeni gelen taze karataycılara da hoşgeldiniz diyorum

asyacıım buradaysan birden çok alıntı ve altına cevaplar nasıl yazılıyor söyleyebilirmisin canımmm

selamlarrr:) dün yediklerim

kahvaltı : tereyağında pişmiş 2 yumurta 5 yeşil 5 siyah zeytin 3 günkurusu 2 normal kayısı

öğlen: 1 2 kaşık menemen, biraz beyaz peynir, 2 3 kaşık yoğurt

ara: şeftali

akşam:1 küçük kase kuruyemiş, 1 bardak kola ( tek zaafım dayanamadım)

spor: kahvaltıdan önce leslie mile1 ve 2

akşam 21 / 22 arası eşimle yürüdük

regl dönemim bitti gece sahura kalkamadık 1 bardak su içtim...

canım bende aldım bu markayı kullanıyorum fakat bilinçsiz olarak ilk defa aldım. Araştırdığımda içerdiği değerlerin
düşük olduğunu öğrendim. Bittiği zaman değiştiricem.

annen dua etsin üçüncü kitabını da almamışsın sonradan kitaplara ısınmış ama bak bu daha güzel

benim hikayemde hemen hemen aynı bende hiç 70 olduğumu hatırlamıyorum ama karatay diyeti süper hergün eriyorsun özgüvenin artıyor. ceviz yemeğe başladığımdan beri ekmek yemez oldum çok faydalı
tekrar hoşgeldin

günaydın kızlar
geçmişi okudum birazdan kaçacağım
malesef propycilden cvp gelmiyor, ben de merak içindeyim ama tez zamanda yazacağına eminim
güleryüzüm gelmiş, çok özlemiştik hatta buluşmamızda bile andık niye gelmiyor diye
kızlar menüler kaçamaklı da olsa çok güzel,azim ve kararlılığımız daim olsun
asyacıım buradaysan birden çok alıntı ve altına cevaplar nasıl yazılıyor söyleyebilirmisin canımmm
mesajların altında 2 bölüm var biri:alıntı ile cevapla:tek alıntı yaparsın.diğeri:+ işareti,+ya tıklarsan daha sonra konuya cevap az dediğinde tüm yapmak istediğin alıntılar gelir canım

teşekkür ederim cevabın için canım bi deneme yapıyorum bakalım
kızlar bu ara beni affedin olur mu, yazamıyorum size pek.genelde dışarıdayım ama aklım sizde

O.K tatlım

demek mezun oluyorsun ama bizi bırakma destek ol darısı başımıza

bende geçenlerde keten tohumunun azizliğine uğramıştım gerçekten wc işi zor bu gün gün kurusu kayısı aldım bakalım işe yarayacakmı
bu arada senin adına sevindim

teşekkürler insan bunları duydukça daha bir aşka geliyor ve koyulan hedefin başarılabilir olduğunu anlıyor

eşimle yürüyorum diyenlere hayranlıkla bakıyorum bizim için birlikte yürümek çok zor 1-eşimin hep arabaya yakın olması gerekiyor 2-oğluma akşamları birinin bakması gerekiyor 3- kızımın erken uyuması ve başında birinin olması gerekiyor 4- boşşşş verrr demeyen bir eş gerekiyor
bu dört gerekliyi yan yana getiremediğim için olmuyor

ya bunu bana öğretiin ya süpersin sorandan anlatandan allah razı olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…