Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

kızlar kabızlığa en iyi çözüm zeytini ve zeytinyağını biraz bol kullanacaksınız,kayısı bazen etkili oluyor ama zeytinyağı mükemmel

arkadaşlar karatay hoca öğlen uykusu için birşeyler demişmiydi
uykum var ama yanlızlıktan ve boşluktan kahve içsem geçer
öğlen uykusuna izin varmıydı

bende geçenlerde keten tohumunun azizliğine uğramıştım gerçekten wc işi zor bu gün gün kurusu kayısı aldım bakalım işe yarayacakmı
bu arada senin adına sevindim

bende yiyorum canım keten tohumu, gün kurusu kayısı,incir daha neler neler
1 haftadır zeytinide arttırdım zeytinyağınıda artık wc ye çıktığım gün
böyle seviniyorum çünkü senelerdir boğuşuyorum ben bu kabızlıkla
inşallah sende en kısa zamanda düzene girersin canım

kızlar kabızlığa en iyi çözüm zeytini ve zeytinyağını biraz bol kullanacaksınız,kayısı bazen etkili oluyor ama zeytinyağı mükemmel

evet canım bende arttırdım bunları bu günlerde iyi gibiyim en azından iki gündür çıkabiliyorum
benim için tarihi bir olay :KK9:

ya bunu bana öğretiin ya süpersin sorandan anlatandan allah razı olsun

canım mesajların sağ alt kısmında alıntı ile cevapla var
birde onun yanında + işareti var ona tıkladığın zaman check işareti çıkıyor
mesajda diğer bir mesajada aynı işlemi yaparsan ona da çıkıyor
en son konuya cevap vere tıkladığın zaman bütün alıntı yapmak için
seçtiğin mesajlar tabloda geliyor sanada cevap yazmak kalıyor :KK34:

arkadaşlar karatay hoca öğlen uykusu için birşeyler demişmiydi
uykum var ama yanlızlıktan ve boşluktan kahve içsem geçer
öğlen uykusuna izin varmıydı

bence sevdiğin bir romanı okuyarak tatlı bir uyku haliyle bir iki saat uyu canım,hoca ne diyor ya da bu konuda fikir verir mi kendisi bilmiyorum ama ikindi akşam arası dışında günün diğer saatlerinde şekerleme yapılabilir diye düşünüyorum,bazı sıcak ülkelerde siesta modası vardır ya öğlen uyurlar,aaah ah bende çok uykusuzum bugün,uyumam da mümkün değil,bak kıskandım şimdi :KK1:canım kahve de çekti akşama mutlaka içeyim,madem canımı çektirdin iftardan sonra birlikte içelim o zaman içerken haber ver olur mu:KK52::KK52::KK52:

arkadaşlar uzaktan burayı takip eden bir karataycı olarak sizlere kısaca tecrübelerimi yazmak istedim.eylül ayında 80 kg ile başladım diyete.hedefim 65 idi.şu an 62 kg yim.yaşam tarzı dediğimiz için devam ediyorum tabi.ama şunu söylemek için yazdım özellikle kaçamaklar ideal kiloya ulaştığınız zaman tehlike arzetmiyor.yani yediğiniz yasaklı şeyler abartmadan tabi kilo olmuor.
sadace sabırlı olun,dayanın ideal kilonuza geldiğinizde bu kaçamakların zarar vermediğini göreceksiniz..hepinize kolay gelsin inşallah herkes istediği kiloya kolayca ulaşır.topikteki herkesin istediği kıyafeti alıp mağazadam gülelek çıkacağı günleri yaşaması dileğiyle
tebrikler ,hedefinizin de altına düşmüşsünüz

İftarda yediklerim:KK56::KK56::KK56::KK56:

Bulgurlu yaprak sarma
Enfes pembe domates (z.yağlı kekikli)
Tulum peyniri
Az cacık
Annemin yaptığı patlıcanlı börekten bi ısırık:KK1:
suuuuuuu suuuuuuu soğuk suları içtim hala karnım şiş:26:
Üzerine sade kahvem
Bi küçük magnum:KK17:

Çıtırlarım artık kilo korumadayım ben listeden çıktım haberiniz olsun:KK16:

Sahurum:KK56::KK56::KK56::KK56:
2 haşlanmış yumruta
2 hurma
Enfesss pembe domates
ş.siz çay
3 zeytin
bolca fındık
içebildiğim kadar suuuuuu
mezun oldun demek iyiniyetlim hayırlı olsun.

allah'ım allah'ım sonunda aldım karatay kitaplarımı:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK53::KK53: karatay diyeti ile karatay mutfağını aldımEn Büyük KK
kitabı alana kadar neler yaptım anlatayım
saat 10da çıktım evden elektrik kesik mi:KK43: 8 kat indim 100 metre yürüdüm otobüse bindim inince 350 metre kadar yürüdüm kitapçıya girdim kitapları aldım çıktım tekrar aynı yolu aştım da eve geldim tabi 8 kat çıkmak da öldürdü resmen.:KK53: hıı bi de tüm bunları 33 derece güneşin altında topuklu ayakkabılarla yaptım spor yapmış sayılırım de mii:KK37::KK37:

hayırlı olsun,ben de ikisini aldım.ama sadece yemek kitabını alsam yeterdı heralde.çunkü yarısına kadar aynı şeyler var

1.gün kasarlı omlet
5 tabe yesil biber
5 tane zeytin
malesef pide

ama pide için 45 dk pedal cevirdim
resmen yerler su içinde kaldı mahvoldum:KK37::KK37::KK37:

haklısın canım ısrarkar bitmiyor patates kızartması ile pirin pilavından
kurtuldum ama dondurmadan kurtulamadım işte inşallah dediğin gibi
leptin olmuştur :79:

:KK54:Mümkün olduğunca buralarda olup paylaşım yapalım.Hiçbir ısrar aklımızı çelemez:KK53: yaşasın karatay:KK52:

ya kızlar dondurucuda domates rendesi saklayan var mı kış için
yaparken içine bir şey koyuyormusunuz direk mi
saklıyorsunuz?

İkinci öğünümü ancak yapabiliyorum 1 muz 1 avuç ceviz yedim.Buraya kadar gayet iyiydi ama masanın üstünde taze incir görünce dayanamadım 2 de taze incir yedim:KK17:
Gene de sabah sekizde kahvaltı yaptığım düşünülürse bu saate kadar durabilmem benim için mucize gibi bişey:KK24:

İkinci öğünümü ancak yapabiliyorum 1 muz 1 avuç ceviz yedim.Buraya kadar gayet iyiydi ama masanın üstünde taze incir görünce dayanamadım 2 de taze incir yedim:KK17:
Gene de sabah sekizde kahvaltı yaptığım düşünülürse bu saate kadar durabilmem benim için mucize gibi bişey:KK24:

yani 8 saattir bşe yemedin bravo vallahi :KK9::KK9:

X