Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

kızlar nasılsınız diyemıcem cunku bu satte benden baska deli yok buralarda..
uyku düzenim iyice bozuldu sabah namazına kadar ayaktayım.
sahurumu yaptım cok guzel karatay kahvaltısıyla..
y.cayımıda ictım..
şimdi son dakıkalarım su depoluyorum bı yandan..
iftar hıc yapamıyorum corbamı zor iciyorum ama sahurda iyiyim..
en cok turk kahvemı arıyorum..
2 turk kahvesı.2lıtre su,soda ictım sımdıye kadar..
daha fazla kendı kendıme konusmayayım..
hayırlı shurlar

Kızlar listelere dikkat ettim de hiç et yiyen yok... Karatay'ın ete bakışı nedir ? Açıklar mısınız?

her gün et yemek kolay değil canım,biraz maddi mesele :)) günde bir öğün kırmızı et veriyor. dana nuar,pirzola kuşbaşı et söğüş böbrek,dalak :) vs. aklına ne gelirse. Balık bile var.
yemek serbest.

Günaydın canlarım
bugün güne çok güzel başladım hemen sizlerle paylaşmak istedim
sabah tartıldım veee 69,2 olmuşum vede reglimin 4.günü olmasına rağmen

şimdiden iyi tatiller canım bol bol gez,eğlen. güle güle git güle güle ve --lerle dön inşallah

sağol ficansçımmm evet çok mutluyum bi taraftan verdiğim kilolar kendime göre bayağı fazla
Sana da şimdiden iyi yolculuklar iyi tatiller canım.. Bugün de 55.1 çıktım :26:

Sağolun kızlar,inşallah kilo almadan gelirim

günaydn herkese

iftarda maalesef yine evde yiyemedim

şehriyeli tavuk çorbası
karnıyarık fırında yapılmıştı ama önceden kızarmıştı sanırım
ayran ve salata

sahurda eşim reglim diye kaldırmamış yiyemedim
sadece sabah işe gelirken bi bardak su içtim
akşama kadar sudan başka bişey içmeyi yemeyi düşünmüyorum
çünkü oruca tekrar başladığım zaman zor olur diye birde canım
istemiyor sanırım hiçbir şey :44:

Günaydın arkadaşlar kısa bir süre sayfanıza takıldım fakat bazı sebeplerden dolayı ayrılmak zorunda kaldım fakat karataya devam ettim ve 10 kilo verdim baktığımda hepinizde müthiş değişimler gördüm kilolar gitmiş mezun olanlar,olmuş o dönemden leylak 70, ve leylak84 mezun olmuş tebrikler azminize,emeğinize.İyiniyetli:13:arkadaşımda süpersin ,çok güzel kilo vermişsin çıtı pıtı anne olmuşsundur.Evet bende artık hedefime ulaşmak istiyorum 58 kiloyum ve 47 olmalıyım çünkü boyum 1.55 arkadaşlar benide aranıza alın hatalarımda pataklayabilirsiniz,bu arada listeye de girmek istiyorum.Kusuruma bakmayın telefondan yazıyorum hatam varsa da afola.Tüm kilo veren arkadaşlarımın emeğine sağlık hepiniz çok iyisiniz.

Günaydın arkadaşlar kısa bir süre sayfanıza takıldım fakat bazı sebeplerden dolayı ayrılmak zorunda kaldım fakat karataya devam ettim ve 10 kilo verdim baktığımda hepinizde müthiş değişimler gördüm kilolar gitmiş mezun olanlar,olmuş o dönemden leylak 70, ve leylak84 mezun olmuş tebrikler azminize,emeğinize.İyiniyetli:13:arkadaşımda süpersin ,çok güzel kilo vermişsin çıtı pıtı anne olmuşsundur.Evet bende artık hedefime ulaşmak istiyorum 58 kiloyum ve 47 olmalıyım çünkü boyum 1.55 arkadaşlar benide aranıza alın hatalarımda pataklayabilirsiniz,bu arada listeye de girmek istiyorum.Kusuruma bakmayın telefondan yazıyorum hatam varsa da afola.Tüm kilo veren arkadaşlarımın emeğine sağlık hepiniz çok iyisiniz.

gecmiş olsun filizim ya..dikkat et kendine bidenem..
hem niye yiyemeyecekmissinki o pideleri fila..elbette azar azar yiycek..aşkolsun ya karatay açlık ve yasaklılar diyeti değilki..canının her istediğinden ye ama 5 km yuru o gun..adetli oldugun halde -- cıkıyosun ama hala dert yanıyosun..al sana canta ozaman..

yok bidenem önemli değil okadar ya..bulursak yeriz bulamazsak yemeyiz,cok sorun değil..dun gece nası surpriz yaptım ama...sen topikte yazdıgımı okurken telefonuna mesaj attım.. ha bide dondurmamız 72 saate şoklu olacak ama gene de noolur noolmaz..ben gelir gelmez sana veriym onu...haberleşiriz zaten yarın gerçi...

ben de dün senin gibiydim ama geçici bir durum canım merak etme..umudunu yitirme sakın..ahh ahh sen benim dün gece 12 den sonra yediklerimi bir bilsen yediğin pilava şükredersin
likapcım pes etme..canının istediği seyleri arada ye azar azar..ama sporunu yap mutlaka..mesela aksam 8 den sonra bişeyler yemek zorunda kaldıysan 20 dakka yuru o gunku yuruyuse ilaveten..

pes atme tabi ya...
listede olmak cok iyi bi kontrol aracı iyiniyetlim..listeden cıkma bence...

propum ellerin dert görmesin.dun çarşı pazar dolasmaktan vakit bulup buraya girip sana tesekkür edemedim.listenin başında olmak insana çok kotu sorumluluk yüklüyor.insallah haftaya artıları görmem.üstüste iftarlar bu hafta bu aksam son.haftaya iftarım yok daha dikkatlı beslenecegim

bildirim yapıyım ve kacıyım temizlik yapmam lazım.

iftar
1 hurma,1 tabak dolusu etsiz türlü
8-10 tane yaprak sarma
1 kase cacık
çoban salata

1 bucuk saat yürüdük kocişle.ayrıca bugün çarsıdada sattlerce ayaktaydım ne aldım hiiçççç .beden kalmamıs,ancak 1 gömlek,buluz

22:30 da canım yogurt ıstedi 2 kase yemişimdir biraz abarttım

sahur:
1 yumurta,11 yarıyarıya siyah ve yeşil zeytin(insallah beni wc ye tasır)

1 dilim peynirli börek

1 ç.b. taze kırılmıs finduk

1 dilim peynir,domates,salatalık

sabah. 2 yumurta 2 peynirli omlet. 6 ceviz
ara. çay kahve 1 şeftali 1 üzüm omega 3
öğlen. yumurta yoğurt keten tohumu acı biber
akşam. 6 pirzola 1 mercimek çorbası soda çay 1 dilim kavun 6 üzüm

akşamları hep biraazz kaçıyorr
iftara misafirlerim var onlara mama pişirmeye gidiyorum hepinizi öpüyorummmm

maşallah canım ya karatayla mı verdin hepsini?

günaydınn:)
dün iftara davetliydik epey bi kaçırdım ilkgünümde malesef
1 kepçe kadar semizotu
2 y.k. misket köfte
1 hurma
3 tane ikram

bugünkü kahvaltım; tereyağıyla pişmiş 2 yumurta 1 y.k. çökelekle birlikte, 1 salatalık, 1 domates, 1 çaykaşığı yoğurt kaymağı ve birde yanlışlıkla 1 tane bebebisküvisi:)

Günaydınnnn kızlarrr
Bugün geç kahvaltı yaptım klasik hafta sonu sabahı oldu yani
umarım hepimiz için güzel bir hafta sonu olur
niyetli arkadaşların oruçlarını Allah kabul etsin, kolaylıklar versin

Ben geçen gün ilk kez içtim limonlu su. Meyve suyu gibi oluyor. Ama tesadüf mü nedir, acıktırdı beni sanki.

Asyacım, tahlil sonuçlarını ne zaman alacaksın canım? İnşallah herşey yolundadır.
hocamız limonlu suyu önerdiğine göre acıktırmaması lazım:26: limonu fazla koyunca asidinden olabilir mi acaba:26:
tahlil sonuçlarımın bir kısmını aldım canım, farlutal verdi doktorum. adet olacağım onunla.adetimin 2-3. günü de başka tahlillerim var.sonuç belli değil yani daha.İlgin için teşekkür ederim

canım kaçamakların da var ama öyle düşün.Listede olmamak istemeni anlarım ama sakın moralini bozma ve karatayı bırakma olur mu
bizi de bırakma tabii

kızlar ben birazdan çıkacağım bir kaç arkadaşımla görüşeceğim kaçta gelirim bilmiyorum. hepinizi çokkkk seviyorum

Kızlar akşama süpriz bir misafirim çıktı. İftara tabii ki. Hemen dışarı çıkıp alışveriş yaptım ama eve geldiğimde dilim damağıma yapışmıştı. Bugün çok zor bir gün olacak:18:

Neyse, bugün giremem yani... Yarın görüşürüz artık.

Sahurda yediklerimiz de yazayım:

Sucuklu yumurta
Peynir
1 dilim pide.3lt su(iftar-sahur arası)

Günaydın kuzucuklar ilaç kullandığımdan dolayı 1 haftadır oruç tutamıyorum sabah kahvaltım 1 haşlanmış yumurta,10 tane zeytin, 2 y k.lor peyniri,1adet domates,1 adet salatalık şimdilik bu kadar.Sonra tekrar burdayım

merhaba bayanlar.. sabahtan beri yaptıklarınızı takip ediyorum. ben de karatay diyetine yarın sabahtan başlamaya karar verdim.. 1 ay önce diyetisyene gittim allahım hiç bi faydası olmadı. klasik olmuş artık 6 öğünü yapıştırıyorlar hemen. üstelik öğünleri karatay diyetindekilerden daha fazla. ben günd tek öğün yüyüp kilo alanlardanım malesef.. sizlerin başarısı bana da umut oldu. şuan kilom 79 boy da 1,67 ve 60 kiloya inmem gerekiyor...inşallah olacak yaa. azimle başaran herkesi tebrik ederim:)

İzmir'den çok güzel bir elbise bulacağını ve düğünde herkesin gözlerini pörtleteceğine eminim böyle olacak gözler
Çıtır annem, fit iyiniyetlim benim. Düğün sonrası dedikodularını yapalım topikte olur mu

Bravo benim deneyimli karataycı iyiniyetlime Düğüne bu kadar kalmışken yer mi benim çıtır annem

Asyam ve lacey tahlil sonuçlarınız iyi çıkar inş geçmiş olsun
İlgin için çok teşekkür ederim canım Daha devam ediyor bayramdan sonraya kaldı bir kısmı hayırlısı artık

Israrcılar ve cıss yemeklerden dolayı ne desen haklısın. Kendi elleri ile zehirliyorlar bizi haberleri yok

Günaydın canlarım
bugün güne çok güzel başladım hemen sizlerle paylaşmak istedim
sabah tartıldım veee 69,2 olmuşum vede reglimin 4.günü olmasına rağmen

Aramıza tekrardan hoş geldin o zaman iki hafta menü bildirimi yaptıktan sonra listeye sen de girersin. Çok güzel kilo vermişssin, kolay gelsin

Dün gece güzel bir sürpriz oldu gerçekten Yarın haberleşelim zaten kaçta bileceksin, kaçta geleceksin, geldin mi ben merak ederim

sürpriz misafir hem de yemekli Çok kolay gelsin canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…