Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Keske canim ya ne guzel olurdu,evet bana iyi patak lazim bu gunlerde benim de duzen sasti,sahurda da canim birsey yemek istemiyor,bu gece uyuya kalmam insallah,yemek neyse de,susuzluk kotu

Kurdelacim gecmis olsun canim,bol bol ilik limonlu su icebilirsin

Ohh masallah canim,aile boyu sanatcisiniz ne guzel

bunları okumuştum sadece yediklerimizle karşılayabileceğimizi düşünmüştüm yanılmısım tablet kullanmaya başlayacağım

merhaba kızlar, bugün tüm evi temizledim çok yoruldum. iftardan sonra fena halde yorgun hissettim kendimi bende omega3 hapına başlayacağım. en azından yorgunluk hissimi giderebilrim sahur ve iftarda malesef çok sayıda cıss yedim :18:yarın durumu düzelteceğim inşallah

selam arkadaslar haftasonu memleketten kardesım gelmıstı onunla takıldık yıyıp ıcıp(tabıkı ıftarda:))gezdık.dun aksam gıttı.ıftarlarımda pıde makarna pılav borek tarzı seyler yemıyorum ama kadayıf,sutlac,kunefe,gullac seklınde uzayan bır tatlı profılım var:)))) fakat sahur yapmıyorum bol su ve yesılcay ıcıyorum o yuzden sanırım cok artılarda olmuyorum.bu arada yarın bır tatıl koyune tatıle gıdıyoruz 10 gunlugune.pc yı goturcem wıfı den baglanırım buyuk ıhtımal.olurda gorusemezsekte allaha ısmarladık deyıp hepınızı opuyorum

iyi geceler kızlar nasılsınız
iftarda 4 ufak biber dolması(tamamen bulgurla yapıldı)
yarım kase taze fasulye
1 kase yoğurt
1 tabak salata
2 hurma,1 dolu avuç ceviz yedim,bolca çay içtim

propcıl canım allah en kısa zamanda sıfanı versın bebısım

ıyınıyetlı dugunun en guzel annesı sen olacaksın ıddıa edıyorum

leylakım yuruyuslere baslaman cok guzel bu konuda destek olalım bırbırımıze

tylol canım daha yolun basındasın umutsuzlık yok salma kendını bız burdayız her an destek verırız

fzgun burdayım canım yarın cıkıcam tatıle

menulerin gayet guzel canım..bu gidişle düşlediğin kıyafetleri yakın bi zamanda alacaksın inşallah..
inşallah canım benim...o günleri de paylaşırız burada

selam kızlar
iftar da yediklerim
2 hurma
1 incir
yeşil mercimek yemeği
bol salata
yoğurt
biraz badem fıstık
bol bol su
1 şeftali

şimdi lessie ve call yapıcam

kızlar ben iftardan sonra regl oldum ....normalde sahura kadar hiçbişey yemem ama nedense canım hiç yoktan bişeyler atıştırmak istedi...2 taze kayısı ve 1 kase fıstığı lüpledim gecenin bu vaktinde..
6 gün kadar oruç tutamam ama 2 öğün ve yürüyüşle cumaya kadar telafi etmeye çalışacağım..

iyi tatiller canım ...

kızlarrr hemen menümü yazıyorum:
sabah:09.00'da
2 haş yumurta
2 zeytin
keçi,tulum ve lor peyniri
domates
salatalık
nane

2. öğün:19.00'da
1 kepçe yeşil mercimek çorba
ciğer sote
keten tohumlu salata
2 y. kaşığı yoğurt

akşam yine arkadaşlarla dışarı çıktık.Latte (espresso ve süt) ile yırttım
şimdide sütümü içerek geçmişi okuyacağım bakalım neler olmuş

Fasıl eşliğinde bir araya gelmek... harika olurdu gerçekten, bir gün yaparız inş
Canım ben de seni seviyorum, herkesi ayrı ayrı seviyorum
80 ler harika bea, keşke her gün olsa bea

tarif için teşekkürler canım

Canım ben yaz tatillerinde hep öyle kitaplara sararım, okul dönemi vakit bulamıyorum pek malesef. tatildeyken acısını çıkarıyorum Şu an Ayşe kulin Veda'yı okuyorum
Tartı da senin gibi dengeyi kaybetmiş, bir ameliyatta ona lazım
Gözüm üzerinde bak Nede olsa haftaya da Ankara'dasın çantadan kaçışın olmaz ona göre
call zevkli ama yorucu canım ben bıraktım, sen bırakma çok işe yarıyor. Ben bu sabah leslie 3 mil yaptım sonra mekik çektim.Yarın da havuzdayım bak sen de başla bakalım spora

Umarım en kısa zamanda bir buluşma yaparız harika olur

çok güldüm yav

Iftar menum. tas balik corbasi, 2 tane hurma, biraz haslanmis et yemegi,
4 tane kücük patates salata,
su, cay.

Bunlari yememe ragmen actim.
Bende 1 avuc badem 1 muz yedim.

Ohhb ohhh maşallah kahvaltı tam bir karatay olmuş doğal doğal
afiyet olsun canım
peynirde miktar önemli ama, ben de çok yiyorum kesin ondan aldık kiloyu. İçindeki tuzda etkili olabilir
Çorbayı beğenmene sevindim canım tekrar afiyet olsun.
Bak yaz böyle menülerini ki görelim kaçamak var mı yok mu

canım bendede aft cok çıkardı agzımda felan...uzun zamndır karataya baslayalı cıkmıyodu dediğin gibi tatlı hamurişi biraz tüketeyim hemen çıkıveriyo spor yapmakta iyi geliyo ramazan bitsinde inş. karataya tam gaz devam...

karcıcegı sende hosgeldın aramıza..
gercekten ekmek yememek cok onemlı..
merak etme zamanla sende kılolarının nasıl gıttıgını anlamıyacaksın..

canım ben 3 ayı geçyor karatayla besleniyorum kilolarımdan kurtuldum hedefim 63 dü sünra 60 yaptım 1kilom kaldı onuda vereyim mezun olucam inş...darısı yeni başlayan bütün arkadaşlarıma inş..ama mezun olsamda buradan ayrılmam burdaki arkadaşlarımı cok seviyorum..

Sahur
- 1 haslama yumurta
- Yulaf
- Salatalik, havuc, yesillik
- 7 zeytin
- Sut
- 2 ceviz
Omega-3, Vitamin ve Mineraller

60 dakika yuruyus

Iftar
- 3 kofte, yarim dolma
- Coban salata, patlican salata
- Z. Yagli bamya
- 2 gunkurusu kayisi, 3 ceviz
- Beyaz cay

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…