Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Özlemkartal'a

Canım, senin menü bildirimine başlayalı 2 hafta oldu mu :44:? Listeye 2 hafta bildirim yaptıktan sonra dahil oluyoruz.

canım afedersin mesajı yeni gördüm,dünden beri giremedimdi hiç,benim ilk haftam daha..ama yapılan listede yokum zaten

ficans ım teşekkür ederim...hedefi çekmişsin sağlıcaklaver kilolarını burda olacağın içinde ayriyetten sevindim

propycil canım benim ağladığın üzüldüğün için çok üzüldüm canım herşeyde bi hayır vardır dicemben de üzülme bitanem kıyamam sana

asyacım geçmiş olsun Allah beterinden saklasın staj yerini değiştirmişsin hayırlısı olsun

sersumcuğum uğramamışsın bugün nasılsın canım

ben sahurda 2 yumurta patlıcan közlemesi,badem
akşam taze fasülye cacık patlıcan közlemesi yedim iftarda önce troit ilacımı içtim bu sefer yarım saat bekledim

yanlışlarımı düzeltin kızlar nolur ben de her hafta 100 gr olsun vermek istiyom yaaa

iyi kilo vermişsin canım tebrikler,benim de boyum ve hedefim seninle aynı..ama sen daha gençsin sanırım inşallah ben de senin gibi tıkır tıkır veririm kilolarımı.

Kızlar ben tatilde birazcık karman çorman yediğim için 2 hafta listeye girmiyim, tekrardan başlıyım demiştim Karatay'a. Ramazan olmasına rağmen iyi çok şükür.
Listedeki herkesi çok çok tebrik ediyorum

İftarım:
Domates çorbası
Etli patlıcanlı güveç
Salata
Yoğurt

Omega 3... Nasıl tüketilir ? Hap mı ? Kaç tane aldın gibi...

canım sen de güzel kilo vermişsin tebrikler..sanırım senin de ilk haftan değil mi benim gibi,inşallah gidecek kilolarımız ben bu hafta çok vermiş gibi oldum ama ödem atıyorum,reglim de yakın şişkinlik oluyor,kilomda çok oynama var,mesela bugün iftardan önce 79.7 çıktım oysa dün 78.8 çıkmıştım ve bildirimimi ona göre yapmıştım...o yüzden haftaya çıkacak kiloma göre çizelgemi değiştireceğim...ve paylaşımına göre yapacağım bunu,not aldım,teşekkürler

iyi akşamlar kızlar
çayımı içerken geçmişi okudum
reglim yaklaştı acayip şişkinlik var bende hemen tartıldım+500 fazla çıktım
canım sıkıldı bu seferde olmayacak galibe dedim kendi kendime ama devam edicem
bu akşam call de 7/21 olacak ama türkçesini indiremedim
doğru mu yağpıyorum acaba call yapan arkadaşlar lütfen türkçesini nasıl indirebilirim yardım edin

iftar da yediklerim
yayla öorbası
fırında tavuk
ayran
bol bol su

call izlenimlerin nasıl canım sonuçlardan memnunmusun ...tebrik ederim sürdürebildiğin için ben hala üşengeçlik ediyorum

eveeet arkadaşlar geçmişi okudum geldim
iftarda,2 küçük karnıyarık(fırında yaptım,kızartmadım),yarım kase yoğurt,100 gram kadar fıstık ,2 kayısı ve 1 hurma yedim,suyumu 3 litreye tamamlayacağım,kahve ve çay içiyorum bi yandan

bu arada kilo veren herkesi kutlarım emekleriniz yağlı olsun

İğneoyam neler yidin sen canım benim haftaya toparlan:112:

Accuk güllaç yedim kısss... Amma her akşam yedim

Bu arada Fzgun sıralamayı doğru yapmış ama yazarken yanlışlık olmuş sanırım.+200gr almışım. Yani+%0,25. Neyse... 3 aşağı 5 yukarı, kilo almışım işte!

call izlenimlerin nasıl canım sonuçlardan memnunmusun ...tebrik ederim sürdürebildiğin için ben hala üşengeçlik ediyorum

benim hoşuma gitti bu spor fena halde terletiyor bide yapanlardaki değişimleri gördüm baya hırslandım
6gün sonunda belden 2 cm göbek çevresi 2 basenlerden 1 cm incelmişim( en sorunlu yerim) sıkılaştığımı hissediyorum
türkçesini indirebilsem benim için süper olacak
ramazanda zor oluyor ama ben 40 gün sonunda ki değişimi bekliyorum devam edicem

mesajlarına bak canım..gelişmeler güzel olmuş canım tebrikler

Hımm çok almamışsın sevindim Oyam Güllaç yaramış ama arada ye

bana da hep öyle oluyo giysi almak benim korkulu rüyam ...ama sana niye yok kız incecik oldun ...üzüldüm şimdi bak ..nolcak şimdi eee milletin gözlerini nasıl pörtlettcez şimcik

dekolte olmayacak kısa olmayacak vb soldan geldiler yaniii tulumlar çok hoşuma gidiyor ama ya straplez ya askılı vardır da istediğim gibi vardır da Balıkesir de bulamadım ben
Elbiseler hep diz üstü bi tane narçiçeği kırmızı gibi bi elbise buldum R.man'dan onun da 38 i vardı ve bol geldi

Filizcim azmettim pörtleycek gözler İZMİR'den bulurum ben inş.

aynı nedenler niye böle yapıyolar o elbiseleri sinir oluyorum ...umarım izmirde hemen bulursun canım ..fıstık gibisin zaten .kıskanaanlar çatlasın

Çok sağol canım benim. doktorumda aynısını dedi.sürekli hareket ettiriyorum, bu da spor sayılır herhalde
çok teşekkür ederim canım

kız neler neler yemişssin öyle

Son düzenleme:
[/QUOTE]=reyhan_55;25697635]

ilk başlarda böyle hissetmen normal,ben de doymadıgımı düsünüyordum sebebi eski alıskanlıklarımız.sabahları 1-2 yumurta yemeyi ihmal etme,ayrıca fındık ve ceviz ye ,seni doyurur.ögünlerde de ekmek yerine kuruyemiş yada bulgur,nohut,barbunya,bugday vs yersen seni tok tutar.ben bu diyetin sırrını cozdum yumurta ,kuruyemiş ye tok kal.
ben bu diyete basladıgımdan beri tatlı aramıyorum.ki tatlı bagımlısıydım yanı hergün yapıp yerdim,aralarda 1-2 kilo almamın tek sebebı tatlı bagımlılıgım.meyveyi azaltınca proteine agırlık verince bir de karnımı iyice doyurunca insülinim normale dondu

inşallah böyle devam eder,sizler varken kolay kolay bozulmaz.burda motive oluyorum[/QUOTE]

Açıklamaların için teşekkür ederim....Gercekten de bugun ilk kez ekmek yemedim mercimek salatası yapmıstım. Kitaptaki tarfiten. Yani ekmek yerine baklagil diyor... Dur bakalım bizim takımdan Şebnem de sağ olsun çok alıştırıyor... Çok destek... evet bu işi beraber başaracağız : )

merhaba,ben hap olarak kulanıyorum,günde 1 tane alıyorum.benden daha tecrübeli olan arkadaşlarımız daha fazla bilgi verebilirler

Teşekkürler...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…