Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Kızlar 65 olan hedefimi 63 olarak değiştirdim,aslında 3 gün önce 63.8 dim ama wc olmayınca dün daha fazla çıktım,neyse önemli değil,gider nasılsa,ben burdayım yani bir yere gitmiyorum

tebrik ederim canımdarısı bizimde başımıza inşallah
maşallah sana senide mezun ettik desene
bende 69u ucundan bile olsa görmeyi çok istiyorum diyete yeni başladığımdada 79u ucundan görsem diyordum bende baya yok kat etmişim yaw
çok geçmiş olsun canım bende kilo vermeye karar verdiğimde ilk dukan diyetini araştırıyordum ama hiç başlamadım sonra karataya rastladım karatay bana daha mantıklı ve kolay geldi hemende benimsedim sanki yıllardır böyle besleniyormuşum gibi çok alıştım ara sıra kaçamak yapıyorum ama karatay yapınca insanda disiplin oluyor hemen toparlıyorsun kendini ve sonuç ortada çok doğru bir yerdesin sende
ay bende patlıcana bayılırım canım sen nerde ve nasıl közlüyorsun köz tavası almak istiyorum bende ama iyi közleniyormu bilmiyorum boşuna almak istemiyorum fırındada baya uzun sürüyor ocaktada suyu akıp ocağı mahvediyor ondan pek sık yapamıyorum ama kolay bir yolu olsa bende sık sık yapmak istiyorum
çok geçmiş olsun canım
canım benim sakın üzülme hayırlısı olsun
bıldırım

rumuzapadıya
gecen hafta:68.2
bu hafta:66.6
fark:-1.6

yasasın ramazan
maşallah
ya sen hem bu kadar yiyip hemde nasıl böyle kilo veriyorsun yaw

sanada günaydın canım

herkese günaydım hayırlı günler ve hayırlı ramazanlar ayrıca cumanızda mubarek olsun

kilo bildirimi 27/07/2012
başlangıç tarihi:15/03/2012
başlangıç kilosu:84,700
geçen hafta:72,100
bu hafta:70,700
fark:-1,400
toplam fark:14 kg
boy:1,70
benden:40
spor:hiç yok
kilo yüzdesi:1,941

ben bu ramazanda tartılma olayına bir baktım dün 3 ayrı zamanda tartıldım kızla hemen aktarayım ilk önce akşam 19:30 da tartıldım ve 70,700 çıktı daha sonra iftar yaptım yattım sahura kalktım saat 03:15de tartıldım 71,500 çıktım ve son olarakta sabah kalkınca yani 06:30da tartıldım 72,300 çıktım yemekten önce ve yemeklerden sonra ne kadar fark olduğu ortada bende kilo bildirimime yemeklerden önceki yazdım yani 70,700ü.

menü bildirimi
iftar
1 tabak taze fasulye , bi küçük kase yoğurt , bol salata , 3 küçük dilim karpuz ve ekmeğin topuğundan koparttım azıcık tabağımın dibini sıyırdım

sahur
2 yumurta bir domates ve biraz peynirden zeytin yağl yağda yumurta yaptım
1 domates , 1 salatalık , peynir , zeytin , tereyağı , ceviz , 1 kupa tarçınlı yeşilçay , 3 gün kurusu ve 1 tane inciride sahuru hazırlarken yedim ve 1 bardak su içtim

Son düzenleme:
slm kızçeler,hayırlı cumalar hepinize
rumuz:almira42
başlangıç tarihi:30 nisan 2012
başlangıç kilo:70
geçen hafta:64.6
bu hafta:63.5
fark:900 gr
toplam fark:6.5 kg
verilen kilo yüzdesi:%1.393

slm kızçeler,hayırlı cumalar hepinize
rumuz:almira42
başlangıç tarihi:30 nisan 2012
başlangıç kilo:70
geçen hafta:64.6
bu hafta:63.5
fark:900 gr
toplam fark:6.5 kg
verilen kilo yüzdesi:%1.393

Canım senin bu hafta verdiğin kilo 1,1 , verilen kilo % si de 1,703 olmuyor mu?:44:

Özlemkartal'a

Canım, senin menü bildirimine başlayalı 2 hafta oldu mu :44:? Listeye 2 hafta bildirim yaptıktan sonra dahil oluyoruz.

benimde 1 hafta oldu o zaman bende haftaya listeye giricem

ben yinede tartı sonucumu yazayım: dün üç kere tartıldım.

1) İftardan önce: 66,4
2)Sahura kalkınca: 66,9
3) Bugün sabah kalkınca : 67,6

iftar menüm:

Yayla çorbası
patates oturtma
salata
yarım bardak erik kompostosu (kayınvalidem yapmış içmek zorunda kaldım yine )
omega3

iftardan sonra 1 litre su içtim galiba erken sızmışım hatırlamıyorum

sahur menüm:

pastırmalı yumurta
1 ç.b. ceviz
domates
1-2 s.zeytin
çok az peynir
4 g.k. kayısı
süt
omega3

iyiy yürümüşsun tebrikler.tü tü maşallah

1 ayda iyi kilo vermişsin ody

Kızlar 65 olan hedefimi 63 olarak değiştirdim,aslında 3 gün önce 63.8 dim ama wc olmayınca dün daha fazla çıktım,neyse önemli değil,gider nasılsa,ben burdayım yani bir yere gitmiyorum

aynı durum bende de var ficans 3 gün oldu nerdeyse wc yok,ramazan beni çarptı.halbuki sebze agırlıklı beslenıyorum.kayısı kompostosuda yiyorum.ama bu hafta cok et yedim onun etkısı de olabilir

canlarım merhaba işlerin yogunluğundan sık giremiyorum ama hep aklımdasınız
bu sabah tartıldım 68.2 yim aynı yani gece sahura kalkamadım çok yorgundum bugün oruç yok anlıycanız yarın devam inşallah..hepinizi kocamaaan öptüm

Herkese günaydın ben haziran başında başlamıştım rejime ve 83 kg 73 kg ya düştüm ama artık devam etmeyeceğim çünkü hamileyimmm :) verdiğin bilgilerin ve yardımlarınız için teşekkür ederim.

Merhaba arkadaşlar.Asyam,ficans teşekkür ederim iyi dilekleriniz için.Leylak inanamıyorum 31 kilo vermişsin..Umudumu artırıyorsunuz kızlar..
Bende başlayayım hemen menü bildirimine
Sabah
1 tane haşlanmış yumurta
1 muz
1 dilim tulum peyniri
1 domates
9 zeytin
5 ceviz
Nasıl olmuş değil mi?Unuttum aslında ne zamandır.Bugün hocanın yeni kitabını da sipariş verdim.Bu sabah tartıya çıktığımda dehşete kapıldım.117 ile doğuma girmiştim.Şimdi 121 çıktım,nasıl iş anlamadım.özensiz de değilim üstelik.Emziriyorum,bol su içiyorum.Neyse bismillah başladık.Bu sabah ta bütün uykusuzluğuma rağmen 1 saat yürüdüm büyük bir kararlılıkla.Bana destek olun kızlar.Zayıflamalıyım kızım annesinden utanmamalı büyüdüğünde((

Tebrikler. Allah sağlık içerisinde kucağına almayı nasip etsin. Ayrıca bu arada çok güzel kilo vermişsin, onun için de tebrikler.

günaydın kıslar ben geldim ablama geldim hemen bilgisayarın başına geçtim tartı gününe yetiştim ablamda şaşkın şaşkın baktı böyle
bilgisayar sorunu çözülene kadar artık böyle idare edecem
umarım hepiniz iyisinizdir bende iyiyim diyetim gayet güzel gidiyor memnunum

şimdi kilo bildirimimi yapacam 3. haftam sanırım listeye girmeyi hakkettim deilmi
sonrada çizelgemi değiştirip çıkacam fırsat buldukça girmeye çalışacam

başlangıç tarihi = 09/07/2012
başlangıç kilosu = 65.2 kg
bu hafta = 63 kg
aradaki fark =2.2 kg

yüzdeyi hesaplıyamadım listeyi yapan arkadaş hesaplarsa sevinirim şimdiden teşekkürler ellerine sağlık

Öncellikle yeniden hoş geldiniz. Emzirdiğiniz için de kolay kilo verirsiniz. Yürüyüş ve menünüz güzel, kolay gelsin.

kızlar geçen hafta kilolarınızı da yaza bilirmisiniz?

hoşgeldin kurdela.yuvanızdan huzur ve mutluluk eksik olmasın

iyi kılo vermissin özlem,3.200 gramın olsa olsa 500 gramı sudur en fazla yine de iyi

leylakım ıftaras yarım saat var ve ben k.bandındayımsaka gıbıyım ya kendıme ınanamıyorum su an
ooo süpersin

kız özletiyosun kendini.üzme kendini ya vardır bi hayır

bıldırım

rumuzapadıya
gecen hafta:68.2
bu hafta:66.6
fark:-1.6

yasasın ramazan

iyi kilo vermişsin papadiya,ama kutlaman da süper oluş.tatlıların dibine vurmuşsun.ama sen hakediyosun bu zamana kadar sabırla vermıssın kıloşları.

tatlıların dibine vuran biri daha.neyse önemli değil diyete yeni başlıycaksın bundan sonra dikkat edersin.
kosu bandında ben voit kullanıyorum.dunlop da iyi.voitin heryerde servisi var.amabazı pek duyulmadık markaların yok.internetten degil de bayiden almanı öneririm.motor gücü iyi olsun ,en düsügünden alma.motor büyük olunca bant daha agır oluyor.bantın ayakları yere sağlam basarsa koşarken cok fazla gürültü cıkarmaz.ben yokuş desteklı almıstım ama cok kullanmıyoorum yürürken 5 dak en fazla.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…