Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Öncellikle yeniden hoş geldiniz. Emzirdiğiniz için de kolay kilo verirsiniz. Yürüyüş ve menünüz güzel, kolay gelsin.

Teşekkürler.Hoşbuldum.Evet umarım hızlı gider,şu an kendimden tiksiniyorum çünkü.Takıldığım ve yanlış yaptığım bişey olursa uyarın ltf.arkadaşlar.Zayıflamalıyım.Ve önümde bu kadar güzel örnekler varken elbette zayıflayacağım:)))

Merhaba arkadaşlar.Asyam,ficans teşekkür ederim iyi dilekleriniz için.Leylak inanamıyorum 31 kilo vermişsin..Umudumu artırıyorsunuz kızlar..
Bende başlayayım hemen menü bildirimine
Sabah
1 tane haşlanmış yumurta
1 muz
1 dilim tulum peyniri
1 domates
9 zeytin
5 ceviz
Nasıl olmuş değil mi?Unuttum aslında ne zamandır.Bugün hocanın yeni kitabını da sipariş verdim.Bu sabah tartıya çıktığımda dehşete kapıldım.117 ile doğuma girmiştim.Şimdi 121 çıktım,nasıl iş anlamadım.özensiz de değilim üstelik.Emziriyorum,bol su içiyorum.Neyse bismillah başladık.Bu sabah ta bütün uykusuzluğuma rağmen 1 saat yürüdüm büyük bir kararlılıkla.Bana destek olun kızlar.Zayıflamalıyım kızım annesinden utanmamalı büyüdüğünde:KK43:((

Menun gayet guzel canim,burda kal,merak etme kilolar gidecek

iyiy yürümüşsun tebrikler.tü tü maşallah:nazar::nazar:

1 ayda iyi kilo vermişsin ody:KK9::KK9:

aynı durum bende de var ficans 3 gün oldu nerdeyse wc yok,ramazan beni çarptı.halbuki sebze agırlıklı beslenıyorum.kayısı kompostosuda yiyorum.ama bu hafta cok et yedim onun etkısı de olabilir

Canim ben de 3 gundur taze kayisi yiyorum ama 4.gunde anca etkisini gosterdi,duzenli yemek lazim

Herkese günaydın ben haziran başında başlamıştım rejime ve 83 kg 73 kg ya düştüm ama artık devam etmeyeceğim çünkü hamileyimmm :) verdiğin bilgilerin ve yardımlarınız için teşekkür ederim.

tebrikler,Allah tamamina erdirsin

başlangıç tarihi = 13/07/2012
başlangıç kilosu = 76 kg
bu hafta = 73,700 kg
aradaki fark =2.300 kg:21:

arkadaşlar pek paylaşımda bulunamıyoruz nedendir bilmiyorum ama yinede sizlerin sayesinde 2kilo 300 gram vermişim üstelik regl günüm geçmesine rağmen
demekki başlamak başarmanın yarısıymış ben bunu tekrar anladım

iyi ki varsınız karataycılar En Büyük KK

Son düzenleme:
merhaba FZGUN BENİM 2 hafta doldu.benide ekleyecekmısın artık listeye:KK16::KK16:ben de bildirim yapayım

Rumuz:reyhan_55
Başlangıç tarihi:13.07.2012
Başlangıç kg:55
Geçen hafta: 54.5
Bu hafta:54
Fark: 0.5
Toplam fark:1
Beden:36-38
Spor:hergün ortalama 45 dak yuruyus
Boy:165
Hedef: 52
Verılen kılo yuzdesı(bu hafta verılen kılo/gecen haftakı kılo *100) :% 0.917

Teşekkürler.Hoşbuldum.Evet umarım hızlı gider,şu an kendimden tiksiniyorum çünkü.Takıldığım ve yanlış yaptığım bişey olursa uyarın ltf.arkadaşlar.Zayıflamalıyım.Ve önümde bu kadar güzel örnekler varken elbette zayıflayacağım:)))

Canım merak etme, burada kalırsan gider kilolar, bu arada beyne olumsuz mesajlar gönderme.:)

başlangıç kilosu = 76 kg
bu hafta = 73,700 kg

arkadaşlar pek paylaşımda bulunamıyoruz nedendir bilmiyorum ama yinede sizlerin sayesinde 2kilo 300 gram vermişim üstelik regl günüm geçmesine rağmen

neda, geçen hafta ki kilon kaçtı?

merhaba FZGUN BENİM 2 hafta doldu.benide ekleyecekmısın artık listeye:KK16::KK16:ben de bildirim yapayım

Rumuz:reyhan_55
Başlangıç tarihi:13.07.2012
Başlangıç kg:55
Geçen hafta: 54.5
Bu hafta:54
Fark: 0.5
Toplam fark:1
Beden:36-38
Spor:hergün ortalama 45 dak yuruyus
Boy:165
Hedef: 52
Verılen kılo yuzdesı(bu hafta verılen kılo/gecen haftakı kılo *100) :% 0.917

Merhaba canım tabiki de listedesin, sevgiler.

başlangıç kilosu = 76 kg
bu hafta = 73,700 kg

ne güzel vermişsin ben gramlara oynuyorum,pes etmek yok sonuna kadar devam .burası bana iyi geliyor,canım bırsey yemek ietedıgınde buraya girip yemekten vazgeciyorum:21::21::21::21::21:

nazar etme ne olur yuru senınde olur:KK9::KK9::KK9::KK9:

:KK60::KK60::KK60:

Sen o artıları hemen verirsin canım,hiç stres yapma

:KK19::KK19::KK19:

Merhaba arkadaşlar.Asyam,ficans teşekkür ederim iyi dilekleriniz için.Leylak inanamıyorum 31 kilo vermişsin..Umudumu artırıyorsunuz kızlar..
Bende başlayayım hemen menü bildirimine
Sabah
1 tane haşlanmış yumurta
1 muz
1 dilim tulum peyniri
1 domates
9 zeytin
5 ceviz
Nasıl olmuş değil mi?Unuttum aslında ne zamandır.Bugün hocanın yeni kitabını da sipariş verdim.Bu sabah tartıya çıktığımda dehşete kapıldım.117 ile doğuma girmiştim.Şimdi 121 çıktım,nasıl iş anlamadım.özensiz de değilim üstelik.Emziriyorum,bol su içiyorum.Neyse bismillah başladık.Bu sabah ta bütün uykusuzluğuma rağmen 1 saat yürüdüm büyük bir kararlılıkla.Bana destek olun kızlar.Zayıflamalıyım kızım annesinden utanmamalı büyüdüğünde:KK43:((

evet canım 30 kg verdim.burda çok örnek var ama.gül,papadiya gibi.onlar benden daha çok verdiler.burdan ayrılma canımcım,her gün menü bildirimini yap.hem kendini de kontrol etmiş olursun,hem de kaçamak yapma olasılığın düşer.
menün de gayet güzel canım.uykusuzluğuna rağmen yürümüşsün de..eeee daha ne olsun
:KK76::KK76::KK76:

başlangıç tarihi:19/03/2012
başlangıç kilosu:70
geçen hafta:60.700
bu hafta:60.700
fark:0
toplam fark:9.3
boy:1,70
benden:38
spor:hiç yok

hiç verememişim ya bu hafta cok dikkat edicem almaktan korkuyorum kilo veren arkadaşları tebrik ediyorum

bende dünkü iftarımı bildireyim
1 tabak taze fasulye
3 küçük biber dolması( 3 kasık bulgur pılavı kadar)
1 kase cacık
çoban salata
arada 1 saat yürüdüm.yürüyüsten sonra 1 kase kayısı komposto,2 ceviz

sahur:
1 bucuk haslanmıs yumurta
3 zeytin
1 kasık kaymakla 3 kasık çökeleği karıstırıp mikrodalgada erittim.hepsini yedim
1 çay kaş.tereyag
yarım dilim beyaz peynir
1 çay bardagı fındık-ceviz
domates,salatalık

sahuru cok seviyorum,gece uyusamda hemen sahur olsa diyorum.kahvaltı yapmak benim için bir başka:KK56::KK56:

Canım merak etme, burada kalırsan gider kilolar, bu arada beyne olumsuz mesajlar gönderme.:)

neda, geçen hafta ki kilon kaçtı?

Merhaba canım tabiki de listedesin, sevgiler.

canım geçen hafta sanırım 74 kiloydum 74,200 galiba
yeni başlamıştım o yüzden bildirimde bulunmamıştım ama artık 2 haftalık oldum :KK9:

ne güzel vermişsin ben gramlara oynuyorum,pes etmek yok sonuna kadar devam .burası bana iyi geliyor,canım bırsey yemek ietedıgınde buraya girip yemekten vazgeciyorum:21::21::21::21::21:

burası gerçekten insanı süper motive ediyor reyhan
ben eski kotumu giymeye çalışıyorum her cuma onun icine girmeyi başardığımda olay bitmiştir
ama henüz totomdan yukarı çıkarmıyor kotcağızım:KK17:

bi de sizlere de öyle oldu mu bilmiyorum ama, benim canım artık hiç tatlı bişey istemiyor
Inşallah unutmuşumdur tatlıyı :KK39:

arkadaşlar sabır ve özenle bana birisi kilo çizelgesini nasıl yaptığımızı değiştirdiğimizi anlatabilir mi
kendim yapamıyorum uğraştım olmuyor :KK50::KK50::KK50::KK50:

canım geçen hafta sanırım 74 kiloydum 74,200 galiba
yeni başlamıştım o yüzden bildirimde bulunmamıştım ama artık 2 haftalık oldum :KK9:

burası gerçekten insanı süper motive ediyor reyhan
ben eski kotumu giymeye çalışıyorum her cuma onun icine girmeyi başardığımda olay bitmiştir
ama henüz totomdan yukarı çıkarmıyor kotcağızım:KK17:

bi de sizlere de öyle oldu mu bilmiyorum ama, benim canım artık hiç tatlı bişey istemiyor
Inşallah unutmuşumdur tatlıyı :KK39:
evet ben davetlerde mecburen yiyorum ama sankı sonra agzım yanıyo gibi oluyor.o kotu giyeceksin bir müddet,daha da incelip daraltacaksın bile .devammmm:nazar::nazar::nazar:

iyiy yürümüşsun tebrikler.tü tü maşallah:nazar::nazar:

1 ayda iyi kilo vermişsin ody:KK9::KK9:

aynı durum bende de var ficans 3 gün oldu nerdeyse wc yok,ramazan beni çarptı.halbuki sebze agırlıklı beslenıyorum.kayısı kompostosuda yiyorum.ama bu hafta cok et yedim onun etkısı de olabilir

1 ayda evet 59 lardaydım aslında ama hem grip oldum hemde ramazan olunca ve birde yiyorum arkadaşlar tatlı falan yiyorum ona rağmen gidiyor kilolar

Bildirim yapmayan arkadaşlar var. Gördüğüm kadarıyla,

Sevgiliebe
Hadibakalım
iğneoyası

bildirimlerinizi bekliyorum kızlar.

Bildirim yapmayan arkadaşlar var. Gördüğüm kadarıyla,

Sevgiliebe
Hadibakalım
iğneoyası

bildirimlerinizi bekliyorum kızlar.

Fzguncum kusura bakma geç kaldım, sabahtan annemi doktora götürdüm ve işe ancak gelip PC başına geçebildim.

Biraz moralim bpzuk. Ilk defa + çıktım bu sabah. :KK17: Sıcaklardan mıdır nedendir bilemiyorum ama bu sabah zaten her yerim feci şekilde işi kalktım. Gene sıcaklar sebebiyle yürüyüş de yapamıyorum zaten. Neyse, tabii ki Karataya devam çünkü çok mutluyum bu siyetle. Bu da geçici bi durumdur mutlaka. Bildirimim şöyle:

Rumuz: HadiBakalım
Başlangıç tarihi: 10.05.2012
Başlangıç kilo: 89 kg
Geçen hafta 81.4 kg
Bu hafta: 81.8 kg
Fark: + 400 gr
Toplam fark: 7.4 kg
Hedef: 65 kg
Boy: 1.60
Beden: 46
Spor: sıcaklar yüzünden maalesef yok:KK53:

Irmak23 günaydın canım, sen bildirim yapıyor muydun?

Gunaydin FZGUN, bildirim yapmayi dusunmemistim o nedenle tartilmadim. Simdi artik cok gec, sahur zamani 10 dakika sonra bitiyor, karnim cok dolu. Insallah birkac hafta sonra, tatile de cikacagim. Davetin icin cok tesekkurler.

arkadaşlar sabır ve özenle bana birisi kilo çizelgesini nasıl yaptığımızı değiştirdiğimizi anlatabilir mi
kendim yapamıyorum uğraştım olmuyor :KK50::KK50::KK50::KK50:

kendi soruma kendim cevap vereyim bari benim gibi yapamayanlarada yol göstersin :KK34:

zaten forumumuzda varmış ayrıntılı tek tek hatta resimlerle anlatılmış aradım buldum

http://www.kadinlarkulubu.com/diyet-gruplari/32323-kilo-cizelgesi-nasil-yapilir.html

yaptım oldu düzelticem şimdi çizelgemi :KK9:

Son düzenleme:
X