Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

tebrik ederim tatlım..maşallah ne güzel kilo vermişsin bravoo
sana da tebrik tatlım
geçmiş olsun canım..eski bir dukancı olarak doğru yerdesin diyorum..
4-5 saate gelince evet ilk başlarda zorlanıyorsun ama insülin direnci kırılınca hiç acıkmıyor insan..bence ara öğün yapma ..onun yerine acıkınca süt ve ayranla geçiştir kendini kısa sürede alışıyor insan
başarılar..

hoşgeldin canım
kızını da güle güle büyüt inşallah

bugün ki menülerim tam sopalık ondan ötürü yazmıyorum..
direk sizden önce kendimi dövüyorum

Teşekkür ederim canım.Ben de bildirime başlayayım bu hafta o zaman

Kızlar dün ofisteyken ayağımda ufacık bir kızarıklık vardı zamanla biraz daha büyüdü sanki kan sızıntısı gibiydi.
Sabah anneme gösterdim baya telaşlandı hemen hastaneye gittim.
Tüm gün kalp ve damar, pediyatri, röntgen, ultrasonografi derken geçti.staja da gitmedim.
Sonuç: 10 saat bilgisayar başında oturmak varise neden olmuş yada daha önceden olan varisim ilerlemiş. İlaç verdiler, kızarıklıkta damarda oluşan sızıntı imiş. Doktor bol bol spor yap dedi, sanki hiç yapmıyormuşum gibi
Merak etmişsiniz beni, özlenmek güzel şeymiş iyi ki varsınız
Sabah giremeyince dünkü menümüde yazamadım. Hemen menülerime başlıyorum.
Dünkü menüm:
Sabah:07.30'da bitti
2 haş yumurta
2 zeytin
keçi,tulum ve lor(ev yapımı) peyniri
1 domates
1 salatalık
dereotu
nane

Ara:16.00'da
1/2 ceviz
2 badem

2. öğün:iftara davetliydim dışarıda kebapçıda yedik
1/2 kase mercimek çorba
ortaya istediğimiz karışık kebaptan: 3 patlıcan ve 2 köfte (patlıcan kebabından aldım), çöp şişten sadece 2 lokma yani parça, 1/4 adana
1 bardak ayran
birazcık salata2
çiğ köfte

Bugün:
Sabah:08.00'de bitti
dünkü kahvaltımının aynısı ama dereotu ve nane yoktu.

2. öğün:19.00'da
1 kase tarhana çorba
1 tabak semizotu yemeği içinde çok az bulgur vardı.üzerine de yoğurt döktüm biraz
keten tohumlu ve keçi peynirli salata

yürürken komşumuza rastladım saat 19.40'da ısrarla yediğim 3 kayısı var, sağlık olsun

selam kıslar..giremedim bugun topiğe..umarım cok sey kacırmamısımdır..
bugun benim için böğüre böğüre aglamaktan gözlerimin şiştiği ve kaçamağın dibine vurduğum bi gün oldu..ankaradaki doktoru aradım pazartesine randevu almak için..kadın demesinmi bu hafta dolu..telefonda başladım ağlamaya..kendimi hiç okadar kötü hissetmemiştim yaa...gözlerim cok şiş şu anda..ya ben herseyimi ona göre ayarlamıştım ya...
eşim adamın cok yakın bi prof arkadası varmıs onu bulmuş aratmış..hatta meclisten önemli birine bile aratmış doktoru..ama nafile..
hayırlısı dedim oyle teselli ettim kendimi...aglarken de hep asyaateş wardı aklımda..üzülecek diye düşündüm...
cıtırcım üzülme tamammı..ben üzülyorum ikimizin yerine de..

Iyı Geceler Karatay Dıyetı yapan kızlar ...... 1.ogun(sahur): Su,omega3 balık yagı takvıye 2kapsul(m...p (12 TL. 60 kapsul var ıcınde)),bır kase cevız,bırkac kahverengı kuru kaysı,bır bardak sut 1muz,kakao .......2. Öğün(ıftar) patlıcan kebap,salata,ayran,omega3 balık yagı takvıye 2 kapsul................... .......... ...................... (Yemekten once aslında toktum(aylar sonra boyleyım) ama hem gunluk 1000 kalorıden asagı tuketmek ıstemıyorum(kas kaybına neden olabılır(ıc organlarda yaralar fılan olusmasın)),hem de tuketımım cok kalıtelı olmayabılır dıye tok olmama ragmen yedım.)

Sıvı:Tonla su,2 fıncan kahve

Spor:2.5 saat ev ısı yaptım ,25 dakıka yurudum, oley oley artık tempolu yuruyebılıyorum , tombul hatun gorunce ,Karatay Dıyetın'den bahsedıyorum, yuruyus tempom ıkı kat artıyor ,bır de burda cok paylasım yapmak ıyı gelıyor(zıhın sporu canım,mutluluk hormonu endorfını tetıklıyor,karacıgerımın sanal stresle yag salgılaması duruyor,kronık kabızlık ortadan kalkıyor)

Onemlı not: Aksam saat 8 den sonra lahana dahı yemıyorum, meyvelerı asla bu saatten sonra tuketmıyorum.(Bu cok onemlı ) ayran ya da sut ıcıyorum. Kahvaltımı geceden hazırlıyorum.Dısardaysam bıle yemegımı yanımda tasıyorum. Kolay gelsın hepımıze

Canım benim hiç üzülme kıyamam ben sana
Kız ben seni bir ömür beklerim 1-2 hafta ne ki
Doktorun randevusunun olmamasına senin ameliyatın için üzüldüm bende neyse canım her işte vardır bir hayır diyelim en iyisi

bu aksamkı ıftar menum

1 tabak etlı k.fasulye
bırkac zeytın,peynır
coban salata,gunkurusu ıncır
1 kasık pırınc pılavı
2 dılım revanı
1 kase fırın sutlac
omega3,yesıl cay
normal cay,su

bıde semerımresmen catlıyorum yaaa ama hakettım bu menuyu kım ıftara 50 dk kala kan ter ıcınde yururben tabıkı

iyiniyetlim ne güzel vermişsin öyle maşallah ne güzel yarın da kıyafet almak eylenceli olucak ..
Filizcim sağol evet çok heyecanlıyım
Sersumum teşekkürler
bıldırım

rumuzapadıya
gecen hafta:68.2
bu hafta:66.6
fark:-1.6

yasasın ramazan

Papişim süppersiiinn

Propycil hayırlısı olsun canım üzülme bakıyim aaa

Kızlar ben kaçar
Hepimize bol leptinler
Yarın staj yerimi değiştireceğim malum doktor uzun süre oturma dedi.Önce eski staj yerime gidip durumu anlatacağım sonra yeni staj yerime(kuzenimin ofisi) gideceğim (okul için bir belgeye imza atması lazım). sonrada okula git derken yine koşturmaca dolu bir gün olacak
Sizden ayrı kalacağım yine affedin beni
Ama malum doktor da dedi diye artık daha çok spor yapacağım hatta yüzmeye gitmek için havuzları araştırdım bugün
call ide bırakıyorum sanırım pilates ile devam edeceğim.pilateste hangi kaslarımın nasıl çalıştığını biliyordum. bilinçli spor yapayım dedim, ne dersiniz? :26:
Kuzenim ofise bile çağırmıyor beni zaten öğreneceğini öğrendin diyor. Propycil geldiğinde bol bol vaktimiz olacak.
Hatta buluşmaya başka arkadaşlar gelirse keçi peyniri getireyim ben diyorum,herkesi keçi peyniri bağımlısı yapalım

Hepinize afiyet olsun kızlar..

Benim iftarıma gelince;
Yarım tabak patlıcan oturtma ( patlıcanları zeytinyağıyla yağlayıp fırında pişirdim)
1 kase cacık

Zaten acıkmaktan çok, susamıştım. Bol bol su içtim ben de.

Canım bir şey değil, güle güle kullan, bu arada tebrikler.

Çok güzel kilo vermişsiniz, tebrikler, darısı başıma.

Çok geçmiş olsun.

geçen haftanın sonuncusu Fulik diye bir arkadaştı canım ama görünmüyor geçen haftadan beri:26: ondan önceki kimdi acep:26:

Arkadaşlar benim de yarın işlerim var ama listeyi inşallah yapacağım, çoğu kişi bildirim de yapmış, güzel kilolalar verilmiş . Ama yarın biraz gecikme olursa şimdiden kusura bakmayın.

Paşam, naçizane olarak sana iyi bir araştırma yapıp çok iyi bir doktora gitmeni öneririm. Bu konular gerçekten ciddi konular, kulaktan dolma bilgilerle hareket etmek bazen ciddi sonuçlar doğurabiliyor .Bu arada buraya da uğramayı ihmal etme canım, her şey gönlünce olsun.

Kızlar ben geldim
kız sen de erişte mi yedin Kızın yaptığı için affediyorum hadi iyisin
Ellerine sağlık kızının, nice güzel yemeklerini yersin inş

İnşallah Asya'cığım,yemesem olmazdı, ama sadece 1 kaşık yedim.:)

Çok geçmiş olsun, otururken de ayarklarını sık sık oynat tatlım, ben ütü yaparken de sık sık ayaklarımı hareket ettiririm, faydası oluyor.

Üzülme canım, vardır bunda da bir hayır.

sizleri bırakmam merak etme daha dur alıştım kafama çanta yemeyeneyse karatayla 2 kilo verdim çokta dok tuttu karnım acıkmadı bende homossiteyin çıktıgı için yumruta zeytin yeşillik daha neler yemem gerekiyorumuş yeniyo ama sınırlı :44::44:diyetisyene yazdı meil attım döner işşalah:18::18:sizleri bırakmıcam merak etme yazmasamda yanınızda oldugumu bilin yeter

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…