Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Özlemkartal'a

Canım, senin menü bildirimine başlayalı 2 hafta oldu mu :44:? Listeye 2 hafta bildirim yaptıktan sonra dahil oluyoruz.

Elbette hatırlıyorum leylak.Teşekkür ederim bütün iyi dileklerin için.Artık aranızdayım.Sen de o zamandan bu yana iyi kilo vermişsindir muhtemelen.En çok Gül ü merak ediyordum;kilosunu görünce inanamadım.Bir de papadiya dikkatimi çekti.Maşallah o da çok güzel zayıflamış.Artık kızımdan fırsat buldukça burdayım inşallah.Bu arada loxi,saphira,famir nerelerdelr.Yoksa hepsi inceceik oldu ve gitti mi:)))

evet canım ben 91 kilodan 60 a indim.ama hala karataya devam ediyorum...artık sen de sık sık gel canımcım..loxi ve saphira ne zamandır gelmiyolar.famir ara sıra geliyo ama:KK16::KK16:

Kızlar dün ofisteyken ayağımda ufacık bir kızarıklık vardı zamanla biraz daha büyüdü sanki kan sızıntısı gibiydi.
Sabah anneme gösterdim baya telaşlandı hemen hastaneye gittim.
Tüm gün kalp ve damar, pediyatri, röntgen, ultrasonografi derken geçti.staja da gitmedim.
Sonuç: 10 saat bilgisayar başında oturmak varise neden olmuş yada daha önceden olan varisim ilerlemiş. İlaç verdiler, kızarıklıkta damarda oluşan sızıntı imiş. Doktor bol bol spor yap dedi, sanki hiç yapmıyormuşum gibi:KK1: :KK1:

çok geçmiş olsun asyacım:KK16::KK16::KK16:

bıldırım

rumuz:papadıya
gecen hafta:68.2
bu hafta:66.6:nazar:
fark:-1.6

yasasın ramazan:KK1::KK1:

süpersin bebeğim:KK9::KK9::KK9: hedefe çok az kaldı bacım:112::112::112: çizelgen de hazır papişim.haftaya 65 leri görürsün inşallah

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/t/wX8fsP3/weight.png

Bir yıldan sonra tekrar aranızdayım,gittiğim kilodan 10 kilo fazla olarak:KK43:( Görüyorum ki eskilerden pek fazla kişi kalmamış.Ben geçen yıl ağustos ayında başlamıştım karataya.Bu diyeti uygularken tüp bebek tedavisi gördüm,hamile kaldım ve bunu da Karatay diyetine bağladım.Allahıma çok şükür bebeğime kavuştum.Bir buçuk aylık tatlı mı tatlı bir kızım var.Aynı zamanda da vermem gereken nerdeyse 50 kilo var.Gül gibi,Papadiya gibi bende verebilirim umarım.Şu an emziriyorum bebeğimi ve bu diyetle çok daha güzel bir emziklilik dönemi geçireceğimi düşünüyorum.Aylardır evdeyim,hareketsizim ve 2 gündür artık yürüyüşe gitmek istediğimi söyledğimde baya tapki aldım ama yine de sabah kızım uyurken anneme emanet edip yürüdüm iki sabahtır.Şimdi kilo verme zamanı ve sizin desteğinize gerçekten çok ihtiyacım var.Herkese hayırlı ramazanlar...

allah saglılkla büyütmeyi nasip etsin canım
yıllar sonra olunca herseye degiyor vallahi beklemek cok zor
verirsin kilolarını merak etme emziriyorsun da ne güzel
ilk sayfalarda yazılarını okumustum .. hoşgeldin tekrar :KK16::KK16:

Rumuz : fuLik

Başlangıç tarihi : 30/05/2012

Başlangıç kilosu: 64,6

Geçen hafta ki kilo : 58,5

Bu hafta : 56,7

Fark: -1,8

Boy : 1.70

Hedef: 57

İftardan önce yanlış sonuç verir diye yazılmış ama ben 2 gün öncede dünde ve bugün öğlende bu kilodaydım o yüzden sonucum gerçek yarın olamicam için ve bu akşamda kayınvalideme gidiceğim için bildirimimi şimdi yapıyorum bu topik gerçekten bana çok güç verdi menü bildirimlerinden fikirler aldım desteklerinizden hırslandım ve sonunda mezun oldum hepinizi çoooooooooooook seviyorum çooooook teşekkür ediyorum mezun oldum ama yine burdayım benden kurtulamazsınız öyle hemen:)))

tebrikler canımmmmmm:KK16:

merhaba kızlar 2gündür yoktum neler kaçırmışım
iftardan önce tartılmışınız ben bildirim için şimdi tartıldım
2 lt su içtim iftardan sonra tok karna 73.600 çıktım
ama 2gün önce iftardan önce tartılmıştım 72.500 çıktım
kızlar sizce billdirimi nasıl yapayım

kızlar ben yatıyım artık,eşim bilgisayarı kıskanmaya başladı:KK1::KK1:herkese iyi geceler bol leptinler bacılar.öpüyorum hepinizi:KK19::KK19:

slm arkadslar :KK3::KK3::KK3::KK3::KK3:komptum dıyetten ve iftrada yedıklerım

....
....
....
1 baklava
1söbiyet
1fıstık sarma
1.5 dılım ekmek kadayıfı dondurmalı

siz hesap edın işte durumumu:KK17::KK17::KK17::KK17:

yuruyemıyorum oruc olunca:KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:

yurume bandı alacagım sızce ne alsam bilginiz varmııı önerınz kullannalar

iyi akşamlar arkadaşlar,
dukan diyetine bugün hastanelik olunca son verdim, yarın karataya başlıyorum. kitabımı ısmarladım,
bir şey kafama takıldı, karatayda 4+5 saat aç kalınması gerekiyor diye biliyorum ancak ilk sayfadaki örnek menüde ara öğün var, yapabiliyormuyuz ara öğün?

ilk zmanlar isteyen ara ögün yapabiliyor istemiyorsan yapmayabilirsin zmanla gerekte kalmıyor zaten canım

propycil kaçar..cünkü kimseyi üzmek istemez..:KK5::KK5::KK5::KK5::KK5:
arkadasım üzülme lütfen herseyin hayırlısı vardır bunda da bir hayır...

bıldırım

rumuz:papadıya
gecen hafta:68.2
bu hafta:66.6:nazar:
fark:-1.6

yasasın ramazan:KK1::KK1:

papiş vuuuuu süpersin :KK53::KK52:

....
....
....
1 baklava
1söbiyet
1fıstık sarma

pepetom hosgeldın bebısım sen naber yaaa nerelerdesın yavrum yaaaa:KK52:

ilk zmanlar isteyen ara ögün yapabiliyor istemiyorsan yapmayabilirsin zmanla gerekte kalmıyor zaten canım

arkadasım üzülme lütfen herseyin hayırlısı vardır bunda da bir hayır...

papiş vuuuuu süpersin :KK53::KK52:
nazar etme ne olur yuru senınde olur:KK9::KK9::KK9::KK9:

....
....
....
1 baklava
1söbiyet
1fıstık sarma

pepetim nasılsın canım üzülme yahu ben kacamaklardan kg veremiyorum
toparlanmam lazım 20 ekimde ablamın nişsanı var :KK47:

pepetom hosgeldın bebısım sen naber yaaa nerelerdesın yavrum yaaaa:KK52:

nazar etme ne olur yuru senınde olur:KK9::KK9::KK9::KK9:

pepetim nasılsın canım üzülme yahu ben kacamaklardan kg veremiyorum
toparlanmam lazım 20 ekimde ablamın nişsanı var :KK47:

iyim kızlarf ya yumurta yıyemeyınce dıyet yalan oldu sıcaktata yumurta ıyemıyorum:KK14::KK14::KK14: tatıl oldu 1 hafta bıryerlerde 1 hafta evımdeyımm 1 aydır böle 1 eylule kadar sıkmıycam kendımı ... ama yurume bandı alıyım dıyorum

Üzülme canım benim..vardır bunda da bir hayır..
Herşey gönlün gibi güzel olacak inşallah..

selam kıslar..giremedim bugun topiğe..umarım cok sey kacırmamısımdır..
bugun benim için böğüre böğüre aglamaktan gözlerimin şiştiği ve kaçamağın dibine vurduğum bi gün oldu..ankaradaki doktoru aradım pazartesine randevu almak için..kadın demesinmi bu hafta dolu..telefonda başladım ağlamaya..kendimi hiç okadar kötü hissetmemiştim yaa...gözlerim cok şiş şu anda..ya ben herseyimi ona göre ayarlamıştım ya...
eşim adamın cok yakın bi prof arkadası varmıs onu bulmuş aratmış..hatta meclisten önemli birine bile aratmış doktoru..ama nafile..
hayırlısı dedim oyle teselli ettim kendimi...aglarken de hep asyaateş wardı aklımda..üzülecek diye düşündüm...
cıtırcım üzülme tamammı..ben üzülyorum ikimizin yerine de..:KK5::KK5::KK5::KK5::KK5:

anladım canım..cevapladığın için teşekkür ederim:KK16:ben mesela 1 koca kase yoğurdun içine meyve doğrayıp bol ceviz ve tarçın ile yemeyi severim,karın yağları için birebir,hem de sütlü tatlı yer gibi oluyor

Çok leziz gibi duruyor.. Denemeye değer .. Yoğurt süper bir şey harika tok tutuyor ..
:KK8: Gitsin yağlar...

iyim kızlarf ya yumurta yıyemeyınce dıyet yalan oldu sıcaktata yumurta ıyemıyorum:KK14::KK14::KK14: tatıl oldu 1 hafta bıryerlerde 1 hafta evımdeyımm 1 aydır böle 1 eylule kadar sıkmıycam kendımı ... ama yurume bandı alıyım dıyorum

su na bak tıckerım bıle 80 gun olmus en son degıstırelı ya :KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:

bende tam onu diyecektim pepeti :KK35:
yürüme bandı sart bence ama imkanımda yok müsait yerimde puffff:KK50::KK50:

X