Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Merhaba canım,

Aclik hissim olmuyor... Hatta ben orucumu Türkiye saati saat 22.55 -23.00 gibi açtığım halde sorun yasamıyorum.. Ama çok susuyorum.. Belki meyveler buna neden belki değil ama durum bu ccanım
Sahurda Fındıkta yiyorum. Omega3 de sahurda alıyorum.yarım litrede su iciyorum..
Deneyebilirsin.. Bende işe yarıyor .. Herkezin metabolizması farklı o nedenle deneme yanılma yaparsan daha iyi olur canım.

Teşekkürler

iyi akşamlar arkadaşlar,
dukan diyetine bugün hastanelik olunca son verdim, yarın karataya başlıyorum. kitabımı ısmarladım,
bir şey kafama takıldı, karatayda 4+5 saat aç kalınması gerekiyor diye biliyorum ancak ilk sayfadaki örnek menüde ara öğün var, yapabiliyormuyuz ara öğün?

kızlar hepinizde ne güzel vermişsiniz öyle hepinize maşallah diyorum ve kıskanıyorum

ben iftarda azıcık barbunya bol acılı ezme salata ,patlıcan közlemesi yedim ...
sahur da da 2 yumurta patlıcan közlemesi (çok seviyorum o yüzden bu hafta pazardan 4 kilo bostan patlıcanı aldım menülerimde bolca görüceksiniz yani )badem yedim ..

sersum pas vermiyosun demişsin kız ..pas verdim bak
nasılsın nasıl gidiyo deniz kum güneş anne,kardeş aile kucaklaşması
kilo ne durumda canımcım

asyacım ficans mı sormuş bugün nerdesin diye ben de merak ettim staja gitmedin mi canım bugün sesin soluğun çıkmamış

troit hapımı içmedim ama sahurda da karnım aç olmuyo çünkü habire su çay içiyorum ..yarım saat daha beklemek zor geldi nolcak şimdi

anladım canım..cevapladığın için teşekkür ederimben mesela 1 koca kase yoğurdun içine meyve doğrayıp bol ceviz ve tarçın ile yemeyi severim,karın yağları için birebir,hem de sütlü tatlı yer gibi oluyor

Evet canim ben de mezun sayilirim,hedefimin altindayim su anda,ama buradan ayrilmak istemiyorum

Kilo almamissin canim,haftaya da ust siralarda olursun insallah

pek ummuyorum canım beklentim yok ..ramazanda hareket bende sıfırlanıyo call da yalan oldu..tansiyonum düşüyo galiba benim başım dönüyo gündüz ..kilo almıyım da başka bişi istemiyom ..
sen çok güzel vermişsin canım maşallah sen hedefi geriye çek gitme yaniiiiiiiii

ts ederım bebısımramazanın basından berı hıc yurumemıstım bugun bı atıyım toksınlerı dızlerımın pası sılınsın dedım

maşallah canım bravo diyorum tek kelimeyle
kıdemlı karataycım bır hafta dıkkat etsen olayı cozersın merak etme bıdenem

canım merak ettim hiç dikka etmemiştim sen 40 kiloyu ne kadar sürede verdim merak ettim bu arada bir koşu bandım bile yok anlıyormusunben tabanlaa kuvvet ediyom haksızlık bu
selam canım 1 sene olmadı 10 ay falan oldu sanırım hepsını karatayşa verdım bu topıcde gule oynaya ugurladık yuklerımızı

2.öğün:
bademli,k.tohumlu yoğurtlu semiz otu
tavuklu bi yemek

su:3 lt
spor:10 dk yürüyüş

maşallah azim dilince veriliyormuş degilmibened 2 kilo verdim karatayla yavruma kavuşmam a7 kilo kaldı

geçmiş olsun canım..
sanada günaydın bebem

umutsuzluk yok sersumcum::burada hep beraber karatayla gidecek kilolar.biraz sabır canımcımmm
sizlerle çok mutluyum ben canım.. vericem ben de inşallah..evime bi gidiimm..bi yerleşeyim hayırlısıyla

geçmiş olsun canım..ayrılma tabii bizden..ama sen bu yemek işini bir uzmana sor bence..doktorlar ne diyor bu duruma o önemli..hatta bizzat canan hocaya sor derim ben
geçmiş olsun canım..Allah birdaha göstermesin..
radyasyon deme bana..radyasyonu vitamin zanneden bi halkımız var maalesef..
16 yıldır radyasyonun içinde çalışan biri olarak

tebrikler tatlım..bak buda bi marifet almamışsın işte

hoşgeldin..Allah messut etsin canım

leylakım ıftaras yarım saat var ve ben k.bandındayımsaka gıbıyım ya kendıme ınanamıyorum su an:
Allah iyiliğini versin senin..kısss napıyon canın çıkcak maşallah diyiyim sağa
tebrikler canım

sersum pas vermiyosun demişsin kız ..pas verdim bak
nasılsın nasıl gidiyo deniz kum güneş anne,kardeş aile kucaklaşması
kilo ne durumda canımcım
şaka yaptım kıss..ben düzenli giremediğim için karşılaşamıyoruz bitürlü..
öpüyorum seni

sağol canım benimmm inş. bütçeme de uygun güzel bişiler bulurum da alırım bebeeemm

Hemencik temizledim Allah'tan çok kötü olmamış
bulursun sen tatlım..
fistuk gibi hatun oldun kıss.. ne giysen yakışır sana bebeeemm

canımcım nekadar uslu olursa olsun yorar insanı tatlım..
valla ben sana ve senin gibi 10-12 yıl sonra 2. bebişi yapanları takdir ediyorum
helal olsun size..
ben 2 hafatdır yeğenimleyim çocuk işinin ne zor olduğunu birkez daha anladım.
.yemiyo valla ikincisi
Allah hepimizin evladına sağlıklı uzun ömür versin...isteyen herkese de sağlıklı bebişler versin inşallah

kilo bildirimine gelince de evet ben evime yerleşene kaa affedin beni kısslar:26::26:..kendi tartımda tartılıp devam ederim inşallah
as kaldı 15 gün inşallah Hayırlısıyla

Hoşbuldum:))Amin teşekkür ederim iyi dileklerin için.

Kızlar ben geldim
Durum bildirimi yapmadan geçmişi okuyum dedim, baya birikmiş.
Neler yaptığını merak ettim, giremedim bugün malesef dışardaydım

Canım benim yeni kıyafetlerin şimdiden hayırlı olsun. Çok güzel şeyler alacağına ve düğünde herkesin gözlerini pörtleteceğine eminim olacak hepsi

Fzgunum merhaba canım nasıl gidiyor ramazan

İFTARIM
Çok az lahmacun + 2 ltreye yakın su + dondurma bolca
Nasıl eriteceğim şimdi

önce ye sonra eritmeyi düşün, son pişmanlık fayda etmez sadece stres yapar

Kız sen de erişte mi yedin Kızın yaptığı için affediyorum hadi iyisin
Ellerine sağlık kızının, nice güzel yemeklerini yersin inş

ayyy ben de keçi peynirine dayanamıyorum, ye canım afiyet olsun, leptin olsun.
yemediklerin için
maraşta olsam ben ne o dondurmaya nede o künefeye dayanamazdım yerdim, sonra da senden patakları yerdim tabiii

Baban için çok geçmiş olsun. aramıza yeniden hoş geldin

Günaydın, çok mutluyum, 1.2 kilo vermişim

79.3'ten 78.1'e inanamıyorum

bir kaçamaklı karataycı daha canım ağır gelmemiştim umarım bu kadar kaçamak malum bünye alışık değil:26:

ohh gitsin kilolar

geçmiş olsun begonya, kaçamakları dert etme gider zamanla.öncelikle iyileşmeye odaklan

offf en zoru misafirliğe gitmek sanırım, ne yiyeceğini seçemiyorsun. ucuz atlatmışsın yine malum iftarda herkes coşuyor ne kadar cıss varsa sofrada oluyor

bir kaçamaklı karataycı daha işte

Asyacim nerelerdesin canim,staja gitmedin mi yoksa bugun

canım bugün staja gitmedim bütün gün dışarıdaydım anca şimdi vakit buldum. meraktan çatladım ne yaptınız diye
sorumluluk hissettim resmen girmedim foruma diye üzüldüm sanki ödevini yapmamış küçük çocuklar gibi oldum

geçmiş olsun sen yine de gir yaz bize olur mu bak çanta da atmayacağım sana bu arada çok güzel kilo vermişsin

ne güzel kilo vermişsin

tekrar hoşgeldin. Allah bir yastıkta kocamayı nasip etsin

ficansım sen de çok güzel kilo vermişssin ohhh sefan olsun call yaramış

asyacım ficans mı sormuş bugün nerdesin diye ben de merak ettim staja gitmedin mi canım bugün sesin soluğun çıkmamış
canım staja gitmedim ama şimdi buradayım. tüm yaptıklarımı ve yediklerimi yazıyorum birazdan
magazin programlarında ki az sonra reklamları geldi aklıma böyle birazdan yazınca

evet kızlar bugünkü menüm
SAHUR : 1.5 h. yumurta, 2 dilim peynir,5-6 y. zeytin, 6 adet ceviz, bol domates salatalık,yeşil çay
İFTAR: 1.5 kepçe ekşili köfte çorbası, 2 kaşık pilav, 2kaşık z. yağlı bamya, 2 kaşık z. yağlı barbunya, 3-4 adet hurma,2 dilim karpuz, 4 bardak su
SPOR : 40 DK iftar sonrası açık havada yürüyüş

Elbette hatırlıyorum leylak.Teşekkür ederim bütün iyi dileklerin için.Artık aranızdayım.Sen de o zamandan bu yana iyi kilo vermişsindir muhtemelen.En çok Gül ü merak ediyordum;kilosunu görünce inanamadım.Bir de papadiya dikkatimi çekti.Maşallah o da çok güzel zayıflamış.Artık kızımdan fırsat buldukça burdayım inşallah.Bu arada loxi,saphira,famir nerelerdelr.Yoksa hepsi inceceik oldu ve gitti mi:)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…