Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

öncelikle geçmiş olsun, dilerim Rabbim seni hayırlısı ile evladına kavuşturur

bana karatay yanlış gelmiyor, önemli olan hayvansal ve bitkisel proteinleri dengelemek

sagol canım aç kalmıyorsun zararlı şeyleri yemiyorsun ya kafama birşey daha takıldı bende kepek unu var krep yapıyordum 2 kiloya kadar ben onu ne yapayım hem krep yapsak zararlımı acaba :44::44:

Elline sağlık sevgicim, ayrıca oğlunu çok tebrik ederim.

BU arada kilo veren herkesi tebrik ediyorum, benim gibi kilo alan ve veremeyen arkadaşlara da yola devam diyorum. Haftaya liste Fulik'te o olmazsa ben de gibi gözüküyor.

34 kilo süper, bu kadar kiloyu vermişsin, kalan da rahatlıkla verirsin canım inşallah.

Son düzenleme:
evet canım, köyden geldi
iftarda o zaman b.pilavımı mı yapayım?
hem sahur hem iftarda karbonhidrat yemek doğru olmaz sanki
karbonhidrat sadece pilavda ve ekmekte yok ki, domateste salatalıkta hatta ette bile var önemli olan dengeli ve sağlıklı karbonhidratı almak.
pidenin içinde un olduğu için normalde cıss ama hocamız sahurda avuç içi kadar yiyebilirsiniz diyor.
sahurda yersen gün içinde eritirsin önemli olan yatmadan öncesinde bu tarz cısslardan yememek.
Ama şimdi pideyi canın çok çekerse de ye yarın eritirsin dikkat ederek

İyiniyetlim, bu hafta süper vermişsin, . Sizin düğün ne zamandı? Seninkilerin gözleri böyle olacak.

Sağol canım, tatilde biraz almışım, ama şu anda tam olarak uyguluyorum, inşallah daha iyi olacak. Sen nasılsın her şey yolundadır umarım.
bende tatılde almıstım ama hıc anlamadan gıdıverdı fazlalıklar.tabıkı ıyı olacak burdakı bırlık ve beraberlıkle olmayacak hıcbırsey yok

canım tebriklerne zamandır çizelgeni yenilemedik bebişim,hemen yaptım ben de

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/t/wPO5Ug6/weight.png
canım benım ellerıne saglık tsk ederım cok guzel olmus k.bandımı sevıyorum yaa az once 50 dk mesaıde bulundum kendılerıyle

sabahki kahvaltım
1 muz 2 hurma
öglen
1 simit 4 tane zeytin 1 dilim peynir
şimdi 1 avuç leblebi ve biraz fındık adet oldum kızlar karnım çok agrıyor yaa dün uzaktan bir akraba gördüm çok zayıflamış moralim bozuldu benim elimde her imkan var ben neden zayıflayamıyorum kendimden bıktım artık uf uf

canım ben hiç kan vermedim bende veriyim bir ara diyorum bakalım :44::44:

:18::18::18::18::18:işşallah canım hiç umudum yok ama bakıcesbu arada 2 adet kocaman siyah erik eşşi 5 adet kayısı yiyorum şuan 1 litre su bitti 2 doldurdum onyuda içerim işşallah oruca başlarsan çarşamba ilaçları ne yapıcam kara kara onu düşünüyorum :44::44:çünkü bir ilacım çok agır geliyor arasınında epey olması lazım akşamada bol göbek salata ve zeytin yaglı barbunya yemeyi düşünüyorumda kaç kaşık yesek iyi bacılar

Evet canım yaa, gerçekten burada olmasan ben de başaramıyacağımı düşünüyorum. İnsan bazen yoldan çıkabiliyor, ancak buradaki birlik ve sevgi ile kendine geliyor. Hepinizi çok seviyorum.

selamlar dünden sonra ilk defa girdim, tekrar hoşgeldim:)) ben dünden sonra 100 gram daha vermişim valla bu iş hoşuma gitmeye başladı.. sahurda ne yediğimi yazıcam siz değerlendirebilir misiniz acaba? birde ben sahurda arpa şehriye çorbası içtim bunda sakınca var mı?

1 kase arpa şehriye çorbası
ve kahvaltı çeşitleri;
2 yumurta
5 zeytin
bir avuç içi peynir
bir bardak süt

ekmek hiç yemedim. ve tabi sonrasında bol su içtim.. karatay kitabında sahurda karatay kahvaltısı öneriyor.. sizler de öyle mi yapıyorsunuz?? iftarda ekmek, pilav, tatlı ve kızartma olmamak kaydıyla istediğimiz şeyi yiyebilirmiyiz..

Canım senin BKI 25,4. Aslında vermen gereken kilo o kadar çok değil, belkide onun için yavaş yavaş veriyorsundur. Ancak, menündeki simit olmamış, 1 haftalık tozutma dönemimden sonra, unlu gıdaların insanı çok acıktırdığını söyleyebilirim. Ayrıca, tatilden önceki döneme göre acıkma sürem kısaldı. İnşallah düzgün beslenme ile tekrar düzeltebilirim. Sevgiler.

sbaabıh 5te uyudummm tabi öglen 1.de uyandım kahvaltımı ıkıde yaptım:S
domatesli 2 yumurta, badem ,1.5 salatalık,peynir yedimm.. akşama fasulye yıycem... sımdı ben bu ara cok gec uyuyorum yaa leptın salgılanmıyormuu kii. toparlayamıyorum kendımı :S

bende tatilde ananemede ugramıştım bana köy ekmegi vs koydu sahurda yersem bişey olmaz herhalde inşallah reglim bitsin bende başlıycam hepimize hayırlı ramazanlar olsun hepimizin duası gerçek olsun inşallah amiin

evet kızın bana kızın kendime gelmem lazım gerçekten böle olmaz akşama taze fasülye yapmıştım bide ev eriştesi yapıcam erişte yemiycem fasülye ve yogurt yeter ve de spora gidicem çok sagol yorumun için

arkadasim senle cok ortak noktamiz varmis , beden kilo boy... ah ah nerde o eski kilom

sizlerle aynı ortamda yaşayıp beni anlayan birilerinin çevremde olmasının hazzını yaşamak isterdim :)
Karatay ve Taş Devri Diyeti'ni hayatına aksettirmeye çalışan biri olarak...
Hepinizi seçiminizden dolayı tebrik ediyorum diyetdaşlarım

kilo veren arkadaşları kutluyorum ,kilo veremeyenlerde dilerim haftaya güzel sonuçlar alırlar
oğlunuda kutlarım canım:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…