Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Selam kizlar.Ben 30 dk öncesine kadar orucluydum ama regl oldum.

Su an ki menüm: 1 tas ayranli corba. 5 kasik Yesil fasulye. 3 kasik Bulgur pilavi tereyagli.
Tartimi saklamistim hala bulamadim.

Ben de oturdugum yerde sizmisim 1 saat kadar,kalkinca da bayagi bir gozum karardi,Allah disardakilere yardim etsin,herseye cok sukurler olsun,dedigin gibi canim suyun yeri baska,Allah kabul etsin.

Ben de oturdugum yerde sizmisim 1 saat kadar,kalkinca da bayagi bir gozum karardi,Allah disardakilere yardim etsin,herseye cok sukurler olsun,dedigin gibi canim suyun yeri baska,Allah kabul etsin.

:84::111: gündüz hiç uyuyamam yaaaaa ben de sızmak istiyorum:84:
Sabah mutfakta yoğurt filan yaptım hızlıca sarma filan az mutfağı topladımmmm vee benim de gözün karardı hafiften başım ağrıyor dinleniyorum ben de :112:
Evet canım AMİN

Son düzenleme:

Aslinda 1 saat kadar bir sekerleme yapinca iyi geliyor vucuda,sen de dinlen canim,oructa vucudu cok yormaya gelmiyor

kızlar iftar menüm

yayla çorbası
karnıyarık
dolma biber(piriniçli yptım yemiycem)

sizce nasıl biraz çorba ve karnıyarığı yiycem inş en az zararla atlatırım

kızlar iftar menüm

yayla çorbası
karnıyarık
dolma biber(piriniçli yptım yemiycem)

sizce nasıl biraz çorba ve karnıyarığı yiycem inş en az zararla atlatırım

afiyet olsun canım patlıcanları yağda kızartmak yerine fırında yapmışsındır umarım:26:
akşam ben de karnıyarık yiycem büyük ihtimalle

1. Veren arkadaşları kutluyorum. Veremeyenler üzülmesinler, haftaya inşallahSize birde haberim var. Oğlum lgs Türkiye 3375'incisi oldu.

1. Sevgicim elerine saglik liste icin, pek neseli olmus

Ama oglunun basarisi icin ayrica tebrik ediyorum. Bravvo ona ve de onun bu basarisindaki en onemli etken olan annesine tabii ki

Yazdiklarini gercekten cok uzulerek okudum Pasa. Ne kadar zor seyler yasamassin, gercekten hic kolay degil. Ama Allah gercekten dagina gore kar veriyor ve de hikmetinden sual olunmuyor. Mutlaka zamani geldiginde sen de cektiklerinin mukafatin goruceksin. Salikla yavrunun da kucagina alicaksin insallah.

Gul'cum gercekten cok dogru seyler soylemissin. Sen buradaki pek cok insana ilham kaynagisin. Tecrubelerini daha cok paylasir ve yorumlarda blunursan cok sevinirm ben kendi adima.

arkadasim senle cok ortak noktamiz varmis , beden kilo boy... ah ah nerde o eski kilom

Hosgeldin Raffaello. Bakarsin bir gun bi yerde tanisiriz Ortak noktalarimizi konusur ve Karatayla vedigimiz kilolarin esliginde cay iceriz ben Istanbulda yasiyorum, sen nerdesin?

Herkese sevgiler, niyetli olanlara kolayliklar

afiyet olsun canım patlıcanları yağda kızartmak yerine fırında yapmışsındır umarım:26:
akşam ben de karnıyarık yiycem büyük ihtimalle

aynen dediğin gibi yaptım canım önce kızartmayı düşündüm ama sonra vazgeçtim
bu arada kızlar meyveyi sahurda mı yiyeceğiz nedense benim canım çok tatlı istedi

herkese hayırlı ramazanlar
allah oruçlarımızı kabul etsin
rahat rahat tutalım oruçlarımızı inşallah

bugün kilo bildirimi vardı ben giremedim kilom aynı 59,5
hafta içi 58,3ü gördüm ama bugün 59,5
ben kendimi mezun olmuş sayıyorum arasıra girmeye çalışırım kendinize iyi bakın kızlar

aynen dediğin gibi yaptım canım önce kızartmayı düşündüm ama sonra vazgeçtim
bu arada kızlar meyveyi sahurda mı yiyeceğiz nedense benim canım çok tatlı istedi
afiyet olsun canım
meyveyi sahurda yemen daha iyi olur pek etkilemez kilo vermeni.akşamları daha az hareket ettiğin için bu tarz şeyleri gündüz yemek daha iyi oluyor.
tatlı isteğin için tarçın çayı, tarçınlı veya kakaolu süt iyi geliyor bana dene istersen

kızlar ben kaçar mesai bitti.
akşam evden devam ederim.
bu arada propycil dün akşam gelecekti foruma ama yok daha:26:

Hosbulduk

ben belcika dayim, ins tanisiriz, bu forum sayesinde guc aliyorum, bende acaba her hafta kilomu foruma yazabilirmiyim?

tr de kolay bulunan seyler bazen burda kolay olmuyo mahalesef alternatif buluyoruz, mesela saf sahlep siparis ettim tr den avuc ici kadar bisey getirmisler cok mu pahali acaba.

eger rumuzun gerçek isminse sen benim adaşımsıngüzel dileklerin için sagol kardeşim bende öyle diliyorum tek acım yavrularım canlı dogup vefat ettiler elimden birşey gelmeditek temennim ise yaradan cennete 3 evladımı yanına almış işşallah günahlarımın kefareti olaraktan yavrularımı bana bagışlar işşallah hep dedim rabbim sabrini ver diye inan ben bile şaşıyorum nasıl ayakta kalıyorum diye insanlar ben agladıkça aglama isyana giriyor diyolar ama haşa anne kalbim acıyorherkez okadar kırıcı konuşuyorki bazen canım acıyor allahım bir daha evlatlarımla imtihan etmesin beni düşmenımın başına bile vermesin çok zor 3 kere yaşadım 3 kere öldüm dirildim tek tememnim sebebi bulundu 4 bebegime hazırlık yapmam lazımki bebegim saglıklı bedeninde yaşasın bu arada listeryi sen yapıyorsun galiba benide alırmısın listere ama ben yüzde yapmayı bilmiyorum kim bana yardım etmek ister :101::101::101:ne kadar şirinim ama bana kimse hayır diyemez allah için söyleyin çok şirinim degilmi:90::90:

ben herzamanbir lafım vardır bunu çok kullanırım yaradanı sevdim yaradandan ötürü derim hep ben biliyorumki rabbimin bildigi birşey varki ban bu imtaanı veriyo dilerim rabbimden allahın izniyle bu imtaanı başarısıyla geçiyim tek temennim o

bugün annem iftara çağırdı kızkardeşim falan bayağı kalabalık aile olarak yapacağız iftarı
ramazanda iftar davetlerimiz çok olur inşallah kilo almam

şimdi 2 litre suyumu içtim bitti:111::111:sonracıma 5 kayısı ve 2 erik yedim erikler ekşiydi ay aklıma geldikçe neyse deminde göbek salatasını bol dogradım bir adet badem 2 adet minnacık domates dogradım bir kimrit kutusu büyüklügünde peynir 5 kadar yok ceviz kırdım üstüne az sızma zeytin yagı limon suyu çok az tuz ta olaraktan azcık vallahi çok degil koca bir tabak zeytin yaglı barbunya koydum öylen yemegi yemedim öylen akşam bir oldu yane sizce menüm nasıl çokmu yemişim :18::18:birde nedense karnım doyunca tekir kedileri gibi mırıldıyasım geliyor iyimisizler akşam manüsünde ne yediniz bebelerdiyet çayımıda içicem birazdan beni bekliyor bir küçük kase yogurt yedim

Son düzenleme:
Herkese iyi akşamlar hayırlı iftarlar Allahım tuttuğumuz oruçlarımızı
ettiğimiz dularımızı kabul etsin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…