Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Karatay diyeti çok pişmiş yumurtayı tavsiye etmez. Taş Devri de sucuğu tavsiye etmez, içinde soya var ve kısırlaştırıcı etkisi var. ama masum gibi bence :)
kasap yapımı veya ev yapımı sucuk ile yumurtayı az pişirmek kaydı ile serbest ben yiyordum belki yarında yerim hatta:KK1:

1. Begonya :nazar::nazar::nazar: %2.331 :KK19::KK19::KK19::119::124:
  2. İyiniyetli :nazar::nazar::nazar: %1.946 :KK19: :KK19::119::124:
  3. Nazfiliz :nazar::nazar::nazar: %1.731 :KK19::119::124:
  4. Hadibakalım :nazar::nazar: %1.690 :119:
  5. Almira42 :nazar::nazar: %1.226 :119:

Esas %0 :KK9: :nazar:
İğneoyası %0 :KK9: :nazar:
Asyaates %0 :KK9: :nazar:
Sersum %0 :KK9: :nazar:
papadiya %0 :KK9: :nazar:
sevgi-liebe %0 :KK9: :nazar:
Lacey %0 :KK9: :nazar:

Emeluludas %+0.278 :125: :KK57::KK22:
Ficans %+0.458 :125: :KK57::KK22:
Fzgun %+0.64 :125: :KK57::KK22:
Fulik %+1.211 :125: :KK57::KK22:

Veren arkadaşları kutluyorum. :KK9: Veremeyenler üzülmesinler, haftaya inşallah:KK43:Size birde haberim var. Oğlum lgs Türkiye 3375'incisi oldu. :KK16::KK16:

liste için teşekkürler, oğlunun başarısı için de tebrikler allah iyi yerlere gelmesini nasip etsin inşallah

karbonhidrat sadece pilavda ve ekmekte yok ki, domateste salatalıkta hatta ette bile var önemli olan dengeli ve sağlıklı karbonhidratı almak.
pidenin içinde un olduğu için normalde cıss ama hocamız sahurda avuç içi kadar yiyebilirsiniz diyor.
sahurda yersen gün içinde eritirsin önemli olan yatmadan öncesinde bu tarz cısslardan yememek.
Ama şimdi pideyi canın çok çekerse de ye yarın eritirsin dikkat ederek:KK1:

önerilerini dikkate alacağım canım, teşekkürler
sahurda yerim pideyi, el mahkum :)

arkadaslar benim birkac sorum olacakti:

- stevia kullanabilirmiyiz??
- kahvalti en gec kacta yapilabilir??

kitabimda bir gelmedi 8 gun oluo sinir olmaya basladim :KK47:

menüm gayet güzel, hiç sorun yok rahat ol:KK34:

sevgi ellerine sağlık liste içinEn Büyük KK oğlunu da tebrik ederim:nazar::nazar::nazar:
Listedeki tüm arkadaşları kutluyorum:KK9::KK9::KK9:

canım sütçü gelmiyor mu sizin orada:26: taze inek sütü harika oluyor haberin olsun:KK34: marketlerdeki günlük sütleri de kullanabilirsin

teşekkür ederim canım sağol :KK16:

kızlar haftaya cuma ve ramazan süresince öğleden sonra liste hazırlansa diyorum belki 13:00 tartılsak biz.. Ne dersiniz tok olmamamız lazım:KK9: öğleden sonra iyi bence:KK34:

Bence de çok mantıklı. Mesela ben sabah 79,1kg olarak bildirim yapmıştım oysa şimdi 78,0 kg tartıldım.

hanımlar, hepinize güzel huzurlu mutlu sağlıklı ve kaçamaksız bir haftasonu diliyorum
herkese iyi tatiller

1. Begonya :nazar::nazar::nazar: %2.331 :KK19::KK19::KK19::119::124:
  2. İyiniyetli :nazar::nazar::nazar: %1.946 :KK19: :KK19::119::124:
  3. Nazfiliz :nazar::nazar::nazar: %1.731 :KK19::119::124:
  4. Hadibakalım :nazar::nazar: %1.690 :119:
  5. Almira42 :nazar::nazar: %1.226 :119:

Esas %0 :KK9: :nazar:
İğneoyası %0 :KK9: :nazar:
Asyaates %0 :KK9: :nazar:
Sersum %0 :KK9: :nazar:
papadiya %0 :KK9: :nazar:
sevgi-liebe %0 :KK9: :nazar:
Lacey %0 :KK9: :nazar:
Gul63 %0 :KK9: :nazar:

Emeluludas %+0.278 :125: :KK57::KK22:
Ficans %+0.458 :125: :KK57::KK22:
Fzgun %+0.64 :125: :KK57::KK22:
Fulik %+1.211 :125: :KK57::KK22:

Veren arkadaşları kutluyorum. :KK9: Veremeyenler üzülmesinler, haftaya inşallah:KK43:Size birde haberim var. Oğlum lgs Türkiye 3375'incisi oldu. :KK16::KK16:
:KK48: ellerıne saglık :KK16: :nazar: Oglunu tebrık ederım masallah.

bugun oruclu olmadıgım ıcın hamaratlıgım ustumde:KK1:guzel bır kahvaltı yaptım evı topladım kosubandında 50dk da 5km yurudum dusumu yesılcayımı ıctım lımonlu kek yaptım eccukte yedım:KK1:ıkıncı ogunumu hazırlayıp yedım bırazdanda kızımı parka goturecem gelıp esıme ıftar sofrası hazırlıycam vs vs bu lıste uzarrr gıdeeerrr:KK1::KK1::KK1::KK1:

ıkıncı ogun

1 tabak karalahana yemegı
1 kase k.t lu maydanozlu yogurt
2 cevız,3 omega3,1 dılım kek

bugun oruclu olmadıgım ıcın hamaratlıgım ustumde:KK1:guzel bır kahvaltı yaptım evı topladım kosubandında 50dk da 5km yurudum dusumu yesılcayımı ıctım lımonlu kek yaptım eccukte yedım:KK1:ıkıncı ogunumu hazırlayıp yedım bırazdanda kızımı parka goturecem gelıp esıme ıftar sofrası hazırlıycam vs vs bu lıste uzarrr gıdeeerrr:KK1::KK1::KK1::KK1:
Faal hatun masalah.Kızlar orucluyum ama Karatay dan sonra oruc da bır baska keyıflı ya.Vucudumdakı kıyametler durdu ya anlatamam.:KK16:

Canim hosgeldin aramiza,iyi kilo vermeler dilerim

Canim sen de hosgeldin aramiza,menun cok guzel,boyla devam

Sevgicim ellerine saglik,liste cok guzel olmus,oglun icin de cok sevindim,basarilari daim olsun

Sen de hosgeldin karataya,insallah kilolarini verip dilegine kavusursun,canim meyveyi sabah ya da oglen butun olarak yiyebilirsin,suyu yasak

canım oğlunu tebrik ederim,başarıları daim olsun inşallah:KK16::KK16::KK16:

canım ben şişe süt alıyım kanımca dışarda normal süt yok yerimde yokki inek alıyım koyuyum balkonuma:KK1::KK1::KK1:şaka bir yanada sagolun allah razı olsun sizlerden ban yardım ettigini ziçin :KK16::KK16::KK16:

sen benim adaşimsın haberin olsun :KK17::KK17::KK17:rabbim daha hayırlı yerleri kazanmayınasip etsin işşallah bizimde olurda böle bizde grurlanırız işşallah :KK16::KK16::KK16:

liste için ellerine sağlık canım.kilo veren veremeyen herkesi tebrik ediyorum.oğlunuda tebrik ederim hayatı boyunca hep başarılı olur.

Canım, oğlunu tebrik ederim. Başarılarının devamını dilerim.

menüm gayet güzel, hiç sorun yok rahat ol:KK34:

sevgi ellerine sağlık liste içinEn Büyük KK oğlunu da tebrik ederim:nazar::nazar::nazar:
Listedeki tüm arkadaşları kutluyorum:KK9::KK9::KK9:

canım sütçü gelmiyor mu sizin orada:26: taze inek sütü harika oluyor haberin olsun:KK34: marketlerdeki günlük sütleri de kullanabilirsin

ellerine sağlık canım:KK16::KK16:
oğluşunu da tebrik ederim:nazar::nazar:..Allah hepimizin evlatlarına nasip etsin inşallah:KK16::KK16:

Elline sağlık sevgicim, ayrıca oğlunu çok tebrik ederim.

BU arada kilo veren herkesi tebrik ediyorum, benim gibi kilo alan ve veremeyen arkadaşlara da yola devam diyorum. Haftaya liste Fulik'te o olmazsa ben de gibi gözüküyor.

34 kilo süper, bu kadar kiloyu vermişsin, kalan da rahatlıkla verirsin canım inşallah.

Evet canım yaa, gerçekten burada olmasan ben de başaramıyacağımı düşünüyorum. İnsan bazen yoldan çıkabiliyor, ancak buradaki birlik ve sevgi ile kendine geliyor. Hepinizi çok seviyorum.:KK16::KK16::KK16::KK54::KK54:
umarım arada atladığım olmamıştır. hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim.iyi ki varsınız ve üzüntümü ve neşemi sizlerle paylaşıyorum. yüzlerini görmediğim, sokakta görsem tanımayacağım insanlar benim adıma seviniyorlar, ne büyük mutluluk.inanın beni paylaşımlarınız daha çok mutlu etti.Allah hepinizin evladına en güzel yerleri nasip etsin, bahtları açık olsun. Paşam iki gündür yazılarına rastlıyorum fakat cevap yazacak vaktım oldu.yazılarını okurken çok hüzünlendim.Allah kullarını farklı farklı imtihan ediyor.inş.her şey gönlünce olsun.unutma Allah sevdiği kullarının imtihanını uzun tutar,çünkü onların duası hoşuna gider. O'na zor hiç bir şey yok duaya devam. hatta hepimiz şu mübarek günlerde orucu açarken hepimiz senin için dua edelim.toplu duamız kabul olur inş. sağlıklı istediğin gibi bir evladın olur.unutma her gün geçer, sabırlı ol.Allah dağına göre kar verir.sen kuvvetli bir kulsun ki zorlu imtihana tabii tutulmuşsun.Allahgönlüne göre versin.sadece biraz sabır unutma vakti gelince olur.sevgilerimle.....:KK16::KK16::KK16::KK16:

:KK48: ellerıne saglık :KK16: :nazar: Oglunu tebrık ederım masallah.
sağol canım, kusura bakma. aslında listeye hazırlarken yazmıştım fakat kızım nete girdi. herhalde o gözden kaçırdı.ramazan dalgınlığı mazur gör. gül keşke daha sıkgirsen ve bizlere tecrübelerinden bahsetsen. topikte en eski ve tecrübeli sensin canım.
papadiya azmine hayranım canım. aramızda düzenli yürüyüş yapan ve dikkat eden birkaç kişinin başında geliyorsun,maşallah.
:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

Son düzenleme:
sağol canım, kusura bakma. aslında listeye hazırlarken yazmıştım fakat kızım nete girdi. herhalde o gözden kaçırdı.ramazan dalgınlığı mazur gör. gül keşke daha sıkgirsen ve bizlere tecrübelerinden bahsetsen. topikte en eski ve tecrübeli sensin canım.

papadiya azmine hayranım canım. aesmramızda düzenli yürüyüş yapan ve dikkat eden birkaçkişinin başında geliyorsun,maşallah.
:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:
Ramazanda daha cok gırerım Allah ın ıznıyle. Vucudum resmen
huzur buldu bu dıyetle. Bol bol paylasım yapın kı bılıncaltı daha cok sartlansın.Olmak ıstedıgınız kıloda bırını gorunce yerı musaıtse kutlayın onu.Bılıncaltına talımat vermenın en kolay yolu bu.Inanın burada paylasırken ınsan en ıyı kendıne anlatıyor. Yolculuk gıbı dusunun bu surecı tabıkı sızı zorlayan gunler olacaktır tıpkı vırajlı yollar gıbı.Ama o anlıktır.Ac olan beynımdı benım.Tatlı ıstedıgınızde kendınıze sut ıcmeyı teklıf edın eger kabul etmıyorsa ıstahınız o zaman ac olan beynınızdır.

Son düzenleme:
bende ramazanın 3 gunu oruc tutmayacagım.

sabah 12 de kahvaltı yaptım:2 yumurta,1.5 dilim tulum peyniri,7 zeytin,3 ceviz,3 kayısı,domates salatalık

2.oğün:yoğurtlu kozleme biber patlıcan,1 dilim tulum,20 badem

Evet canım bayağı hamaratmışsın yaw.. Bana çok sıcak geliyor su içemediğimden belki de kurudum resmen:KK16:
çok güzel bir menü var iftara ama ev toparlamak yarına kıpırdayacak halim kalmadı:KK9::KK9::KK9: Sıcaklarda + oruçla Rabbimin verdiği nimetlerin önemini bi kat daha fark ediyoruz.. Şükürler olsun Rabbime suyun yeri de bi başka:KK60: ilk gün susuzluk zor geldi..

Allah'ım oruç tutan arkadaşlarımın hepimizin orucunu kabul etsin inş.
Ramazanımız hayırlı bereketli olsun inş.

X