Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

bayanlar daha cok var ama iftar için neler hazırlayacaksınız?

ben saat 7ye doğru evde olucam Allah nasip ederse
ev yapımı tarhana çorbası
bulgur pilavı ve kızartmadan fırında patlıcan musakka yapmayı düşündüm
bol salata ve cacık yanına

hatta eşim ramazan pidesi alacaksa bulgur pilavı yapmam avuç içim kadar pide yerim :)

menüm karatay'a uygun değil mi arkadaşlar?

sagol bebem beni aydınlatıyorsunuz :KK1::KK1:yanımda ped şişe var 1 litre bitti bile canım ben limon kullanmak çok istiyorum ama bebek tedavısi için kan inceltici ilaçlar kullanıyorum oda aşırıya açılırsa çarpıntı yapar dedi doktorum zetan panik atak hastasıyım:KK14::KK14:korkumdan az tüketebiliyorum malesef:18::18:dün hesap ettim toplam 34 kilo vermişim :KK53::KK53::KK53:eger bu kilolarıda veririsem 59 kilo vericem :KK53::KK53:ben bunu 60 yapıyım en iyisi:KK1::KK1::KK1:azim emek irade paşa burda karataycılar :KK9::KK9::KK9:

canım 34 kilo büyük bir başarı geri kalan kiloları da kolayca verirsin Inşallah

günaydın kızlar

kilo veren bütün arkadaşları tebrik diyom
sahurda yediklerimi yazayım
6 kiraz 2 kayısı
biraz ceviz
5 zeytin
menemen
domates salatalık
4bardak su
çay
eşime gözleme yapmıştım ucundan biraz yedim

kızlar call yaparken aynı zamanda yürüyüşdemi yapmamız lazım cvplarsanız sevinirim çünkü doğrusunu yapmak iistiyorum

call ince görünmeyi sağlıyor yani beden olarak inceliyorsun ama tartıda kilon değişmiyor günlük yürüyüş katarsan evet tartıdada değişme olur vücut dahada incelir

Arkadaşlar tartı almaya karar verdim dijital alıcam doğru çıkma olasılığı dijitalde daha yüksek değil mi???

Herkese merhaba hayırlı ramazanlar.

Bende bu hafta kilo bildirimi yapmıyorum çünkü aranıza yeni katıldım haftaya yapacağım.
Başlangıç kilom 69 du dün sabah tartılmıştım.

Dün sahurda ilk defa başladım ve yediklerimi kitaptan ve sizlerden gördüklerime göre
hazırlamaya çalıştım yanlış olan varsa söylerseniz sevinirim. :44:

2 Rafadan yumurta
1 avuç içi kadar veya daha az beyaz peynir
10 siyah zeytin
domates-salatalık
1 ç.b. ceviz
1 bardak süt
2 veya 3 bardak da su içebildim sanırım.

1 kasede mercimek çorbası içmiştim onu eklemeyi unutmuşum :)
menüm gayet güzel, hiç sorun yok rahat ol:KK34:

1. Begonya :nazar::nazar::nazar: %2.331 :KK19::KK19::KK19::119::124:
  2. İyiniyetli :nazar::nazar::nazar: %1.946 :KK19: :KK19::119::124:
  3. Nazfiliz :nazar::nazar::nazar: %1.731 :KK19::119::124:
  4. Hadibakalım :nazar::nazar: %1.690 :119:
  5. Almira42 :nazar::nazar: %1.226 :119:

Esas %0 :KK9: :nazar:
İğneoyası %0 :KK9: :nazar:
Asyaates %0 :KK9: :nazar:
Sersum %0 :KK9: :nazar:
papadiya %0 :KK9: :nazar:
sevgi-liebe %0 :KK9: :nazar:
Lacey %0 :KK9: :nazar:

Emeluludas %+0.278 :125: :KK57::KK22:
Ficans %+0.458 :125: :KK57::KK22:
Fzgun %+0.64 :125: :KK57::KK22:
Fulik %+1.211 :125: :KK57::KK22:

Veren arkadaşları kutluyorum. :KK9: Veremeyenler üzülmesinler, haftaya inşallah:KK43:Size birde haberim var. Oğlum lgs Türkiye 3375'incisi oldu. :KK16::KK16:
sevgi ellerine sağlık liste içinEn Büyük KK oğlunu da tebrik ederim:nazar::nazar::nazar:
Listedeki tüm arkadaşları kutluyorum:KK9::KK9::KK9:
sagol canım benim aydınlattın beni:KK48::KK48:
bu arada sütü laytmı yarım yaglımı normalmi içiyoruz:44::44:çok soru soruyoarum ama kusura bakmayın hakkınızı helal edin olurmu:KK17::KK17:
canım sütçü gelmiyor mu sizin orada:26: taze inek sütü harika oluyor haberin olsun:KK34: marketlerdeki günlük sütleri de kullanabilirsin

bayanlar daha cok var ama iftar için neler hazırlayacaksınız?

ben saat 7ye doğru evde olucam Allah nasip ederse
ev yapımı tarhana çorbası
bulgur pilavı ve kızartmadan fırında patlıcan musakka yapmayı düşündüm
bol salata ve cacık yanına

hatta eşim ramazan pidesi alacaksa bulgur pilavı yapmam avuç içim kadar pide yerim :)

menüm karatay'a uygun değil mi arkadaşlar?
tarhana ev yapımı mı canım:26: menüm gayet güzel ama pideyi iftarda değilde sahurda yemeni öneririm

canım 34 kilo büyük bir başarı geri kalan kiloları da kolayca verirsin Inşallah

evlendigimde 94 kiloydum bebem sonra pko çıktı panik atak oldum depresyon ilaçları hormon bozuklugu derken 118 çıktım sonra 103 kadar düştüm kendi doktoruma gittigimde paşacım 75 düşmen lazım dedi eve geldik bende bir aglama varmış :KK14::KK14:ben bu kiloları nasıl vericem dedim sonra eşim sag olsun des
tek verdi 3 yavrumu kaybettim evi toplarken bazanın altında ömürümün baddaniyesini buldum ne heves edipte almıştım kzıma ömürümü sarıcaktım sallanan sandalyede hayaller kurucaktım sonra bir aglama varmış bende o gün karar verdim artık evlatlarımı kaybetmicektim doktorum herşeyi harfi harfine uy dedi sonrası malum az yemeye başladım aglama sesime eşim geldi paşa gene ne oldu baddaniyesini zor aldı elimden yapam paşa günaha giriyorsun dedi dedim doktor nede kolay deid ben nasıl vericem okadar kiloyu dedim eşimde insan istedikten sonra herşeyi yapar paşam dedi sonra bende bir hırs başladı dedim 90 göremem iste yeterki dedi bir baktım 90 düşmüşüm dedim acaba 80 görürümüyüm eşim dedi azim ben azıttıkça eşim paşa :KK20::KK20:demeye başladı sonra bir resmimi buldum dolaba koydum kilolu halimbirde bebek resmim var her niyeti bozdugumda bakıyorum resime hayde bırakıyorum :KK9::KK9::KK9:şimdi annemler burda diye 2 kilo almıştım hiç yemek yemedim sinirimden şimdi 85 düşöüşüm dünde karataya başladım bakalım cuma kaç kilo çıkıcem:KK30::KK30::KK30:eger bu diyet hızlı verdirise bırakmam bugün facede diyet bölümüne yadık kadın zararlı 1600 kalorikl çok iyi ona devam edim karatay yapmayın dedi :44::44::44:kafam karıştı birde 2 yumurta yiyoruzya kızlar kolestrolümüz çıkmaz degilmi :44::44:etle aram yok balık tavuk seviyorum birde köfte oda binde bir :KK19::KK19:beni aydınlatın ne yapayım ben yumurtayı 1 düşürsem olurmu 2 devammı ediyim :44::44:

kızlar haftaya cuma ve ramazan süresince öğleden sonra liste hazırlansa diyorum belki 13:00 tartılsak biz.. Ne dersiniz tok olmamamız lazım:KK9: öğleden sonra iyi bence:KK34:

Arpa şehriyeli kıymalı çorba :-)emir_bebek: eşim ve kızım için)
fırında patlıcanlı köfte
bulgurlu yaprak sarması
salata

Sersumcum seni çok iyi anlıyorum. Tatil boyunca ben de hep döndüğünde tartı durumları nolucak diye düşündüm ve de endişe edip bana ait olmayan hiç bi tartıda tartılmadım (moralim bozulmasın diye). Ama allaha çok şükür ki dönüşte kendi tartımda durum iyi çıktı. Tartı değiştirmek hiç hoş bi şey diil, haklısın. İstersen bi müddet tartılma, ne dersin?:KK34::KK34::KK34:

:
evet canım aslında tartılmasam daha iyi ama en azından annemin tartısında benimkiyle aynı çıkmıştım..ondan devam ettim tartılmaya..halama bi gittim moraller sıfır oldu ondan ötürü bidaha başka tartıda tartılmak yok..anneminki de 500 gr lı olarak tartıyor 20 gün daha sabredicem canım:KK16::KK16:

ödemdir canım o 300 gr üzülme ..benim verdiğime güzel demişsin sağol canım benim ki 3 haftadır kıpırmayan tartının etkisi canım bayağı yerimde saydım topluca gittiler şükür bu hafta da veremeseydim çok üzülcektim ..içimde bi his var bi 3 hafta daha yerimde sayarım gibi geliyo
kısımm niyeöyle diyon bak peşin peşin strese sokucan vücudunu:KK20::KK20:
yok 3 hafta daha yerinde saycekmişde:KK51: kızarım bak..:KK20: iyi düşün iyi olsun tatlım:KK16::KK16:
hepimizin ramazan ayı mübarek olsun tuttuğumuz oruçlar, ettiğimiz dualar,ibadetler kabul olsun inşallah....
amin:KK16:
merhaba kızlar regl oldugum için tartılmıyorum bu hafta çünkü gerçek kilomu yansıtmıyor...oruçta tutmadıgım için menü bildirmicem..niyetli olan arkadaşlara sabır diliyorum rabbim oruçlarınızı kabul etsin inş..kilo veren arkadaşalrımıda tebrik ediyorummm:KK16:
herkese hayırlı ramazanlar kızlar:KK16::KK16::KK16:allah oruç tutanlara kolaylık versin ve kabul etsin inşallah.ben de oruçluyum.ama ben sahura kalkmadan tutarım çocukluğumdan beri.midem rahatsız oluyo gece yiyince.sadece su içip yattım.ben yine evimdeyim,allah dışarda güneşin altında olanlara kolaylık versin...

1. Begonya :nazar::nazar::nazar: %2.331 :KK19::KK19::KK19::119::124:
  2. İyiniyetli :nazar::nazar::nazar: %1.946 :KK19: :KK19::119::124:
  3. Nazfiliz :nazar::nazar::nazar: %1.731 :KK19::119::124:
  4. Hadibakalım :nazar::nazar: %1.690 :119:
  5. Almira42 :nazar::nazar: %1.226 :119:

Esas %0 :KK9: :nazar:
İğneoyası %0 :KK9: :nazar:
Asyaates %0 :KK9: :nazar:
Sersum %0 :KK9: :nazar:
papadiya %0 :KK9: :nazar:
sevgi-liebe %0 :KK9: :nazar:
Lacey %0 :KK9: :nazar:

Emeluludas %+0.278 :125: :KK57::KK22:
Ficans %+0.458 :125: :KK57::KK22:
Fzgun %+0.64 :125: :KK57::KK22:
Fulik %+1.211 :125: :KK57::KK22:

Veren arkadaşları kutluyorum. :KK9: Veremeyenler üzülmesinler, haftaya inşallah:KK43:Size birde haberim var. Oğlum lgs Türkiye 3375'incisi oldu. :KK16::KK16:
ellerine sağlık canım:KK16::KK16:
oğluşunu da tebrik ederim:nazar::nazar:..Allah hepimizin evlatlarına nasip etsin inşallah:KK16::KK16:

iyiniyetlimbebeeemmm afferin kıss..2. oldun..çoookkk öpüyorum ve tebrik ediyorum seni:KK54::nazar::KK19::KK19::KK19:

tüm kilo veren arkadaşlarımı da kutlarım..:nazar::KK9::KK9:
bizlere de hafataya kaldı kızlar..çookk çalışmamaız lazım çoookkk:KK76::KK76::KK76:

evlendigimde 94 kiloydum bebem sonra pko çıktı panik atak oldum depresyon ilaçları hormon bozuklugu derken 118 çıktım sonra 103 kadar düştüm kendi doktoruma gittigimde paşacım 75 düşmen lazım dedi eve geldik bende bir aglama varmış :KK14::KK14:ben bu kiloları nasıl vericem dedim sonra eşim sag olsun des
tek verdi 3 yavrumu kaybettim evi toplarken bazanın altında ömürümün baddaniyesini buldum ne heves edipte almıştım kzıma ömürümü sarıcaktım sallanan sandalyede hayaller kurucaktım sonra bir aglama varmış bende o gün karar verdim artık evlatlarımı kaybetmicektim doktorum herşeyi harfi harfine uy dedi sonrası malum az yemeye başladım aglama sesime eşim geldi paşa gene ne oldu baddaniyesini zor aldı elimden yapam paşa günaha giriyorsun dedi dedim doktor nede kolay deid ben nasıl vericem okadar kiloyu dedim eşimde insan istedikten sonra herşeyi yapar paşam dedi sonra bende bir hırs başladı dedim 90 göremem iste yeterki dedi bir baktım 90 düşmüşüm dedim acaba 80 görürümüyüm eşim dedi azim ben azıttıkça eşim paşa :KK20::KK20:demeye başladı sonra bir resmimi buldum dolaba koydum kilolu halimbirde bebek resmim var her niyeti bozdugumda bakıyorum resime hayde bırakıyorum :KK9::KK9::KK9:şimdi annemler burda diye 2 kilo almıştım hiç yemek yemedim sinirimden şimdi 85 düşöüşüm dünde karataya başladım bakalım cuma kaç kilo çıkıcem:KK30::KK30::KK30:eger bu diyet hızlı verdirise bırakmam bugün facede diyet bölümüne yadık kadın zararlı 1600 kalorikl çok iyi ona devam edim karatay yapmayın dedi :44::44::44:kafam karıştı birde 2 yumurta yiyoruzya kızlar kolestrolümüz çıkmaz degilmi :44::44:etle aram yok balık tavuk seviyorum birde köfte oda binde bir :KK19::KK19:beni aydınlatın ne yapayım ben yumurtayı 1 düşürsem olurmu 2 devammı ediyim :44::44:

öncelikle geçmiş olsun, dilerim Rabbim seni hayırlısı ile evladına kavuşturur

bana karatay yanlış gelmiyor, önemli olan hayvansal ve bitkisel proteinleri dengelemek

kızlar haftaya cuma ve ramazan süresince öğleden sonra liste hazırlansa diyorum belki 13:00 tartılsak biz.. Ne dersiniz tok olmamamız lazım:KK9: öğleden sonra iyi bence:KK34:

Arkadaşlar oruç olmayanlar sabah tartılırlar bildirim yapmaya başlarlar :KK9::KK9: Oruç olanlar da 1 de bildirim yaparlar liste de saat 3 gibi olur:KK34:

sabah menüm:KK56::KK56:
omlet
salatalık domates
zeytin,peynir
ceviz
çay çay

sıcakta mecburen 30 dk yürüyüş:KK37::KK37:

canım okudukça hüzün sardı beni.
helal olsun sana o zor günleri atlattığın için:KK9::KK9::KK9: azmin için:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
Allah en kısa zamanda hayırlı bir evlat nasip eder sana inş:KK16:
Burada kal bizimle bence bak biz hep destek oluyoruz birbirimize.
Karatay pko'e de iyi geliyor hoca kitapta diyor. Bir de yumurta kolestrol yapmıyor, ben her ay kan veriyorum (10.04.2012 de başladım karataya) değerlerim de düzeldi, kolestrolum de normal değerlerde

X