Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

kahvaltım

1 kasarlı yumurta
bol maydanozlu salata
peynır,zeytın,gunkurusu
4 badem,tb ekmegı
omega3,yesılcay,normal cay

evet canım doğru dedin
stres karaciğerden kortizon hormonu salgılanmasına yol açar. kortizon hormonu da yağ depolatır bünyeye. kortizon ilacı kullanan kişilerin kilo alması da bu nedenledir.
stressiz güzel günler yaşayalım inş:))

Dünkü menüm:

Klasik Karatay kahvaltısı
Tavuklu salata, ayran
Taze fasulye, makarna(pişmanım :-D) yoğurt
Kiraz
hayırlı günler kızlar sevgili arkadaşım içimden geldi sana çok güzel bir şarkı armagam ediyorum işşallah kabul edersin
öhö öhö son pişmanlık neyeye yarar herşeyin bedeli var olmadı yarrrrrbende dün pilav yaptım allahım tane tane ama yemedim eşimede dedim bundan sonra ben karataycıyım yaşasın pilavlar bana kaldı dedi
canım yegenimi ne zorluklarla ayırmıştık helede ablamın oglunu emiyordu ablam 3 yaşına kadar emzirdi sonra gögs enfeksiyon oldu doktora gitti sonra ogluna dediki oglum bak yara oldu dedi bir ara tamam anne iyileşsin emicem demiş sonra ablam üstünü çıkarırken demişki görünce annecim az tadına bakabiliirmiyim ablam diyorki içim acıdı gözlerim doldu emzik hiç birşey önemli olan emen bebegi ayırmak ben şahsen ayıramazdım bebegim öle dicekallahım yavrunu sana bagışlasın güzel dileklerin içimde sagol bebem cümlemizi işşallah

kızlar ben geldim ne var ne yok karataycılar bu hafta olmazda haftaya yanınızda olurum bildirime tabi kabul ederseniz ama ben kiloyu bölemiyorum nasıl olucek beni kabul ederseniz ve biri bana el atarsa inanın çok sevinicem
2 adet rafadan yumurta badem domates 1 adet yeşil çay 10 siyah zeytin 5 adet ceviz ve 5 kuru kayısı suyuda işşallah çok içersem iyi olucek dün 2 litre içmiştimdeişşallah orucumada çarşamba başlıcam regli oldumda

Son düzenleme:
herkese hayirli ve bol seapli ramazanlar diliyorum...
daha ilk gunden sahur yapamadim malesef super mario esime guvendim,oda alarmini yanlis kurmussu bile icemedim...aclik yok ama,dilim agzimda donmuyor resmen:)birde 18 aylik zumra m var...her anda adet olabilirim,ins iftardan sonra olurum.Allah kolaylik versin hepimize...

merhaba kızlar regl oldugum için tartılmıyorum bu hafta çünkü gerçek kilomu yansıtmıyor...oruçta tutmadıgım için menü bildirmicem..niyetli olan arkadaşlara sabır diliyorum rabbim oruçlarınızı kabul etsin inş..kilo veren arkadaşalrımıda tebrik ediyorummm

süper mario mu

bayıldm yorumuna kardeşim ya allah seni ne yapmasın hemi regli olanlar kilo bildirimi yapmıyormuki canlarım :44::44:birde kuru erik yiyebiliyozmu ve kayısı erik tazeisi yenilebiliyomu ben dün 5 kayısı 2 erik yedimde dogrumu yapmışım

meyvelerin kurusunu kahvaltida olculu olmak kaydiylayiyebiliyoruz...tazelerinide ayni sekilde ama aksam olmaz,cis..5 kayisi,2 erik sinir olmali bence,fazlasi kilo vermeyi zorluyor malesef

Hayırlı cumalar,hayırlı Ramazanlar....
sahur:2 tereyağlı yumurta,1 hurma,1 domates,biraz peynir,4 zeytin...
iftar:etli türlü,salata,yoğurt..
kilo veren,vermeyen,herkesi tebrik ederim.

meyvelerin kurusunu kahvaltida olculu olmak kaydiylayiyebiliyoruz...tazelerinide ayni sekilde ama aksam olmaz,cis..5 kayisi,2 erik sinir olmali bence,fazlasi kilo vermeyi zorluyor malesef

canım 3 gibi yemeyi düşünüyorum olurmu 6 sonra birşey sokmuyorum agzıma su ve diyet çaylar serbestmi bu arada

herkese hayırlı ramazanlar kızlarallah oruç tutanlara kolaylık versin ve kabul etsin inşallah.ben de oruçluyum.ama ben sahura kalkmadan tutarım çocukluğumdan beri.midem rahatsız oluyo gece yiyince.sadece su içip yattım.ben yine evimdeyim,allah dışarda güneşin altında olanlara kolaylık versin...

Arkadaşlar hepinizi kilo bildirimi konusunda uyarıyorum fakat kendim bildirmemişim.

geçen hafta:84,4
bu hafta:84,4
listeyi birazdan bildiriyorum.

kilo bildirimi
başlangıç :3 Haziran 2012
başlangıç kilom : 73
geçen hafta : 72.4
bu hafta : 72.4 ( regl olmama rağman kilo artışım yok :) )

Herkese merhaba hayırlı ramazanlar.

Bende bu hafta kilo bildirimi yapmıyorum çünkü aranıza yeni katıldım haftaya yapacağım.
Başlangıç kilom 69 du dün sabah tartılmıştım.

Dün sahurda ilk defa başladım ve yediklerimi kitaptan ve sizlerden gördüklerime göre
hazırlamaya çalıştım yanlış olan varsa söylerseniz sevinirim. :44:

2 Rafadan yumurta
1 avuç içi kadar veya daha az beyaz peynir
10 siyah zeytin
domates-salatalık
1 ç.b. ceviz
1 bardak süt
2 veya 3 bardak da su içebildim sanırım.

1 kasede mercimek çorbası içmiştim onu eklemeyi unutmuşum :)

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…