Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Birazdan geleceğim kızlar sarma sarıyorum ben babasındayken sarayım yoksa soldan soldan geliyorlar

Dün filan özellikle yapmadım beni şişirmesin diye

günaydın kızlar;kilo veerenleri kutluyorum. veremeyenler ödem yapmıştır üzülmesinler. kilo bildirimini yapmayanlar bekliyorum...

Susuzluk ne kadar zor bişey kızlar ya dudaklarım kurudu başıma ağrılar girdi daha bu saatte

Allah yardımcımız olsun dışarda güneşin altında çalışanlara da çok çok yardım etsin Inşallah

Selam kizlar

Nasilsiniz,bu hafta arti ciktim,5 gunluk call bana kas yaptirdi herhalde,bu hafta yuruyusu de ihmal ettim,neyse saglik olsun ,nasilsa gider

Ramazaniniz mubarek olsun,

Sahurda yediklerim

2 kasik semizotu yemegi uzeri yogurtlu,tereyaginda yumurta,peynir,zeytin,domates,salatalik,omega 3,erik,armut,1 litre su

Rumuz : Luckyyyy

Başlangıç tarihi : 14/05/2012

Başlangıç kilosu: 75.6

Geçen hafta ki kilo : 71.7

Bu hafta : 70,9

Fark: -800

Toplam: 4,7

Boy : 1.67

Hedef: 65

Arkadaslar merhaba,
Biliyosunuz ben duzenli bildirim yapamadigim icin listede degilim sadece bilgilendirme amaciyla paylasiyorum.
Su siralar hic dikkat etmedigim halde(tatil,hastalik vs.) kilo kaybi mutlu etti beni.
Kilo veren arkadasslarimida tebrik ederim.
Sevgiler.

Son düzenleme:
Rumuz:FZGUN
Başlangıç tarihi:06.03.12
Başlangıç kg:108,9
Geçen hafta:93,4
Bu hafta:94,0
Fark:+0,6
Toplam fark:14,9
Hedef:56
Alınan kilo %: 0,64

Son düzenleme:

Hay allah, üzüldüm senin adına Fulikçim. Ama bak asyaates diyo ki stress hemen vücuda kortizol salgılatıp kilo oranını yükseltiyomus (doğru mu dedim Asya?). Hen sen zaten gayet güzel vermişsin ve veriyosun kilonu. Insan vücudunda, hele kadın vücudunda çok ilginç muammalar var. Eminim seninki geçici bi durumdur, kendini rahat tutmaya çalış lütfen

Sersumcum seni çok iyi anlıyorum. Tatil boyunca ben de hep döndüğünde tartı durumları nolucak diye düşündüm ve de endişe edip bana ait olmayan hiç bi tartıda tartılmadım (moralim bozulmasın diye). Ama allaha çok şükür ki dönüşte kendi tartımda durum iyi çıktı. Tartı değiştirmek hiç hoş bi şey diil, haklısın. İstersen bi müddet tartılma, ne dersin?

Emelcim eminim seninki de geçici bi durum. Bazen vücut hiç bilemediğimiz seeplerden su tutuveriyor. Yoksa bu kadar garip bi değişim yaşamazdın sen. Geldiği gibi gider o şişlikler

günaydın kızlar;kilo veerenleri kutluyorum. veremeyenler ödem yapmıştır üzülmesinler. kilo bildirimini yapmayanlar bekliyorum...

Kolay gelsin sevgicim

Birazdan geleceğim kızlar sarma sarıyorum ben babasındayken sarayım yoksa soldan soldan geliyorlar

Dün filan özellikle yapmadım beni şişirmesin diye

Kolay gelsin canim,afiyet olsun,cok guzel kilo vermissin

Gecmis olsun,bu hafta guzel kilo vermissin tebrikler

hoşgeldin aramıza.umarım hedefine sağlıkla en kısa zamnada ulaşırsın...

Tebrikler esas'cığım.Yavaş yavaş gidiyor kilolar.

evet canım inş. gidecek yavaşta olsa gitsinler gelmesinler bi daha

canım çok sevindim karataya alışmış olmana,umarım hedefinede en kısa zamanda ulaşırsın...

sağol canım.bakalım alışıyo galiba emzik olmamasına dün gece yatarken istiyo öbür emziğimi ver diye annecim kaybettik bulamadım emziğini arıyorum diyorum.yavrum kıyamam ben ona,ama onun sağlığı için bırakması lazım.allahım inş.sana ve isteyen herkese hayırlı sağlıklı evlatlar nasip eder...

canım güzel bi yöntemmiş akşam bi oyuncak alıp gideyim ve kapının önüne koyup senin emziğini alıp bunu koymuşlar diyim.çünkü emziği kayıp sanıyo yavrum,denicem inşallah 1-2 güne atlatırız...

ya ben karatay diyetine bugün başladım bnm normalde kan şekerim sık sık düşer bu gün yine düştü tarçınlı ve biraz ballı su içtim kötü mü yaptım acaba diyete sorun olur mu?

hoşgeldin aramıza.tarçınlı su tamam ama ballı su içme canım...

günaydın kızlar

kilo veren bütün arkadaşları tebrik diyom
sahurda yediklerimi yazayım
6 kiraz 2 kayısı
biraz ceviz
5 zeytin
menemen
domates salatalık
4bardak su
çay
eşime gözleme yapmıştım ucundan biraz yedim

kızlar call yaparken aynı zamanda yürüyüşdemi yapmamız lazım cvplarsanız sevinirim çünkü doğrusunu yapmak iistiyorum

bıldırım

rumuzapadiya
gecen hafta:68.2
bu hafta:68.2

hepımızın ramazan ayı mubarek olsun allah nıyetlerımızı ıbadetlerımızı kabul etsın.amın.

İyi günler, tüm niyetli arkadaşlara Allah kolaylık versin, oruçları kabul olsun inşallah.

Hoş geldiniz. İnşallah en kısa sürede ideal kilonuza inersiniz.

evet canım çok şükür bişi çıkmadı ..çok sağol ..Allah hepimize hepimizin çocuklarına sağlık sıhhat versin derman aratmasın canım

senin de ramazanın mübarek olsun

Amin canım.

Sevgi'ciğim sana da kolay gelsin.

Son düzenleme:
rumuz:reyhan_55
baş.tar:13 temmuz
baş kilo:55
geçen haf.kilo:55
bu hafta kilo:54
fark:1
beden:36-38

annemın tartısı dijital degil,bu nedenle sonuc gecerli olmayabılır.pazartesi evime gigince tekrar tartılacagım

gecen hafta 65.4

Bu hafta 65.7

Alinan kilo yuzdesi % 0.458

ödemdir canım o 300 gr üzülme ..benim verdiğime güzel demişsin sağol canım benim ki 3 haftadır kıpırmayan tartının etkisi canım bayağı yerimde saydım topluca gittiler şükür bu hafta da veremeseydim çok üzülcektim ..içimde bi his var bi 3 hafta daha yerimde sayarım gibi geliyo

hepimizin ramazan ayı mübarek olsun tuttuğumuz oruçlar, ettiğimiz dualar,ibadetler kabul olsun inşallah....

esascım kararlı ol gerı adım atma emzıgı tekrar gosterme konusa konusa guzel guzel ıkna etmeye calıs canım

esascım kararlı ol gerı adım atma emzıgı tekrar gosterme konusa konusa guzel guzel ıkna etmeye calıs canım

evet haklısın canım 1kere gösterirsem tekrar verirsem hem benim inandırıcılığım kalmaz ,bi daha güvenmez.dünden beri söylüyorum arada soruyo emziği annecim bulamadık diyorum.hem senin ona ihtiyacın yokki sen emziksizde uyuyabilirisn ,hem büyüdünde artık dedim.masal anlattım ve uyyakaldı yavrum benim.biraz sabır gerekecek ama olacak...

Günaydin kizlar ben henüz tartilmadim.
Tartilinca yazarim.

Sahur menüm. 1 tahta kasigi bulgur pilavi, salata, 2 tavuk kanadi. 1 tas carba su,

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…