Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

hoş gelmişsin leylak84
çok sevindim ne güzel
bu eşlerede yaranılmaz zaten kilo alsan bi türlü versen başka dert
bi ortasını bulamadılar

hoşgeldin canımm
özlettin geldini kısss..dur bi öpem
çatlatmışsın milleti ohh sefan olsun
ekmeksiz yapamayan şişsin dursun

hoş gelmişsin leylak84
çok sevindim ne güzel
bu eşlerede yaranılmaz zaten kilo alsan bi türlü versen başka dert
bi ortasını bulamadılar

hoşbulduk canımmm.sen de topiğimize yeni geldin sanırım sende hoşgeldin.eşim zaten kıskançtı,zayıflayınca daha da kıskanç oldu.olsun ama boşver kudursunlar biraz

hoşbulduk canımmm.sen de topiğimize yeni geldin sanırım sende hoşgeldin.eşim zaten kıskançtı,zayıflayınca daha da kıskanç oldu.olsun ama boşver kudursunlar biraz

hoşbulduk canım 1.5 haftadır burdayım
benimkide aynı olsun ya sahiden kudursunlar

hoşgeldin canımm
özlettin geldini kısss..dur bi öpem
çatlatmışsın milleti ohh sefan olsun
ekmeksiz yapamayan şişsin dursun

hoşbulduk canım benim,dur bende seni öpeyimçatlattım valla sersumum.hele hiç sevmediğim görümcemigeçen yıl bu zamanlarda benim koca göbeğime bakmaktan kendini alamamıştı.bu yıl da baktı kaldı ama şaşkınlıkla

merhaba kızlar;
yaklaşık 1 haftadır giremedim.nişanı atlattık hayırlısıyla. yorucuydu fakat güzeldi. arkasından kayınvalidemin temizliğini yaptık. dünde salonum için köşe takımına kumaş bakmaya gittik.mor vebeyaz üzerine mordesenleri olan kumaş beğendik. fakat buğün bana çok iddaalı bir renk geldi . değiştireceğiz galiba.ben kahve tonları düşünüyorum.lütfen sizlerde fikirlerinizi yazın.
1.öğün:
2 haşl. yumurta
1 parça peynir
11 yeşil zeytin
2 kuru incir
4 ceviz
sonra görüşmek üzere...

leylakım hosgeldın banttayım ınıp dusumu alamda doya doya opem bebısım ayrılma bır yere:))))

seneye ben de milleti çatlatıcam inşallah kısss..
ağustos 11 de yolcuyum inşallah ..eşim gitti hakkariye
millete nooluyosa bizim derdimiz onları geriyo..ne kötüyüm beyaaa
sen hep diyet yapıyosun zaten diyenler mi dersin,buseferlik bozuver diyenler mi dersin..
ama karatay başka onlar bilmiyolar..görecekler busefer inşallah

çatlatıcan tabi canımcım.seneye herkesin ağzı açık kalacak seni görünce.herkes kendine bakmıyo bizim diyetimizi,kilolarımızı eleştiriyo.gül geç canımcım

bnm eşimde önceleri öyle diyodu sersum ama bakıyorumda o da çaktırmadan yavaştan yavaştan ekmeği kesti artık çocuklarda ekmek istemiyor
sabah hiç ekmek almıyoruz kahvaltıya bn yemeyince onlarda bıraktılar akşamlarıda çok nadiren birkaç lokma yiyorlar yaşasın karatay
bu eleştirenler birgün gelecek onlarda karataycı olacak sağlıklı yaşamı öğrenecekler takma kafana moralin bozulmasın
sizde güle güle gidin Allah kavuştursun sizi

günaydın

aç karnına:1 tatlı kaşığı keten tohumu+2 ad. kuru kayısı+500 ml sıcağa yakın suyla yuttum

kahvaltı:
2 rafadan yumurta
biraz sucuk
7-8 zeytin
1 kk peynir
domates-salatalık-biber
çay
1 ç.b. ceviz

canım allah kavuştursun eşinle sizi.nerde olursanız olun,evinizde sağlık,mutluluk,huzur hiç eksik olmasın

çatlatıcan tabi canımcım.seneye herkesin ağzı açık kalacak seni görünce.herkes kendine bakmıyo bizim diyetimizi,kilolarımızı eleştiriyo.gül geç canımcım
evet canım

sağol canım
neyse ki benim eşim çok destek oluyor o da sağlıkçı ve benim bu kilolar için nasıl mücadele ettiğimi görüyor..ama milletin ağzı torba diil ki büzesin
leylakım haklı gülüp geçmek gerek

benim eşimde artık kabullendi
diyoki artık yumurta vs alırken soracam karataymı diye
yok artık diyorum onlarda öğrensin diyo
sanki kedi kolay öğrendi

Son düzenleme:
benim eşimde artık kabullendi
diyoki artık yumurta vs alırken soracam karataymı diye
yok artık diyorum onlarda öğrensin diyo
sanki kedi kolay öğrendi

aferin kısss kocişine tebrik
en azından senin canını sıkmaz artık bu konuda
zorda olsa öğrenmiş

buarada kendimden bahsedeyim biraz:)29 yasind ve evliyim,18 aylik bir kizim var...anaokulu ogretmeniyim ve kizim biraz buyudugunde kendi okulumu acmak istiyorum...suanda butun gunum onunla ve kosturarak geciyor...kendimi hic cok zayif hatirlamiyorum,ailesel olarak boyleyiz malesef...evlilik ve hamilelik derken 20 kilo aldimboyum 1.78 ,baslangic kilom 112.2 simdiki kilom 97.5 ve hedef kilom 80...yani cok yolum var daha...bana gonullu olarak cizelge yapmak isteyen arkadas olursa tesekkur ederim,simdi kuzumla ilgilenmem lazim,optum hepinizi:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…