Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

buarada kendimden bahsedeyim biraz:)29 yasind ve evliyim,18 aylik bir kizim var...anaokulu ogretmeniyim ve kizim biraz buyudugunde kendi okulumu acmak istiyorum...suanda butun gunum onunla ve kosturarak geciyor...kendimi hic cok zayif hatirlamiyorum,ailesel olarak boyleyiz malesef...evlilik ve hamilelik derken 20 kilo aldim:KK43:boyum 1.78 ,baslangic kilom 112.2 simdiki kilom 97.5 ve hedef kilom 80...yani cok yolum var daha...bana gonullu olarak cizelge yapmak isteyen arkadas olursa tesekkur ederim,simdi kuzumla ilgilenmem lazim,optum hepinizi:)

ben yaparım çizelgeni canım..hoşgeldin aramıza:KK16::KK16:

aferin kısss kocişine tebrik:KK9::KK9:
en azından senin canını sıkmaz artık bu konuda:KK34::KK34:
zorda olsa öğrenmiş:KK9::KK9::KK34:

saol canım :KK16:
evvelAllah sıktırmam zaten :KK52:

bn çıkmak zorundayım bilgisayarı kız istiyor
çalışması gerekiyor
sizlere kolay gelsin :118:

Son düzenleme:
buarada kendimden bahsedeyim biraz:)29 yasind ve evliyim,18 aylik bir kizim var...anaokulu ogretmeniyim ve kizim biraz buyudugunde kendi okulumu acmak istiyorum...suanda butun gunum onunla ve kosturarak geciyor...kendimi hic cok zayif hatirlamiyorum,ailesel olarak boyleyiz malesef...evlilik ve hamilelik derken 20 kilo aldim:KK43:boyum 1.78 ,baslangic kilom 112.2 simdiki kilom 97.5 ve hedef kilom 80...yani cok yolum var daha...bana gonullu olarak cizelge yapmak isteyen arkadas olursa tesekkur ederim,simdi kuzumla ilgilenmem lazim,optum hepinizi:)

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/t/wCjvhpe/weight.png[/img]

çizelgen hazır canım..güle güle kullan..[/img] dışındakileri kopyala çizelgene yapıştır:KK16:

Papadiyam sağol canımmm.. Balıkesirdeyim her zaman beklerim keşke imkan olsaydı off offff:KK16::KK16::KK16:
Bahçeden kopartırdıııkkk tazecik herşeyden ben sana börekler yapardım kekler yapardım kamelyamızda çayımızla kahvaltı mikemmel olurdu..
Üzerine köpük köpük misler gibi kokan Türk kahvelerimizi de içerdikkk ohh..
Sonra burayı gezdirirdim sana..:KK19::KK19::KK19::KK19:

kek,börek yapcan ha seni seni,siz yiyin onalrı bizde burda kilo vercez diye debelenem .kız inadımıza mı söylüyon böreksiz yapın kahvaltıyı yasak anacım yasak...:KK1::KK1::KK1:

bende eskı duzenımı ve sızlerı cook özledımmm:2:

canım ben senı nedense ankarada sanıyordum :44::44::44: grecekten mukemmelsın dun okudum cocuklarla ılgili yazışmışşsınz bneım kızımda 37 aylık cok tatlıdır söz ıdnler yavrum benım hep ilgilenırım bu sene bakıcıyı bırakıp krese verecegım ınsallh tum renklerı bılır sayıları sayar 10 kadar ve 10 ar 10 ar arkads canlısı. bakıcıyla sıkılıyordu ınslalh ıyı olur kres . sana sorum şu benım kıızm yuruyuse gıderken, evden cıkarken, parkta babsıyla oynarken ben ayrılırsam yanlarından " anne benı bırakma cok özledım senı özlerım vs vs " der babasınada yapar . babasını okula bırakırız arabayla eşim okulda mudur bırakır dönerız "babamı bırakmayalım cok özledım " aglamaklı söyler içimz bir hos oluyor ya eşimde bende. ayrılma korkusu mu var ne anlamadım kıızmda. çisini 22 aylıkta öğrettım odasında uyutur odama gecerım hersey ıyı tek sorunn bu:44::44::44:

özlüyolar canım oyüzden sanırım öyle söylüyolar.benim kızımda ama beni bırakıp işe gittiniz diyo ve içime oturuyo resmen.diyorum sana mama elbiseler alcam para kazanıyorum,ama benim elbisem var diyo.çok üzülüyorum ama hayat mecbursun bi yerde çalışmaya .allahım hayırlısıyla bi ev nasip etsin bırakıcam inşallah işi...

merhaba kızlar :) bu diyeten biraz bahsedebilir misinz ne kadar zamanda kaç kg verdiniz ?

canım ilk sayafamızı okursan detaylı bilgiler var.haftada ortalama 1kg verebilirsin dikkat edersen...

Nazfiliz benim indirdigim hem turkce dublajli,hem de altyazili canim

banada gönderin o linki...

kızlar 3günde 25 makina çamaşır yıkadımmmmm:KK52::KK52:

:KK30::KK30: amaninn yazık makineye dön dön dön ne hale geldi kimbilir:KK1::KK1::KK1:

ccccceeeeee. eeeeeeeee:KK35::KK35::KK35::KK35::KK35:

nabiyosunuz be yaaa:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

ben de iyiyim teşekkur ederim :KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:
hemen kısaca ozet geciyim hayatımdan..
daha ameliyat olmadım:KK53::KK53::KK53::KK53:
çünkü eşime doktor begendiremedik..bayaa bi hastane ve şehir arastırmasından sonra en sonunda Ankarada bi profesor bulduk adamdan randevumuzu aldık..pazar gunu abbas ankara yolcusu...
bu arada sordum sorusturdum bilgisayar ve telefon zarar verirmiş ewet göze ama eşimin abarttıgı kadar değilmiş...
ve kötü haber: gene sizleyim anacım kurtulamıycaksınız benden...:KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:

sizler napıyosunuz bakıym..gecmişi mumkun mertebe okumaya calışcam inşallah..
iyiniyetli,asya,sersum,papi,fzgun,esas,ficans,iğneoyası,sevgi,leylaklar....napıyosunuz kıslar.....hersey yolundamı bakim..:KK52::KK52::KK52:

hoşgeldin canım .özlettin kendini daha olmamışsın ameliyat inş. hayırlısıyla olur kıurtulursun sıkıntılarından.senden kurtulmak isteyen kim.sen iyileş ve daha sık gel aramıza.
canım ben +lardayım sen gidince kendimi yemeye verdim :KK1::KK1::KK1: ama tekrar dikkat etmeye başladım istemiyorum verdiğim kiloları geri almak:KK20:
canım :KK54: kendine iyi bak görüşürüz...

59.5 gördüm arkadaşlar:KK52: :KK52:
bol su içiyorum ondan mıdır acep harika:KK16:
tebrikler ekmekçim:KK9::KK9::KK9: sen de benim gibi havalara uçtun di mi:nazar::nazar:

slm kızlar ben geldim:KK52::KK52::KK52:nasılsınız bakem,kimler var kimler yok.yeni gelenler hoş gelmişler:KK16::KK16:
dün dödük ama valiz boşalt,yıka,alınanları yerlerştir derken bugün gelebildim.çok ösledim sizleri çokkkk:KK19::KK19:
hemen milletin tepkisini yazayım:KK1:eşimin ailesi bizi karşılamaya geldiklerinde eşime beni soracaklardı nerdeyse,tanımadılar beni:KK9::KK9:aaa nolmuş sana ne kadar zayıflamışsın,ne güzel olmıuşsun didi herkes,aynnen bu gözlerle:KK53::KK53::KK53:tabi ben hindi gibi kabardım zevkten:KK60::KK60::KK60:eşim de kıskançlıktan iyice çatladı:KK52::KK52:
herkes nasıl zayıfladığımı sordu anlattım bende karatayı,kimisinin aklına yattı,kimisi de ben onu yapamam ekmeksiz doymam dedi.ben de ekmek ye de hiç zayıflama dedim
:KK9::KK9::KK9:
Leylakım gelmiiişşşşşşş amanınnnn öperiiişmmmm özlediiiiimmm yaşasıınnnnn:KK19::KK19:
merhaba kızlar;
yaklaşık 1 haftadır giremedim.nişanı atlattık hayırlısıyla. yorucuydu fakat güzeldi. arkasından kayınvalidemin temizliğini yaptık. dünde salonum için köşe takımına kumaş bakmaya gittik.mor vebeyaz üzerine mordesenleri olan kumaş beğendik. fakat buğün bana çok iddaalı bir renk geldi . değiştireceğiz galiba.ben kahve tonları düşünüyorum.lütfen sizlerde fikirlerinizi yazın.
1.öğün:
2 haşl. yumurta
1 parça peynir
11 yeşil zeytin
2 kuru incir
4 ceviz
sonra görüşmek üzere...
Sevgicim hayırlısıyla atlatmışsınız işte gözünüzaydın Allah tamamına erdirsin inş. Canım iddialı renk kırmızı gibi mi güzelse neden olmasın ev eşyaları ile de uyumlu mu bilmem tabii..
iyiniyetlim hoşgeldin bebeeemm..:KK19::KK19::KK19:

HOŞBULDUK tatlımmm yürüyüşünüde yapmıisın annişinle ohhh :KK9::KK9:

Papadiyam sağol canımmm.. Balıkesirdeyim her zaman beklerim keşke imkan olsaydı off offff:KK16::KK16::KK16:
Bahçeden kopartırdıııkkk tazecik herşeyden ben sana börekler yapardım kekler yapardım kamelyamızda çayımızla kahvaltı mikemmel olurdu..
Üzerine köpük köpük misler gibi kokan Türk kahvelerimizi de içerdikkk ohh..
Sonra burayı gezdirirdim sana..:KK19::KK19::KK19::KK19:

kek,börek yapcan ha seni seni,siz yiyin onalrı bizde burda kilo vercez diye debelenem .kız inadımıza mı söylüyon böreksiz yapın kahvaltıyı yasak anacım yasak...:KK1::KK1::KK1:

bende eskı duzenımı ve sızlerı cook özledımmm:2:

canım ben senı nedense ankarada sanıyordum :44::44::44: grecekten mukemmelsın dun okudum cocuklarla ılgili yazışmışşsınz bneım kızımda 37 aylık cok tatlıdır söz ıdnler yavrum benım hep ilgilenırım bu sene bakıcıyı bırakıp krese verecegım ınsallh tum renklerı bılır sayıları sayar 10 kadar ve 10 ar 10 ar arkads canlısı. bakıcıyla sıkılıyordu ınslalh ıyı olur kres . sana sorum şu benım kıızm yuruyuse gıderken, evden cıkarken, parkta babsıyla oynarken ben ayrılırsam yanlarından " anne benı bırakma cok özledım senı özlerım vs vs " der babasınada yapar . babasını okula bırakırız arabayla eşim okulda mudur bırakır dönerız "babamı bırakmayalım cok özledım " aglamaklı söyler içimz bir hos oluyor ya eşimde bende. ayrılma korkusu mu var ne anlamadım kıızmda. çisini 22 aylıkta öğrettım odasında uyutur odama gecerım hersey ıyı tek sorunn bu:44::44::44:

özlüyolar canım oyüzden sanırım öyle söylüyolar.benim kızımda ama beni bırakıp işe gittiniz diyo ve içime oturuyo resmen.diyorum sana mama elbiseler alcam para kazanıyorum,ama benim elbisem var diyo.çok üzülüyorum ama hayat mecbursun bi yerde çalışmaya .allahım hayırlısıyla bi ev nasip etsin bırakıcam inşallah işi...

merhaba kızlar :) bu diyeten biraz bahsedebilir misinz ne kadar zamanda kaç kg verdiniz ?

canım ilk sayafamızı okursan detaylı bilgiler var.haftada ortalama 1kg verebilirsin dikkat edersen...

Nazfiliz benim indirdigim hem turkce dublajli,hem de altyazili canim

banada gönderin o linki...

kızlar 3günde 25 makina çamaşır yıkadımmmmm:KK52::KK52:

:KK30::KK30: amaninn yazık makineye dön dön dön ne hale geldi kimbilir:KK1::KK1::KK1:

ccccceeeeee. eeeeeeeee:KK35::KK35::KK35::KK35::KK35:

nabiyosunuz be yaaa:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

ben de iyiyim teşekkur ederim :KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:
hemen kısaca ozet geciyim hayatımdan..
daha ameliyat olmadım:KK53::KK53::KK53::KK53:
çünkü eşime doktor begendiremedik..bayaa bi hastane ve şehir arastırmasından sonra en sonunda Ankarada bi profesor bulduk adamdan randevumuzu aldık..pazar gunu abbas ankara yolcusu...
bu arada sordum sorusturdum bilgisayar ve telefon zarar verirmiş ewet göze ama eşimin abarttıgı kadar değilmiş...
ve kötü haber: gene sizleyim anacım kurtulamıycaksınız benden...:KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:

sizler napıyosunuz bakıym..gecmişi mumkun mertebe okumaya calışcam inşallah..
iyiniyetli,asya,sersum,papi,fzgun,esas,ficans,iğneoyası,sevgi,leylaklar....napıyosunuz kıslar.....hersey yolundamı bakim..:KK52::KK52::KK52:

hoşgeldin canım .özlettin kendini daha olmamışsın ameliyat inş. hayırlısıyla olur kıurtulursun sıkıntılarından.senden kurtulmak isteyen kim.sen iyileş ve daha sık gel aramıza.
canım ben +lardayım sen gidince kendimi yemeye verdim :KK1::KK1::KK1: ama tekrar dikkat etmeye başladım istemiyorum verdiğim kiloları geri almak:KK20:
canım :KK54: kendine iyi bak görüşürüz...

nasılsınız kızlar.2 gündür giremedim geçmiş okuyorum ama bitcek gibi değil.:KK1:burası çok sıcakkk mahvoldum ya durduğum yerde terliyorum.bi kaç gün kaçamaklarım oldu ama artık dikkat ediyorum.neyse ben gideyim geçmişi bitireyim görüşürüz:KK3::KK3::KK3:

nasılsınız kızlar.2 gündür giremedim geçmiş okuyorum ama bitcek gibi değil.:KK1:burası çok sıcakkk mahvoldum ya durduğum yerde terliyorum.bi kaç gün kaçamaklarım oldu ama artık dikkat ediyorum.neyse ben gideyim geçmişi bitireyim görüşürüz:KK3::KK3::KK3:

hoşgeldin tatlım:KK16::KK16:

bende özledim canımcım bende.valla nerdeyse bilgisayara sarılıcam o kadar yani:KK19::KK19::KK19:

Leylakım eylülde aynılarını ben de yazıciiim inş. Düğün ağustosun 25 inde :112:
Bir de tabiiissiii kendime ciciler alıcimmm dolaptaki giysilerim olmuyoo hiiiççç zatennn düğünde harika olmalıyım ohhh yaşasın karatay yaşasınEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KK

Benim görümceler ve eltilerim de çatlayacaklar kısss nasıl mutlu olmuşsundur Allah'ım azimle verdin tüm kilolarını övgüye değer tatlım. Benim verdiğim şunun şuracığı toplamda 11 kiloya yakın sana:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9: :KK16::KK16::KK16:

Bugün 8. sınıfı bitiren kız öğrencim ve annesini gördüm.. 56 kilo (yuvarladım 55.8'i) olduğumu öğrenince daha zayıf durduğumu söyledi. Ben de spor yaptığımı onun için olabileceğini söyledimmm:KK8::KK8: birazdan callanetics yapıcim bakalım.
Bir de kızı zapzayıf.. Dedi ki "sen benim kızım kadarsın" :nazar::nazar::nazar: şerefe propycilcim sağol datlum:KK54::KK54:

Son düzenleme:
merhaba bayanlar,

2 menü bildirimini yapıyorum;

öğlen ızgara tavuk ve karışık salata yedim
yanında herhangi bişey içmedim cünkü bugün mutlaka 3 lt suyu bitirmek istiyorum

kızlar benim başlangıç kilomla hedef kilom çizelgemde neden çıkmıyor bir fikriniz var mı?

uyuz oldum:44:

Leylakım eylülde aynılarını ben de yazıciiim inş. Düğün ağustosun 25 inde :112:
Bir de tabiiissiii kendime ciciler alıcimmm dolaptaki giysilerim olmuyoo hiiiççç zatennn düğünde harika olmalıyım ohhh yaşasın karatay yaşasınEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KK

Benim görümceler ve eltilerim de çatlayacaklar kısss nasıl mutlu olmuşsundur Allah'ım azimle verdin tüm kilolarını övgüye değer tatlım. Benim verdiğim şunun şuracığı toplamda 11 kiloya yakın sana:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9: :KK16::KK16::KK16:

yazıcaksın tabi bebişim,herkes görsün iyiniyetlimi.görümceler,eltiler çatlasın da patlasın:KK9::KK9::KK9:11 kilo az mı bebişim.önemli olan azimle,sabırla ve karatayla kilolarımızı vermiş olmamız...hepimize:KK9::KK9::KK9::KK9:

X