Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

ben yaparım çizelgeni canım..hoşgeldin aramıza

aferin kısss kocişine tebrik
en azından senin canını sıkmaz artık bu konuda
zorda olsa öğrenmiş

saol canım
evvelAllah sıktırmam zaten

bn çıkmak zorundayım bilgisayarı kız istiyor
çalışması gerekiyor
sizlere kolay gelsin :118:

Son düzenleme:

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/t/wCjvhpe/weight.png[/img]

çizelgen hazır canım..güle güle kullan..[/img] dışındakileri kopyala çizelgene yapıştır

kek,börek yapcan ha seni seni,siz yiyin onalrı bizde burda kilo vercez diye debelenem .kız inadımıza mı söylüyon böreksiz yapın kahvaltıyı yasak anacım yasak...

özlüyolar canım oyüzden sanırım öyle söylüyolar.benim kızımda ama beni bırakıp işe gittiniz diyo ve içime oturuyo resmen.diyorum sana mama elbiseler alcam para kazanıyorum,ama benim elbisem var diyo.çok üzülüyorum ama hayat mecbursun bi yerde çalışmaya .allahım hayırlısıyla bi ev nasip etsin bırakıcam inşallah işi...

merhaba kızlar :) bu diyeten biraz bahsedebilir misinz ne kadar zamanda kaç kg verdiniz ?

canım ilk sayafamızı okursan detaylı bilgiler var.haftada ortalama 1kg verebilirsin dikkat edersen...

Nazfiliz benim indirdigim hem turkce dublajli,hem de altyazili canim

banada gönderin o linki...

kızlar 3günde 25 makina çamaşır yıkadımmmmm

amaninn yazık makineye dön dön dön ne hale geldi kimbilir

ccccceeeeee. eeeeeeeee

nabiyosunuz be yaaa

sizler napıyosunuz bakıym..gecmişi mumkun mertebe okumaya calışcam inşallah..
iyiniyetli,asya,sersum,papi,fzgun,esas,ficans,iğneoyası,sevgi,leylaklar....napıyosunuz kıslar.....hersey yolundamı bakim..

hoşgeldin canım .özlettin kendini daha olmamışsın ameliyat inş. hayırlısıyla olur kıurtulursun sıkıntılarından.senden kurtulmak isteyen kim.sen iyileş ve daha sık gel aramıza.
canım ben +lardayım sen gidince kendimi yemeye verdim ama tekrar dikkat etmeye başladım istemiyorum verdiğim kiloları geri almak
canım kendine iyi bak görüşürüz...

59.5 gördüm arkadaşlar
bol su içiyorum ondan mıdır acep harika
tebrikler ekmekçim sen de benim gibi havalara uçtun di mi

Leylakım gelmiiişşşşşşş amanınnnn öperiiişmmmm özlediiiiimmm yaşasıınnnnn
Sevgicim hayırlısıyla atlatmışsınız işte gözünüzaydın Allah tamamına erdirsin inş. Canım iddialı renk kırmızı gibi mi güzelse neden olmasın ev eşyaları ile de uyumlu mu bilmem tabii..
iyiniyetlim hoşgeldin bebeeemm..

HOŞBULDUK tatlımmm yürüyüşünüde yapmıisın annişinle ohhh

kek,börek yapcan ha seni seni,siz yiyin onalrı bizde burda kilo vercez diye debelenem .kız inadımıza mı söylüyon böreksiz yapın kahvaltıyı yasak anacım yasak...

özlüyolar canım oyüzden sanırım öyle söylüyolar.benim kızımda ama beni bırakıp işe gittiniz diyo ve içime oturuyo resmen.diyorum sana mama elbiseler alcam para kazanıyorum,ama benim elbisem var diyo.çok üzülüyorum ama hayat mecbursun bi yerde çalışmaya .allahım hayırlısıyla bi ev nasip etsin bırakıcam inşallah işi...

merhaba kızlar :) bu diyeten biraz bahsedebilir misinz ne kadar zamanda kaç kg verdiniz ?

canım ilk sayafamızı okursan detaylı bilgiler var.haftada ortalama 1kg verebilirsin dikkat edersen...

Nazfiliz benim indirdigim hem turkce dublajli,hem de altyazili canim

banada gönderin o linki...

kızlar 3günde 25 makina çamaşır yıkadımmmmm

amaninn yazık makineye dön dön dön ne hale geldi kimbilir

ccccceeeeee. eeeeeeeee

nabiyosunuz be yaaa

sizler napıyosunuz bakıym..gecmişi mumkun mertebe okumaya calışcam inşallah..
iyiniyetli,asya,sersum,papi,fzgun,esas,ficans,iğneoyası,sevgi,leylaklar....napıyosunuz kıslar.....hersey yolundamı bakim..

hoşgeldin canım .özlettin kendini daha olmamışsın ameliyat inş. hayırlısıyla olur kıurtulursun sıkıntılarından.senden kurtulmak isteyen kim.sen iyileş ve daha sık gel aramıza.
canım ben +lardayım sen gidince kendimi yemeye verdim ama tekrar dikkat etmeye başladım istemiyorum verdiğim kiloları geri almak
canım kendine iyi bak görüşürüz...

nasılsınız kızlar.2 gündür giremedim geçmiş okuyorum ama bitcek gibi değil.burası çok sıcakkk mahvoldum ya durduğum yerde terliyorum.bi kaç gün kaçamaklarım oldu ama artık dikkat ediyorum.neyse ben gideyim geçmişi bitireyim görüşürüz

hoşgeldin tatlım

bende özledim canımcım bende.valla nerdeyse bilgisayara sarılıcam o kadar yani

Leylakım eylülde aynılarını ben de yazıciiim inş. Düğün ağustosun 25 inde :112:
Bir de tabiiissiii kendime ciciler alıcimmm dolaptaki giysilerim olmuyoo hiiiççç zatennn düğünde harika olmalıyım ohhh yaşasın karatay yaşasın

Benim görümceler ve eltilerim de çatlayacaklar kısss nasıl mutlu olmuşsundur Allah'ım azimle verdin tüm kilolarını övgüye değer tatlım. Benim verdiğim şunun şuracığı toplamda 11 kiloya yakın sana

Bugün 8. sınıfı bitiren kız öğrencim ve annesini gördüm.. 56 kilo (yuvarladım 55.8'i) olduğumu öğrenince daha zayıf durduğumu söyledi. Ben de spor yaptığımı onun için olabileceğini söyledimmm birazdan callanetics yapıcim bakalım.
Bir de kızı zapzayıf.. Dedi ki "sen benim kızım kadarsın" şerefe propycilcim sağol datlum

Son düzenleme:
merhaba bayanlar,

2 menü bildirimini yapıyorum;

öğlen ızgara tavuk ve karışık salata yedim
yanında herhangi bişey içmedim cünkü bugün mutlaka 3 lt suyu bitirmek istiyorum

kızlar benim başlangıç kilomla hedef kilom çizelgemde neden çıkmıyor bir fikriniz var mı?

uyuz oldum:44:

yazıcaksın tabi bebişim,herkes görsün iyiniyetlimi.görümceler,eltiler çatlasın da patlasın11 kilo az mı bebişim.önemli olan azimle,sabırla ve karatayla kilolarımızı vermiş olmamız...hepimize

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…