Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Gunaydin kizlar

Nasilsiniz

Kalkinca callan yaptim 4/21

Sabah erken evden ciktim,kahvalti yerine sut ictim ve kayisi yedim

Hepinizin gunu cok guzel gecer insallah

ben bugün 5. call yapıcam 4 olmasına rağmen bir değişiklik varmı?
sanki dün yaparken basenimden kilo aldığım için çok yaygın duruyodu toparlanmış hissettim ah bide belim incelse sabah ölçüyorum 64,5 akşam ölçüyorum 66

guzel hatunlar hepinize merhaba...aylardir sessiz sakin sizi izliyorum,baya gozetliyordum yani:)sizinle yediklerimi duzenledim,motive oldum ve bir dunya seyide yine szlerden ogrendim...9 nisandan beri diyetteyim yaklasik 14 kilo verdim,ilk ayimi malesef dukan diyetiyle,devaminda karatay diyetiyle verdim...artik ben de menu bildirimi yapip araniza katilmak ve kendii dahada gelistirmek istiyorum,benide araniza kabul edermisniz??

süpersin yaa.ben yürürken sürekli saatime bakıyorum,1 saat dolsada gitsem diye,ama yanıma birini bulursam 1 saat çabuk geciyor

gunaydın arkadaslar menumu bıldıreyım

1yumurtadan kasarlı omlet
20 zeytın,1 salatalık
3 yas hurma
3 cevız
1 susamlı kurabıye
t.b ekmegı
b.peynır
1t.k cılek recelı
3 omega3

ben de ilk menu bildirimimi yapayim...
10:30 da bitirdim
5 zeytin
4 dilim ev sucugu
bir parca beyaz peynir
2 domates
yesil cay
yaz donemi ve bana agir geldigi icin bugun yumurta yemedim

bu arada bende becerebilirsem kilo cizelgesi hazirlamak istiyorum,biraz karisik geldi buralar:)

sabahtan beri epey yazmışsınız ancak okudum.bende 1 .oğünümü yazayım

saat 9'da 1 kase kara yemiş

saat 10.30 da biten kahvaltımda:

1 yumurtalı menemen,2 dilim tulum+beyaz peynir(tulum peynirine bayılıyorum bu arada)

3 zeytin, 3 tam ceviz,4 bardak çay

2 haftadır annemlerde tatildeyim,kahvaltımızı beraber yapıyoruz.kahvaltıda neler var neler:annemin yaptığı tereyagı,pekmez,reçeller,kaymak onlar yiyor tabi ben onlardan yemiyorm:)) irademe bazen hayran kalıyorum

merhaba tienem bende calles yapmak istiyorum ama fazla bi bilgim yok nasıl hangi proglamla başlıycam
nasıl indirdin türkçesi var mı cevaplarsan çok sevinirim

:119::119::119::119::119::119::119:::119::119::119::119::119::119:119::119::119::119::119:

Sabah tartıldım hem de 3 kere yanlışlık mı var diye yok işte yokmuş yaw 55.8 çıktım 55 i gördüm yani

Tebrikler ben de tam 3 kez bakıyorum55 süpermiş

Kzılar bugün biraz cam sileyim diyorum ramazanda silemem
Güneşte yok ohh birazcık serin de tam zamanı
Leylakım nerdesin yaw:44:
Kolay gelsin bol kaloi yaktırır cam silmek

Tebrikler applepie çok güzel kilo vermişsin ne kadarı karataya ait ?

slm karatay guzelleri:))
bu sabah arti uyandim ama pes etmiyorum ins inicek kilolar..vucut su tutmus olabilir..
sabah klasik karatay kahvaltim sadece sut yerine yogurt yedim..sabahtan beri bol bol ev isi yapmaktayim..spor niyetiine:)) bir yiginda utu var:) kolay gele bana...

4 taze kayısı
1 ufak elma
1 kara erik+ büyük bardak ılık su

1.öğün: 11 :00 da bitti
2 kk yumurta
1 bardak ceviz+fındık
domates
salatalık
biber
reyhan
1 kaşık çökeleği tereyağında erittim
2-3 dilim peynir
8 zeytin

Sersumcum canım 2 bardak ayran peş peşe iç doyurucu oluyor

Sersumcum bizde seni öpüyoruz tatlı rüyalar

evet canım ayran içtim ohh iyi geldi..
canım çok geçmiş olsun..Allah acil şifalar versin ve bidaha göstermesin
:119::119::119::119::119::119::119:::119::119::119::119::119::119:119::119::119::119::119:

Sabah tartıldım hem de 3 kere yanlışlık mı var diye yok işte yokmuş yaw 55.8 çıktım 55 i gördüm yani
tebrik ediyorum bebeeeemmm..

şaka yaptım bebeem alınma hemencecik..sen yemezsin zaten..guzel kilo weriyosun ya moralin iyi artık,oyuzden kacamak yapmazsın artık..
ankara ankara ya..gelsen keşke sende...ne guzel olurdu walla..

alınmadım kıss..ben seni bilmiyom mu hep beni düşündüğünden söylüyon bunları..korkuyom senden
ama çok da seviyom

iyi yolculuklar ve iyi eğlenceler tatlım...çabık gel

kutlarım canım ,gözünaydın

Sersum canım bu hafta senden de bekliyoruz
biraz zor gidiyordu ikimizin biliyorsun benim illaki yürümem şartmış :26:
semizotuna devam
teşekkür ediyorum
Esas yok ortalıkta tatildemi acep ?
kilo çizelgemi hep o değiştiriyordu:44:

menümü yaziimmm

sabah saat 8 de annişle yürüyüş

pastırmalı yumurta
zeytin,peynir
domates közlenmiş biber
ceviz
omega3
15 kiraz
şekersiz erik suyu(annem yaptı)
çay çay

slm kızlar ben geldimnasılsınız bakem,kimler var kimler yok.yeni gelenler hoş gelmişler
dün dödük ama valiz boşalt,yıka,alınanları yerlerştir derken bugün gelebildim.çok ösledim sizleri çokkkk
hemen milletin tepkisini yazayımeşimin ailesi bizi karşılamaya geldiklerinde eşime beni soracaklardı nerdeyse,tanımadılar beniaaa nolmuş sana ne kadar zayıflamışsın,ne güzel olmıuşsun didi herkes,aynnen bu gözlerletabi ben hindi gibi kabardım zevkteneşim de kıskançlıktan iyice çatladı
herkes nasıl zayıfladığımı sordu anlattım bende karatayı,kimisinin aklına yattı,kimisi de ben onu yapamam ekmeksiz doymam dedi.ben de ekmek ye de hiç zayıflama dedim

Tebrikler ben de tam 3 kez bakıyorum55 süpermiş

Kolay gelsin bol kaloi yaktırır cam silmek

Tebrikler applepie çok güzel kilo vermişsin ne kadarı karataya ait ?

canim 1 ay dukan yaptim yaklasik 6 kilo verdim...sonra aklim basima geldide biraktim ve karatayla tanistim,geriside karataycimla cok sukur:)

merhaba arkadaşlar nasılsınız
dün giremedim misafirlerim vardı çok yoğundum
dünkü menüm
1. öğün
1 haşlanmış yumurta
domates salatalık
8 zeytin
avuç içi kadar peynir
şekersiz çay

2. öğünümü hiç yazmayım gerçi çok yasak deil ama bn abarttım
10 gündür hiç diyet dışına çıkmamıştım neyse arada olsun artık
sayısını söylemiyeceğim lahmacun
bol yeşillik
salata
ayran
başka bişe yemedim
ama bugün tam gaz devam sabah karatay kahvaltısı +şekersiz çay +bol bol su

şimdi geçmişi okuyup sizlerin ne yaptığını öğrenecem

merhaba tienem bende calles yapmak istiyorum ama fazla bi bilgim yok nasıl hangi proglamla başlıycam
nasıl indirdin türkçesi var mı cevaplarsan çok sevinirim

bende bundan aylar önce türkçesi vardı bir arkadas atmıstı linki siteden ama diyet center diye bi siteden indirdim yenisini ingilizce diyet center callenetcs yaz ve indir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…