Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

merhaba kızlar :)

Burada callan yapan çok arkadaş okudum. Acaba bana da yardımcı olur musunuz?
Çok aradım ama bulamadım.Nereden indirebilirim callanı?

evet bıdenem 50 dk 5km ceptesen napıyon yuruyomusun hıc

leylakım msjımı gormedın sanırım.hosgelsın canım ozledım valla

canımcım gördüm cevap da yazdım ama nerde bulamadım yaw,hatta bende orda günde 10 km yürüdüğümü yazdım,kilo almadığımı yazdım ama:44::44:
hoşbulduk papadiyam.bende çok özledim valla.napıyosun nasılsın,kaç kg verdin bu hafta bebişim

Rafine tuz yerine kristal
kaya tuzu (cam veya ahşap değirmende öğütülerek) kullanılmadır.

bunun için önerileriniz var mı arkadaşlar canan hanım normal kullandığımız iyotlu tuzların da
zararlı olduğunu ve kristal kaya tuzu kullanmamamız gerektiğini söylemiş
peki siz ne kullanıyosunuz önerebileceğiniz var mı?

iyiniyetlim
iddialı renkten kastım mor. zaten halı ve mobilyada değişeceği için istediğim renk olabilecek .fakat kararsızım.önceki mobilyam klasikti, 23 senedir bıktım ve eskidi iyice.hepsi yeniden değişecek.fikirlerinizi bekliyorum
nişandamalesef uyamadım, bugün soğuk çorba yapıyorum onunla biraz dengelemeye çalışacağım.

canım bende baktım cevaplara bende goremedım neyse ıyım canım gecen hafta800 grm verdım bu hafta tartılmadım regl haftam zaten bakalım sabah tartı ne dıycek:))almamıs olmana cok sevındım canım ben tatıldeyken almıstım cunkı hıc yurume ımkanım olmamıstı ama gelınce hemencecık gıttı o kg lar.bıdenem tekrar hosgeldın ıyıkı varız ya butun topıgı cok sevıyorum allah ayırmasın

tekrar hoşbulduk canımcımyürümesem ben de alırdım kesin,ama sıkıntıdan sabah akşam yürümek iyi olducumaya daha da vermiş olursun inşallah canımcım,çizelgeni de o zaman değiştiririz artık.bende seni,herkesi çok seviyorum bebişim

ohhh ne güzel olcek kıss..kıskananlarrr çatlasın
çok merak ediyom o günleri

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/t/wCjvhpe/weight.png[/img]

çizelgen hazır canım..güle güle kullan..[/img] dışındakileri kopyala çizelgene yapıştır

sersumcum ben bunu nereye ve nasil yapistiricam bilemedim,bulamadim canim cok oluyorum ama bir kez daha el atarmisin

Ben de k.elebeğin kılıfları komple çıkanından var.. 2 değişik de kılıfı var.. komple yıkanabiliyor accayip hijyenik..
oldukça da zarif..
koltuklarını yenileyeceksen -mesajını tam hatırlayamadım yeni koltuk mu alacaktın:26: mobilyanı değiştirecekmişsin ama - düşünebilirsin bak..
aldığımdaki krem fon üzerine küçük güzel çiçekleri olan kılıfları yazlık olarak, bir de kahverengi krem çizgili kılıf aldım sonradan onları da kışlık olarak kullanıyorum..
Kirlendikçe yıkıyorum..
Kılıfları değiştirince koltuklarımın değiştiğini sanıyorlar çok hoşuma gidiyor

sersumcum ben bunu nereye ve nasil yapistiricam bilemedim,bulamadim canim cok oluyorum ama bir kez daha el atarmisin

profilinde üstte hakkımda yazan bölümü aç.oradan liste çıkıyor..çizelgenin yanındaki kaleme tıkla..çıkan boşluğa yapıştır tatlım

ay çok teşekkür ederim canım 71,600 kiloyum ve 40 bedene girdim valla hemde hiç zorlanmadan çekiştirmeden girdim çok mutluyum bugün yabi pantolonu annem körünce kapıştık yine kızdı bana
niye kız,pantolon aldığın içinmi yoksa daha fazla zayıflamanı istemdiği için.ayrıca çok hoş görünüyosun bence biraz daha ver ve 38 beden ol...

Esascım canım benim kilom 59.8 oldu değiştirebilir misin

tabi canım birazdan yaparım...

hoşgeldin aramıza...

hoşgeldin aramıza...

kız kaçtane simit yemeyi düşünüyon:44:

hoşgeldin aramıza ve umaeım istediğin kiloya rahatça gelirsin.öğlenleri dışardan yemek gerçekten çok zor oluyo insan ne yiceni şaşırıyor.ben oyüzden artık 2 öğün yapıyorum.ama sen yeni başladığın için 3 öğün yap bi süre sonra 2 öğün yaparsın eğer dayanabilrisen.dışardan çorba+ve sebze yemek leri yiyebilirsin pidelerini yememek şartıyla kebap ve hafatda 1 gün lahmacun yiyebilirsin canım...

bana bugün yine 3 öğün gözüküyo gibi kısslar..akşama halama gitcem..şimdi yeni yemekten kalktım..

2.öğünüm
mercimek çorbası
ıspanak yemeği(annem yapmış pirinçli ayırabildiğim kadarını ayırıp yedim)
salata yoğurt

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…