Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

yok canım karatayı bırakmıyorum bırakmamda sıkmıycam yanı mesela dun aksam yıne dondurma yedım ekmek yıne yemıyorumm ramazanda devam ederım ama su bıraz zor ıçıiyor yanı ıftardan sonra bırmıyor 3 lt gecenkı tuttugum oruclardan bılıyorum bakalım artık alh yardımcmz olsun sporda tam olmuycak yasayıp görücezz canımmm

bize yok mu kıskandım

canım bu arada kızının durumu da en kısa sürede düzelir inşallah..oluyo bazen çocuklara..ama tabii nedeni önemli..belki de eşinle paylaşarak çözmelisin..dediğin gibi farkında olmadan o ağzından kızının aklını karıştıracak şeyler söylemiştir..üzülme tatlım düzelir herşey..sağlık olsun yeterki

Bugün öglen ki menüm.

1 tahta kasigi kuskus, 4 kasik kavrulmus kiyma. 1 kücük kase ev yogurdu Kendim yaptim.
1. adet Seftali. bol, bol su...

[sersum]

canım senin boyuna göre hedef kilonun 60-65 olması lazım..BMI boyla orantılı evet

Canim anliyorum ama kendime büyük hedefler koymak istemiyorum.
Cünkü sonus hep fiyasko oldu.
Hele bir 70 göreyimde ins, oda olacak.

Menüm iyimi kizlar...

Son düzenleme:
canım bende kola içmek yerine son günlerde soda içiyordum ve biraz araştırdım

canan hoca kilonuz fazlaysa içmemelisiniz demiş kendisine soda sorulduğunda ve maden suyu
Çok önerilmiyor, fakat içme isteğimiz fazla ise MADEN SUYU nu tercih etmemiz gerektiğini söylüyor. Soda işlenmiş olduğundan tercih edilmemeli.

Hepinize cok tsk ediyorum iki varsiniz.

Bana yarin misafir gelecek ne pisirsem ki yarina...

Son düzenleme:
sağol canım..
nabersin datlum...burası çok sıcak ..bugün de giremedim denize yarına inşallah..sabah biraz hava kapadı yağmur yağcak sandık..ama yine açtı..aşırı nem var
burası biraz esmeye başladı sıccaakkk hala ama Yarın telafi edersin o zaman canımcım
Evet canım zor olacak gibi olsun daha makbuldur sanırım
sen de iyi ki varsın canım benim

olmazmı sersumcum buyur gel sekerım bazen dıyorum yakınmda tam karatay yapan bır arkadsım olsa ne ıyı olur dıye . bır arkadsımı cagırcam mecbur cayın yanına bısı hazırlamalıyım 2 kıısyız yemesem olmuyo bırı yer bır bakar oluyo cagıramıyorum ya sızlerden bırınz olsanız ne ıyı olurdu

Deneyimli arkadaşlardan öğrendiğim kadarı ile izin yok. çabuk acıktırıyormuş birde

Yüzdüğüm zamanlarda, bazen ayağıma kramp girer. Nedenini araştırdığımda Magnezyum, Potasyum ve Kalsiyum gibi minerallerin eksikliği de krampların oluşmasına zemin hazırlar. Yüzmeye gideceğim günlerde maden suyu içerim.

bana da yüzerken girer bunu öğrendiğim iyi oldu sağol canım

kızlar bi taraftanda kitabı okumaya devam ediyorum kafama yine bişey takıldı görüşlerinizi alabilirmiyim.

Pirinç yasak ama kitapta dolmalar serbest yiyebilirsiniz diyo ee dolmalara pirinç giriyo ama? :44:

slm kizlar..oglene dogru ciktim evden islerimi hallettim 2 saat kadar disardaydim eve gelir gelmez ögle ymegi saatimdi hemen hazirladim yedim..
öglen menüm:
döner eti , yesil salata,yogurt,ceviz..
omega 3 aldim aksam icmeye basliyacagim sabah aksam 1 kapsul icicem 1000lik oldugu icin dogrumudur arkadaslar?
sifir kacamakli günler diliyorum..aksam icinde mercimek corbasi tereyagli ve brokoli haslayip yogurtlayacagim ins...

kızlar bi taraftanda kitabı okumaya devam ediyorum kafama yine bişey takıldı görüşlerinizi alabilirmiyim.

Pirinç yasak ama kitapta dolmalar serbest yiyebilirsiniz diyo ee dolmalara pirinç giriyo ama? :44:
bende kitap yok ama benim fikrim bol kiymali az bulgurlu olmasindan yana ..dolmalik biber bendede var bekliyo dolapta diyete basladigimdan beri yapasim gelmiyo ama yarina yapabilirim :))

dolmaları pirinç ile değil bulgurla yapıyoruz. ben hiç yapmadım, sevmem pek bu yüzden tarifini veremiycem ama kitapta olabilir

hocamız günde 2000mg ile 3000 mg arası diyor. 2 yada 3 tane al. ben başlarda 3000mg alıyordum sonra 2000mg a düşürdüm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…