Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Pepetim kızına Allah uzun ömürler versin inş. canım..
Anladım şöyle denmiş olabilir mi acaba sen ya da bi başkası : Genelde çok kızan anneler söyleyebiliyor..
Böyle yaparsan seni bırakırım-giderim vb. Bu şekilde bişey de söylenmişse çocuklara sonradan söylenen hiçbişey onları teselli etmez..
Bir de okula giderken hemen geleceğim vb değil de annecim ben okula gidiyorum. Öğrencilerime ders anlatacağım.şunları bunları yapacağım arabaya bineceğim geri senin yanına geleceğim şeklinde anlatsan ayrıntılı bir şekilde.. Onu okula götürmüşsündür götürmediysen bir gün götür ve neler yaptığını görsün mutlaka..
Benim oğluş ve kızım hiç ağlamadı bizim de bakıcılarımız vardı.. Okula gideceğimde geri geleceğimle ilgili endişe taşımazlar hiç..
Sen nedenini bulursan çözebilirsiniz canım belki psikoloğa gidebilirsiniz..
Çocuklara asla ama asla tutamayacağınız sözler vermemeliyiz. Hemen (hemenin anlamını biliyor mu sanırım biliyordur)geleceğini söyleyip gelmemen de güvensizlik yaratır.. Yapacağınızı söylediğiniz şeyleri mutlaka yapmalısınız..

Bunun yanında onları asla kandırmayın.. Sözlerinize her zaman güvensin..
Ben kızıma hiç yalan söylemedim ağlamasın vb için.. O bir şeyi merak ettiğinde bana güvendiği için gelir bana sorar ve içi rahatlar sözlerimin doğruluğundan emindir..

amin canım ınsalh ALLH tum yavrulara uzun saglıklı ömür verır

hep dıkkat ettım canım aslında kızıma bende verdıgım sözlerı tutarım karrlıyımdır. evlılık bır butun eşimle cok sevıyoruz bırbırımızı aşığız aramızda 10 yas var. eşimin cesıtlı yanlısları lluyor ıcınde bulundugu mmadıı sorunlardan kurtulamayınca sınır tel konusmaları vs vs . bırde eşim şöyledır sınırlenır ve sınırını bosaltır rahatlar be ıse ıcıme atraım asla kötü söz söylemem karsımdakıne hoş hayatımda kımseyle kavga etmedım ama tartısrken bıle sonrasını dusunurum . eşim farakılı bır aileden egıtım almıs sonucta ve evlerınde hep kavga olmus dusun görumcem avukat kayınlarım hepsı bır iş meslek sahıbı bırbırlerıne söledıklerıne sasırım resmen bırı bana o lafları dese yuzune bakmam yanı o derece annelerıne . ben pek ıilkilerine karısmam eltıleırmden öğrendım bunu onlarda karısmadan ızlerız :KK1::KK1::KK1: dolayısıyla kıızmdakı olaylar aslında eşimin suçu gıbı gelıyr cunku hıc senı bırakıcam gıbı bır ıfade kullanmadım kızınca bıle. umarım nedenını bulru da cozerımm.

sütlü kahve yaptım gelde ıcelim :nazar::nazar::nazar:bırlıkte canımm baalkonumu yıkadım mis gibi göle karsıı:KK16::KK16::KK16::KK16::KK48::KK48::KK48::KK48::KK48:

bugun 1 yumurtay zeytın bol yogurt ve sut içine nescafe atmıstım 1 caykasıgı kadar:KK17:

yeşil cay ve su ıctım

iyi gıdıyor sımdılık

Merhaba hanimlar,
Bugun sabah karatay kahvalti.
oglen dunki kalan pazi ve 2 kofte.
Aksam ne yapiyim bilmiyorum cok sicak,hicbisey yapasim yok.belki menemen yaparim,cay vs ile yenir.

indirdim canım stajda olduğum için inceleyemedim pek biraz baktım pilatese benziyor gibi, akşama yaparken iyice anlarım artık
çok teşekkür ederim yeniden

call ı dvd ye atmayı denedim dvd den yaparım diye ama cd error hatası veriyo anlarmısın bu işlerden bilmiyorum ama aynı cd yi bilgisayara takınca dosyaları görüntülemek için klasörü aç diyo...başka bi işlem yapmalıydım galiba dvd ye atarken ama teknoloji bilgim yetmiyo bu konuda fikrin var mı

call ı dvd ye atmayı denedim dvd den yaparım diye ama cd error hatası veriyo anlarmısın bu işlerden bilmiyorum ama aynı cd yi bilgisayara takınca dosyaları görüntülemek için klasörü aç diyo...başka bi işlem yapmalıydım galiba dvd ye atarken ama teknoloji bilgim yetmiyo bu konuda fikrin var mı
Öncelikle normal bi cd değil dvd cdsi alacaksın. cd 50 kuruş, dvd 1 tl idi en son burada.
bilgisayardan kopyalama yapmadan öncede dvd cdsini takınca bilgisayar sana soracak bilgi olarak mı yoksa film olarak mı kaydedeyim diye(nerede kullanacağını soruyor). film olarak kaydettirmen lazım.
dvd de açabilmek için ayrıca media player vb video programlarında yüklemeyi yapman lazım.
normal cd gibi bilgisayarım üzerindeki f-g vb yerden yaparsan olmaz.
umarım yardımcı olmuşumdur:26:

Öncelikle normal bi cd değil dvd cdsi alacaksın. cd 50 kuruş, dvd 1 tl idi en son burada.
bilgisayardan kopyalama yapmadan öncede dvd cdsini takınca bilgisayar sana soracak bilgi olarak mı yoksa film olarak mı kaydedeyim diye(nerede kullanacağını soruyor). film olarak kaydettirmen lazım.
dvd de açabilmek için ayrıca media player vb video programlarında yüklemeyi yapman lazım.
normal cd gibi bilgisayarım üzerindeki f-g vb yerden yaparsan olmaz.
umarım yardımcı olmuşumdur:26:

teşekkür ederim canım dvd kullandım canım diğer dediklerin de hata yaptım herhalde bi daha deneyim tekrar teşekkür ederim

amin canım ınsalh ALLH tum yavrulara uzun saglıklı ömür verır

hep dıkkat ettım canım aslında kızıma bende verdıgım sözlerı tutarım karrlıyımdır. evlılık bır butun eşimle cok sevıyoruz bırbırımızı aşığız aramızda 10 yas var. eşimin cesıtlı yanlısları lluyor ıcınde bulundugu mmadıı sorunlardan kurtulamayınca sınır tel konusmaları vs vs . bırde eşim şöyledır sınırlenır ve sınırını bosaltır rahatlar be ıse ıcıme atraım asla kötü söz söylemem karsımdakıne hoş hayatımda kımseyle kavga etmedım ama tartısrken bıle sonrasını dusunurum . eşim farakılı bır aileden egıtım almıs sonucta ve evlerınde hep kavga olmus dusun görumcem avukat kayınlarım hepsı bır iş meslek sahıbı bırbırlerıne söledıklerıne sasırım resmen bırı bana o lafları dese yuzune bakmam yanı o derece annelerıne . ben pek ıilkilerine karısmam eltıleırmden öğrendım bunu onlarda karısmadan ızlerız :KK1::KK1::KK1: dolayısıyla kıızmdakı olaylar aslında eşimin suçu gıbı gelıyr cunku hıc senı bırakıcam gıbı bır ıfade kullanmadım kızınca bıle. umarım nedenını bulru da cozerımm.

sütlü kahve yaptım gelde ıcelim :nazar::nazar::nazar:bırlıkte canımm baalkonumu yıkadım mis gibi göle karsıı:KK16::KK16::KK16::KK16::KK48::KK48::KK48::KK48::KK48:

bugun 1 yumurtay zeytın bol yogurt ve sut içine nescafe atmıstım 1 caykasıgı kadar:KK17:

yeşil cay ve su ıctım

iyi gıdıyor sımdılık

İnşallah canım bulursun nedenini:112:
Karışmaman akıllıca arada kalana olan oluyor böyle durumlarda:KK1:
Immmm ımmm harika olurdu canım keşke gelebilsem:KK9: sana afiyet olsun.. Göle karşıda başka keyifli olurdu..
Canım karatayı sonraya bırakmayı düşünmüyorsun di mi çok ara verilince toparlamak ve insülin direncini kırmak zor oluyor eşimden biliyorum:112: Ramazan da geldi güzel güzel devam ederiz inş. çok sıcak Allah bize yardım etsin susuzluk zor oluyor:KK9:

bugün kahvaltımı yapabildim
2 yumurta
bi parça peynir
bi domates
15 badem

sersum evet canım sabretmek gerekiyomuş :KK16:
:nazar::nazar::nazar::KK16::KK16:
merhaba07.gif

Kizlar benim BMI neden 33. Boyum la mi orantili.???:KK43::KK43:
canım senin boyuna göre hedef kilonun 60-65 olması lazım..BMI boyla orantılı evet:KK34::KK34:

2.öğünüm:KK56::KK56:
3 kaşık sebzeli bulgur pilavı
1 tabah etli nohut yimeği
cacık
salata

1 fincan sütlü kahve
:KK56::KK56:

canım üzülme yaa bak yemeni kesme call yap şu callanetics sayfasında nnnyyy diye bi arkadaş eskiden 60 kiloyken 40 beden giyermiş call a başlamış şimdi 60 kiloyla 36 beden giyomuş sen cabbar kızsın yaparsın 280_300 lü sayfalarda anlatıyo
Sağol Filizcim şu callaneticsi ayrıntılı bi incleyeyim ben:KK34:
canım sakın bak ben İzmir'de o kadar kaçamaktan sonra pazartesi mide ağrısı çektim.bünye alışmış tabi bu kadar zehir ağır geldi:KK1:
tartıda da ++ çıktım bugün hemde çok fena:18:
dikkat et sende emeklerine yazık oluyor valla canım.
az kaldı 55'e call ile şekle gire gire hedefe ulaşacaksın o zaman yaşayacağın sevinci düşün kaçamak yaparken:KK34:

iyiniyetli de cezasını biliyor o yüzden menüsünden önce kaçamak yaptığını yazmış, alıştırarak söylüyor:KK1: amaaaa pataklardan kaçamadı:KK1:

Çok tatlısınız kızlar ya iyi ki varsınız:KK19::KK19::KK19::KK19::KK19:

X