Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

amin canım ınsalh ALLH tum yavrulara uzun saglıklı ömür verır

hep dıkkat ettım canım aslında kızıma bende verdıgım sözlerı tutarım karrlıyımdır. evlılık bır butun eşimle cok sevıyoruz bırbırımızı aşığız aramızda 10 yas var. eşimin cesıtlı yanlısları lluyor ıcınde bulundugu mmadıı sorunlardan kurtulamayınca sınır tel konusmaları vs vs . bırde eşim şöyledır sınırlenır ve sınırını bosaltır rahatlar be ıse ıcıme atraım asla kötü söz söylemem karsımdakıne hoş hayatımda kımseyle kavga etmedım ama tartısrken bıle sonrasını dusunurum . eşim farakılı bır aileden egıtım almıs sonucta ve evlerınde hep kavga olmus dusun görumcem avukat kayınlarım hepsı bır iş meslek sahıbı bırbırlerıne söledıklerıne sasırım resmen bırı bana o lafları dese yuzune bakmam yanı o derece annelerıne . ben pek ıilkilerine karısmam eltıleırmden öğrendım bunu onlarda karısmadan ızlerız dolayısıyla kıızmdakı olaylar aslında eşimin suçu gıbı gelıyr cunku hıc senı bırakıcam gıbı bır ıfade kullanmadım kızınca bıle. umarım nedenını bulru da cozerımm.

sütlü kahve yaptım gelde ıcelim bırlıkte canımm baalkonumu yıkadım mis gibi göle karsıı

bugun 1 yumurtay zeytın bol yogurt ve sut içine nescafe atmıstım 1 caykasıgı kadar

yeşil cay ve su ıctım

iyi gıdıyor sımdılık

Merhaba hanimlar,
Bugun sabah karatay kahvalti.
oglen dunki kalan pazi ve 2 kofte.
Aksam ne yapiyim bilmiyorum cok sicak,hicbisey yapasim yok.belki menemen yaparim,cay vs ile yenir.

indirdim canım stajda olduğum için inceleyemedim pek biraz baktım pilatese benziyor gibi, akşama yaparken iyice anlarım artık
çok teşekkür ederim yeniden

call ı dvd ye atmayı denedim dvd den yaparım diye ama cd error hatası veriyo anlarmısın bu işlerden bilmiyorum ama aynı cd yi bilgisayara takınca dosyaları görüntülemek için klasörü aç diyo...başka bi işlem yapmalıydım galiba dvd ye atarken ama teknoloji bilgim yetmiyo bu konuda fikrin var mı

Öncelikle normal bi cd değil dvd cdsi alacaksın. cd 50 kuruş, dvd 1 tl idi en son burada.
bilgisayardan kopyalama yapmadan öncede dvd cdsini takınca bilgisayar sana soracak bilgi olarak mı yoksa film olarak mı kaydedeyim diye(nerede kullanacağını soruyor). film olarak kaydettirmen lazım.
dvd de açabilmek için ayrıca media player vb video programlarında yüklemeyi yapman lazım.
normal cd gibi bilgisayarım üzerindeki f-g vb yerden yaparsan olmaz.
umarım yardımcı olmuşumdur:26:

teşekkür ederim canım dvd kullandım canım diğer dediklerin de hata yaptım herhalde bi daha deneyim tekrar teşekkür ederim

İnşallah canım bulursun nedenini:112:
Karışmaman akıllıca arada kalana olan oluyor böyle durumlarda
Immmm ımmm harika olurdu canım keşke gelebilsem sana afiyet olsun.. Göle karşıda başka keyifli olurdu..
Canım karatayı sonraya bırakmayı düşünmüyorsun di mi çok ara verilince toparlamak ve insülin direncini kırmak zor oluyor eşimden biliyorum:112: Ramazan da geldi güzel güzel devam ederiz inş. çok sıcak Allah bize yardım etsin susuzluk zor oluyor

2.öğünüm
3 kaşık sebzeli bulgur pilavı
1 tabah etli nohut yimeği
cacık
salata

1 fincan sütlü kahve

Sağol Filizcim şu callaneticsi ayrıntılı bi incleyeyim ben

iyiniyetli de cezasını biliyor o yüzden menüsünden önce kaçamak yaptığını yazmış, alıştırarak söylüyor amaaaa pataklardan kaçamadı

Çok tatlısınız kızlar ya iyi ki varsınız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…