Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Ev işi üstüne yürüyüş çok iyi bence.Bir şey sormak istiyorum bütün kilonuzu karatay diyeti ile mi verdiniz.Gerçekten azmınıze hayran kaldım.

yaaben nediyim kendime bütün gün gezmekte onu yemem bunu yemem yaptım millete gına geldi ben yiceklere itiraz ettikçe.. biraz önce beni görselerdi bana nasıl kızarlardı....bugün böreklere hayır dedim ..saat 9 da sarma yedim bugün gezmekte de sarma vardı hayır yemem pirinçççdedim oysa ki ...okadar da yürümüştüminsan niye böle yapar psikolojik demi bu ...cezalıyım şimdi ....gülün geçin anlam vermeye çalışmayın kendimi şikayet ettim size rahatladım ..içimde ki yaramaz kadın arada yapıyo böle ...

Ev işi üstüne yürüyüş çok iyi bence.Bir şey sormak istiyorum bütün kilonuzu karatay diyeti ile mi verdiniz.Gerçekten azmınıze hayran kaldım.
Evet karatay dıyetıyle verdım,meyve cok az tuketıyorum o da hızlandırıyor kılo vermeyı.Kolay gelsın hepımıze

Ben 23 martta başladım. Polikistik overim var ayrıca tiroidim alındı, ca teşhisiyle atom tedavisi gördüm. Yani kilo vermek adına tüm olumsuzluklar var. Yine de veriyorum işte...

Kilo vermek kadar önemli başka şeyler de var:

Kol ve sırtımdaki çare bulamadığım sivilcelerin %80i geçti
Polikistik overden dolayı düzensiz regl olurdum. Karataya başladıktan sonra 3 defadır düzenli oluyor.
Daha enerjiğim.
Eşim insülin kullanıyordu. Hapa geçti.

Yalnız önemli bişey varPek çok arkadaş keten tohumu kullanıyor özellikle de kabızlık için ama annemin onkoloğu e.topuz keten tohumuna izin vermiyor. Ben de yemiyorum o yüzden. Doktoruna danışmadan yeme derim.Sevgiler.

evet canım keten tohumu yasak biliyorum zaten boşaltım için önerilio heralde ve ben bol su içip sporuma devam edersem sorun olmaz sanırım bu arada haftanın 7 günü leslie 3 mil 2 gün plates 2 gün aerobik yapıyorum 1 hafta oldu bu spora başlayalı ama yardımcı olur heralde teşekkür ederim uyarın için...

çok geçmiş olsun bu arada herşeyin düzelmesine sevindim..

ikinize de çok çok geçmiş olsun ..sağlıklı uzun bir ömür diliyorum kızlar ..iğne oyası arkadaşım annen de rahatsız herhalde ona da geçmişolsun canım Allah şifa versin canım

bende fazla kiloların derdine düstüm ,aslında epey zamandır vermeye karar veriyorum ama yarım bırakıp saldırıyorum.bende sizin aranıza katılmak istiyorum.bu diyet hosuma gitti,ayrıca yumurtayı cok severim

Igneoyasi sen ne kadar azimli bi insansin. Oncelikle gecirdigin rahatsizliklar icin cok cok gecmisler olsun, sonra da yurekten tebrikler ediyorum hayata olan bagliligin ve verdigin cabalar icin. Bu azimle senin elimden hic bi sey kurtulamaz bence. Tekrar tekrar maasallah canim sana gonlundeki her sey gercek olsun insallah

Kislaaar selamlar herkese,

Listeyi gordum, bravvooo herkese, sicaklari falan dinlemeden gayat basarili sonuclar alinmis. Ben bu hafta dahil olamadim maalesef ama kilo verenle kendim vermis gibi sevindim

Veremeyenler hatta hafif arti vaziyetlerinde olanlar icin de bunun gecici bi durum oldugundan eminim. Sakkkiinnn birakmakmyok, di mi kislar?

Insallah haftaya Cuma ben de bildirim yapicam. Bu aralar menu bildirimi yapmiyorum cunku hem her zaman internet yok hem de kacamak pek olmamasina ragmen anlaticak cok fazla bi sey de yok. Ama Pazartesinden itibaren araniza donucem insallah.

Iyi geceler ve bol leptinler

Arkadaşlar çok sıcakta yürümeyin aman..
Ficansım dikkat et canım serinlikte yürü..
Kızlar balıkesir burası burası da çok sıcak..c.tesi ve özellikle pazar çok daha sıcak olacak

Evet canim,dogru diyorsun,ben de mecburiyetten yurudum ama cok fena sicak,hele bugun daha da sicak,sen de dikkat ey canim,bahceye ya cok erken ya da gec cik

Gunaydin esas,goncagul

Sabah kahvaltim,1 haslama yumurta,peynir,zeytin,domates,salatalik

Hepimiz icin guzel bir gun olsun

biey değil canım.umarım haftaya hepimiz daha güzel kilolar veririz...

esascım liste için tesekkürler ellerine saglık 17 kişi bana az geldi yahu ziyaretçilerde katılsa keşke şöyle biraz daha kabarıl olsak dimi yaaaa

bişey değil canım.çoğu arkadaşımız tatilde oyüzden listemiz az.ama yakında geleceklerdir...

hoşgeldin aramıza.geçmiş olsun öncelikle.ilk sayfamızı oku orda örnekler var.ekmek yasak pirinç şeker tatlı makarna pilav asitli içecekler hazır işlenmiş gıdalar yasak .kahvaltında 2 yumurta,10-15 zeytin ve ceviz yada kavrulmamış badem fındık fıstık mutlaka olsun.suyu bol iç .yürüyüş yada spor yap.sormak istediklerin olursa yardımcı oluruz...

evet doğru diyosun aslında ben çok güzel yapıyorum listeyi ama bide sizleri görelim değilmi ama bakalım siz yapabilcenizmi listeyi...

evet canım çok tatlı maşşallah.bizimkide sürekli NEDEN diye soruyo ve her sorduğu soruyu cevaplıyoruz elimizden geldiğince.birşeyi yapma dediğimizde yapıyorsa bende ilgisini başka yöne çekmeye çalışıyorum.bazen HAYIR diyebiliyorum ama sonra anlıyorumki yanlış yapıyorum.elimden geldiğince başka cümlelerle nedenlerini açıklayarak neden olmayacağını anlatmaya çalışıyorum.hikayeleri okuyorum yada ben masal anlatıyorum seviyor .öğrenip sonra oda babasına anlatıyor.şuan bizim elimizde iyide yetiştirmek kötüde.o yüzden ben olabildiğince doğru şeylerle iyi yetiştirmek istiyorum.şuan algıları çok açık ,ne kadar ilgilenirsek okadar iyi olacaktır onlar için.herşey onlar için şimdiki çocuklar o kadar şanslıki...Allahım hepimizin yavrusuna sağlık sıhhat mutluluk versin...
canım ayrıca çok teşekkür ederim cevap yazdığın için....

canım gerçekten dikkat edersen -gerçi bünyeden bünyeye değişir ama ortalama 1kg.civarı verebilirisn...

sağol canım amin...
sorma mahfolduk onun için o ağladıkça insan perişan oluyo

canım çok geçmiş olsun inş. biran önce iyileşir.gerçekten çocuklar hasta olunca dünya duruyo sanki...

geçmiş olsun canım.keten tohumuna neden izin vermiyor dr.sakıncası nedir acaba söyleyebilirmisin?

bende fazla kiloların derdine düstüm ,aslında epey zamandır vermeye karar veriyorum ama yarım bırakıp saldırıyorum.bende sizin aranıza katılmak istiyorum.bu diyet hosuma gitti,ayrıca yumurtayı cok severim

hoşgeldin aramıza.ilk sayfamızı okursan iyi olur senin için...

Gunaydin esas,goncagul

Sabah kahvaltim,1 haslama yumurta,peynir,zeytin,domates,salatalik

Hepimiz icin guzel bir gun olsun

sanada günaydın canım.nasılsın .afiyet olsun kahvaltını yapmışın.ben malum işteyimaz öncede kahvaltımı yaptım geçmişi okuyarak.umarım hepimiz için güzel bir gün güzel bir hafta sonu olur...

akşamki menüm:
1kase yoğurt çorbası(pirinçsiz)
2 tane kabak dolması (malesef pirinçli)
1 kase yoğurt
1 salatalık

bu sabah:
2 haşlanmış yumurta
biraz beyaz peynir
biraz kaşar
11 zeytin
salatalık+domates
2 kuru erik

Amanın! Bu ne kadar spor arkadaşım Sen burda çok kalıcı olmazsın... Kiloları hemencecik verir, mezun olursun:)

Sana da geçmiş olsun vesaire. Bilrsin belki, pet çekip, ca hücresi aranır ya vücutta... İşte o sırada vücuda glükoz veriyorlar. Çünkü kanserli hücreler şekerle besleniyor. Glükoz tutulumu nerde fazlaysa orada metastaz var mı araştırıyorlar. Biz Karatay'da şeker yemediğimiz için, ca potansiyeli olan hücreleri aç bırakmış oluyoruz diye düşünüyorum.

Daha da önemli bişey var... Cildim çok güzelleşti eskiye göre... Görenler gençleşmişsin diyorlar kız!

ikinize de çok çok geçmiş olsun ..sağlıklı uzun bir ömür diliyorum kıızlar ..iğne oyası arkadaşım annen de rahatsız herhalde ona da geçmişolsun canım Allah şifa versin canım

Sağol canım. Bu hayatta hepimizin payına bişeyler düşüyor... Bu da benimki... Allah çocuklarımızdan uzak tutsun.

Sağol canım ya... Geçti gitti zaten:) Ne iyi hissettim kendimi. Bir dostum sımsıcak kucakladı sanki beni

Doğrusu nedeninden çok emin değilim. Yanlış bilgi vermek istemem. Keten tohumu ve soya ca geçmişi olanlara yasak.

hoşgeldin aramıza.ilk sayfamızı okursan iyi olur senin için...[/QUOTE]

hosbulduk ,ilk sayfayı okudum ayrıca bu diyeti cok sevdim

valla nazfilizcim nettin bacım o kaa şeye hayır de sonra 9 da dolmaları lüplet zopayı hakettin
canım çok geçmiş olsun inş. biran önce iyileşir.gerçekten çocuklar hasta olunca dünya duruyo sanki...

.
sağol canım ..evet yaa onlar hasta olacağına biz olsak keşke

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…