Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

kızlarrr tavukkk ciğeriii yemek yasakmıı diyetimizdeeeee???

İyi haftalar hanımlar,

Sabah: lorlu omlet, 4 zeytin, salata, 5 erik, 1 ç.b. ceviz

Sevgiler,

Sersumum 1 ay ne ki çabucak geçer:112: Allah kavuştursun eşine tatlım

Fzgunum yürüyüş yapıyorsun

Papadiyam emel hadibakalım günaydın kızlar

Esas tatile mi çıktı:26:

Az önce dışarı çıkmıştı eve gelince sallanıyordu anladım ki çişi var ama lazımlığa oturtamadım yine kaza oldu Çıtırığım babasıyla dışarıda gezerken tutmuş evde salıverdi çakal
Mis gibi kokmuştur irade sağlam maşallah..

Afııyet olsun,ben de ıkı gundur sınavdaydım,ev temızlık ıcın benı beklıyor,bu hafta yuruyuslerımı arttırırım bıraz. Guzel bırgun dılıyorum hepımıze

Kolay gelsin Gül evet tatilin başladı sanırım yürüyüş iyi gelecektir sana da
Sana da güzel bir gün dileriz..

kızlar merhabalar nasılsınız ben 1 haftadır yoktumizindeydim arada girmeye çalıştım kilo bildirimi,de yapamadım çünkü hem regli olmuştum hemde farklı tartıdan bildirim yapamak istemedim ama durumlar fena değil dün akşam yemekli biraz bozdum ama bu hafta kaldığım yerden devam inşallah sizden uzak kaldım belkide o yüzden yedim bugun çalışmaya başaladım ama bu haftada yoğun olucam yazamayabilirim görüşmek üzere kendinize iyi bakınnnnnn

sabah
süt, muz ve badem.....

fzgun bende varım bebısım dısarda guzel bır kahvaltı yapabılırız acık bufe..bende dun sana soz verdıgım uzere 50 dk da 5km yurudum sonra avm ye gıtttık ordada en az 1 saat yurudum.yuruyusun ıcın tbrkler canım

selam kıslar günaydın,
papadiya bende ümraniye de oturuyorum..
belkide arada karşılaşıyoruzdur fark etmeden
evet olabılır:))carsıda yuruyorum genelde ben.carsıdan koskaya kadar sen

kızlarrr tavukkk ciğeriii yemek yasakmıı diyetimizdeeeee???
hayır degıl fakat ozgur gezen tavuk olması gerekıyo köy tavugu yanı.gercı ben arada markettekı tavuklardan yıyorum

Sersumum 1 ay ne ki çabucak geçer:112: Allah kavuştursun eşine tatlım

Fzgunum yürüyüş yapıyorsun

Papadiyam emel hadibakalım günaydın kızlar

Esas tatile mi çıktı:26:
gunaydın bıdenem nasılsın

gunaydın kızlar

kahvaltım

2 yumurta
4 cevız
4 zeytın
k.t. yogurt
peynır
taze fasulye
(ne alakaysa)
1 dılım t.b unlu kek
helva,omega3,cay

Kızmamaya çalışıyorum hiç.. Dün ablasının kitaplığına kakasını yaptı arkasından gittiydim işi çoktan bitirmiş.. Kızım biraz ciyyak bağırmamasını söyledimdi. Kendini zor tutmuşmuş
Sürekli peşindeyim Banyo yaparken (su koyuyorum biraz oynuyor önce)küvetine kakasını yaptı ilk defa ööle gördü kendini ya kaçmaya çalıştı

Leylakım Sersumum sağolun kızlar

Sen de yürümüşsün sana da .

O zaman İstanbul'da katılmak isteyen arkadaşlar olursa, yazsınlar, özel den mesajlaşıp detayları konuşuruz. Olur mu?

gunaydın kızlar

kahvaltım

2 yumurta
4 cevız
4 zeytın
k.t. yogurt
peynır
taze fasulye
(ne alakaysa)
1 dılım t.b unlu kek
helva,omega3,cay
Afiyet olsun papişim
Papişim keki helvayı anladım ama fasulye ne canım yaw kahvaltıda Regl öncesi doğaldır
Ben dünkü 2. öğünümü yazmamıştım koşuşturmacam malum
2 lahmacun 1 bardak ayran domates soğan..
Dün 2. öğünümü erken yaptım acıktım bugün 2:30 da yapıcimmm

Son düzenleme:
Sen de yürümüşsün sana da .

O zaman İstanbul'da katılmak isteyen arkadaşlar olursa, yazsınlar, özel den mesajlaşıp detayları konuşuruz. Olur mu?
tamam canım anlastık

sanada afıyet olsun canım.ıkıncı ogununu cok erken yıyosun sen tabıkı acıkman normal ben 10da kahvaltı 16da 2. ogun yapıyorum

dun ıkıncı ogunumu nende yazmamısım yazam heman:))

2 bulgurlu bıber dolması
k.t yogurt,3 cevız,

Afııyet olsun,ben de ıkı gundur sınavdaydım,ev temızlık ıcın benı beklıyor,bu hafta yuruyuslerımı arttırırım bıraz. Guzel bırgun dılıyorum hepımıze

Gül'cüm maşallah 50'lere düşüyorsun demek artık, azmin zaferi iştee ..

herkese merhabalar bende nihayet bugün başlıyorum banada yardımcı olursanız çok mutlu olurum şimdiden teşekkürler
hızlı bir şekilde aldığım son 1-2 kiloyu dukkanla verip daha sonrasında karatayla devam etmek istediğim için burdan başladım
çizelgemide kendimide hazırlayıp bugün itibariyle başladım
yediklerim aslında yulaf harici karatay kahvaltısındada var ha bu arada karataın 1. kitabını okudum bende 2 öğün yapacam protein ağırlıklı olduğu için acıkmıyacağımı düşünüyorum
yediğimi içtiğimi paylaşırım bu konuda eleştirilerinizi yorumlarınızı bekliyorum

şimdi 1. öğünümü yazayım
aç karnına büyük bardak ılık su
teflonda yağsız 2 yumurta
1.5 kaşık yulaf+küçük kase yoğurt
üstünede 2 kupa şekersiz çay

bu arada yaşım 47
boyum 1.60
kilom 65.2
ev hanımıyım

hepimize sağlıklı zayıflamalar diliyorum

kızlar benim hiç iştahım yok ama kilo aynı değişmiyo dün çok az yedim kahvaltı yapmadım saat 18 de 9 köfte 2 bardak ayran biraz yeşillik ve badem yedim sadece köfteler incecikti bugün bu saat oldu hala canım istemiyor
iyiniyetlim oğluşunla sana başarılar dilerim büyük oğlan benim onsekiz aylıktı öğrendi daha konuşamıyodu bezini açınca öf kokuyo yapıyoduk sonra o da başladı burnunu tutup öfff yapıyodu çok tatlıydı hiç uğraştırmamıştı

Son düzenleme:

hoş geldin, kolay gelsin =)
doğal tereyağın varsa yumurtalarını gönül rahatlığıyla tereyağında yapabilirsin, yalnız çok fazla pişmeyecek hafif cıvık olacak.

hoş geldin, kolay gelsin =)
doğal tereyağın varsa yumurtalarını gönül rahatlığıyla tereyağında yapabilirsin, yalnız çok fazla pişmeyecek hafif cıvık olacak.

teşekkür ederim hoş bulduk
ben 4 gün dukkan atak evresini yapıyorum onda yağ yok
daha sonrasında yağlı yapacam saol

zoraki yedim kahvaltımı rapor vereyim
tavaya 2 yumurta kırdım yanında peynir ve badem yedim akşama et yemeği var

merhaba hanımlar
sabah klasik karatay kahvaltımı yaptım

öğlen yemeğim
1 parça tavuk ızgara
1 tane köfte ızgara
1 tabak salata
1 kase yoğurt

hafta sonu yine kaçamka yaptım kızlar ama isteyerek hedefe yaklaştıkça ara sıra yapıyorum ben ya yazayımmı yediğim cısları patak yok ama
simit
kızartma
fanta
dondurma
ekmek

sizden önce ben kendi cezamı vereyim de ama bugün itibariyle yine kaçamaksız devam edicem geçen haftada böyle yapmıştım hafta sonu kaçamak hafta içi 0 kaçamakla cuma günü bir önceki haftaya göre 1 kg eksik çıkmıştım tartıda bakalım bu hafta ne olacak bye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…