Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

bugün 3 öğün yaptım:26:
yediklerim
1 tabak(yarı yarıya)taze fasulye ve kabak yimeği
yoğurt

yemediklerim
makarna

karşımda oturup makarna yediler ben 2 öğün yapcem dedim ama dayanamadım..zeytinyağlılarla atlattım şükür

selam kızlar..
2 öğün yaptım bugün,evde olduğum için geç uyandım..yarın yine staj bekliyo beni.:44:
herneyse;sabah uyanınca 3 gün kurusu ve 2 bardak su,ardından da makinede kendi çektiğim çörek otundan 1 çay kaşığı yedim.
kahvaltım:klasik karatay kahvaltısı ve bir bardak süt
ailece yemeğe gittik bol salatayla adana kebabı yedim umarım yasaklardan değildir bu.yanında da gelen lavaştan sadece bir sigara paketi kadar yedim.çok ince ve sıcaktı,canım çekti.
inşllah tartıya yansımaz.bol bol da yürüdüm,birazdan yine 40 dk kadar yürüyüp gelicem.kendinize çok iyi bakın canlar,bol leptinli geceeler

Allah da sizi güldürsün kızlar.

bende çarşamba günü gidiyorum istanbula oğluşun işleri için 2-3gün kalacağız
cumaya yetişirim inşallah bildirime

Bana yok muuu keşke hep birlikte kahvaltı yapabilseydik:112: üzerine kahvelerimizi de içerdik

super olur konusalım bu konuyu canım yapalım bır karatay kahvaltı organızasyonu

sende hazır gelıyosun ne guzel olurdu valla leylakım

bu arada banttayım 5km yurumeden ınmem:)))fzgune sozum var

Ben varım kızlar, gelmek isteyenlerle bir organizasyon yapalım.

Canım hoş geldin, menülerini burada paylaşırsan, belki hataların vardır, hep birlikte yardımcı olmaya çalışırız.

Bugünkü durum:

2. öğün: 2 servis kaşığı barbunya, 2 servis kaşığı bulgur pilavı, 1 kase cacık

3.öğün: yarım dilim ev ekmeği, 2 çatal pasta (kızım yapmıştı), 4 ceviz,1/2 k.k b.peynir
2 lt su

Papadiyam ben de yürüdüm (45 dk).

Iyı Geceler Karatay Dıyetı yapan kızlar ...... 1.ogun(sabah): Su,omega3 balık yagı takvıye 2kapsul(m...p (12 TL. 60 kapsul var ıcınde)),bır kase cevız,bırkac kahverengı kuru kaysı,bır bardak sut 1muz,kakao .......2. Öğün(ıkındı) bezelye,patates,coban salata,ayran,omega3 balık yagı takvıye 2 kapsul................... .......... ...................... (Yemekten once aslında toktum(aylar sonra boyleyım) ama hem gunluk 1000 kalorıden asagı tuketmek ıstemıyorum(kas kaybına neden olabılır(ıc organlarda yaralar fılan olusmasın)),hem de tuketımım cok kalıtelı olmayabılır dıye tok olmama ragmen yedım.)

Sıvı:Tonla su,2 fıncan kahve

Spor:2.5 saat ev ısı yaptım ,25 dakıka yurudum, oley oley artık tempolu yuruyebılıyorum , tombul hatun gorunce ,Karatay Dıyetın'den bahsedıyorum, yuruyus tempom ıkı kat artıyor ,bır de burda cok paylasım yapmak ıyı gelıyor(zıhın sporu canım,mutluluk hormonu endorfını tetıklıyor,karacıgerımın sanal stresle yag salgılaması duruyor,kronık kabızlık ortadan kalkıyor)

Onemlı not: Aksam saat 8 den sonra lahana dahı yemıyorum, meyvelerı asla bu saatten sonra tuketmıyorum.(Bu cok onemlı ) ayran ya da sut ıcıyorum. Kahvaltımı geceden hazırlıyorum.Dısardaysam bıle yemegımı yanımda tasıyorum. Kolay gelsın hepımıze

Merhaba kızlar
Bugün okudum sizi ama yazamadım. Evde misafir vardı çarşambaya kadar bizde kalacaklar. Hızlıca menüm:
1. öğünde klasik karatay kahvaltısı yaptım yanında da kira ve kayısı. Kahvaltıda hamur kızartması vardı, çok sevdiğim halde yemedim
2. öğünde kayısı kiraz ve süt içtim
3. öğünde yoğurt çorba,fırında tavuk,keten tohumlu salata ve kayısı yedim.
Saat 17.00'da fırsat bulup 1 saat yürüdüm köpişlerle. Allah'tan onlar var da yürümeleri lazım deyip kaçıyorum yürüyüşe hemen

Yarın yeni bir haftaya hepimiz çok güzel bir şekilde başlayalım inş

merhaba herkese çok yoğun olduğumdan 2 haftadır giremiyodum umarım herkes iyidir.bildirim günü değiştimi bilmiyorum ama ben yazayım

geçen hafta 60,8
bu hafta 60.3

selam kıslar günaydın,
papadiya bende ümraniye de oturuyorum..
belkide arada karşılaşıyoruzdur fark etmeden

nazfiliz,iyiniyetlim selam kısslar
sersumum görmemişim akşam yazdığını selam canım nasılsın:112: Ben ilk gününü atlattım çok şükür sabah 4 gibi de uyandı ve çişini lazımlığa yaptı oraya eee ee yapılıyomuş cingöz biliyor bugün de yorucu olacak elimde bezle dolaşıyorum yahu
Sana da yemediklerin için
Çıtırığım hamur kızartması bilem yememiş

Herkese günaydııınnn

kahvaltım

haşlanmış patatesli yumurtalı z.yağlı salata
Bahçemden domates biber salatalık semizotu
ş.siz çayım
omegalarım
tulum-köy peynirim
bademim
üzerine sade kahvem

Afiyet olsuuunnn

Hanımlar günaydınnnn ben geçen cuma özellikle katılmadım hastaydım ama yine 600 gr vermişim.Bu ara benim biraz motivasyon düştüğü için farklı birşey yapacağım biraz bünyeyi sarsıcam dukanla karatayı karıştırıcam bakalım neler olucak ki biraz hızlandırıyayım metobolizmayı emel yok heralde ama çok sevindim çok güzel kilo vermişl yarışa devam durmak yok

Günayyydınnnnnn kızlar

akıllı maşallah ne çabuk öğrenivermiş Kolay gelsin canım
Yemedim valla kızartmayı, benim yerime misafirler götürdü ben baktım Annemle birlikte karatay yapıyoruz bu yüzden ayçiçek yağı kullanmıyoruz normalde ama annem zeytinyağına kıyamadığı için evde kalan ayçiçek yağında yapmıştı hamur kızartmasını

burdayım canım ben çok sık yazamasamda herkesi takip etmeye çalışıyorum bende merak ettim seni cuma günü yoktun diye tabiki durmak yok yola devam

Afııyet olsun,ben de ıkı gundur sınavdaydım,ev temızlık ıcın benı beklıyor,bu hafta yuruyuslerımı arttırırım bıraz. Guzel bırgun dılıyorum hepımıze

Allah da sizi güldürsün kızlar.
amin canımm hepberaber inşallah
selam canım
ne güzel kardeşinle özlem gideriyosun ye canım sen şimdilik izinlisin ekmekten uzakdur en azından ...annenin yanında hareketin çoğalıcak yüzüceksin ya toparlarsın ..kendine iyi bak canım
sağol canım..evet iyi oldu bizim çocuklarda kavuştu kuzeniyle vakit geçiriyor iyi oluyor..az kaldı anneme gitmeme dediğin gibi orda herşey daha iyi placak benim için..sen de kendine iyi bak canım öptüm seni
merhaba herkese çok yoğun olduğumdan 2 haftadır giremiyodum umarım herkes iyidir.bildirim günü değiştimi bilmiyorum ama ben yazayım

geçen hafta 60,8
bu hafta 60.3
hoşgeldin canım ..bildirim günümüz artık cuma

yerim ben onu akıllı bıdık..biraz uğraşıcan ama sonrası rahatlık canım..o da sen de bezden kurtulacanız ne güzel

ah kısslar yavv ben evimi ösledim diycem ama bir evim bile yok artık..1 ay eşimden ayrı kalmakta çok koyuyor..Allah sağ salim yerine yerleştirsin inşallah..Allah böyle ayrılık versin ve bizi sağ salim kavuştursun

sabah
teryağlı omlet
zeytin,peynir
biber kavurma (yoğurtlu)
salatalık,domates
ceviz
çay çay

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…