Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

merhaba,
sabah geç uyandım 11 e doğru yedim.
2şer salatalık domates,
1 haşlama yumurta
10 badem
4 yeşil zeytin.

öğlen 13.30 da salata, yoğurt, 1 haşlama tavuk but, bi iki kaşık da patlıcan yemeği yedim.

kızlar peki bi şey sorcam ara öğün yapıyor musunuz? yapınca ne yiyorsunuz?

ara öğün yok canım ...öğünlerin arasında da 4 saat olmasına özen göster canım sabah yumurtanı iki yapsan daha iyi olur o zaman çabuk acıkmassın

merhaba hanımlar
sabah klasik karatay kahvaltımı yaptım

öğlen yemeğim
1 parça tavuk ızgara
1 tane köfte ızgara
1 tabak salata
1 kase yoğurt

hafta sonu yine kaçamka yaptım kızlar ama isteyerek hedefe yaklaştıkça ara sıra yapıyorum ben ya yazayımmı yediğim cısları patak yok ama
simit
kızartma
fanta
dondurma
ekmek

sizden önce ben kendi cezamı vereyim de ama bugün itibariyle yine kaçamaksız devam edicem geçen haftada böyle yapmıştım hafta sonu kaçamak hafta içi 0 kaçamakla cuma günü bir önceki haftaya göre 1 kg eksik çıkmıştım tartıda bakalım bu hafta ne olacak bye

Merhaba canlar,

Hsonu yazlığa gittik. Girip çıkıp karadut, beyaz dut, ahududu, envai çeşit dut yedim! Karatay mı? O da kim dedim Sonuçta 400g almışım... Ama hiç pişman değilim. Bugün geldim ve kaldığım yerden devam ediyorum. Karatay kahvaltımı ve 4 km lik yürüyüşümü yaptım. Bu hafta aldığımı verip, üste de kilo verebilir miyim hiç bilmiyorum. Görücez.

Neyse... Dutlar çok güzeldi:))

Bakalım geçmişin hepsini okuyabilecek miyim... Siz neler yaptınız merak ediyorum.

sabah
2 haslanmıs yumurta
2 ceviz
1 kuru kayısı
1 bardak yeşilçay
1 bardak kayısı çayı

öğle
1 dilim fırında makarna
yanına sebzeli köfte vardı minik bir köfte koydum
mercimek corbaa
1 yeşilcay

makarna pilav vs.olmaması gerekiyo ama dayanamadım yaaa :)

Ben de Bostancı sahiline yakın oturuyorum ama terlediğimde hemen üzerimi değiştirmem gerektiği için yürüyüşlerimi orada yapamıyorum. Çocuklarla dolaşmak için gidiyoruz sadece... Bana yürüme mesafesinde kalıyor... Beklerim papadiyam.

Ben de gelirim inş. Kahvaltı süper olur. Ramazandan önce, hafta içi bir gün olur bence...

Canımcım çişe alıştırıyorum

Benim de 2 hafta oldu çiş çalışmaları. İyi gidiyor. Ama sanırım benimki daha büyük. Oyüzden daha rahat oluyor...

Böyle ayrılıkların da kavuşması pek güzel olur ama:)))

Sen de yürümüşsün sana da .

O zaman İstanbul'da katılmak isteyen arkadaşlar olursa, yazsınlar, özel den mesajlaşıp detayları konuşuruz. Olur mu?
Ben , ben... Galiba özelden yazamıyorum ama...

slm kızlar
çok yoğun ve yorgun geçti bugün.
menülerimi yazayım:
sabah yumurta yiyemedim yoktu evde
bir büyük bardak süt ve diğer klasiklerden yedim.aç karna da önce 3 kayısı ve 1 bardak su içtim yanında da fındık ev ceviz yedim
öğlede de pilav tavuk tatlı ve cacık vardı.pilavdan yemeyip tatlıdan da 2 çatal ucu aldım sadece.oda irmik helvasıydı.cacık ve 1 tavuk pirzola yedim.
akşamada arkadaşlarla hamburgere gidicez.ama ben yemicem tabi.rabbim nelerden feragat ediyorum,sen gör yarabbim,al şu kilocukları sağlıklıca.

ıkıncı ogunum

yogurtlu kabak
2 cevız,omega3
k.t yogurt
2 kandıl sımıdı
2 taze kayısı

Arkadaşlar yasaklı listesini ilk sayfaya yazsak aslında çok güzel olur ben bazen unutuyorum nelerin yasaklı olduğunu bildiğim kadarıyla Ekmek,patates(kumpir,kızartma vs..)fast food ürünler(burgermcdonalds)hamur işleri başka neler vardı yasaklı olarak?
nohut,fasulye yeniyormuydu?

Son düzenleme:
karatayın dondurma tarifini deneyen oldumu acaba ben denedim sahlepi tariften biraz azdı yaptım ama beceremedim dondurmaya hiç benzemedi karlambaç şeklinde yedim bnde

Son düzenleme:
ah bu ustalarla uğraşmak ne kadar zor.

evin badanası için usta ile anlaştık aslında eşimle birlikte yapacaktık ama nedense ustayla anlaştık.
bugün sabaha sözleştik. akşam bir telefon öğlene doğru geleceğim dedi tamam dedik. öğlen oldu gelen giden yok. arıyoruz yoldayım yoldayım yoldayım. usta yeter gelme dedik. saat 15,00 de geldi. eşim köpürdü bağırdı ama nafile adam ben yapacağım diye tutturdu. üstelik iki kişi geleceklerdi ama tek gelindi. zaten çok bir yer yapılmayacak ama
şimdi atom karınca gibi çalışıyor eşim kızdı diye. ev boyanacak biz temizlik yapacağız akşama da kına gecesi var komşunun yetişiriz inşallah.

henüz acıkmadım sade türk kahvemi içiyorum öğlen menüsü yapmadım bu gidişle akşam menüsüde yapamam temizlik nedeni ile herkese kolaylıklar gelsin sonra da bana

canım kolay gelsin,bir hafta on güne rahatlarsın inşallah

Senin öğün arası zaman güzel papişim.. Ben dün 12 gibi yidim 2 lahmacun yidim erisin diye daha bişi yemedimdi..
2. öğünüm eşim ve çocuklar lahmacun yerken ben seyredemediğim için dün çoook erken oldu haklısın

2. öğünüm
bir tabak topalak çorbası
sarımsaklı yoğurt
3 tane actifry da bir kaşık z.yağında kızarmış biber
çook az ekşimayalı ekmek (otlu pide diyorlarmış burada)
Biraz karpuz
2 kayısı (hala kabızım:26:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…