Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Senaryoya şööle devam edeyim siz fit oldunuz ya fırtınada uçuşuyorsunuz rüzgar sizi hoooopp canan hocaya götürüyo siz de ona soruyosunuz hocam bak fırtınada yürüdük noldu diye

sabah yoğurt ve meyve yiyince çok çabuk acıktım. öğlen menüm bir parça somon balığı iki kaşık kısır ve bol yeşillik üzerine de sade bir türk kahvesi

kızlar bende bugün aranıza katıldım. gerçi karatay diyetiyle bir kaç haftadır tanışıyorum ama çok etki göremedim sanki kilomu koruyorum:-( neyse sizin aranızdaki bu dayanışma çok hoşuma gitti bende aranıza dahil olmak istiyorum bundan böyle. motivasyon olacağına eminim.

sersum bebısım kendıme turk kahvesı yapcam sanada yapıyım mı
sağol bebişim..kaçırdım çocuklar gelince bilgisayar bana kalmıyor..ben sana şimdi çay veriim diycem ama şimdi de sen yoksun kıss
Bana yok muuu keşke hep birlikte kahvaltı yapabilseydik:112: üzerine kahvelerimizi de içerdik
olmamııı çay içcem bebeeemm sana da veriimm ben
Senaryoya şööle devam edeyim siz fit oldunuz ya fırtınada uçuşuyorsunuz rüzgar sizi hoooopp canan hocaya götürüyo siz de ona soruyosunuz hocam bak fırtınada yürüdük noldu diye

bu seneryoyu çok sevdim..canan hoca da bizle beraber tv ye çıkıp açıklama yaparak ..bakın benim öğrencilerime, benim sözümden çıkmıyolar ama biraz abartıp bana uçarak geliyolar..diyomuşşşş...

ben de yeni başladım iki hafta oldu, beş kilomu kolayca verdim. acaba kaçamakları abarttın mı?

hoşgeldin bura da kal canım yararını göreceksin

kızlar bi sorum var, salataya yemeğe falan tuzunuzu normal atıyor musunuz? tuzu da azalttınız mı?

2. öğünüm
3 kaşık bulgur pilavı
1 dolu tabak taze fasulye ve kabak çırtması(gelinimiz elazığlı o yaptı ..kabak patlıcan nane reyhan zeytinyağlı enfes bişii)
cacık
şimdi de çay çay:126::126:

çok komiğiz yaw

2. öğünün afiyet olsun canımcım:112:

bak oraya buraya gitmeyince karatayımı hiçç bozmuyom..ah bide şu hava değişiminden bağırsak sorunu olmasa
içme suyu değişince bana hep oluyor

ben daha önce diyetisyene giderek zayıfladım 78.9 dan 67 ye kadar düştüm 12kilo verdim ama 1 sene içinde 3-4 kilosunu geri aldım. geçen haftalarda da karatay başladım ama aynı kiloda saydım. galiba normaldede pek ekmek yemediğimden bana kar etmedi. biraz azalttım şimdi kahvaltıda 2 değil bir yumurta yiyorum bakalım sonuç ne olacak.

akşam yemeğimide birazdan yiyeceğim
kıymalı bulgurlu kabak yemeği
salata
ketentohumlu yooğurt

herkese afiyet olsun

bende deprem olmuş heryer enkaz biz yürüyeceğiz diye yol bulamıyoruz ama illa yürümemiz lazım diyoruz diye hayal ettim:84:

Canımcım çişe alıştırıyorum

kolay gelsin canım zor iş cabuk alışır inşallah

iyi akşamlar kızlar , tatil sonrası ilk defa menümü yazıyorum
SABAH : 1 adet gezen tavık yumurtası, 9 adet yeşil zeytin, 3 minik dilim peynir, 3 adet ceviz, domates,salatalık, adaçayı
ÖĞLE : 1 kase buğdaylı yoğurt çorbası (soğuk ve bol naneli ), zeytinyağlı ve sarımsaklı börülce salatası
AKŞAM : 3 orta boy tavada az yağlı biftek, zeytin yağlı yoğurtlu kabak ,roka salatası
SU : 1.5 litre
SPOR : 1 saat gezme şeklinde yürüme

merhaba kizlar.. nasilsiniz .. ??

bugun pazar gec bir kahvalti yaptim. Bir saat da tempolu yurudum..

1.Ogunum;
peynirli omlet
3 ceri
1 salatalik
1 nektarin
4 zeytin
bir fincan kahve
1 kase kabuklu fistik

2.Ogunum;
firinda sebzeli kiymali (yumurtali)(unsuz)kis
kirmizi kelem salatasi vardi ..

Optum sizleri simdi birazcik gecmisi okuyayim..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…