Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Selam kızlar

Nasılsınız,ara ara girdim ama yazamadım,hafta sonu evde değildim

Sabah kahvaltım,

2 haşlanmış yumurta,domates,salatalık,peynir,zeytin

Öğlen yemeğim,çocuklara kıymalı soslu, sarımsaklı yoğurtlu makarna yapmıştım,makarnasını yemedim,sosu yoğurtladım yedim ama doymayınca biraz tahin helvası yedim bir lokma ekmekle,yanında ayran içtim,üzerine bir iki dilim karpuz yedim

benimki de lazımlığa oturmuyo canım ya aslında o da biliyo sabah yaptı lazımlığına bi daha oturtamadım:26: Benimki 28 aylık hiç acele etmedim kızım da a8 aylıkken öğrenmişti..
Lazımlığa çiş yapılıyormuş ööle diyor ama yapmıyor neyse bugün daha 2. gün sabır sabır..

Sana da kolay gelsin canım benim ki çok küçük değil ama 28 aylık oldu

ıyınıyetlım kolay gelsın canım zordur tuvalet egıtımı..boyacıyla cebellesen arkadasım sanada allah kolaylık versın.kızlar ramazan yaklasıyo dıye onumuzdekı sabahlar arkadaslarımla guzel kahvaltılar yaparak gecıreyım dıyene yarın sabahkı kahvaltıya arkadasımı davet ettım.yumurtalı bırsey yapsam ama ne yapsam sebzelı omlet dıye dusundum ama bılmemkı varmı baska bır fıkrı olan kızlar

çizelgemi hazırladım ancak kopyala yapıştırda istenilen formatta değil diye uyarı veriyor yardım istiyorum

Sen de yürümüşsün sana da .

O zaman İstanbul'da katılmak isteyen arkadaşlar olursa, yazsınlar, özel den mesajlaşıp detayları konuşuruz. Olur mu?

İstanbul'daki arkadaşlar toplanıyor
Yok mu Ankara'dan birileri bizde toplanalım
Kızlar bu arada ben akşama yine yemekli toplantıya katılacağım. En erken 23.00 gibi evde olurum. Aklım sizde olacak:26:
İyiniyetlim kolay gelsin kilo bırakmayacak sende bu gidişle
Ev boyatan arkadaşım kolay gelsin
Aramıza yeni gelen arkadaşlar hoş geldiniz

Benimki daha büyük. Ağustosta 3 oluyor. Büyükleri 26-28 aylık civarı kesmiştim. Çok uğraşmıştım. Bunda geç kaldım( kendi tembelliğimden). İyi de olmuş. Daha rahat oldu. Öbürlerine saatlerce kitap okurdum, lazımlıktan kalkmasınlar diye. Bu ufaklığım ise abisinin PSP siyle oynuyor... Kuşak farkı:)))

Şimdi okudum. Daha 2. günmüş. 2. günde, kakasını/ çişini tutmaması bile büyük başarı. Nereye yaptığı önemli değil. Biliyorum, elinde bezlerle dolaşmak kolay değil diyorsun ama 5-6 gün, korkup kaka yapmayanlar var. Aslında en büyük kısmı atlatmışsın. Bezi dışına yapmayı öğrenmiş. Lazımlığa da alışır.

Ben de lazımlık almıştım. Ama benimki tuvalete yapmayı daha çok sevdi. Abisi gibi oluyormuş. Abi/ablanın söylediği daha önemli oluyor. Kızından destek istesen, beraber tuvalete otursalar... Yapar mı acaba? Bizimkinde işe yaradı.

Kolay gelsin canım

Ankaradan ben varım canım,biz de yapabiliriz

Papişim paylaşımların için sağol

Dün akşam saat 9 da (akşam yaptığım ilk kaçamak) aşure yidim kendim yaptım bi daha yapmayacağım en sevdiğim tatlı benim

aşure mi hani nerde kız ebnde bayılırım aşureye yaa canım çekti şimdi nolcak zaten malum dönemdeyim

evet canım benim babamda tenekelere ekiyo domates biber patlıcan salatalık taze taze yemesi o kadar güzelki...

Eki Görüntüle 459651 Eki Görüntüle 459652 Eki Görüntüle 459653
Kızlar mercaköşküm(sindirim sistemine iyi geliyor)
biberiyem malumunuz
reyhanım

maşşşallah canım allah sağlıkla ağız tadıyla yedirmek nasip etsin...

hoşgeldin aramıza.umarım istediğin kiloya kolayca ulaşırsın...

Oglum, Turkiye'den ve biz de tatilden donduk. Iki Karatay kitabi getirmis oglum. Okumaya basladim ve bugun karatay diyetine de basladim. Tatilde 2.5 kg. almisim. Ama hersey cok guzeldi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…