Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

canım İLGİNE TEŞEKKÜR EDERİM birde yürüyüşü akşammı önerirsin yoksa sabahmı yapimm ne dersin yolun yarısındayım bir 10 kg.Kaldı 2 ayda hallederim inşallah

Son düzenleme:

saol canımcım...akşam yemeğimi muhakkak 18.30 da yiyorum saatim gelince kurt gibi acıkıyorum artık vucudum alıştı aynı saatte istiyo ...iki öğün yapıyorum uzun zamandır ...ama ben hala özellikle sabahları çok halsiz oluyorum kendime gelmem zaman alıyo sıcaklardandır belki ...omega3 alıyorum 6 tane seven seas 300mglik

Esasım sen yersen patağı yersin ona göre kıss 68 kilosun

canım İLGİNE TEŞEKKÜR EDERİM birde yürüyüşü akşammı önerirsin yoksa sabahmı yapimm ne dersin yolun yarısındayım bir 10 kg.Kaldı 2 ayda hallederim inşallah

Canım ne demek burada birbirimize yardımcı oluyoruz mutluluk duyuyorum ben

Yürüyüş için sabahın erken saatleri kahvaltıdan önce olabilir ya da akşam yatmadan evvel öneriyor hocamız

İnşallah canım kaçamaksız gidersen 2-2.5 ayda verirsin kalan kilolarını inş.

Nazfilizcim ne kadar kilo veriyorsun bu şekilde haftada? Sabahları ben tok kalkıyorum (6:00)ve 2. öğünümü 2ya da 3 gibi yapıyorum canım.. S.even seas alıyorum ben de günde 6 tane..
Burası çok sıcak değil daha serin sıcaklardan olabilir

şimdiye kadarki haftalık kilolarımı yazıyım sen değerlendir yorum yap olurmu canım desteğinize ihtiyacım var canım
7 mayıs başlangıç 82.8
14 mayıs 79.7
21 mayıs 79
28 mayıs79
4 haziran 76.9
11 haziran 77.6
18 haziran 76.8
25 haziran 76
2temmuz 75.5bu gün 8 hafta oldu

İlk hafta ödemler gidiyor güzel kilo veriliyor..
2. hafta regl olabilir verememişsin..
28 mayıs-4 haziran arası güzel kilo vermişsin regl ertesi güzel kilo veriliyor..
11 haziran haftası cozutmuşsun
18 haziranda 2 temmuzda ve 25 inde güzel vermişsin kilo

Kaydını tutman çok güzel..

böyle devam et bence canım güzel gidiyorsun..

2.30 da yemeğimi yiyeceğim

bulgurlu yaprak sarması
3 ızgara köfte
yoğurt
3 omega 3
üzerine de keyifle kızımın yapacağı kahveyi içerim

iki ayda daha fazla veren arkadaşlarımız var benim aslında az...yediklerimin de listesini tutuyodum şimdi bıraktım ...geceleri eşimle parka 20 dakikalık bazen 30 dakikkalık yürüyüşler yapıyoduk daha fazla yürümek istemiyo kocacım çok yoruluyo işte...ben leslie ile yürüsem daha iyi aslında çok terletiyo o...11 haziran evet çozuttum pasta cazibesine kapılmıştım ozamandan beri kaçamak yapmadım ama

2.30 da yemeğimi yiyeceğim

bulgurlu yaprak sarması
3 ızgara köfte
yoğurt
3 omega 3
üzerine de keyifle kızımın yapacağı kahveyi içerim

2 30 son öğün için erken değil mi çok uzun süre midene bişi girmiyo yatana kadar ...aslında senin aldığın sonuçlar doğru yaptığını söylüyo da ....senin ne kadar olmuştu karatay dönemin

hosbuldum bebısım sagol

Merhaba arkadaslar,
Sabah karatay kahvalti,oglen tarhana corbasi,1 kaseden biraz fazla bulgur pilavi ve yogurt.
Kendimi bugun biraz sis hissediyorum.reglim yeni bitti halbuki.
Ben hala omega almadim bu arada surekli ihmal ediyorum.

başlangıç kilo:74,6
bugün : 73,2 süreç ise 8gün
arkadaşlar ben inanamadım ama bir haftada 1kilo bu süper..yalnız burda yediklerinizi kilo kaybını günlüğü yazıyoruz çok güzel ama karatay diyeti ile ilgili soruları olan arkadaşlar zor durumda kalıyor sadece soruların cevaplandığı bir platform olması daha iyi olmazmı insaf edin kızlar 5300ü geçik saayfa sayısı var benim haddime değil ama şahsi fikrimi söyledim..mesela benim kafamda bidünya soru var arkadaşımız yumurta alternatifi olarak muz yenebileceğini söyledi buarada tekrar teşekkür ediyorum kendisine..nneyse ben araştırdım hiç bir kaynak tan bulamadım ben bu bilgiyi hangi kaynaktan temin edebilirim?yumurtayı yiyemiyorum hele ekmeksiz hele 2 tane iğğğ kabarır otururum ondan sonra muz kabızlık yapar ama hoca kabızlığa dikkat çekiyor buarada alkol ile ilgili bilgide bulamadım ben haftada bikaç gün eşimle alkol alan biriyim rakı balık sevenlerden ))yada balkon keyfi yaparken bir bira içeriz bununla ilgili bilgi varmı kızlar??

1 kase arpa şehriyeli tavuk çorbası(şehriyeleri yememeye çalıştımmm)
2 tavuk baget
4-5 yk bulgur pilavı
1 kase yoğurt
biraz salata

yemekten sonra 1 saat gezdim

dişçiye gidicem birazdan:18:

arkadaşım çok haklı aslında sadece soruların cevaplanacağı bir konu daha açabilir bu konuda uzmanlaşmış bir arkadaşımız.bende okumak istiyorum ama 5300 sayfa nasıl okunur deyip vazgeçiyorum.başlayamadım gitti zaten :)

Son düzenleme:
merhaba
kızlar yarın babam ameliyat olacak
cuma günü bildirim yapmaya çalışırım yapamazsam beni idare edin
dua edin sorunsuz atlatsın
bacak damarı deforme olmuş artık onu alacaklar üstelik şeker hastası inşallah ameliyatı iyi geçer

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…