Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Güleryüzüm famiri didemcim günaydın kıslarrr:KK16::KK16:

gününüz güzel haftanız güzel geçsin inş..

Ekmek iyi tatiller

Leylakım yazalım evet ne kadar yürüdüğümüzü:112:

bende akşam 50 dk yürüdüm eşimle:KK8:

Leylakım başladı gene cozutmaya :KK20::KK20::KK20::KK22::KK22::KK22: yeter artık canımcım yime yaa
:18::18::18::18:

Hedefe yaklaştın diye şımardın mı sen yoksa:KK22::KK22::KK22::KK22:
Bak canım hedefine ulaş sonra ye olur mu?
Gerçi sana diyorum ama bende kaçamak yaptım bu sabah yine. Birde meyveyi çok yiyorum. Bahçeden taze taze toplayınca dayanamıyorum:26:
Sen bana uyma ama bak ne güzel azıcık kalmış hedefe

:KK30::KK30::KK30::KK30::KK30:

merhaba
kızlar yarın babam ameliyat olacak
cuma günü bildirim yapmaya çalışırım yapamazsam beni idare edin:KK34:
dua edin sorunsuz atlatsın
bacak damarı deforme olmuş artık onu alacaklar üstelik şeker hastası inşallah ameliyatı iyi geçer

çok geçmiş olsun leylakım.dua edicem baban için.merak etme canım,sorunsuz bi ameliyat olacak inşallah:KK16::KK16:

arkadaşım çok haklı aslında sadece soruların cevaplanacağı bir konu daha açabilir bu konuda uzmanlaşmış bir arkadaşımız.bende okumak istiyorum ama 5300 sayfa nasıl okunur deyip vazgeçiyorum.başlayamadım gitti zaten :)

sanırım sorularımız cevapsız kalacak arkadaşım::KK43:

başlangıç kilo:74,6
bugün : 73,2 süreç ise 8gün
arkadaşlar ben inanamadım ama bir haftada 1kilo bu süper..yalnız burda yediklerinizi kilo kaybını günlüğü yazıyoruz çok güzel ama karatay diyeti ile ilgili soruları olan arkadaşlar zor durumda kalıyor sadece soruların cevaplandığı bir platform olması daha iyi olmazmı insaf edin kızlar 5300ü geçik saayfa sayısı var benim haddime değil ama şahsi fikrimi söyledim..mesela benim kafamda bidünya soru var arkadaşımız yumurta alternatifi olarak muz yenebileceğini söyledi buarada tekrar teşekkür ediyorum kendisine..nneyse ben araştırdım hiç bir kaynak tan bulamadım ben bu bilgiyi hangi kaynaktan temin edebilirim?yumurtayı yiyemiyorum hele ekmeksiz hele 2 tane iğğğ kabarır otururum ondan sonra muz kabızlık yapar ama hoca kabızlığa dikkat çekiyor buarada alkol ile ilgili bilgide bulamadım ben haftada bikaç gün eşimle alkol alan biriyim rakı balık sevenlerden :KK66:))yada balkon keyfi yaparken bir bira içeriz bununla ilgili bilgi varmı kızlar??:KK6:

arkadaşım çok haklı aslında sadece soruların cevaplanacağı bir konu daha açabilir bu konuda uzmanlaşmış bir arkadaşımız.bende okumak istiyorum ama 5300 sayfa nasıl okunur deyip vazgeçiyorum.başlayamadım gitti zaten :)

sanırım sorularımız cevapsız kalacak arkadaşım:KK43:

ozlemısım menu bıldırımı yapmayı yaw:))

kahvaltım

zeytın
peynır
yumurta
melemen
roka
bıber
hurma
gunkurusu
krep
cay
yesılcay
form cay
omega3

geldıgımden berı 5 makıne camasır yıkayıp kuruttum e bıde bunların utusu var daha evı dıp kose temızlıycem cok calısmam gerek cokkk:)))

2 30 son öğün için erken değil mi çok uzun süre midene bişi girmiyo yatana kadar ...aslında senin aldığın sonuçlar doğru yaptığını söylüyo da ....senin ne kadar olmuştu karatay dönemin

Filizcim aç hissetmiyorum artık.. Bi de erken kahvaltı yapıyorum 2. öğünüm için önceleri 3.30 gibi yapıyordum 2 ye aldım acıkmayınca:KK34: Sabah kalkınca bile aç hissetmiyorum:KK52: Ama acıkırsam 3 öğün yapıyorum nadiren de olsa oluyor.. C.tesi 3 öğün yaptım mesela:KK34:
5 ay dolmuş canım benim karatay tarzı beslenmeyle..

Yani aç kalarak kilo vermiyorum.. İbni sina ve Peygamber Efendimiz S.A.V. de iki öğünü savunmuşlar..

geldıgımden berı 5 makıne camasır yıkayıp kuruttum e bıde bunların utusu var daha evı dıp kose temızlıycem cok calısmam gerek cokkk:)))

Ne güzel papişim hareket edersin yağlar gider kilolar gider pislikler tozlar gider:KK34:

:KK1::KK1::KK1: Tatil dönüşünü ben de sevmem hiç kolay gelsin:KK54:

sanırım sorularımız cevapsız kalacak arkadaşım:KK43:

Hoşgeldiniz aramıza öncelikle...

İLK syfamızda genel bilgiler ve örnek menümüz var.. Onları okuyarak bayağı bilgi edinebilirsiniz. 5300 sayfayı okumasanız da vakit buldukça burada paylaşım yapabilir geçmişi okuyabilirsiniz. Bize sorularınız olduğunda seve seve cevaplarız..
Hocamızın kitaplarını da tavsiye ederim..

Alkol yasak.. Kabızlık için sabah akşam 1'er kaşık zeytinyağı içebilirsiniz:KK34:

Geçen hafta perşembe gününden beri Karatay diyetini uygulamaya çalışıyorum. İlk öncelikle aklıma takılan bir soru var. Şayet biliyorsunuz iseniz beni rahatlatmış olacaksınız. Geçen sene safra kesemi ameliyat ile aldılar. Şuan ben omega-3 ü kapsül şeklinde kullanıyorum. Acaba safra kesem olmadığı için bünyemde eriyebilir mi? Biraz nette bakındım ama bu konuyla ilgili bir şeyler bulamadım...

merhaba
bacak damarı deforme olmuş artık onu alacaklar üstelik şeker hastası inşallah ameliyatı iyi geçer

babana çok geçmiş olsun canım..Allah şifa versin..

1 kase arpa şehriyeli tavuk çorbası(şehriyeleri yememeye çalıştımmm)
2 tavuk baget
4-5 yk bulgur pilavı
1 kase yoğurt
biraz salata

yemekten sonra 1 saat gezdim:KK8:

dişçiye gidicem birazdan:18:

sana da geçmiş olsun famirim..dişçilerden ben hiç hoşlanmam..

Güleryüzüm famiri didemcim günaydın kıslarrr:KK16::KK16:

gününüz güzel haftanız güzel geçsin inş..

Ekmek iyi tatiller

Leylakım yazalım evet ne kadar yürüdüğümüzü:112:

canım şimdi gördüm..maşallah yine bahçende döktürmüşsün..bahçeli evler görünce aklıma sen geliyorsun artık valla..

günaydın arkadaslar nasılsınız bakalım yazıları arada okumaa calısıyorum herkes cok iyi gibi ben daha iyiyim 13.haftamızdayız bebişimle zaman geciyor hızlı hızlı kilom 27 haziranda tartıldım 54.5 kiloydum sadece bi karnım cıktı ic karnım dar oldugundan yuvarlak bikarınla geziyorum ortalıkta ama zayıfım hala mutluyum herhalde bundan sonra vücud almaya baslar mı bilemiyorum gecen doktora gittim madem bu kadar kilo vermişsin dedi inş. 8 kilo alır doguma gidersin dedi hosuma gitti valla beslenmem 3 ögün , 4 saati bozmuyorum ve 8 den sonra yemiyorum ama ögünlerimde bazen yasaklardan yiyorum inş. onlarıda azaltcam nasip olursa:KK34:Eki Görüntüle 456257

canım maşllahh sana da bebişine de..şöyle boydan bi resmini görsek anne-bebek ikinizin ne güzel olurdu..

iyiniyetlim bugün ben sabah hiç acıkmamıştım dolandım dolandım yarımgibi bi avuç badem yedim ve 4.30 ikinci öğünümü yaptım tavada 1 yumurta bi tabak taze fasülye bi büyük kase baharatlı yoğurt yedim iyi yapmışmıyım son öğün olur bu omegamı da içtim

kizlar dogal yulaf ezmesi yesem sutle yesem? Bakliyat sayilir sanki

kızlar kılo bıldırım gunumu degıstı neden bugun bıldırım yok:44:

canım cumaya alındı kilo bildirim...

1 kase arpa şehriyeli tavuk çorbası(şehriyeleri yememeye çalıştımmm)
2 tavuk baget
4-5 yk bulgur pilavı
1 kase yoğurt
biraz salata

yemekten sonra 1 saat gezdim:KK8:

dişçiye gidicem birazdan:18:

geçmiş olsun canım..

merhaba

canım çok geçmiş olsun inş. çok iyi geçer babanın ameliyatı ve biran önce sağlığına kavuşur...

burda zaten birbirimizn sorularını cevaplıyoruz...

kolay gelsin canım .5 makine çamaşır ütüsü :KK53::KK53: aman allahım .1 makinelikde bende var akşama ellerimden öperler :KK1::KK1:

X