Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

ikinci öğün 17:00 bitti
yarım kase yoğurtlu tavuk çorbası
1 kase mercimek yemeği
3-4 tane sarma
1 ceviz 1incir
1 fincan yeşil çay..

Ne güzel papişim hareket edersin yağlar gider kilolar gider pislikler tozlar gider

Tatil dönüşünü ben de sevmem hiç kolay gelsin
tsk ederım canım bugun utu ısını bıtırdım yarına allah kerım:))

tsk ederım canım sanada kolay gelsın

tsk ederım canım bugun utu ısını bıtırdım yarına allah kerım:))

tsk ederım canım sanada kolay gelsın

papadiya canımcım deminden beri ilk sayfaları okuyorum ben daha önceleri de okuyodum 136 lı sayfalardayım senin kısma gelemedimbana karatay hayatının özetini geçermisin benim biraz başarı hikayelerine ihtiyacım var biraz takıntı durumundayım galiba bu aralar bulmuşsun sağlıklı diyeti yap gerisini vucuda zamana bırak dimi ama hayııır ...yada burası bağımlılık yaptı kalkamıyorum bugün bilgisayarın başından kalk iş yap dimii hayııır popomu büyütüyorum dedim ya takıntı halindeyim

slm kızlar.bugün itibari ile staja başladım yorgunluktan perperişanım şu an.çok harketli bi gündü,ama bi o kadar da cıss dolu bigün oldu.kahvaltı yapamadım geç kaldım diye,öğle arkadaşla buluştuk ince bir dilim yaşpasta yedim.
17,00 de de eve gelince annemin yaptığı sütlaçtan bi kase yedim.umarım bugünki hareletlilikle kapanmış olur o açık:26:.hepinize sağlıklı kilo vermeler..

bugünkü ikinci ve son öğünüm biraz önce bitirdim.

iki kaşık semizotu yemeği. iki kaşık kadar bamya ve biraz yoğurt.

Canım afiyet olsun.. Sabah öğünümüz günün en önemli öğünü.. Kuvvetlice yapmamız gerekiyor çünkü günün enerjisi kahvaltıdan.. Yapmadığımızda kaçamak yapıyoruz. Ayrıca kahvaltı yapmalısın sağlık açısından..
Ben her sabah tokum ama kahvaltısız bişiycik yapmam yürüyüşten ve bahçede uğraşmaktan başka

canım biliyorum 2 aydır ilk defa kahvaltı etmedim ...senden geçer not alamadım yani ..telafisi var mı dır

evet demek ki patak da geliyo pastanın ve sütlacın arkasından
Demek ööle pasta yidin

Filizcim herkesin kilo verme hızı birbirinden farklıdır diyor hocamız.. Kimisi çok kolay verir kimisi çok yavaş.. Sonuçta sağlıklı beslenerek aç kalmadan hastalıklardan kurtularak son derece sağlıklı ve dinç olarak en önemlisi kalıcı olarak kilo veriyoruz..Sen karataya uy kaçamağın zaten az gerisi gelecektir
Evet hareket mutlaka gerekiyor leslie de seçeneklerimiz arasında dışarda yürüyemiyorsan plates de yapabilirsin:112:

saol canım bak ben bugün senden 2.30 da son öğün yaptığını öğrendim belki kaçırdığım bişiler vardır mesela doğru besinlerin miktarını kaçırıyorumdur ..yoğurdu ben abartılı yiyorum mesela... var bişi biraz daha zaman geçince oturur belki iştahım 2 öğün yapabilmem bile başarı benim için
bana verdiğin cevaplar için teşekkürler hakkını helal et

Nazfilizcim yardımcı olabilirsem sevinirim her zaman sorabilirsin soru Evet bence de 2 öğün yapabilmen başarı aç kalmıyorsan tabii

Karatay diyeti ile önce vücudun kilo alması yani yağların birikmesi önleniyor (kilo veremediğini düşünen ve yeni başlamış olan arkadaşlarım dikkat)Daha sonra bir durağanlık devresi oluyor. Ondan sonra da birikmiş olan yağlar yıkılarak kalıcı olarak kilo veriliyor. Bu diyeti uygulamaya başladıktan sonra yediklerimiz bizi acıktırmıyorsa işte bu iyileşmenin ilk belirtisidir. İlk haftalardan itibaren bu iyileşme başladıysa doğru yoldayız demektir.

İlk hafta hemen herkes farkı hissediyor. Daha sonra ortalama altı aya kadar sonuç alınabiliyor. Ancak önemli hastalığı olanlarda iki seneye kadar süren takipler de var. bu sebeple sabretmek gerekiyor.
ikinci kitap sf 22

Yoğurdu bolca yiyebilirsin canım akşam öğününü daha erkene çekebilirsen daha da kolay vereceksin kilo bence belki zamanla yapabilirsin İnsülin direnci zaman geçtikçe kırılıyor çünkü
Yasaklı olmayan şeylerden doyana kadar yiyoruz..

teşekkürler

Iyı Aksamlar Karatay Dıyetı yapan kızlar ...... 1.ogun(kahvaltım): Su,omega3 balık yagı takvıye 2kapsul(m...p (12 TL. 60 kapsul var ıcınde)),bır kase cevız,bırkac kahverengı kuru kaysı,bır bardak sut 1muz,kakao .......2. Öğün(ıkındı vaktı) patlıcan yemegı,bulgur pılavı ,salata,omega3 balık yagı takvıye 2 kapsul................... .......... ...................... (Yemekten once aslında toktum(aylar sonra boyleyım) ama hem gunluk 1000 kalorıden asagı tuketmek ıstemıyorum(kas kaybına neden olabılır(ıc organlarda yaralar fılan olusmasın)),hem de tuketımım cok kalıtelı olmayabılır dıye tok olmama ragmen yedım.)

Sıvı:Tonla su,2 fıncan kahve

Spor:2 saat ev ısı yaptım ,25 dakıka yurudum, oley oley artık tempolu yuruyebılıyorum , tombul hatun gorunce ,Karatay Dıyetın'den bahsedıyorum, yuruyus tempom ıkı kat artıyor ,bır de burda cok paylasım yapmak ıyı gelıyor(zıhın sporu canım,mutluluk hormonu endorfını tetıklıyor,karacıgerımın sanal stresle yag salgılaması duruyor,kronık kabızlık ortadan kalkıyor)

Onemlı not: Aksam saat 8 den sonra lahana dahı yemıyorum, meyvelerı asla bu saatten sonra tuketmıyorum.(Bu cok onemlı ) ayran ya da sut ıcıyorum. Kahvaltımı geceden hazırlıyorum.Dısardaysam bıle yemegımı yanımda tasıyorum. Kolay gelsın hepımıze

Merhaba kızlar,

Yoğun bir gündü İnternet'e giremedim. Nasılsınız?

1. Öğünüm:
1 muz
4 zeytin
6/7 cilek
beyaz peynir
1 kase Kabuklu fıstık ve yesil cay.
( kahvaltıdan önce 20 dakika sonra 1 saat tempolu yürüdüm.)

2. Öğünüm:
Yarim tabak kuru fasulye
humus
azcik sebezeli yumurtalı sucuk
Ve 1 bardak süt.

Yemekten sonra 1 saat tempolu yürüdüm. Şimdi geldim.
Adet oldum.... Şimşişiiiim

kizlar dogal yulaf ezmesi yesem sutle yesem? Bakliyat sayilir sanki

ben 2 kitabınıda resmen yuttum sürekli elimde ama yumurta alternatifi yazmıyor yumurta olmazsa olmaz gibi bahsediliyor ama ben yiyemiyorum inanın hem midemi mahvediyor hemde kabarıyorum neyse alkol için çok kısa değinmiş canan hanım hayatımdan pastayı çıkarması kolayda alkolü hele hele şu yaz günlerinde nasıl çıkarıcam bilmiyorum öyle alkolik değilim kızlar ama eşimle hafta da bir iki akşam içeriz ikimiz için bir kadeh ama çok da güzel sohbet ediyoruz böylece sanırım benim için ymurta ve alkol konusu sorun olacak...ya birde tartı işi de tuhaf akşamla sabah birbirini tutmuyor normal olan da bu zaten ama siz hangisini bazalıyorsunuz?ayrıca ben şu meşhur zayıflama çayınada başladım umarım faydası olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…