Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

ohh iyi tatiller öğretmenim dinlen eğlen dön aramıza:112:

Hepsi avatarimdaki gibi çok şık ve asiller .. Arada bir internet yolu ile satıyorum. Geven yil ayni bebekten iki tane var diye Burundi satilik koymustum..1000€ sattim. Ben onu 3€ satin almistim..
Ayda bi iki tane satsam yetiyor

evet iyidir umarım propycilcim :26:
Ben sabah 1 saat yürüyorum ilk çıktığımızda serin oluyo (6-7 arası) hafiften üşüyorum bile hiç terlemiyorum. Sıcak artarsa o zaman terlerim

İnşallah canım yapmam.

Spor bencede bir yaşam tarzı olmalı.Az önce geldim yürüyüşden.50 dakika yürüdüm ama 1.5 saate bedeldi.Bir arkadaşım var onunla beraber yürüyoruz,1 tur yürüyüş,1 tur koşu şeklinde,çok iyi oluyor

ne güzel kaneelim hem zevkli hem de para kazanıyosun.. Bayağı ucuza alıyomuşsun

Hepsi avatarimdaki gibi çok şık ve asiller .. Arada bir internet yolu ile satıyorum. Geven yil ayni bebekten iki tane var diye Burundi satilik koymustum..1000€ sattim. Ben onu 3€ satin almistim..
Ayda bi iki tane satsam yetiyor

Çok iyi ya,güzel bir uğraş canım

Iyı Aksamlar Karatay Dıyetı yapan kızlar ...... 1.ogun(kahvaltım): Su,omega3 balık yagı takvıye 2kapsul(m...p (12 TL. 60 kapsul var ıcınde)),bır kase cevız,bırkac kahverengı kuru kaysı,bır bardak sut 1muz,kakao .......2. Öğün(ıkındı vaktı) dolma,cacık,omega3 balık yagı takvıye 2 kapsul................... .......... ...................... (Yemekten once aslında toktum(aylar sonra boyleyım) ama hem gunluk 1000 kalorıden asagı tuketmek ıstemıyorum(kas kaybına neden olabılır(ıc organlarda yaralar fılan olusmasın)),hem de tuketımım cok kalıtelı olmayabılır dıye tok olmama ragmen yedım.)

Sıvı:Tonla su,2 fıncan kahve

Spor:Az ev ısı yaptım ,25 dakıka yurudum, oley oley artık tempolu yuruyebılıyorum , tombul hatun gorunce ,Karatay Dıyetın'den bahsedıyorum, yuruyus tempom ıkı kat artıyor ,bır de burda cok paylasım yapmak ıyı gelıyor(zıhın sporu canım,mutluluk hormonu endorfını tetıklıyor,karacıgerımın sanal stresle yag salgılaması duruyor,kronık kabızlık ortadan kalkıyor)

Onemlı not: Aksam saat 8 den sonra lahana dahı yemıyorum, meyvelerı asla bu saatten sonra tuketmıyorum.(Bu cok onemlı ) ayran ya da sut ıcıyorum. Kahvaltımı geceden hazırlıyorum.Dısardaysam bıle yemegımı yanımda tasıyorum. Kolay gelsın hepımıze

ne güzel kaneelim hem zevkli hem de para kazanıyosun.. Bayağı ucuza alıyomuşsun
Evet canim .. Neredeyse bedava .. 2. El eşya sayan dukkanlarda marketlerde satılıyor .. Bir kaç yerini kontrol edip alıyorum. İster kirik olsun ister yarım fark etmez üretim tarihi önemli Karlı bı iş

Çok iyi ya,güzel bir uğraş canım
Ewet .. Cok da zevkli ..

Üretim tarihi önemli mi canım,eski mi olması gerekiyor,burundi bir alış veriş sitesi mi tatlım,google'dan baktım bulamadım

Canim calistigim icin benim giris saatlerim gece oluyordu, simdi bosum. dahA SIK görebilirsin yorumlarimi :)
Senin sonucun da iyiydi, ama bu hafta citayi yükseltmek gerek insallah..
Dügünüme 2 hafta kaldi, ve benim rahat 3 kilo vermem gerek
Bu hafta spora baslicam yeniden, cok terlemem lazim cooookk...
Az önce kücük kiz kardesimden hakaret isittim, sana herkes zayif diyor ama sen siskoymussun,göbege bak dedi
Üstümü giyinirken gördü, cocuk hakli.. Kiyafetin icinde yaglar belli olmuyor

Son düzenleme:
Bugünkü menüm

Sabah: Form cay, az sekerli türk kahvesi
Öglen: Döner, beyaz peynir, 1 kase tavuk corbasi
Aksam: 1 kase mercimek corbasi 3 ufak kuru patlican dolmasi (ici bulgurlu), 2 yk taze fasülye
Ara: Yesil cayimi demlerim yorumlarinizi okurum birazdan

Kacamak yapmadim bugünkü menüm cok doyurucuydu.

Kolay gelsin kizlar

Son düzenleme:
tarifini rica edebilirmiyim?
Ilk defa duydum.. Bayramda misafirler icin denemek isterim..

Bu tatlıyı bende hiç yapmadım ama çok yedim netten bakıp yapıcam tarifini yada kayınvalideme yaptırıcam
ama harika bir tatlı gerçekten haşhaş çok yakışıyor revaniye üstünede krem şanti seriyorlar çilek falan diziyorlar müthiş gerçekten

3 tane yumurta,
*1 su bardağı şeker,
*1 su bardağı sıvı yağ,
*1 su bardağı süt,
*1 su bardağı haşhaş tohumu (mavi haş haş)
*1 su bardağı irmik,
*1,5 su bardağı un,
*1 paket vanilin,
*1 paket kabartma tozu

Şerbeti:
*2, 5 su bardağı su
*2, 5 su bardağı toz şeker
*1 çay kaşığı limon suyu

Şeker ve yumurtayı köpürtene kadar çırptıkdan sonra diğer malzemeleride katıp tatlının hamurunu hazırlayın. En son haşhaşıda katıp yağlanmış tepsiye harcı dökün.

160-170 derecelik fırında yavaş yavaş pişirin. Bu arada şerbetini hazırlayıp ılımaya bırakın. Pişen tatlının ilk sıcaklığı çıkınca ılık şerbetini yedire yedire dökün. Tatlı şerbetini çekip soğuduktan sonra , 1 pardak sütle çırpılmış kremşantıyı sıkma torbasına koyup dilediğiniz gibi süsleyin. Ama isterseniz kremşantiyle üzerini tamamen kaplayabilirsiniz

Benim yediklerimin üstünde krem şanti tamamen yayılı üstüne sanırım çilek jölesi sürüp birde çilek diziyorlardı çok güzel oluyor

Üretim tarihi önemli mi canım,eski mi olması gerekiyor,burundi bir alış veriş sitesi mi tatlım,google'dan baktım bulamadım

Turkiyede yok canım.
Hobi olarak alan toplayanlar var ...ama galiba satış yapmıyorlar..
Eski olması önemli ve Almanya yapimisiysa cok daha değerli.. Mesela bugun aldıklarımın tarihleri 1923-24 arası üretilmiş.. Değerli kılıyor .. Ama daha eski olsa daha da değerli..

Harika vallahi .. Turkiyeye gittiğimde anneme yaptıracağım.. Kayıt ettim.. Canım sag ol ..

Harika vallahi .. Turkiyeye gittiğimde anneme yaptıracağım.. Kayıt ettim.. Canım sag ol ..

Ne demek canım benim afiyet bal şeker olsun ama kilo olmasın:))) Şerbeti kendi damak zevkine göre değiştirirsin ohhhh mis valla ahh bi mezun olsam

selam kızzlarrr

bugün işler bitmedi anca girdim menülerimi yazıp kaçıcam
sabah saat 10
omlet
zeytin
kapya biber kavurması(yoğurtlu)
peynir
sucuk

saat 16 'da 1 kase yoğurt

son öğünüm saat 19:30

mangalda 6 kanat
5 köfte
2 közde biber
yoğurt

çok doydum

Tebrikler Ody

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…