Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

69 kg ıle gıtmıstım bu sabah tartıldım 70.8 kg yum 25 gun boyunca her cesıt tatlı tuzlu pasta borek yedım pek su ve bıtkı cayı ıcemedım yuruyus yapamadım fakat aksam 18 den sonra asla agzıma bırsey koymadım o yuzden sanırım hasar az oldu hepınızı cok sevıyorum ve burda oldugum ıcın cok mutluyum ıyıkı varsınız

İnşallah canım. Uzun bir yolum var benim. Sabırla devam ediyoruz hepimiz:)

Canim sabirla koruk helva olurmus.onemli olan kilolarin gitmesi,yavas olsun ama kalici olsun,verince geri almayalim,bu uzun yolda hep beraberiz canim

O hasar sayilmaz canim sen onu hemen telafi edersin,herseyi yemissin ama bence eritmissin,aksam yememekle cok iyi yapmissin canim,sen de iyi ki varsin

hosgeldin canım karaty gerçekten kilo aldırmıyor kalıcı veriyoruz...zaten karatay da yasaklardan yesekte yine beslenme seklimiz degişmiyo alışkanlık olduğu için artık..ben arada ekmekte tatlıda yiyorum (tabi ideal kiloma yakın olduğum için)tartıda farketmiyor zaten ekmek beslenme seklimde yok sadece tercih ediyorum zevk olsun diyeee

hosbuldum canımaynen katılıyorum yasklardan yesekte bır sonrakı ogun yada gun mutlaka dogru seyler yıyerek devam edıyoruz burdakı takım ruhunuda unutmamak lazım tabı bırbırımızı cok guzel motıve edıyoruz

Aynı duyguları yasadımdı ben de,Kızlar 38 beden pantolon etek aldım :))) Aslında dar kesım 38 bedEne gıremıyorum,ama olsun buna da sukur :)))) Eskıden 54 beden bırı olarak buna bın sukur,ustume L beden bluz gıydım :))) ,hala tabı lopur lopur 13 kg kadar bır kıtle fazlalıgım var ama zamanla artıkın,36 beden ve 34 lerre Allah Kerım sabır,kaba hesapla 3 ay kadar zaman sonra artık 36 beden pantolon eteklere gırerım,kısa dogru hatta karakısta Calsın sazlar oynasın kızlar :)))))

Günaydın kızlar,

1. Öğünüm:
Karisik meyve salatasi
minik bir parça peynir
1 kase kabuklu fistik
kahve
su

Ne kadar sahane bu listedeki herkese ilham kaynagisin sen zaten. Dun teyzeme anlattim (onun da fazla kilosu var ve yurt disinda yasiyo) Karatay beslenme sistemii ve tabii ki seni ornek olarak gosterdim. Inanilmaz bi basari seninki gercekten

Hosgeldiiiinnn. Iyi ki geri geldin. Ben de Cumaan beri tatildeyim ve tabii ki kilo alirim diye hafiften endiseliyim cunku ne kadar ugrassa da insan evdeyken oldugu gibi devam edemiyo Karataya, daha dogrusu hic bi yaramazlik yapmasan da en azindan miktar olarak daha fazla yeniyo. Insallah ben de senin kadar basarili donebilirim tatilden

sabah:
-1 tatlı kaşıgı çörek otu
-1 tatlı kaşıgı keten tohumu
-omega 3
-3 yumurtadan tereyağlı omlet(arasına peynir maydonoz)
-salata
-3 zeytin
-kk peynir
-3 cewiz
-2 gün kurusu

evde cewiz az kaldıgı için yumurtayı 1 tane fazladan yptım,dün 3 ögün yedim ne yazıkki o yüzden bgn 2 ye düşürcem kısmetsee

Kislar selamlar,

Dunu az zararla kapatabildim. Sabah klasik karatay, oglen izgara biber ve yogurt, bol domates ve borulce yedim. Aksam disardaydik ve sahane mezeler vardi. Yediklerim (birer kasik): patlican salatasi, deniz borulcesi, bol karisik salata, azicik keci peyniri, yogurtlu semizotu, 1 adet kalamar, 1 adet peynirli kum midyesi. Yani hic biri aslinda cis diil ama sonuncta miktar olarak biraz fazla, di mi? Ah, tabii bi tek de raki ictim patagi hak ettim mi ben? Yoksa tatilde oldugum icin azicik rahat davranmak mumkun mu, yani pataktan yirtar miyim?

Simdi menemenli Karatay kahvaltimdan sonra gene yollara dusuyoruz. Herkese sevgiler

Günaydınnn kızlar
kahvaltımdan kalktım şimdi hemen menümü yazıyorum:
(kasap yapımı) sucuklu yumurta
zeytin
keçi peyniri
tulum peyniri
kaşar peyniri
taze inek sütü kaymağı (dün pişirdiğimiz sütün kaymağı)
domates
salatalık
kiraz
kayısı

kızlar bu arada dikkat ettim ki ne zaman kaçamak yapsam ertesi gün vücudumda müthiş bir şişlik oluyor. ayak bileklerim, bacaklarım hemen şişiyor sanki regl dönemi şişkinliği gibi.

herkes için güzel bir pazar olsun

Kızlar kamelyada mangal yapacak kociş bise kaçıyorum birasdan
Afiyet olsun asyam

Papişim gelmiş yaaaa

selam bende yeni katılmak istiyorum arnıza benide alırsanız çok mutlu olurum
Tabiiki aramıza alırız. hoş geldin
biraz kendinden bahseder misin? kaç yaşındasın? kaç kilosun? karataya ne zaman başladın? hedefin nedir?
biz hepimiz burada birbirimizi tanımadan çok iyi arkadaş olduk, aramıza katılmak isteyen herkese kapımız açık

Allah sana da nasip etsin Leylakım kıymetlim stres atıyorum orda resmen hiçbişey düşünmüyorum:112:

amin canım inşallah
selam kızlarrrrrrrrrr

hepınızı coookkkk ozledım

hoşşşşgedinnnnnnnn papadiyammmmmmmmmmmoh ne güzel tatil yaptın geldin.herkes nasıl şaşırmıştır seni görüncefazlalığı kafana takma papişim,sen onu en fazla 1 haftada atarsın.öpüyorum seni çok.iyi ki geldin

tbrk ederım gul cumazmın zaferı ıste ınsanoglunun ısteyıpte basaramayacagı hıcbırsey yok

hosbulduk canım sanada ıyı tatıller valla mıktarda onemlı tabı ama cok yesende aksam 18 den sonra hıcbırsey yemezsen cok sorun olmaz

Kızlar kamelyada mangal yapacak kociş bise kaçıyorum birasdan
Afiyet olsun asyam

Papişim gelmiş yaaaa

Papadiya hoş geldin
seni görenler ne kadar şaşırmıştır, onlarda yakında başlar karataya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…