Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

canım hoşgeldin aramıza..ilk sayfaları okursan bayağı yardımcı olur gerisi kolay..ekmek kesinlikle yok,omega 3 aksine kilo vermeye yardımcı,tuz kaya tuzu tercihimiz,ben de öğle yemeklerimi yemekhaneden yedim..hamurişi ve aşırı yağlı olmayan yemekleri(kızartma olmayan) kurufasulye,taze fsye,tavuk yemeklerini,çorbaları yiyebilirsin...
şekere gelince ben de 2 ay öncesine kadar şekersiz içemiyordum..ama zorladım kendimi ve şimdi şekersiz içiyorum biraz zaman tanı kendine..yarım küp şekere indirdiysen şekersiz de içebilirsin bence

Merhabalar herkese :)

Sabah
Sahanda yumurta (2 tane, tereyağlı)
yarım çay bardağı badem
yarım çay bardağı fındık
domates
salatalık
maydanoz

Akşam
Izgara tavuk
Zeytinyağlı türlü (tadımlık yedim)
1 kase çorba
1 kase yoğurt
salatalık

Sabah 1,5 saat yürüyüş yaptım. Öğün arasında 2 fincan tarçın çayı içtim. Gün boyunca 2 lt su.

evet canım bence de herkes birgün karataycı olacak

sen verirsin bebeemm

merak etme canım sende olacaksın 36 beden biraz daha gayret ve sabır...

hemen sabah menüm deyip geçmişe gideyim

sadece 1 bardak süt

öğlene saklıyorum ilk öğünümü..iş yerimde kısslarla kısır partimiz varr

kısıra bayılırımmm

canım meyveleri sabah yersen daha iyi olur .dikkat et eşin sana tuzak kuruyo diyetini bozmak istiyo

canım bende bi kaç sabah meyve yedim kahvaltıda güzel oluyor ama yumurta kadar tok tutmuyo sanırım...

ııııı ne yicemizi şaşırdık valla bu ne ya makette neye elini atsan bi hilesi çıkıyor...

canım yumurta daha çok tutuyo bende bugün yedim 2 tane yumurta acayip tokum akşamda yemesem olcak sanki bugün kahvaltıyı abarttım herhalde biraz

senin arkadaş dukanın zararlarınıda bi araştırsın daha duymamışmı merak etgme yakında gelir senden öğrenir karatayın inceliklerini

kısslar sağlık bakanlığı obeziteyle savaş için bedava adımsayar dağıtacakmış
hadi ya boşa aldık desene adımsayarları ne zaman nerde dağıtılcakmış.dün haberlerde söylüyodu sonuna yetiştim 10000 adım atmak gerekli falan diyodu...bunun içinmiydi acaba:44:

ayyy yarın cuma demi kız 1 hafta ne çabuk geçti .sıcaklardan günleride şaşırdık

Geldimmm.. gözümde karnımda doydu ohhhh yarın görürüm günümü

Esasım teşekkürler tatlım bişiy olmaz diye yiyorum ben de

ohhh afiyet olsun canım sen onları yarın sabah eritirsin merak etme azıcıkda bahçeyle uğraştınmı bişeycik kalmaz.ya biz napalım sendeki irade yok yürüyüş yok hava sıcak deyip bahane üretiyoz off offf.gerçi dün akşam yemekten sonra eşimle yürüdük biraz azda olsa faydadır demi...

sabh yumurtanızı mutlaka yiyinn.
son 3 gündür bu saatlerde açlık belirtim başlıyordu ama bugün gayet iyiyim..
ve düne göre mğlen daha az yedimm
bizi kurtaran kahvaltı imişşş

hoşgeldin aramıza ilk sayda örnek menü ve bilgiler var orayı oku.yasaklı olmayanlardan istediğin yemeği doyana kadar yiyebilirsin canım.ekmek tatlı hamurişi makarna pilav patates yasak canım.sabah kahvalını çok iyi yap mutlaka yumurta yemelisin .yumurta istemediğin zaman muzyada başka meyve yiyebilirisn.1çay bardağı kadar ceviz kavrulmamış badem fındık fıstık yiyebilirisn canım.suyu çok iç yüüryüş yada başka bi spor yap.hergün burda menülerini yaz neler doğru neler yanlış sana yardımcı oluruz.

bencede canım kahvaltıyı mutlaka çok iyi yapmalıyız.yumurta gerçekten çok tok tutuyor.

ben de bayılırım kısıra canım..onun için sabah menü yapmadım..sadece süt içtim..esasım bugün öğünümü 2.5 saycezmi kısss.
benim arkadaş ne biliyorsa ööle yapsın canım boşverr
benim adımsayarım bozulmuştu..benim için iyi oldu kıss

tecrübeyle sabit diyosun famirim..evet ben de katılıyorum yumurtanın tok tuttuğuna

Merhabalar güzel hatunlar hemen bildirime geçeyim

Sabah klasik kahvaltı + süt

2. ve son öğün(17:00 da bitti) mercimek çorbası, kabak yemeği,salata ve yoğurt

Genel olarak yasak şeyleri canım hiç çekmiyor ama bu akşam eşim için yaptığım pilavın kapağını açıp şöyle bir kokusunu içime çektim:))))

Yemiş kadar oldum valla

2. ve son öğünüm

mercimek çorbası

eşim bugün 20 lik dişini aldırdı..sadece çorba içebilir..ben de onun için yaptım tabiisi ben de içtim

ikinci öğünüm 16.30 bitti
1 kase mercimek çorbası
3 orta kefal balığı (fırında pişirillmiş)
marul domates salatası
2 incir
biraz fıstık
2 fincan yeşil çay
menümü dediğim gibi hafif tuttum cok doydum hamdolsun akşama kıymalı türlü ve pirinç pilavı yaptım tabisi yemicem..alışverişe cıktım ama ceviz almayı unutmuşum incirimi aldım ama neysem akşam eşime sipariş ederim artıkım..yürüyüşümüde yaptım şöyleki aldıklarımı 3defada eve bıraktım geldim gittim yani sırf yürümek içinnapim kızımla anca bu kadar oluyoakşamda 40dk egzersiz yapıcam yarın bildirim olmasa böyle sıkmazdım kendimi ya neyseeburası bana cok iyi geliyo frenliyo insanı iyiki varsınız arkadaşlarımm

sadece kokusuyla yetinmişsin aferin kıss

Merhabalar,
Bugun sabah bende klasik karatay yaptim.
Oglen arkadaslarim geldii.Onlara yaptiklarimdan sadece kisir yedim.Canim cekmedi.
Ama simdi canim istiyor
Aksam biraz atistirmayi dusunuyorum.
Bide esimden firin sutlac istedim.Kilo verdikce cozutuyorum sanirim

sadece kokusuyla yetinmişsin aferin kıss

Eveeet yemedim ama uzun uzun kokusunu içime çektim Ben mayısın 5 inden beri kendimce diyet yapıyordum aslında neredeyse karatayla aynıymış yaptıklarım
mayısın 5 inden beri ağzıma ekmek,hamurişi,tatlı,pilav,makarna yani yasaklı olan şeyleri hiç sürmedim o gün bugündür çok nadir pilav ekmek kokusunu duyunca fena oluyorum yemektense koklamayla yetiniyorum arada bir de çikolataları kokluyorum oğluma verirken Bende acayip bir inat ve irade vardır sonunda iyi bir iş için işe yaradı bu özelliklerim

yokm canım 2,5 öğün saymıyoruzeğer 2 öğün yapmak istiyosan o sence buçuk olan öğünü yemeeee

tamam kızma sorduk sadece

çok cozutma geri alırsın verdiklerini sonra

azönce benimde burnuma çok güzel ekmek koktu:18::18: ama yemicemmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…