Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

ne yalan söyliimm o sıcak ekmek kokusu var ya beni cezbediyo..vazgeçemem..sadece kilo verene kadar sabretmemiz lazım-..sonra arada yeriz ve üstüne de yürürüz

Kıss sadece süt içtim başka hiş birşey yemedim valla

tamam ağlama bu seferlik 2 öğün sayalım

Yeme arkadaşım yeme ben hep böyle durumlarda kendi kendime diyorum ki zaten yiyerek bu hale geldin yemiyerek almadın bu kiloları sonra vazgeçiyorum

yermiyim hiç kız hele bugün tartı öncesi mümkün değil

daha ne olsun kıss sen de iyi ki varsın

Kıss sadece süt içtim başka hiş birşey yemedim valla

tamam ağlama bu seferlik 2 öğün sayalım

Yeme arkadaşım yeme ben hep böyle durumlarda kendi kendime diyorum ki zaten yiyerek bu hale geldin yemiyerek almadın bu kiloları sonra vazgeçiyorum

yermiyim hiç kız hele bugün tartı öncesi mümkün değil

daha ne olsun kıss sen de iyi ki varsın

ne yalan söyliimm o sıcak ekmek kokusu var ya beni cezbediyo..vazgeçemem..sadece kilo verene kadar sabretmemiz lazım-..sonra arada yeriz ve üstüne de yürürüz

Ayyyyy sorma geçen ekmek aldırdım bi geldi üstünden duman çıkıyo içim yağları eridi valla ama yemedim İnanırmısın nerdeyse 2 aydır buzlukta beni bekleyen 3 tane dondurma var onlara baktıkça hırslanıyorum bir gün yicem sizi diyorum Sağolsun eşim ben diyete başladıktan sonra her akşam dondurmalar cipsler kolalar çikolatalarla geldide baktı ki benim hatun göz ucuyla bile bakmıyor anladı ne kadar kararlı olduğumu:111:

bütün mesajlar 2 kere çıktı yav

aferin arkadaşım..iradeni koru böyle

bütün mesajlar 2 kere çıktı yav

aferin arkadaşım..iradeni koru böyle

İnşallah mezun olunca acısını çıkarmamÇıkarmam ben dimi? Yok yok çıkarmam Aslında belden aşağım eski formuna ulaştı ama göbek kısmımda hala
fazlalık var doğumdan önce bu halimde böyle değildi aslında göbeğim 3-4 sene önceki üni.de giydiğim kotlarıma giriyorum çok rahat ama üstten biraz göbek pırtlıyor
şuan zayıflamaktan çok sıkılaşmaya ihtiyacım var galiba

esas2006:Kesin tuzak kuruyor bana, ne yapıcam ben bu adamla :) Bak bugün de patates kızartması istiyor, kendisi azıcık yiyecek, gerisi bana kalacak

Kilo veremiyorum derken, daha 1 ay bile dolmadı sanırım, Karatay'la 3 kilo vermişim. Hem de spor yapmak bir yana evden çıkmadım nerdeyse, bir sürü de kaçamak yaptım. Bundan sonra mümkün olduğunca denize gitmeyi düşünüyorum, biraz hareket etmiş olurum. Ayrıca kaçamak yapmamaya çalışırım, 60 kilonun altına inerim umarım :)

çıkartmazsın canım senin vermen gereken az kilon var sanırsam..bizim yolumuz uzun

tebrikler canım

2.we son ögünüm;
-omega 3 1000mg
-1 tatlı kaşıgı çörekotu
-1 kase keten tohumlu yogurt
-semiz otlu salatalı,domates we dere otu barındıran z.yaglı limonlu salata
-1 tawa menemen z.yaglı tuzsuz....3 yumurtadan yapıldı ama ewdeki fareler tırtıkladı tabiiii bnden önce (ananem we annem:)
-yarım çay bardagı yer fıstıgı(aslında tam olcaktıda malum fareler:)

çok doydum,ztn midem hmn doluyo ama gözüm doymuyo sanırım bgn 4. günümdü bakalım yarın neler olcak....bazen şüphe ediorum çok mu yiyorum diye...

çıkartmazsın canım senin vermen gereken az kilon var sanırsam..bizim yolumuz uzun

3 kilom falan kaldı canım ama sıkılaşmam lazım ahh bir spor salonuna gidebilseydim(( Hemencik verirsin canım benimmm benimde yolum uzundu ine ine bu kadar kaldı

çok değil canım menün gayet güzel

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…