Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Sen ne zaman başladın canım tarih olarak?

canım ben ilk 2.5 -3 ay dukan yaptım 86 dan 80 e indim sonra dayanamadım bıraktım 2 kg geri aldım..karataya 15 nisanda başladım ama taşınma telaşı kaçamaklar falan anca 2kg verebildim..ama pes etmiyorum burda olmaktan mutluyum ve sonuna kadar aranızdayım..az da olsa veriyorum ve hiç aç kalmıyorum

çok değil canım menün gayet güzel

şu dk içim rahatladı :)
Ananem soruyo: o yediklerini kilo wermek için mi yiyon sennn ??
plazmiq:-ewet ananee
A:e hani o üstüne çıkılıp inilen şeyler warya onlarda zyıflamak için galba onlardan alsana
p:tmm ananee
A:yok yok sen en iyisi kültür fizik hareketleri yap :)))
p:?!?!?!?!

Evet vede kalıcı sağlam kilolar veriyorsun müthişsinnn bizde seninle olmaktan çok mutluyuz iyiki hepimiz varız:128:

Bugün ancak girebildim.

Sabah: Klasik Karatay kahvaltısı

Öğlen: Görümceme gitmiştik. Dolu dolu bir tabak hazırlamış. Ama beni asıl ilgilendiren börek ve yaprak sarma idi. 1 tane yaprak sarma yiyerek, geçiştirdim. Tam atlattım derken, bir baktım böreklerden eve de göndermiş! Yemedim çok şükür. İnanın sayenizde yemedim. Yarın tartı günü, hem kızlar döver sonra beni dedim:)))

Sonuçta öğleni 1 yaprak sarma ve 1 bardak sütle atlattım.

Akşam da balık yiyeceğim inş.

Yalnız bugün yürüyüş yapamadım. Yani bu hafta (Cuma-Cuma) 2 gün yürümemiş oldum.

Merhaba kızlar,

1. Ogunum:
1muz
10kiraz
badem ceviz
Kahve

2. Ogunum;
1 kase tarhana,
Az beyaz peynir
bir kaç ceviz

3. Öğünüm:
Yarim tavuk gogusu
Quinoa salatası
cay

Ne şekersin yaaaa, çok çok teşekkürler. İyi ki varsın ve iyi ki bu topiğe üye olup da senin gibiinsanlarla tanışabilmişim (sanal ortamda olsa da)

Tekra çok teşekkür ederim ilgine ve de yardımlarına

Yahu bu arada yaşımız da ayan beyan ortaya çıkmış olduuuuuu

çok güldüm canım

sağol canım yaa elimden gelen bişeyse neden yardımcı olmayayım..bu konu hayati bir konu..rica ederim:13::13:..ben de çok mutluyum buradaki arkadaşlıklar için..çıkar ilişkisiz,açıksözlü ve tamamen motive edici..ve de birbirinin derdini anlayan , paylaşan insanlarız..ne ğüzel

yaşımız zatii kilo bildirimlerinde çıkıyor boşverr

Sabah:08.00'da bitti
1 haş yumurta
3 siyah, 1 yeşil zeytin
1 avuç içi keçi peyniri
domates
salatalık
biber

öğle: 12.15'te
3 dilim k. elma
2 k. üzüm
1 ceviz

akşam:19.00'da
menemen
1 avuç içi keçi peyniri
taze süt kaymağı
kiraz
kayısı

kızlar meyveler bahçemizdendi, yedim dayanamadım sabaha kadar:26:

cnm sen toplamda kaç kilo werdin 1,5 kilomu cidden??

Iyı Aksamlar Karatay Dıyetı yapan kızlar ...... 1.ogun(kahvaltım): Su,omega3 balık yagı takvıye 2kapsul(m...p (12 TL. 60 kapsul var ıcınde)),bır kase cevız,bırkac kahverengı kuru kaysı,bır bardak sut 1muz,kakao .......2. Öğün(ıkındı vaktı) domates yemegı,bulgur pılavı,omega3 balık yagı takvıye 2 kapsul................... .......... ...................... (Yemekten once aslında toktum(aylar sonra boyleyım) ama hem gunluk 1000 kalorıden asagı tuketmek ıstemıyorum(kas kaybına neden olabılır(ıc organlarda yaralar fılan olusmasın)),hem de tuketımım cok kalıtelı olmayabılır dıye tok olmama ragmen yedım.)

Sıvı:Tonla su,2 fıncan kahve

Spor:1,5 saat ev ısı yaptım ,25 dakıka yurudum, oley oley artık tempolu yuruyebılıyorum , tombul hatun gorunce ,Karatay Dıyetın'den bahsedıyorum, yuruyus tempom ıkı kat artıyor ,bır de burda cok paylasım yapmak ıyı gelıyor(zıhın sporu canım,mutluluk hormonu endorfını tetıklıyor,karacıgerımın sanal stresle yag salgılaması duruyor,kronık kabızlık ortadan kalkıyor)

Onemlı not: Aksam saat 8 den sonra lahana dahı yemıyorum, meyvelerı asla bu saatten sonra tuketmıyorum.(Bu cok onemlı ) ayran ya da sut ıcıyorum. Kahvaltımı geceden hazırlıyorum.Dısardaysam bıle yemegımı yanımda tasıyorum. Kolay gelsın hepımıze

cnm sen toplamda kaç kilo werdin 1,5 kilomu cidden??
Geçen haftaki bildirimde 49.5 çıktım. Bir ara 49 u gördüm hatta 48.6 yıda gördüm sonra geri kaçtı.
Zaten bu ara bahçedeki meyveler olgunlaştı, onlardan mı bilmem yada ideal kiloma geldiğim için mi bir + bir - çıkıyorum.
Bende takmamaya karar verdim, çizelgemi de değiştirmiyorum.

Kıslar herkese iyi akşamlar,

Allah kısmet ederse ben yarın akşam tatile gidiyorum, biraz aileyle, biraz arkadaşlarla, azıcık da otelde kalıcaz. Kısmetse 15 Temmuz gecesi dönücez. Tahmin edebiliceğiniz gibi Karataya elimden geldiği kadar uymaya gayret edicem ammmaa bakalım ne kadar becerebilicem. Yanıma cevizlerimi, bademlerimi alıcam tabii ki; en azından açlık çekmyim de cıs'lara saldırmıyım diye.

Ama ennnn çok burada sizlerle paylaşım yapmayı özliycem. Nerede internet bulabilirim, ne kadar bildirimde bulunabiliim en ufak bi fikrim yok ammaaa elimden geleni yapıcam çünkü buradaki paylaşımlar bana çok çok iyi geliyo.

Tabii ki yarın sabah kilo bildirimimi yapıcam, ondan kaçmak yok

Ama sizleri çok özliycem, bi kere daha söyliyim dedim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…